תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 מאי 2024, 01:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 835 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: קלינגר
הודעהפורסם: 20 יוני 2020, 22:58 
היתה לו משימה אחת וזה לקחת את הגביע. הרג את השחקנים והמומנטום עם ההרכב שלו. בנוסף כל השחקנים בבידוד אז אחרי ההדחה זה היה ברור שלאף אחד לא יהיה כוח וחשק לכלום ורק מחכים שהליגה תיגמר.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: קלינגר
הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 00:01 
סמל אישי של המשתמש
קלינגר מאמן בינוני, אפילו יותר בינוני מרפואה (אצל רפואה אולי לא הברקנו יותר בכורגל אבל בהחלט לא התפרקנו ונראינו נרפים ועצובים כמו שאנחנו נראים אצל קלינגר לפעמים וזאת עובדה).
כנראה שאם הוא לא ימשיך אז יגיע מאמן יותר גרוע ולכן עדיף שימשיך ובעיקר עדיף שניסנוב ילכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 00:08 
יש 5 חילופים ב3 פעימות לא כולל מחצית -
נגד פת עשה חילוף אחד במחצית(פיגור 1-0) ועוד אחד דקה 70(הרבה אחרי שאנחנו בפיגור 2-0) ועוד 2 חילופים דקה 85+

נגד הפועל חיפה אין חילוף במחצית(פיגור 1-0)
החילוף השני הגיע אחרי שחטפנו את השני והחילוף הבא הגיע אחרי הרביעי.

היום חילוף ראשון רק דקה 60
החילוף השני כמובן אחרי הגול
ועוד 2 חילופים דקה 90

פשוט חוזר על עצמו כל משחק חילופים סופר מאוחרים, תמיד מגיב אחרי שסופגים.
היום זה ממש בלט והיה מביך שידוע שאין לנו אוויר ובמקום לעשות 2 חילופים במחצית ועוד אחד עד דקה 60 הוא פשוט מחכה שנספוג ונזכר דקה 90 שיש לו עוד איזה 4 חילופים לעשות.

באיזה זכות בוזגלו ודמארי לא רואים דקת משחק בזמן שהסגל מורכב 50 אחוז מהנוער? הנהלה ומאמן של סמרטוטים הכל חוץ ממקצועי
בטח משחק הבא נחזור לראות את אולה בזמן שדמארי ובוזגלו כבר לא יהיו בסגל :PUKE:

לא רוצים רמון בהפועל !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 00:18 
מושקוביץ כתב:
היתה לו משימה אחת וזה לקחת את הגביע. הרג את השחקנים והמומנטום עם ההרכב שלו. בנוסף כל השחקנים בבידוד אז אחרי ההדחה זה היה ברור שלאף אחד לא יהיה כוח וחשק לכלום ורק מחכים שהליגה תיגמר.

לא שאני מאוהב בו אבל הייתה לו משימה אחת וזה להשאיר אותנו בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 00:22 
סמל אישי של המשתמש
RedFox כתב:
קלינגר מאמן בינוני, אפילו יותר בינוני מרפואה (אצל רפואה אולי לא הברקנו יותר בכורגל אבל בהחלט לא התפרקנו ונראינו נרפים ועצובים כמו שאנחנו נראים אצל קלינגר לפעמים וזאת עובדה).
כנראה שאם הוא לא ימשיך אז יגיע מאמן יותר גרוע ולכן עדיף שימשיך ובעיקר עדיף שניסנוב ילכו.

אני אוסיף שעונה שעברה אצל רפואה תקפנו יותר, הגענו להרבה מצבים וכבשנו 11 שערים יותר מהעונה הנוכחית (עם 2 משחקים עודפים). אה וספגנו הרבה פחות (30 לעומת 43).
והכי חשוב, הוא היה שם *כזה* זין על הניסנובים ולא נותן להם להכריח לשתף את אולהה 15 פעמים... וכנראה היה מפוטר על זה :cry:

וכן, קלינגר הוא הרע במיעוטו, אלא אם יש מאמן טוב שלא התגלה עדיין (אורי אוזן?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 00:32 
בר קולמוסא כתב:
מושקוביץ כתב:

שאתה מקבל את מכבי פ"ת בחצי גמר הציפייה זה לעבור אותם, חד וחלק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 00:34 
סמל אישי של המשתמש
IdanTheLittle כתב:
RedFox כתב:

אני אוסיף שעונה שעברה אצל רפואה תקפנו יותר, הגענו להרבה מצבים וכבשנו 11 שערים יותר מהעונה הנוכחית (עם 2 משחקים עודפים). אה וספגנו הרבה פחות (30 לעומת 43).
והכי חשוב, הוא היה שם *כזה* זין על הניסנובים ולא נותן להם להכריח לשתף את אולהה 15 פעמים... וכנראה היה מפוטר על זה :cry:

וכן, קלינגר הוא הרע במיעוטו, אלא אם יש מאמן טוב שלא התגלה עדיין (אורי אוזן?)

נניח שיש מאמן יותר טוב מקלינגר, אז? הפועל ת"א לא הולכת לשום מקום.
כל הדיבורים האלה על "תהליך" זה קשקוש, חוץ מאייזן ורז שלמה אם יצא עוד שחקן וחצי סביר מכל שאר הצעירים נגיד תודה. אנחנו לא פילדלפיה ואין לנו את אמביד.
הבעיה היא שגם מבחינה כלכלית לא חושבים פה צעד קדימה, אפילו לא מפרישים מיליון שקל מהתקציב בכל עונה כדי שנוכל ביום מן הימים לכסות את חובות אירופה.
אין הווה ואין עתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 06:55 
סמל אישי של המשתמש
אמרו לי שמקבלים את המאמן היחיד בשוק שהיה בקבוצה גדולה ויכול לעמוד בלחץ.
בפועל, מסתבר שקיבלנו בובה של הניסנובים, שקורסת ברגעי האמת.

קלינגר מאמן חלש, שהצליח להישאר בתודעה של הכדורגל רק בגלל שרמת המאמנים ירדה בצורה תלולה בדיוק כמו רמת הכדורגל בארץ, ובגלל שהוא פוליטיקאי שמעורבב עם מקבלי ההחלטות.
הגורם היחידי להצלחה היחסית שלו בהפועל הוא העיתוי בו הוא הגיע לקבוצה, ואני משוכנע, למרות שלא ניתן לבדוק את זה, שמימר שהיה המתחרה העיקרי שלו היה מביא את אותן תוצאות פחות או יותר.

לגבי עונה הבאה, כפי שמסתמן כרגע, אנחנו הולכים לסגל של נוער מחוזק, ולא נראה שיש בשוק איזה מאסטרו שיוכל לעשות קסמים עם סגל כזה.
אבל אם במקרה יבנו פה בכל זאת קבוצה סבירה צריך להביא מישהו אחר. כי איתו לא נצליח בכל מקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 07:13 
סמל אישי של המשתמש
ברור שזו החלטה מלמעלה. כמו אלוהה, וכמו הצעירים.
יש מנהל מקצועי, משה סיני, שהוא בובה של איציק ושרון ניסנוב.
זו המדיניות שהמועדון החליט עליה לקראת העונה הבאה - שחקנים צעירים וחוזים קטנים.
בלי קהל במגרשים, הפועל ת״א עם הבעלים הנוכחיים, הולכת לתקציב של 14-15 מיליון שקל.
ברור ששחקן כמו בוזגלו שמקבל 170 לפני מענקים, לא יכול להמשיך בעונה הבאה ולכן אין סיבה שישחק.
דמארי זה בכלל בדיחה, שחקן שהיה צריך לשחרר עוד בתחילת העונה ולתת לו לפרוש בכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 07:51 
איזה עמוד של תגובות לא קשורות למציאות.
עבודה של מאמן נמדדת ממתי שלקח את הקבוצה ובאיזה מצב ולאן הביא אותה.
אממה עם האוכל בא התיאבון,הביא אותכם לפלייאוף עליון ונגיעה מגביע פיתחתם ציפיות
וקפצתם מעל הפופיק.
וזה לפני שמדברים בכלל על הסגל בדיחה שיש לו.
אשכרה יש פה השוואות לאדון רפואה שנלחם על הירידה(שוב).
מדהים ומקסים.
(ומה ששועל אדום כתב זו השורה התחתונה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 08:18 
קצת פרופורציות.
אני לא אוהב את ניהול המשחק של קלינגר והזחיחות שלו, את הכישלון בחלוקת העומס ואני חושב שיש סיכוי לא רע שזה עלה לנו בתואר
אבל
הבנאדם הגיע לקבוצה מפורקת מנטלית ופיסית, קבוצה שניצחה משחק אחד באיזה 14 משחקים, והתוצאות שהוא השיג הן מדהימות ביחס לסגל. היו הרבה 1-0 ששחקנים נלחמו בשיניים כדי לנצח, ואפילו משחקים שהיה כיף לראות.

אנחנו בגראבג טיים בפליאוף העליון מול קבוצות עמוקות ומוכשרות ממנו. ולמרות שאני לא אוהב את ההתנהלות מול בוזגלו ואחרים, צריך לקחת בפרופורציות את מה שקורה עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 08:24 
ציטוט:
הירידה של מאור בוזגלו לחדר ההלבשה לפני סיום המשחק: “אני מתעסק במי שמשחק אז כשמאור ישחק אני אתייחס אליו. מצאתי לנכון לתת את חולצת ההרכב לשחקן צעיר שאני מאמין בו וכולם צריכים לקבל את זה”.

המצב של הסגל: “ברור שאנחנו מוגבלים והיינו מוגבלים בינואר. אנחנו יודעים שיש לנו חסכים בחלק הקדמי, הכל קם ונופל על אלטמן וכשהוא מנוטרל אנחנו פחות מבקיעים. אני מנסה ליצור אופציות עם שחקנים צעירים עם כישרון כמו דוידה ומזל על חשבון כאלה שאולי לא יהיו בשנה הבאה, ואני לא מתייחס לבוזגלו או דמארי ספציפית”.

הכול קם ונופל על אלטמן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 08:32 
לדעתי אתמול הכל עבד לו מעולה עד הגול הדי לא קשור של מכבי מכדור ארוך סטייל ליגה נמוכה באנגליה.
הוא מבחינתו בא להוציא 0-0 משעמם (לפחות מדקה 30) ולכן כל עוד מכבי לא הגיעו למצבים הוא רצה להשאיר את המצב כמו שהוא וזו הסיבה להיעדר החילופים עד ה1-0.

גם אפשר לחשוב איזה אסים יש לנו על הספסל כן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 08:36 
טכנית לארז כתב:
לדעתי אתמול הכל עבד לו מעולה עד הגול הדי לא קשור של מכבי מכדור ארוך סטייל ליגה נמוכה באנגליה.
הוא מבחינתו בא להוציא 0-0 משעמם (לפחות מדקה 30) ולכן כל עוד מכבי לא הגיעו למצבים הוא רצה להשאיר את המצב כמו שהוא וזו הסיבה להיעדר החילופים עד ה1-0.

בוזגלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 09:53 
טכנית לארז כתב:

ברור לכולם שזה היה הסיבה כמו שהיה ברור שאם הוא לא יעשה חילופים המשחק יגמר 2 או 3-0. כל דרבי אותו דבר.
יכול להיות שהיינו מפסידים גם ככה אבל השחקנים נופלים מהרגלים ולא עברנו את החצי ואם לא הטעות הקבועה בדקה ה70 זה היה קורה בדקה ב75 או 77.
נתנו לך בקורונה לעשות 5 חילופים בגלל הלוז הצפוף אז תשתמש בזה.

לא רוצים רמון בהפועל !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 10:01 
הגול של מכבי באמת הגיע מכלום.
זה לא שבכמה דקות שלפני הגול הם הגיעו לאיזה מצב שניים שאתה אומר "טוב צריך לשנות משהו כי אוטוטו מקבלים גול".

זה היה משחק שהולך ל0-0 או שהם מצליחים לתת גול איכשהו, והם נתנו אותו.
אנחנו כ"כ גרועים התקפית (400 דקות עם 0 שערים ואולי 1.5 מצבי הבקעה, התגעגענו) שבאמת קשה לי להאמין שעם איזה חילוף כזה או אחר היינו מצליחים לייצר אפילו חצי מצב אתמול.

בדיוק באותו אופן למשל במשחק בטדי נגד ביטר הצלחנו לתת גול משומקום (פנדל מקרן...) ואז היה ברור שאו שמצליחים לשמור על ה1-0 או שביטר משווה ל1-1 ומשם להתפלל שייגמר 1-1, כי 2-0 בחיים לא ניתן פה. למזלינו נגמר 1-0 על הראש של ביבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 11:11 
סמל אישי של המשתמש
בר קולמוסא כתב:
מושקוביץ כתב:

חד משמעית. הפועל של העונה, בחסות הניהול המקצועי הכושל של הניסנובים, היא קבוצה חלשה מאד עם אפס מחץ התקפי שנבנתה על בסיס שני כוכבים (בוזגלו ודמארי) שדי פרשו ושכחו להודיע, שוער בלוף שהגיע בקומבינה, וזרים מוייטנאם. זה שבמקום להיאבק עם רעננה נגד הירידה אנחנו מסיימים את העונה בטיול שנתי של חצי מקבוצת הנוער בפלייאוף העליון זה נס גלוי.

ובכלל לייחס משמעות כלשהי למה שקורה בליגת הקיץ המצחיקה ונטולת הקהל הזאת זה מיותר. הדרבי אתמול הבהיר את זה בצורה ברורה יותר מכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 11:25 
המשחק אתמול (וגם הגביע) 100% עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 11:33 
opheaaa כתב:
המשחק אתמול (וגם הגביע) 100% עליו.

הכל עליו ב100% מאז שהגיע לטוב ולרע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 11:39 
טכנית לארז כתב:
הגול של מכבי באמת הגיע מכלום.
זה לא שבכמה דקות שלפני הגול הם הגיעו לאיזה מצב שניים שאתה אומר "טוב צריך לשנות משהו כי אוטוטו מקבלים גול".

זה היה משחק שהולך ל0-0 או שהם מצליחים לתת גול איכשהו, והם נתנו אותו.
אנחנו כ"כ גרועים התקפית (400 דקות עם 0 שערים ואולי 1.5 מצבי הבקעה, התגעגענו) שבאמת קשה לי להאמין שעם איזה חילוף כזה או אחר היינו מצליחים לייצר אפילו חצי מצב אתמול.

בדיוק באותו אופן למשל במשחק בטדי נגד ביטר הצלחנו לתת גול משומקום (פנדל מקרן...) ואז היה ברור שאו שמצליחים לשמור על ה1-0 או שביטר משווה ל1-1 ומשם להתפלל שייגמר 1-1, כי 2-0 בחיים לא ניתן פה. למזלינו נגמר 1-0 על הראש של ביבי.

הגול של מכבי לא הגיע מכלום,הוא הגיע אחרי שנכנס שם דם חדש מה שאצלנו לא קרה.
היה אפשר להריח מקילומטרים שזה מה שהולך לקרות,הוא משך יותר מדי והיה מקום לחילופים בדקה ה60 לפחות.
גם מה אתה משדר לשחקנים על המגרש בסיטואציה כמו אתמול כשלא עושה חילופים? תחזיקו מעמד?
זה לא ששלטנו או הגענו למצבים או משהו,היה מקום להכניס את בוזגלו ולנסות לקבל משהו יזום מבחינת התקפה,
אולי כדור חופשי,גם מנטלית זה היה נותן אולי קצת אמונה לשחקנים שהנה אני מאמין שאפשר לנצח.
ניהול משחק רע מאד שלו אתמול על סף התמוה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 11:53 
לא שיחקו כדורגל
אין לנו התקפה וזה בעיקר כי אין הצטרפות
כל הכדורים למעלה היו נסיונות נואשים לאיזשהו נס בהתקפה

אין ביטחון בהגנה ולכן ההגנה לא עולה למעלה והקישור לא עולה למעלה

בתכלס, על הנייר מכבי יותר טובים ואין ספק אך אתמול יכלנו לנצח כי הם נראו רע

משהו בהגנה שלנו ממש התקלקל בחודש האחרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2020, 13:01 
אני מאד מסכים עם מה שכתב אבי נמני בטור שלו בוואן.
קלינגר מתח את הסגל הזה מכל הכיוונים והביא את הקבוצה לקצה גבול היכולת שלה,
אחרי ההדחה מהגביע משהו כבה ואנחנו על האדים האחרונים.
צריך לנסות למשוך ולסיים בכבוד את הפלייאוף שעד עכשיו הוא מאד סביר מבחינת נק׳.
נראה מה יעשה עונה הבאה כאשר יבנה ויכין את הקבוצה מהתחלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יוני 2020, 18:30 
bruno conti כתב:

קלינגר איבד את זה.
שים לב להחלטות ההזויות שלו בדרבי האחרון :

1. להעלות שחקן נוער, להופעה ראשונה בבוגרים בדרבי ואפילו לא לכלול בסגל את דמארי, אז נכון שדמארי זה לא קרוב למה שהיה פעם, אבל עדיין עדיף על כך חלוץ אחר בסגל שלנו.
2. עלי כנענה, לא שיחק בכל הפלייאוף העליון ורשם אולי 30 דקות בליגה, חילוף ראשון? מה זאת השכונה הזאת?
3. בוזגלו ("לא שיחק בגלל חלוקת דקות" , למרות ששיחק 25 דק' בלחץ מול הפועל חיפה) , היחיד שיכול להכניס פס חכם בקבוצה הזאת לא רואה דקה אחת.
4. הפועל בפיגור 1-0 דקה 72, לא משנה מול מי אתה בליגה הזאת, המאמן חייב להגיב ולעשות שינויים התקפיים ישר! ולא לחכות לדקה 90.

אפשר להפסיד למכבי, אבל לא לעשות כל כך הרבה החלטות גרועות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יוני 2020, 20:16 
תכלס אם מסתכלים על היסטוריית האימון של קלינגר הוא יודע להביא קבוצות לשיא אבל מתקשה לשמור אותן שם. באופן עקבי קבוצות שלו חוות ירידה דרסטית ביכולת אחרי עונה טובה אחת, או שעוברות שינויים קיצוניים בתוך אותה עונה עצמה לטוב או לרע. מאחל לו ולנו שיקבל את מה שהוא מאחל לעצמו ויעבור למכבי חיפה או לנבחרת. להפועל מגיע מאמן שמבין מה המשמעות של לאמן אותה.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יוני 2020, 20:31 
סמל אישי של המשתמש
לגמרי מאכזב .
איפה היה כנענה נגד ב"ש נגיד ?!
התנהלות ממש ביזיונית בכל הקשור לניהול משחק בכל המשחקים האחרונים והתוצאות בהתאם !
ואם יש דבר שאני שונא זה שמקבלים הוראות מלמעלה ובמיוחד בדרבי .. עדיף היה שהיו מוציאים את בוזגלו מהסגל .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יוני 2020, 20:32 
Yalla Hapoel כתב:
bruno conti כתב:

קלינגר איבד את זה.
שים לב להחלטות ההזויות שלו בדרבי האחרון :

1. להעלות שחקן נוער, להופעה ראשונה בבוגרים בדרבי ואפילו לא לכלול בסגל את דמארי, אז נכון שדמארי זה לא קרוב למה שהיה פעם, אבל עדיין עדיף על כך חלוץ אחר בסגל שלנו.
2. עלי כנענה, לא שיחק בכל הפלייאוף העליון ורשם אולי 30 דקות בליגה, חילוף ראשון? מה זאת השכונה הזאת?
3. בוזגלו ("לא שיחק בגלל חלוקת דקות" , למרות ששיחק 25 דק' בלחץ מול הפועל חיפה) , היחיד שיכול להכניס פס חכם בקבוצה הזאת לא רואה דקה אחת.
4. הפועל בפיגור 1-0 דקה 72, לא משנה מול מי אתה בליגה הזאת, המאמן חייב להגיב ולעשות שינויים התקפיים ישר! ולא לחכות לדקה 90.

אפשר להפסיד למכבי, אבל לא לעשות כל כך הרבה החלטות גרועות.

אין ספק שהוא עשה לא מעט טעויות בדרבי וכבר כתבתי על זה.
רק שיש פה קטע לקחת את המשחק האחרון ולהעצים או להוריד מהמאמן על לי אותו משחק.
אני שופט על עונה שלמה,כל מאמן עושה טעויות זה חלק מהמשחק,זה כואב הרבה יותר שבזה בדרבי מן הסתם
וגם אני מאד התאכזבתי כי היה משחק שקול יחסית.
אבל בעונה שלמה כלומר מאז שהגיע הוא עשה דרך לא פחות ממופלאה ביחס למצב שקיבל וביחס לסגל.
אי אפשר להתעלם מזה.
ומישהו כתב כאן כשמגיעים מול פת הציפיה לנצח אז גם מכבי ציפתה לנצח את אום אל פאחם,מפעל גביע תמיד מפתיע
ואלה דברים שקורים.
אני שופט על דרך ולא על פי משחק אחד או שניים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: קלינגר
הודעהפורסם: 22 יוני 2020, 20:43 
בובה על חוט שכמו בכל השנים האחרונות שלו התחיל טוב מאוד, ואז נחלש.
המקרה של דמארי ובוזגלו זה מחדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יוני 2020, 13:45 
אני חושב שעשה הישג אדיר עם הפועל אבל הוא לא מצליח להחזיר את הקבוצה לתלם לאחר ההפסד למכבי פת!

הוא חייב להבין שהקבוצה חלשה מאד מנטלית ולא יכולה לחזור מפיגור שנוצר מיד בתחילת המשחק. הוא חייב לבנות מערך כזה שישחק הגנתי בשליש הראשון של המשחק וימנע מצב כמו אתמול או כמו עם פת או כמו ב 5:0 עם חיפה.

ציוות ההגנה שלו אתמול היה מתחת לכל ביקורת!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יוני 2020, 13:45 
אני חושב שעשה הישג אדיר עם הפועל אבל הוא לא מצליח להחזיר את הקבוצה לתלם לאחר ההפסד למכבי פת!

הוא חייב להבין שהקבוצה חלשה מאד מנטלית ולא יכולה לחזור מפיגור שנוצר מיד בתחילת המשחק. הוא חייב לבנות מערך כזה שישחק הגנתי בשליש הראשון של המשחק וימנע מצב כמו אתמול או כמו עם פת או כמו ב 5:0 עם חיפה.

ציוות ההגנה שלו אתמול היה מתחת לכל ביקורת!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יוני 2020, 14:54 
בחיאת, כמה אפשר לשפוט משחקים ללא קהל אחרי חודשיים ללא אימונים ?
הפלייאוף הזה מלכתחילה לא היה לנו מה לחפש בו.
היה את הגביע והפסדנו (לדעתי אם היה קהל, לא הינו מפסידים).
ספירובסקי עזב, נותנים לשחקנים צעירים לשחק ולקבל דקות משחק.

תחשבו על זה כמו מחנה אימונים לפני תחילת העונה... (בעצם גם בטרום עונה יש פה כאלו ששופטים לחומרא)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 835 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 45 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: