תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 22 מאי 2024, 12:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 149 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הרכב לביתר
הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:14 
סמל אישי של המשתמש
redrony כתב:
אחד המגעילים, לא מבין איך בוזגלו לא רואה דקות במשחק כזה, אבל לך תתוכח עם תוצאה ועוד נצחון בטדי

ככה מנצחים משחקים כאלו.
סוף סוף עלינו לשחק מגעיל מול קבוצה טובה מאיתנו.
שאפו לקלינגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הרכב לביתר
הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:15 
סמל אישי של המשתמש
לא ייאמן איך אנחנו קבוצה אחרת לגמרי כשדגני על המגרש.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

לא מרגיש שניצחנו בכלל
אבל כל הכבוד לשחקנים על הלחימה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

סמל אישי של המשתמש
קלינגר היה מזעזע היום. היה חייב לעשות חילופים מוקדם הרבה יותר. השחקנים לא הצליחו לזוז מדקה 50.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:17 
בר קולמוסא כתב:
redrony כתב:
אחד המגעילים, לא מבין איך בוזגלו לא רואה דקות במשחק כזה, אבל לך תתוכח עם תוצאה ועוד נצחון בטדי

מה הוא היה עושה במשחק הזה?

מחזיק כדור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:17 
סמל אישי של המשתמש
מה מזעזע? 3 נק׳. ביתר לא הגיעו לאף מצב ברחבה פרט למשקוף של עטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:19 
סמל אישי של המשתמש
די נו,
הפועל היו צריכים לעשות מה שהם היו צריכים לעשות ועשו את זה מצויין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:19 
סמל אישי של המשתמש
בשן ועין
לפחות קלינגר השכיל להבין מה השיטה הנכונה, כך צריך גם בדרבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:20 
סמל אישי של המשתמש
הזוי מה שקלינגר הצליח להוציא מהקבוצה הזאת
מפחיד לחשוב איך היינו נראים תחת שרון מימר ודומיו.
ניצחון מרגש היום :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:20 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
די נו,

בדיוק, וכל הכבוד לקלינגר שאומר את זה ושולח את מי שזה מפריע לו ללכת להזדיין.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:21 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
KingAlpaca כתב:
די נו,

בדיוק, וכל הכבוד לקלינגר שאומר את זה ושולח את מי שזה מפריע לו ללכת להזדיין.

וגם מודה בטעות שלו מול חיפה.

האמת שאני ממש מעריך את איך שהוא התראין.

אחלה קלינגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:22 
האדס כתב:
מה מזעזע? 3 נק׳. ביתר לא הגיעו לאף מצב ברחבה פרט למשקוף של עטר.

שתי קבוצות גרועות שאחת מהן יצאה פראיירית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:23 
סמל אישי של המשתמש
מאמן שמודה בטעות, ולוקח על עצמו את האחריות זה זהב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:24 
סמל אישי של המשתמש
חדרה הרבה לפנינו בהפרש השערים. כנראה שבכל מקרה נהיה חייבים לנצח אותם במחזור ה"אחרון".
נקווה שיפסידו בטדי (עם כמה שאני שונא את בית יער).

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

נערך לאחרונה על ידי its-sick בתאריך 17 פברואר 2020, 22:25, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:25 
סמל אישי של המשתמש
הניצחון הכי הפועל שיהוה ברא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:26 
זו הבעיה עם תוצאה בכדורגל, היא מעוורת אותך. להפועל היה מזל היום שבית״ר היו לא מדוייקים בפעולות שלהם בהתקפה. זה אכן יכול לקרות, במיוחד שהקבוצה השניה נלחצת.
אם הפועל ישחקו ככה בדרבי ויתפסו את מכבי ביום סביר, הם יחטפו 5 חתיכות. זה אחלה שניצחו, ואכן בליגה שלנו שאפילו קבוצה מוכשרת כמו בית״ר היא יחסית מאוד בינונית. הדרבי הוא סרט אחר לגמרי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:33 
כמו שבית״ר היו קרובים להשוות הפועל הייתה קרובה לשים את השני.
נגד מכבי זה לא יהיה ככה כי מכבי קבוצה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 22:36 
zink כתב:
כמו שבית״ר היו קרובים להשוות הפועל הייתה קרובה לשים את השני.
נגד מכבי זה לא יהיה ככה כי מכבי קבוצה טובה.

כן, אבל היית תלוי לגמרי בבית״ר. אני לא אומר תבוא תעשה לחץ בחצי שלהם (למרות שזה לא יהיה רע), אבל לפחות קצת להחזיק כדור, יציאה קדימה בלי לבעוט כדורים בפאניקה.
שוב, קשה להתווכח עם תוצאה, בטח עם נצחון על בית״ר בטדי, אבל מוכרחים להבין שההבדל בין המחמאות לקלינגר לבין התגובות אחרי סמי עופר זה לפעמים איזה גול במזל בפנדל או איזו החמצה בדקה ה 20 של היריבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 23:24 
אכן כדורגל ״מגעיל״.
מסכים עם רדרוני בעניין הזה,יחד עם זאת המשחק היום היה מאסט עבורנו והוא בבחינת המטרה מקדשת את האמצעים.
בנוסף כמובן שיש הבדלים תהומיים בסגלים.
בהתאם לזאת חשוב היה לראות שיש עקומת למידה מהמאניטה בסמי.
היה ונגיע לעליון אולי שם נוכל לראות דברים שונים מהקבוצה שתהיה משוחררת מלחץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 פברואר 2020, 00:34 
סמל אישי של המשתמש
benaim כתב:
בשן ועין
לפחות קלינגר השכיל להבין מה השיטה הנכונה, כך צריך גם בדרבי

:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 פברואר 2020, 01:22 
redrony כתב:
זו הבעיה עם תוצאה בכדורגל, היא מעוורת אותך. להפועל היה מזל היום שבית״ר היו לא מדוייקים בפעולות שלהם בהתקפה. זה אכן יכול לקרות, במיוחד שהקבוצה השניה נלחצת.
אם הפועל ישחקו ככה בדרבי ויתפסו את מכבי ביום סביר, הם יחטפו 5 חתיכות. זה אחלה שניצחו, ואכן בליגה שלנו שאפילו קבוצה מוכשרת כמו בית״ר היא יחסית מאוד בינונית. הדרבי הוא סרט אחר לגמרי

ביטר אכן הייתה ראויה ל1-1 אבל צריך לזכור שני דברים חשובים:
1. כשקבוצה שהיא אנדרדוג מוחלט באה למשחק כזה ומובילה 1-0 מהפתיחה, אני חושב שכמעט תמיד ככל שהזמן יעבור והתוצאה תישאר בעינה הבונקר יהיה בוטה יותר.
אתה לא יכול לדעת אם הפועל הייתה "משחקת ככה" אם התוצאה במחצית השניה הייתה 0-0 או 1-0 לביטר.
בבלומפילד למשל במחצית היה 1-0 להם וחצי שני אנחנו שלטנו לגמרי והיינו ראויים ל1-1.
2. ההחמצה של ספירובסקי והמתפרצת שדמארי החליק זה שני מצבים לא פחות טובים מהמצבים הכי טובים שהיו לביטר במשחק. ככה שעם כל הביקורת הייתה סבירות לא רעה בכלל לעשות גם 2-0.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 פברואר 2020, 09:12 
סמל אישי של המשתמש
redrony כתב:

התוצאה לא מעוורת, היא ברורה וכל מי שראה את המשחק מבין איך הפועל באו לשחק ואיך ביט"ר.
כל מי שראה איזה שני משחקים של בית"ר בטדי מלא יודע ששם המשחק הוא לחץ וזמן.
התמזל מזלנו והבלם הטמבל שלהם עשה פנדל מיותר, והצלחנו לגנוב גול מוקדם.
מאותו רגע בית"ר היו מאוד אבודים מול הצפיפות שקלינגר סידר וזו בדיוק הדרך לנצח קבוצות טובות ממך.
ככה גם היה צריך לשחק מול חיפה ומול מכבי. אני בטוח שקלינגר יעלה באותה בשיטה מול הגרמנים בשבוע הבא.
כשהמשחק יתחיל הסיכויים לנצח אותם יהיו קטנים, השאלה מה מגדיל לך את הסיכוי:
1. לשחק פתוח ולהניע כדור, מול הקבוצה הכי יעילה במתפרצות בליגה.
2. לשחק סגור ולהרוס את המשחק מול קבוצה שמאוד מתקשה מול בונקרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 פברואר 2020, 12:19 
האדס כתב:
redrony כתב:

התוצאה לא מעוורת, היא ברורה וכל מי שראה את המשחק מבין איך הפועל באו לשחק ואיך ביט"ר.
מאותו רגע בית"ר היו מאוד אבודים מול הצפיפות שקלינגר סידר וזו בדיוק הדרך לנצח קבוצות טובות ממך.
ככה גם היה צריך לשחק מול חיפה ומול מכבי. אני בטוח שקלינגר יעלה באותה בשיטה מול הגרמנים בשבוע הבא.

בדיוק

זה לא מדע מדויק, אין רצף של פעולות שיבטיח לך תוצאה
אבל ללא ספק יש טקטיקה ומערך שיגדיל את הסיכויים
אתמול קלינגר עשה בית ספר לרוני לוי, למרות הדומנינטיות שלהם, הם לא הגיעו ליותר מידי מצבים איכותיים ואנחנו יכולנו לרדת ב2-0 עוד במחצית
זה ממש לא רק מזל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 פברואר 2020, 23:14 
האדס כתב:
redrony כתב:

אני לא מבין מה זה לשחק פתוח ולהניע כדור. זה מה שהפועל עשו נגד חיפה? כי ממה שאני זוכר הפועל לא עשו חצי מצב במשחק הזה ובטח לא הניעו כדור. הם פשוט חטפו גול דקה שניה ועוד אחד דקה 7 ונגמר המשחק.
אני מצטער, אבל מה שקלינגר אמר אתמול זה קצת גניבת דעת. הוא אכן טעה בהרכב, אבל להגיד שבוא בא לשחק פתוח זו בדיחה. המשחק נגמר אחרי 5 דקות. וגם נגד בית״ר להגיד שהוא צופף זו בדיחה. הוא צופף בחצי שעה הראשונה, מה שהיה מאז זו התגונות בשליש המגרש וגם היא היתה לא אפקטיבית והצליחה רק כי בית״ר שיחקה רע.
אני מסכים עם מה שטכנית לארז כתב, אם לא הגול דקה 9 אי אפשר לדעת איך המשחק היה מתפתח. להרוס את המשחק של הקבוצה השניה זה לא לשחק פתוח, זה לפחות ללחוץ אץ הכדור. זה שהכדור אצלך זה לנסות לתת שני פאסים.
אז נכון, זה כדורגל והקבוצה השניה יכולה להיקלע ליום רע. מה אתה עושה אם אתה בא לעשות בונקר נגד מכבי וחוטף גול דקה 2? או 10? או 30? משנה את כל שיטת המשחק וההכנה שלך פתאום?
כמו ש 0:1 נגד בית״ר היה תוצאה לא משקפת ככה גם ה 0:3 נגד מכבי. מכבי לא עברו נגד הפועל את החצי מדקה 20 עד דקה 80. זה נכון שאם הפועל היו נותנים גול בהצחלה המשחק אולי היה נגמר אחרת, אבל מכבי גם קבוצה הרבה יותר טובה מבית״ר והסיכוי לקבל אותה במשחק כזה קטן יותר. לא לשכוח שהם מתכוננים לדרבי מנטלית לא כמו שהם מתכוננים נגד חדרה, הם יעלו לטרוף אותך מדקה ראשונה.
אל תביאו סטטיסטיקות שהקבוצות הקטנות מפתיעות את הגדולות שהן עושות בונקר, כי הן תמיד עושות בונקר וברב המקרים מפסידות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 פברואר 2020, 23:14 
האדס כתב:
redrony כתב:

אני לא מבין מה זה לשחק פתוח ולהניע כדור. זה מה שהפועל עשו נגד חיפה? כי ממה שאני זוכר הפועל לא עשו חצי מצב במשחק הזה ובטח לא הניעו כדור. הם פשוט חטפו גול דקה שניה ועוד אחד דקה 7 ונגמר המשחק.
אני מצטער, אבל מה שקלינגר אמר אתמול זה קצת גניבת דעת. הוא אכן טעה בהרכב, אבל להגיד שבוא בא לשחק פתוח זו בדיחה. המשחק נגמר אחרי 5 דקות. וגם נגד בית״ר להגיד שהוא צופף זו בדיחה. הוא צופף בחצי שעה הראשונה, מה שהיה מאז זו התגונות בשליש המגרש וגם היא היתה לא אפקטיבית והצליחה רק כי בית״ר שיחקה רע.
אני מסכים עם מה שטכנית לארז כתב, אם לא הגול דקה 9 אי אפשר לדעת איך המשחק היה מתפתח. להרוס את המשחק של הקבוצה השניה זה לא לשחק פתוח, זה לפחות ללחוץ אץ הכדור. זה שהכדור אצלך זה לנסות לתת שני פאסים.
אז נכון, זה כדורגל והקבוצה השניה יכולה להיקלע ליום רע. מה אתה עושה אם אתה בא לעשות בונקר נגד מכבי וחוטף גול דקה 2? או 10? או 30? משנה את כל שיטת המשחק וההכנה שלך פתאום?
כמו ש 0:1 נגד בית״ר היה תוצאה לא משקפת ככה גם ה 0:3 נגד מכבי. מכבי לא עברו נגד הפועל את החצי מדקה 20 עד דקה 80. זה נכון שאם הפועל היו נותנים גול בהצחלה המשחק אולי היה נגמר אחרת, אבל מכבי גם קבוצה הרבה יותר טובה מבית״ר והסיכוי לקבל אותה במשחק כזה קטן יותר. לא לשכוח שהם מתכוננים לדרבי מנטלית לא כמו שהם מתכוננים נגד חדרה, הם יעלו לטרוף אותך מדקה ראשונה.
אל תביאו סטטיסטיקות שהקבוצות הקטנות מפתיעות את הגדולות שהן עושות בונקר, כי הן תמיד עושות בונקר וברב המקרים מפסידות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 פברואר 2020, 23:15 
zapta כתב:
האדס כתב:
redrony כתב:

בדיוק

זה לא מדע מדויק, אין רצף של פעולות שיבטיח לך תוצאה
אבל ללא ספק יש טקטיקה ומערך שיגדיל את הסיכויים
אתמול קלינגר עשה בית ספר לרוני לוי, למרות הדומנינטיות שלהם, הם לא הגיעו ליותר מידי מצבים איכותיים ואנחנו יכולנו לרדת ב2-0 עוד במחצית
זה ממש לא רק מזל

נכון, זה לא מדע מדויק, בגלל זה ניצחת אתמול...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 פברואר 2020, 23:18 
טכנית לארז כתב:
redrony כתב:

ביטר אכן הייתה ראויה ל1-1 אבל צריך לזכור שני דברים חשובים:
1. כשקבוצה שהיא אנדרדוג מוחלט באה למשחק כזה ומובילה 1-0 מהפתיחה, אני חושב שכמעט תמיד ככל שהזמן יעבור והתוצאה תישאר בעינה הבונקר יהיה בוטה יותר.
אתה לא יכול לדעת אם הפועל הייתה "משחקת ככה" אם התוצאה במחצית השניה הייתה 0-0 או 1-0 לביטר.
בבלומפילד למשל במחצית היה 1-0 להם וחצי שני אנחנו שלטנו לגמרי והיינו ראויים ל1-1.
2. ההחמצה של ספירובסקי והמתפרצת שדמארי החליק זה שני מצבים לא פחות טובים מהמצבים הכי טובים שהיו לביטר במשחק. ככה שעם כל הביקורת הייתה סבירות לא רעה בכלל לעשות גם 2-0.

מסכים לגמרי לגבי הסעיף הראשון. הסעיף השני רק ממחיש את מה שאני אומר. אפשר היה לעשות הרבה יותר, ובפעמיים שבחצי השני שהפועל יצאו קדימה הם גם כמעט עשו גול. למסור כל כדור ליריב ולהעיף כל כדור בפאניקה מפחית את הסיכוי שלך לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 פברואר 2020, 08:56 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:

בוא אני אנסה לפשט לך את זה.
תשים בצד את האיבוד של הטמבל הבלונדיני ואת הסגירה הגרועה של גרופר ופירסמן שהובילו ל-2-0 תוך 7 דק'.
תסתכל בתקציר של חיפה ובתקציר של בית"ר על העמידה של השחקנים. הרווחים הגדולים במשחק ההגנה (מול חיפה) לעומת הצפיפות (מול בית"ר).
אם רוצים לנתח כל משחק ב"נהיה 2-0 וזה נגמר" אני יכול גם לומר את זה על הניצחון של הפועל מול בית"ר "שמנו גול מפנדל וזהו".
אבל בוא, אנחנו לא שם בניתוח המקצועי, ואם כן אז אפשר להתקדם.

ציטוט:

לא מבין למה זה גניבת דעת? כי רשמת את זה? תסתכל על המשחק. הפועל שיחקה צפוף וכראיה בית"ר בעיקר בעטה מרחוק מחוסר ברירה.
ומה זה אומר "התגוננות" אם לא "צפיפות"? הרי צפיפות יכולה להיות חלק ממשחק ההתגוננות, בד"כ אגב מתרחש יחד.
אתה לא מתגונן ומשחק פתוח, זה קצת לא מסתדר.

ציטוט:

אני מסכים. אם לא הגול אי אפשר לדעת מה קורה. וגם אי אפשר לדעת מה יקרה עוד 15 דק' במקום העבודה שלי. אבל אפשר להניח מה כן יקרה.
מה שהיה קורה זה שבית"ר הייתה ממשיכה לתקוף ולהיעצר 30 מטר מהשער, ומנסה לבעוט מרחוק, והפועל הייתה מנסה לעקוץ במתפרצות עם הכלים הסופר מוגבלים שלה.
אגב, זה גם מה שקרה בהמשך המשחק.
אני לא חושב שהפועל לא רצו לתת שני פסים. אבל בית"ר מהצד שלה לא קבוצה פראיירית, והיא הבינה את השיטה של הפועל, ולכן רוב המשחק שיחקה גבוה ולחצה. אם היה לך קשר שיודע לתת פס קדימה (אף אחד משלושת הקשרים שהיו במגרש לא יודעים לתת) וחלוץ שיודע לרוץ לשטח (לא, דמארי זה לא הבן אדם), יכולת להפתיע יותר.

ציטוט:

אם זה קורה אתה כן מנסה יותר להתקיף. זה נקרא שינוי טקטיקה בזמן המשחק. זה קורה בכל משחק בעולם. ואגב זה לא לשנות את ההכנה, זה חלק מההכנה. אם סופגים מה עושים ואם כובשים מה עושים.
גם בית"ר לא תכננו שהמגנים שלהם יהפכו להיות קשרים התקפיים בדקה 60. אבל הם החליטו על זה כי הבינו שהם לא מצליחים לפצח את הצפיפות.

ציטוט:

בדרבי האחרון הפסדת את המשחק כי במקום להעיף כדור למעלה, ספירובסקי התחיל להתמסר עם אבו עביד ב-20 מטר מהשער מול משחק הלחץ של מכבי. אותו דבר היה קורה גם אם מול בית"ר היית מתמסר.
אין לך את הכלים להניע כדור מאחור, אז צריך להעיף. השני גולים של מכבי בסוף היו גולים של גארבג' טיים, בעיקר כי הפועל העלו את כולם למעלה בניסיון נואש.
אני חושב שמול מכבי הרבה יותר קשה לחזור מפיגור, בטח עם הכלים שלנו. לכן אדרבא חשוב לשחק הגנתי ולסגור ולנסות לגרור אותם למשחק צמוד כמה שאפשר.
בעיני מי שמנסה אחרת מקבל בראש מולם.

ציטוט:

לא אביא. וגם רשמתי לך את זה בהודעה הקודמת, הסיפור הוא לא "בונקר=ניצחון" אלא משחק הגנתי נכון מעלה את הסיכוי להוציא תוצאה טובה.
זו דעתי, לא חייבים להסכים. אם אתה חושב שלהפועל ת"א הנוכחית יש את הכלים ללחוץ (עם מי אתה רוצה לצאת ללחץ???) את מכבי ת"א הנוכחית, אז זו דעה, להגיד לך שאני חושב שהיא מחוברת לקרקע? סליחה, אבל ממש לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 פברואר 2020, 09:14 
מטעמים טכניים אני אגיב בלי סדר התגובות שלך (הרגת, אתה חופר יותר ממני :) )
1. אני לא חושב שהפועל באו לעשות בונקר נגד בית״ר כתוכנית משחק. אני חושב שכבשנו מוקדם וזה שינה את המשחק. אם הפועל היו משחקים כמו בחצי שעה הראשונה שזה באמת היה לצופף את האמצע ולצאת למתפרצות לא היתה לי שום בעיה. זו חצי שעה שגם בית״ר לא עשו בה מצבים וגם היתה ההזדמנות של ספירובסקי. מה שקרה מהדקה ה-30 זה בונקר מבוהל ולדעתי לא מתוכנן שהביא את בית״ר לשרוץ ב-30 מטר שלך, לתקוף מהאגף של פירסמן פעם אחר פעם ולסכן אותך. הם פשוט היו ביום זוועה התקפית וזה היה המזל שלנו.
בדיוק כמו שאני לא חושב שבאנו לשחק פתוח בחיפה. היתה שם בעיה בהרכב ומשחק שנגמר אחרי 5 דקות ושינה את כל תוכנית המשחק וכמו שאמרת, אם סופגים מוקדם צריך לשנות טקטיקה, אבל זה לא כזה דבר פשוט ואז יש במגרש כאוס מוחלט וזה מה שקרה בחיפה. איבוד עשתונות. לא היו קווי הגנה ולא נעליים (זה גם עונה על סעיף גניבת הדעת)ֿ

2. לחצת את מכבי בהצלחה. זו עובדה. זה שהפסדת בסוף 0:3 זה מצער, אבל התוצאה משקרת. זה פשוט כדורגל ודברים כאלה קורים. הגול השני היה בדקה 87 (זה נכון שלהפסיד 0:3 בדרבי זה לא כיף, אבל גם 0:1 לא ואני מעדיף להמר ולנסות להשוות). בשניה שלחצת את מכבי הגדלת את הסיכוי להבקיע (הפועל לחצו גם לפני הגול הראשון) ושמת את המשחק בידיים שלך. נכון, אפשר היה לעשות בונקר ולקוות שמכבי יהיו ביום רע.
אז זה היה משחק בית, אני לא מצפה מקלינגר ללכת וללחוץ את מכבי גם ביום שני. אני כן מצפה שבשנייה שהכדור אצלנו ננסה לשחק כדורגל. משחק הגנתי נכון זה גם להחזיק את הכדור שהוא אצלנו, זה לנסות לצאת קדימה בצורה חכמה (אלא אם המטרה שלך זה לבוא להוציא 0:0 ואז באמת יש לנו חוסר הסכמה מוחלט בגישה), זה לצופף נכון באמצע, לא ברחבה שלך, ללחוץ את הכדור ולא לחכות שמכבי יטעו. את כל זה הפועל לא עשו בטדי מדקה 30.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 149 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 61 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: