תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 18:53

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 254 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דרבי 24.2 20:15
הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:17 
אינפקציה כתב:
איזה ניתוק מהמציאות ומהכדורגל המודרני.
חושבים כבר כמו קבוצה קטנה, לנצח עוד משחק, לשרוד עוד עונה, רק לעבור עוד 90 דק'.

שום חשיבה 3-4-5 שנים קדימה, רחמנא ליצלן. רק תן לנו ממתק של פלייאוף עליון ואנחנו שלך, כי אנחנו אוהדים אמיתיים.

מה החשיבה קדימה? בבקשה, תן לי את המניפסט שלך (ובבקשה לא מחאה שהם יילכו. זה לא לחשוב קדימה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:18 
סמל אישי של המשתמש
גם אני הזהרתי מהם. לא יפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:18 
סמל אישי של המשתמש
לא היחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:20 
redrony כתב:
אינפקציה כתב:

שום חשיבה 3-4-5 שנים קדימה, רחמנא ליצלן. רק תן לנו ממתק של פלייאוף עליון ואנחנו שלך, כי אנחנו אוהדים אמיתיים.

מה החשיבה קדימה? בבקשה, תן לי את המניפסט שלך (ובבקשה לא מחאה שהם יילכו. זה לא לחשוב קדימה)

אני לא אכתוב פה שום מניפסט.
אבל אתה יודע, כדי לטפס את האוורסט אתה צריך מלשבת על התחת בבית ולשרוך את הנעליים.
אז כן, הדבר הראשון יהיה לרכוש את הקבוצה כאוהדים או להעיף אותם, כלומר לשנות בעלות בהקדם האפשרי.

אחר כך נדבר על נוער, מתקנים, סקאוטינג, ניהול מקצועי וצוות מקצועי וכו'.

ובוא אתה תפרוס את משנתך, כיצד פלייאוף עליון עוזר לנו בתמונה הגדולה? זה תמיד טוב לראות את הפועל מנצחת כמובן, אבל בתמונה הרחבה איך זה עוזר לנו? עוד ביזיונות?
רק תסתכל על המשחקים מול הגדולות השנה ותבין מה מחכה לך, ועוד שהן יבואו רעבות ולך אין על מה לשחק שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:21 
el dudernio כתב:
בחיים לא גול של שוער

גול שוער קל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:23 
redrony כתב:
joshsoos כתב:
redrony כתב:
joshsoos כתב:
אותי מעניינת הפועל תל אביב, כנראה שאתכם לא.
אותי מעניין שהמועדון המת הזה יקבל הנשמה.
אותי לא מענין מקום 6 והשפלות על המגרש תוך מכירת ביתיות, כשאני עם סגל של תחתית ומאמן מוגבל.
איזה כיף היה לחדרה שנה שעברה בפלייאוף העליון, מוי כיף!!!

מנותקים

אז מה כן מעניין אותך? הרי גם בשנה הבאה יהיו לך 3 משחקים כאלה. למה לא לרדת ליגה?
דווקא אתה, אנגלופיל מוצהר אמור להבין שהמטרה היא להצליח כמה שאפשר אפילו שאתה מוגבל ולעלות לצמשחק הבא ולנסות לנצח בכל זאת.
מה לעשות, אני מעדיף עוד 10 משחקים מעניינים מאשר לגמור את העונה עוד שבועיים

אותי מעניין מה שאותך אמור, להיות מועדון חי ומתפקד ותחרותי. המאקרו, לא המיקרו. לא לעלות למשחק הבא ולנסות לגרד תיקו מהמחלה או מחיפה או ביתר בעונה גמורה של מועדון מת. אלא שהעונה תיגמר בשבוע הבא, ונתרכז בדבר היחיד שחשוב- להעיף את הנוכלים. אם אתה לא קולט את זה הניתוק שלך הוא מעבר לרצון התמידי שלך לנסות לשחק כדורגל עם סגל ומאמן שלא מסוגלים לכאלה מול קבוצות שגדולות עליך בכמה מספרים.

אני חושב שהניתוק הוא שלך. אם אתה חושב שאם הפועל יהיו בפלייאוף העליון תתחיל מחאה והם יילכו אתה חי בסרט. וכמובן אחרי שהם יילכו יבוא לפה מישהו שיעיף את המועדון למעלה. אנחנו מעיפים נוכל אחד, מגיע השני. העפנו את השני הגיע שלישי. מי מנותק?

אני לא חושב שזה יקרה, אבל בוודאי שזה יהיה קשה יותר אם נעלה לפלייאוף עליון.
ועזוב, אתה כל כך מנותק שהדיון הזה מיותר. חושב איך יהיה לך מעניין בחודשים הקרובים ( מה זה עניין, הרי יש לנו אחלה קבוצה והרבה על מה לשחק!! אה נכון, יהיה ענין גדול אם נמכור שליש או חצי אצטדיון למחלה ואם נקבל מהם 2 או 4 ) וכרגיל אפס חשיבה על מה שבאמת חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:23 
סמל אישי של המשתמש
joshsoos כתב:
redrony כתב:
joshsoos כתב:
אותי לא מענין מקום 6 והשפלות על המגרש תוך מכירת ביתיות, כשאני עם סגל של תחתית ומאמן מוגבל.

מנותקים

דווקא אתה, אנגלופיל מוצהר אמור להבין שהמטרה היא להצליח כמה שאפשר אפילו שאתה מוגבל ולעלות לצמשחק הבא ולנסות לנצח בכל זאת.

אותי מעניין מה שאותך אמור, להיות מועדון חי ומתפקד ותחרותי. המאקרו, לא המיקרו. לא לעלות למשחק הבא ולנסות לגרד תיקו מהמחלה או מחיפה או ביתר בעונה גמורה של מועדון מת. אלא שהעונה תיגמר בשבוע הבא, ונתרכז בדבר היחיד שחשוב- להעיף את הנוכלים. אם אתה לא קולט את זה הניתוק שלך הוא מעבר לרצון התמידי שלך לנסות לשחק כדורגל עם סגל ומאמן שלא מסוגלים לכאלה מול קבוצות שגדולות עליך בכמה מספרים.

על תדאג עוד מעט יקום האיצטדיון בבת ים והם ילכו לבד.

ברור שהם לא הבעלים האידיאלי, הם גם מאוד רחוקים מזה ואשמח אם יבוא מושהו במקומם.
אבל אף אחד שיקפיץ את המועדון קדימה לא יקח אותך אם תדשדש בפליאטף התחתון. תמשיך עם שירי השואה ותעשה כל שני וחמישי מחאות נגד הבעלים, כאשר ברקע יש את החובות לאופ"א.
הרי לא הייתה מחאה אחת שיצאנו ממנו עם בעלים טוב מהקודם, אבל כשאתה מאוהב בעצמך ובמחאות אתה כבר עיוור לכל דבר אחר.

אני שוב אומר הסיכוי הטוב ביותר לצאת לדרך חדשה היא הצלחה מקצועית, הצלחה כזאת גם תביא בהמשך למכירה של הקבוצה לאנשים שיכולים להקפיץ אותה קדימה.

בכלל אני לא מצליח להבין ממה אתה חושש.
אם תהיה לנו מצליחה עם הניסנוב זה משהו שאת לא רוצה שיקרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:24 
Gaudi כתב:
אני לא רוצה שנהיה בפלייאוף העליון בדיוק מאותה סיבה שאני תומך בחרם מנויים (וגם לא עשיתי מנוי השנה) - אני מאמין שאם נפסיק להזרים כסף לידיים של הנוכלים, אנחנו ניפטר מהם יותר מהר.

אתה רק רוצה להיפטר מהם או שגם יש לך רוכשים פוטנציאליים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:24 
סמל אישי של המשתמש
ואם נחזור למשחק.

הגול הראשון של מכבי שהביא ל"פאניקה" היה צריך להיפסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:25 
סמל אישי של המשתמש
joshsoos כתב:
redrony כתב:
joshsoos כתב:
redrony כתב:
joshsoos כתב:

מנותקים

אני חושב שהניתוק הוא שלך. אם אתה חושב שאם הפועל יהיו בפלייאוף העליון תתחיל מחאה והם יילכו אתה חי בסרט. וכמובן אחרי שהם יילכו יבוא לפה מישהו שיעיף את המועדון למעלה. אנחנו מעיפים נוכל אחד, מגיע השני. העפנו את השני הגיע שלישי. מי מנותק?

ועזוב, אתה כל כך מנותק שהדיון הזה מיותר. חושב איך יהיה לך מעניין בחודשים הקרובים ( מה זה עניין, הרי יש לנו אחלה קבוצה והרבה על מה לשחק!! אה נכון, יהיה ענין גדול אם נמכור שליש או חצי אצטדיון למחלה ואם נקבל מהם 2 או 4 ) וכרגיל אפס חשיבה על מה שבאמת חשוב.

זה ההבדל.

אתה רוצה שנקבל 4 ממכבי כדי להיות צודק.
אני רוצה לנצח את מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:26 
סמל אישי של המשתמש
bruno conti כתב:
el dudernio כתב:
בחיים לא גול של שוער

גול שוער קל

בעיטה חזקה מדוייקת לפינה קרובה זה כדור מאוד קשה.

ממש לא גול של שוער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:27 
אינפקציה כתב:
redrony כתב:
אינפקציה כתב:

אני לא אכתוב פה שום מניפסט.
אבל אתה יודע, כדי לטפס את האוורסט אתה צריך מלשבת על התחת בבית ולשרוך את הנעליים.
אז כן, הדבר הראשון יהיה לרכוש את הקבוצה כאוהדים או להעיף אותם, כלומר לשנות בעלות בהקדם האפשרי.

אחר כך נדבר על נוער, מתקנים, סקאוטינג, ניהול מקצועי וצוות מקצועי וכו'.

ובוא אתה תפרוס את משנתך, כיצד פלייאוף עליון עוזר לנו בתמונה הגדולה? זה תמיד טוב לראות את הפועל מנצחת כמובן, אבל בתמונה הרחבה איך זה עוזר לנו? עוד ביזיונות?
רק תסתכל על המשחקים מול הגדולות השנה ותבין מה מחכה לך, ועוד שהן יבואו רעבות ולך אין על מה לשחק שם.

אני לא חושב שהוא יעזור לנו. אני אוהד כדורגל שרוצה שהקבוצה שלו תנצח ותסיים הכי גבוה שאפשר.

אז אני זורם אותך, העפנו אותם. הלאה, מה קורה? מה שינוי הבעלות שאתה מדבר עליו? יש מישהו שאמור לבוא, כי אני קצת פספסתי זה. איזה נוער יהיה לך שאין לך בעלים שיחזיקו את הקבוצה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:27 
דיי נו 2 הגולים הראשונים עליו
עיוור מי שלא רואה את זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: דרבי 24.2 20:15
הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:28 
KingAlpaca כתב:
redrony כתב:
מעניין אותי, כל אוהדי הפלייאוף התחתון, מה מעניין אותכם בכדורגל?
למה אתם בעצם אוהדים קבוצה בכלל, את הפועל בפרט?
למה הפועל בכלל צריכה להיות בליגת העל? הרי העונה הכי מרגשת היתה בלאומית, ניצחנו מלא!!!

מדבר רק בשמי,
אני אמרתי מה אני רוצה, אני רוצה שהשיקוץ הזה, "הפועל תל אביב" בגילגול הנוכחי, תעבור המתת חסד.

דבר אחד מבטיח לך.
אתה תמות הרבה לפני הפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:29 
joshsoos כתב:
redrony כתב:
joshsoos כתב:
redrony כתב:
joshsoos כתב:

מנותקים

זה לא אפס חשיבה, זה להיות אוהד כדורגל. קודם כל רוצה שהקבוצה תנצח.
לעומת זאת אתה חושב שאם תעיף אותם יפתרו לך הבעיות וברור שהפלייאוף התחתון יעזור לזה. כי באמת כל שנה עד עכשיו אנחנו בפלייאוף העליון וזה מה שמונע מאברמוביץ לבוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:43 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
KingAlpaca כתב:
שוב, עובדתית, לא נכון.

מה לא נכון

האדום נבע מחוסרמיכולת של איזן להתמודד עם הלחץ.
היו 2 מצבים לגול כי אבו עביד רץ כמו טנק רק שמול מכבי זה לא עובד.
אין אף שחקן קישור שיורד לקבל כדור מהבלמים / שוער.
האדום וגם הכרטיסים הנוספים ( מלבד של גראפי) היא ממשחק חזק מיותר שנועד לשדר "מלחמה" אבל אין לו קשר לכודרגל.

ושוב כי בא נדבר על כדורגל.

א. בגול הראשון איבוד כדור של אבו עביד.
ב. אדום ומצב שני, איבוד כדור של איזן.

אלו לא היו איבודי הכדור היחידים שלהם בחצי הזה.

כמו כן גם נעזוב רגע את חוקיות הגול. העמדה של דאמרי חצי מטר מהחומה בקו שלה לא ברורה. לא משרתת כלום וכנראה עלתה לנו בגול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:45 
קורא את הדיון כאן ודי מבין את שני הצדדים.
יש פה סתירה פנימית לא פשוטה,מצד אחד הישגיות ולשאוף הכי גבוה זו מהות הספורט.
מצד שני אנחנו לא ממש יכולים להתמודד עם המחלה והמכות שמקבלים מהם לא פשוטות לאוהדים.
אני בעקרון בצד המזוכיסטי,תמיד אעדיף להתמודד עם קושי,בלונג זה אמור להיות לטובתנו מכל הבחינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:47 
יודע שזאת אולי הצרה האחרונה שלנו, יודע שזה בעייתי שאני שכבר פחות מגיע למשחקים יגיד את זה, יודע שאני נשמע זקן טרחן של "פעם היה פה יותר טוב", אבל מה נסגר בשער 5?
בחיים לא ראיתי ריכוז כזה של ילדי שמנת שלא מוציאים מילה מהפה ואז הולכים הביתה דקה 80.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:48 
א.ב כתב:
יודע שזאת אולי הצרה האחרונה שלנו, יודע שזה בעייתי שאני שכבר פחות מגיע למשחקים יגיד את זה, יודע שאני נשמע זקן טרחן של "פעם היה פה יותר טוב", אבל מה נסגר בשער 5?
בחיים לא ראיתי ריכוז כזה של ילדי שמנת שלא מוציאים מילה מהפה ואז הולכים הביתה דקה 80.

קוראים לזה דרבי חוץ.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:50 
האדום הצורר כתב:
א.ב כתב:

קוראים לזה דרבי חוץ.

עוד יותר גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 22:52 
סמל אישי של המשתמש
אני רוצה פלייאוף עליון מאינטרס אנוכי לגמרי - משחקים גדולים מעוררים אצלי משהו, שגם אם נפציץ בפלייאוף התחתון חמישיות מול כפר סבא ורעננה לא יתעורר לעולם.
כל שאר הניתוחים לא באמת מעניינים. מי שחושב שמה שיכריע אם ניסנוב ימשיכו לחרב אותנו או לא זה אם נגיע לפלייאוף העליון או לא... לא מבין את ההיגיון שבזה אני מודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 23:03 
לי מרגיש שהקהל פאסיבי מידי בכל מה שקשור לבעלים
כל תקופת טביב רמון כבירי פשוט צילקה את הקהל, כאילו כל התערבות כזאת או אחרת של האוהדים תוביל רק להתרסקות
וזה רחוק מלהיות נכון
צריך להפעיל לחץ על הניסנובס ללכת
צריך לקנות חלק מהקבוצה
וצריך להפסיק לפחד להעיז, זה בטוח עדיף מלשבת מחובק ידיים ולחכות שהפועל תתפרק

ש.ש.ל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 23:07 
סמל אישי של המשתמש
עזבו פלייאוף עליון או תחתון -
שבוע הבא, מול חדרה, אתם רוצים לנצח או להפסיד?
זה הכל.

ובשביל הפרוטוקול - ברור שלנצח, לא ברור לי איך אפשר לרצות שהפועל תפסיד.
מה יהיה במשחקים אחרי זה? במשחק שאחרי זה אני ארצה שהפועל תנצח, וגם בזה שאחריו. על הזין שלי אם זה בפלייאוף העליון או התחתון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 23:28 
הגול חד משמעית היה צריך להיפסל בלי שיקול דעת ובמשחק כזה גול ראשון זה ארוע קריטי ששינה את המשחק.
ביזיון שאין לנו זרתותח בקישור האחורי.
מהרחקה אין מה לנתח כלום. מכבי זו קבוצה שמתוך 25 משחקים לא ספגה ב 20. אין לנו שום יכולת לדגדג אותה ב 10 שחקנים

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 23:58 
red in blood כתב:
זה הכל.

מה יהיה במשחקים אחרי זה? במשחק שאחרי זה אני ארצה שהפועל תנצח, וגם בזה שאחריו. על הזין שלי אם זה בפלייאוף העליון או התחתון.

ומה שהכי הזוי, שזה מגיע שבוע אחרי ניצחון חוץ ענק בטדי.
כאילו הראינו כבר שזה אפשרי, אפילו בחוץ, ועדיין אנשים מעדיפים פלייאוף תחתון. מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 00:11 
צריכים לזכור שהפועל ת"א, גם אם היא קבוצה בינונית/חלשה במונחים של ליגה ישראלית, היא עדיין לא בני יהודה.
למשחקים נגד ביטר, מכבי וגם חיפה יש עבורינו חשיבות יותר גדולה מאשר למכבי נתניה נניח.
אני בהחלט יכול להבין את מי שמעדיף להימנע מעוד שני דרבים ועוד שני משחקים נגד ביטר, בטח אחרי שנצחנו אותם 1-0 בטדי.

אין פה שוב עניין של תבוסתנות, חשיבה של מועדון קטן, גישה וכו' אלא נטו הכרה במציאות, והמציאות היא שכרגע הפועל ת"א יכולה להעמיד קבוצות עם סגל ברמה של בני יהודה, נתניה והפועל חיפה. במילים פשוטות פליאוף עליון, על הנייר, שווה לפחות תבוסה כואבת אחת למכבי או ביטר, ויש אנשים שלא בא להם על זה, גם אם הם יודעים שזה מכניסים כסף שחשוב למועדון.

אני גם רוצה שנגיע לפליאוף העליון, נטו בגלל הידיעה שזה יכניס כסף חשוב למועדון.
אם פליאוף עליון יכול להיות איזה גלגל הצלה כלשהו למועדון, עם איזשהי חשיבות פיננסית שאולי תשפיע לטווח ארוך? שיהיה.
מבחינה מקצועית אין לזה שום חשיבות בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 00:15 
טכנית לארז כתב:
צריכים לזכור שהפועל ת"א, גם אם היא קבוצה בינונית/חלשה במונחים של ליגה ישראלית, היא עדיין לא בני יהודה.
למשחקים נגד ביטר, מכבי וגם חיפה יש עבורינו חשיבות יותר גדולה מאשר למכבי נתניה נניח.
אני בהחלט יכול להבין את מי שמעדיף להימנע מעוד שני דרבים ועוד שני משחקים נגד ביטר, בטח אחרי שנצחנו אותם 1-0 בטדי.

אין פה שוב עניין של תבוסתנות, חשיבה של מועדון קטן, גישה וכו' אלא נטו הכרה במציאות, והמציאות היא שכרגע הפועל ת"א יכולה להעמיד קבוצות עם סגל ברמה של בני יהודה, נתניה והפועל חיפה. במילים פשוטות פליאוף עליון, על הנייר, שווה לפחות תבוסה כואבת אחת למכבי או ביטר, ויש אנשים שלא בא להם על זה, גם אם הם יודעים שזה מכניסים כסף שחשוב למועדון.

אני גם רוצה שנגיע לפליאוף העליון, נטו בגלל הידיעה שזה יכניס כסף חשוב למועדון.
אם פליאוף עליון יכול להיות איזה גלגל הצלה כלשהו למועדון, עם איזשהי חשיבות פיננסית שאולי תשפיע לטווח ארוך? שיהיה.
מבחינה מקצועית אין לזה שום חשיבות בעיני.

Sad but true

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 00:19 
הוקיץ' כתב:
red in blood כתב:
זה הכל.

ומה שהכי הזוי, שזה מגיע שבוע אחרי ניצחון חוץ ענק בטדי.
כאילו הראינו כבר שזה אפשרי, אפילו בחוץ, ועדיין אנשים מעדיפים פלייאוף תחתון. מדהים.

זה תמיד אותם לוזרים.
מעניין אם הם רצו שנעלה לשלב הבתים בליגת האלופות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 00:24 
מה הקשר ללוזרים?
מליון או שאלקה בליגת האלופות אין לי בעיה לקבל איזו חמישיה, מביטר ומכבי כן.

אז נכון שאפשר לבוא בגישה של "אני בא לנצח" וכאלה אבל מי שרוצה להיות מציאותי יודע שמכבי כבר שנים באה לכל דרבי כשהיחס לניצחון שלה בווינר הוא משהו בין 1.15 ל-1.40 וזה אומר הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 00:26 
טכנית לארז כתב:
מה הקשר ללוזרים?
מליון או שאלקה בליגת האלופות אין לי בעיה לקבל איזו חמישיה, מביטר ומכבי כן.

אז נכון שאפשר לבוא בגישה של "אני בא לנצח" וכאלה אבל מי שרוצה להיות מציאותי יודע שמכבי כבר שנים באה לכל דרבי כשהיחס לניצחון שלה בווינר הוא משהו בין 1.15 ל-1.40 וזה אומר הכל.

אז לפי דעתך עדיף בכלל לרדת ליגה.כי בכל מקרה יש פעמיים בעונה משחקים נגד מכבי ובית״ר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 254 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 46 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: