תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 מאי 2024, 03:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בואטנג
הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 16:04 
סמל אישי של המשתמש
טכנית לארז כתב:
אה נכון. מבחן העין. הבנתי.
וכרגיל, מה הקשר ללקס?

בינתיים כבר יותר משנה אני שומע פה על הפוטנציאל של בואטנג ואיך תכף הוא "מעל הליגה" וכאלה.

אתה מטריל? אתה הכנסת לדיון את ניר לקס שבישל שער מרהיב בשבוע שעבר.
אם האלטרנטיבות לבואטנג הם ניר לקס ורז כהן, אז כן - הדיון צריך להיות סביב מי עדיף מבין השלישייה הזאת. לדעתי לחשוב שלקס או רז כהן עדיפים זה הזוי.

ולא חושב שמישהו אי פעם אמר שבואטנג עוד שניה רמה מעל הליגה. אמרו, בצדק, שהוא נקודת אור בתקופה המאוד מגעילה של הקבוצה. ובאופן מקרי גם המשחקים שבהם הקבוצה שיחקה טוב לאחרונה - נגד רעננה, ב"ש ובני יהודה, היו איתו על המגרש. המשחקים בהם לא שיחק מול הפועל חיפה, כפ"ס וק"ש היו רעים, גם אם נגמרו בניצחון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 16:07 
טענו פה שליד לקס ורז כהן בואטנג כמובן עדיף בפער ואיזה עילוי הוא לעומתם.
בגלל שאני לא חושב שזה כזה מובהק נתתי כדוגמא את הבישול של לקס לאולהה.
סליחה שאני לא מסכים עם הקביעה הנחרצת.
לא כי רז כהן וניר לקס נותנים עונה כזו טובה, אלא כי בואטנג פשוט לא כזה יותר טוב מהם ובואטנג בפני עצמו הוא לא כזה שחקן טוב כמו שעושים ממנו פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 16:34 
טכנית לארז כתב:
מי אמר שזו השורה התחתונה לקשר אמצע?
וזה שתכתוב שבואטנג "משחרר לחץ במרכז המגרש" לא יהפוך את זה לנכון.

על כל קשר אמצע אפשר להגיד שהוא משתתף בהנעת כדור ועוזר למגינים בסגירות.
אתם זורקים עליו פה אוסף של סיסמאות שמשתמע מהן שהוא משחק טוב. הוא לא.

מי אמר? עולם הכדורגל. יש אינספור קשרי אמצע בטופ העולמי עם מספרי שערים ובישולים מאוד נמוכים, אז כנראה שזה לא עד כדי כך משמעותי.
ומצחיק שנתקעת דווקא על הנעת כדור ועזרה למגנים, כי אלה דווקא שני דברים שבואטנג פחות טוב בהם. מי שבאמת עוזר לנו מבחינת הנעת כדור זה ספירובסקי ומי שבדרך כלל משמעותי בסגירות זה אייזן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 16:41 
וגם יש אינספור קשרי אמצע בטופ העולמי שיש להם מספרים יפים מאוד.
אבל היי מסתבר שזה בכלל לא מעניין כי הוא הרי עוזר בהשתחררות מלחץ, סוגר במרכז ויתר הסיסמאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 16:58 
טכנית לארז כתב:
אבל היי מסתבר שזה בכלל לא מעניין כי הוא הרי עוזר בהשתחררות מלחץ, סוגר במרכז ויתר הסיסמאות.

כן, אתה מבין שעצם זה שיש כאלה לא מוכיח את הנקודה שלך, אבל עצם זה שיש כאלה שלא בהחלט מוכיח שלא, נכון? הרי אם שערים ובישולים היה מדד לאיכות של קשר אמצע, כמו שהם מדד עבור שחקני התקפה לדוגמה, אז הייתי מצפה בטופ העולמי לראות קשרי אמצע עם מספרים מאוד מרשימים. בפועל, המתאם מאוד חלש. יש לך שחקנים כמו צ'אבי לדוגמה, אחד מקשרי האמצע הטובים בהסטוריה ועוד כזה ששיחק בקבוצה שכובשת בלי הפסקה, והמספרים שלו בתכלס על הפרצוף. כלומר בשורה התחתונה, שחקן חלש לדידך. כנ"ל עלי מוחמד בישראל.
ואגב, לא ברור לי למה השתחררות מלחץ זו סיסמה. הרי כל אחד יכול לראות שבואטנג הוא שחקן שקשה מאוד ללחוץ אותו בזכות הזריזות שלו והשליטה הטובה בכדור. סיסמה זה יותר משהו כמו להגיד שההגנה שלנו יותר טובה עם ניר לקס, למרות שהוא לא מחלץ כדורים, לא עושה הרבה תיקולים ובאופן כללי עושה ככל יכולתו להיות בלתי מורגש לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 17:11 
סמל אישי של המשתמש
טכנית לארז כתב:
שלום גם לך מר מקלוקלין.
היה קל שתצטרף. עד בואטנג. יש גבול.

היה גם קל לנחש שתגיב לגופו של אדם, אז מה?

אגב מי זה מר מקלוקלין? כבר פעם שנייה שאתה מנסה להעליב אותי ככה ואני לא יודע למה הכוונה.

העניין פה הוא שאתה שוב ושוב בוחר מספר אקראי שנדמה לך שהוא תומך בדעה שלך, בלי שום הבנה איך מספרים עובדים או אפילו איזה מספרים רלוונטיים למה.
והכי עצוב שאתה עושה את זה שוב ושוב, מתבזה בכל פעם, ועדיין לא לומד (לא מפריע לי שאתה מביך את עצמך, מוזר לי שאדם שכותב כמו מישהו עם איי-קיו סביר לא מצליח לעכל את העובדה שהוא לא מסתדר עם מספרים).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 17:17 
סמל אישי של המשתמש
בוא טכנית, אסכם לך.
אתה צודק שבואטנג לא שחקן טוב במיוחד, הבעיה שניר לקס לא שחקן. בעולם מתוקן עם הפועל אידיאלית, מקומו של בואטנג בספסל ושל ניר לקס ביציע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 17:23 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
האדס כתב:
מה רז כהן יזם בחיים שלו חוץ מחורבן ואיבודי כדור?
איך אפשר בכלל להשוות את בואטנג לרז כהן, אחד שחקן שעובד 90 דק', אחד שחקן שעובד על התסרוקת שלושה ימים לפני המשחק.

על הנייר, בואטנג שחקן הרבה יותר טוב.

בפועל, התרומה שלו למשחק מאד נמוכה וכשהכדור אצלו ברגל רוב ההחלטות לא טובות. מהבחינה הזו אפילו רז עדיף.

הייתרון המרכזי של בואטנג זה הנוכחות הפיסית שלו לעומת חבריו לקישור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 17:37 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
טכנית לארז כתב:

כן, אתה מבין שעצם זה שיש כאלה לא מוכיח את הנקודה שלך, אבל עצם זה שיש כאלה שלא בהחלט מוכיח שלא, נכון? הרי אם שערים ובישולים היה מדד לאיכות של קשר אמצע, כמו שהם מדד עבור שחקני התקפה לדוגמה, אז הייתי מצפה בטופ העולמי לראות קשרי אמצע עם מספרים מאוד מרשימים. בפועל, המתאם מאוד חלש. יש לך שחקנים כמו צ'אבי לדוגמה, אחד מקשרי האמצע הטובים בהסטוריה ועוד כזה ששיחק בקבוצה שכובשת בלי הפסקה, והמספרים שלו בתכלס על הפרצוף. כלומר בשורה התחתונה, שחקן חלש לדידך. כנ"ל עלי מוחמד בישראל.
ואגב, לא ברור לי למה השתחררות מלחץ זו סיסמה. הרי כל אחד יכול לראות שבואטנג הוא שחקן שקשה מאוד ללחוץ אותו בזכות הזריזות שלו והשליטה הטובה בכדור. סיסמה זה יותר משהו כמו להגיד שההגנה שלנו יותר טובה עם ניר לקס, למרות שהוא לא מחלץ כדורים, לא עושה הרבה תיקולים ובאופן כללי עושה ככל יכולתו להיות בלתי מורגש לחלוטין.

:HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 17:50 
teknoboy כתב:
טכנית לארז כתב:
שלום גם לך מר מקלוקלין.

אגב מי זה מר מקלוקלין? כבר פעם שנייה שאתה מנסה להעליב אותי ככה ואני לא יודע למה הכוונה.

העניין פה הוא שאתה שוב ושוב בוחר מספר אקראי שנדמה לך שהוא תומך בדעה שלך, בלי שום הבנה איך מספרים עובדים או אפילו איזה מספרים רלוונטיים למה.
והכי עצוב שאתה עושה את זה שוב ושוב, מתבזה בכל פעם, ועדיין לא לומד (לא מפריע לי שאתה מביך את עצמך, מוזר לי שאדם שכותב כמו מישהו עם איי-קיו סביר לא מצליח לעכל את העובדה שהוא לא מסתדר עם מספרים).

יש לך בעיה חמורה בהבנת הנקרא אם אתה טוען שאני זה שהפך את זה לגופו של אדם, אבל דמגוגיה זה תחום שאתה אוהב.
ושוב הסיפורים שלך על מספרים? והמחשבה שאם תכתוב משפט כמו "איך מספרים עובדים" אז תיראה איזה פרופסור או איזה אדם חכם במיוחד?
הרושם שאני מקבל הוא שאתה די טיפש, למרות שאתה זורק משפטים שאמורים להישמע "מרשימים" כמו "איך מספרים עובדים".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 17:53 
el dudernio כתב:
נועם שחם כתב:
האדס כתב:
איך אפשר בכלל להשוות את בואטנג לרז כהן, אחד שחקן שעובד 90 דק', אחד שחקן שעובד על התסרוקת שלושה ימים לפני המשחק.

בפועל, התרומה שלו למשחק מאד נמוכה וכשהכדור אצלו ברגל רוב ההחלטות לא טובות. מהבחינה הזו אפילו רז עדיף.

נוכחות פיזית? אין לו שום נוכחות פיזית. יש לו זריזות.

אפרופו נוכחות פיזית, אם יש משהו שאני לא סובל אצלו זה הקטע שהוא עוצר מהלכים באמצע בגלל שעשו עליו עבירה. במקום להמשיך ולקבל חוק יתרון, לעשות איזו הצגה בסגנון "הבימה" כשיש לו שטח פנוי לשעוט עם כדור קדימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 18:00 
סמל אישי של המשתמש
טכנית לארז כתב:
teknoboy כתב:
טכנית לארז כתב:
שלום גם לך מר מקלוקלין.

יש לך בעיה חמורה בהבנת הנקרא אם אתה טוען שאני זה שהפך את זה לגופו של אדם, אבל דמגוגיה זה תחום שאתה אוהב.
ושוב הסיפורים שלך על מספרים? והמחשבה שאם תכתוב משפט כמו "איך מספרים עובדים" אז תיראה איזה פרופסור או איזה אדם חכם במיוחד?
הרושם שאני מקבל הוא שאתה די טיפש, למרות שאתה זורק משפטים שאמורים להישמע "מרשימים" כמו "איך מספרים עובדים".

גם קיבלת רושם שלקס שחקן טוב שאנחנו לא סופגים איתו, ככה שאם זה הרושם שקיבלת אני די רגוע.
והסיפור עם מספרים שלא קשורים למציאות הוא לא שלי, יקירי, אני רק מנסה להסב את תשומת לבך לשטות החוזרת שאתה עושה פה שוב ושוב (אני גם לא היחיד, אבל אני מניח שאחרי שראית בפורום המקביל שמקובל להיכנס בי ברמה האישית אתה מעז לעשות את זה רק לי).

התגובה שלי לא היתה לגופו של אדם, אלא לגופו של טיעון ולסוג הטיעון. אתה אמנם חוזר על טיעונים דומים מאותו סוג שוב ושוב, אז אני מבין למה התבלבלת. אולי אתה אפילו תופס מעצמך אחד שמבין במספרים וסטטיסטיקה אז נעלבת, לא יודע.

ועכשיו לעניין - גם הפעם, המספרים שאתה מביא כדי לתמוך בטענה שלך לא קשורים בשום צורה ואופן לטענה שאתה טוען. זה הכול. קשר אמצע יכול להיות טוב גם הרבה בישולים\שערים\אססיסטים של הוקי.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 18:04 
זה גדול שאתה מלין על זה שאני נכנס בך אישית, כשכל הדיאלוג ביננו התחיל כשאתה זה שציטט אותי בלעג עם המבנה הנדוש של "מהאנשים שהביאו לכם את x" (נורא מצחיק ומקורי).
אין כמו דמגוגיה טובה, כרגיל.

שא ברכה מקלוקלין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: בואטנג
הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 19:29 
סמל אישי של המשתמש
אז סליחה שהזכרתי שזה קטע קבוע אצלך.
בוא נתעלם מזה ונתייחס לנושא (את מה שיש לי להגיד כבר כתבתי, טרם הגבת והסתפקת בלקרוא לי בשמות של אנשים שאני לא יודע מי הם).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 20:23 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
el dudernio כתב:
נועם שחם כתב:
האדס כתב:

אפרופו נוכחות פיזית, אם יש משהו שאני לא סובל אצלו זה הקטע שהוא עוצר מהלכים באמצע בגלל שעשו עליו עבירה. במקום להמשיך ולקבל חוק יתרון, לעשות איזו הצגה בסגנון "הבימה" כשיש לו שטח פנוי לשעוט עם כדור קדימה.

כן נוכחות פיזית. לא משחק פיסי אבל הוא הרבה יותר פיסי מכל שאר שחקני הקישור. לכן בניגוד לשחקנים האחרים אצלינו שם הרבה יותר קשה לחטוף לו כדור במאבק פיסי. הוא מצליח לגעת בכדורים ששאר שחקני הקישור יכולים רק לחלום. הוא מסוגל לעמוד בדרך של קשרי ביריב והם לא ידרסו אותו בדרך לשער. כן הוא פיסית הרבה יותר גדול. מסי יש רק 1. הכדורגל כמו הכדורסל הפך למשחק שאחד מהאלמנטים המשמעותיים בו ביותר זה הפיזיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 20:36 
נועם שחם כתב:
el dudernio כתב:
נועם שחם כתב:
האדס כתב:

זה יותר מעצבן כשיש לו רגע לשחרר כדור קדימה ולפתוח את ההתקפה, אבל הוא כמעט תמיד משתהה, עושה את הסיבוב הזה עם הכדור סביב עצמו ואז מוסר אחורה או פשוט למי שלידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 23:11 
כולי תקווה ששלישיית הקישור מול הבבונים יהיו ספירובסקי, אייזן ובואטנג

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 00:56 
teknoboy כתב:
בוא נתעלם מזה ונתייחס לנושא (את מה שיש לי להגיד כבר כתבתי, טרם הגבת והסתפקת בלקרוא לי בשמות של אנשים שאני לא יודע מי הם).
https://m.ynet.co.il/Articles/5588438

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 02:19 
סמל אישי של המשתמש
Noam כתב:
teknoboy כתב:
https://m.ynet.co.il/Articles/5588438

תמונה

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 07:28 
באמת שהבחירה פה היא בן הרע לרע במיעוטו
אבל לדעתי בואטנג ולקס אלו שני שחקנים שפוגעים בצורה ישירה ביכולת של הקבוצה
ולכן היה ראוי להתחזק בעמדה הזו בינואר
היה מקום למחשבה אולי להחזיר את אליאס מהשאלה ולשחק איתו ועם אייזן מאחורה כשספירובסקי לפניהם או אולי (לא בטוח שזה טוב) להעביר את ספירובסקי ליד אייזן ולהכניס את רודריגז לאמצע
בכל מקרה כמי שמעריך תרומה למשחק שלא קשורה בפעולות אישיות (בגלל זה אני אוהב את פירסמן) אני ממש לא אוהב את המשחק של בואטנג שאפילי משפיע לרעה על המשחק במקרים מסויימים

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 10:08 
הוקיץ' כתב:
טכנית לארז כתב:

רק כדי להבין, עכשיו בגלל שלבואטנג יש 0 ו0 אז מקדמים איזו אג'נדה לפיה בישולים ושערים אלה מדדים נורא זניחים אצל קשר אמצע התקפי?
ובגלל שאלה מדדים נורא זניחים אז ממציאים "השתחררות מלחץ"?
זה שאולי "קשה מאוד ללחוץ" את בואטנג אולי אומר שקשה לחטוף לו כדור, לא שהוא פותח את המשחק עם מסירות שבאמת מהוות "השתחררות מלחץ".
למה יש לי הרגשה שאם לבואטנג היו עד עכשיו 3 שערים ו4 בישולים המדדים האלה לא היו כאלה זניחים לפתע?

עלי מוחמד קשר הרבה יותר דפנסיבי עם הרבה פחות משימות התקפיות מבואטנג (אותו דבר לגבי לקס ואייזן).

ולצ'אבי היו מספרים "על הפרצוף"? באמת?
109 שערים ו212 בישולים לאורך הקריירה.
אבל העיקר לזרוק (עוד) סיסמאות ולהישמע אמין ומבין, מה חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 12:58 
סמל אישי של המשתמש
לפי האתר של ערוץ הספורט:
ניר לקס פתח ב-61 משחקי ליגה בהפועל ונכנס 15 פעם כמחליף, ויש לו שלושה בישולים ושני שערים.
בואטנג פתח ב-25 משחקי ליגה בהפועל ונכנס 8 פעמים כמחליף, ויש לו שלושה בישולים ושער.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 13:04 
סמל אישי של המשתמש
דקות משחק:
1. ספירובסקי - 1654
2. אייזן - 1209
3. בואטנג - 1196
4. לקס - 942
5. רז כהן - 579

נתונים התקפיים

מסירות מפתח מדויקות (פר 90 דקות):
1. בואטנג - 0.23
2. ספירובסקי - 0.22
3. אייזן - 0.07
4. לקס - 0
-. כהן - 0

מסירות מדויקות (פר 90 דקות):
1. אייזן - 35.7
2. בואטנג - 33.7
3. ספירובסקי - 32.9
4. כהן - 31.2
5. לקס - 25.5

אחוז מסירות מדויקות:
1. אייזן - 91.4%
2. בואטנג - 86%
3. ספירובסקי - 85%
4. לקס - 82.4%
5. כהן - 77%

דריבלים מוצלחים (פר 90 דקות):
1. בואטנג - 2.41
2. כהן - 2.33
3. אייזן - 1.04
4. ספירובסקי - 0.71
5. לקס - 0.38

אחוז דריבלים מוצלחים:
1. בואטנג - 74.4%
2. אייזן - 73.7%
3. ספירובסקי - 65%
4. לקס - 57.1%
5. כהן - 55.6%

איבודי כדור פר 90 דקות:
1. אייזן - 2.53
2. ספירובסקי - 3.16
3. לקס - 4.59
4. בואטנג - 5.57
5. כהן - 7.93

איבודי כדור בחצי ההגנתי פר 90 דקות:
1. ספירובסקי - 0.54
2. אייזן - 0.74
3. לקס - 0.96
4. בואטנג - 1.43
5. כהן - 2.33

איבודי כדור ביחס לפעולות מוצלחות (מסירות + דריבלים):
1. אייזן - 0.07
2. ספירובסקי - 0.09
3. בואטנג - 0.15
4. לקס - 0.18
5. כהן - 0.24

סחיטת עבירות (פר 90 דקות):
1. בואטנג - 1.81
2. כהן - 1.71
3. ספירובסקי - 1.41
4. אייזן - 0.60
5. לקס - 0.38

נתונים הגנתיים

מאבקי קרקע מוצלחים (פר 90 דקות):
1. בואטנג - 7.07
2. כהן - 6.84
3. אייזן - 5.29
4. לקס - 4.20
5. ספירובסקי - 3.05

אחוז מאבקי קרקע מוצלחים:
1. אייזן - 58.7%
2. בואטנג - 55%
3. ספירובסקי - 50%
4. לקס - 44.4%
5. כהן - 42.7%  

מאבקי אוויר מוצלחים (פר 90 דקות):
1. כהן - 1.55
2. לקס - 1.52
3. אייזן - 1.19
4. ספירובסקי - 0.65
5. בואטנג - 0.38

אחוז מאבקי אוויר מוצלחים:
1. ספירובסקי - 52.2%
2. כהן - 47.6%
3. אייזן - 44.4%
-. לקס - 44.4%
5. בואטנג - 19.2%

תיקולים מוצלחים (פר 90 דקות):
1. כהן - 2.64
2. בואטנג - 2.63
3. אייזן - 2.16
4. לקס - 1.91
5. ספירובסקי - 1.14

אחוז תיקולים מוצלחים:
1. אייזן - 64.4%
2. בואטנג - 62.5%
-. לקס - 62.5%
4. ספירובסקי - 45.7%
5. כהן - 44.7%

חילוצי כדור פר 90 דקות:
1. אייזן - 5.43
2. לקס - 3.34
3. בואטנג - 3.31
4. כהן - 3.26
5. ספירובסקי - 2.72

חילוצי כדור בחצי היריבה פר 90 דקות:
1. בואטנג - 1.43
2. כהן - 1.40
3. אייזן - 1.34
4. לקס - 1.34
5. ספירובסקי - 0.82

---

לסיכום, מבין חמשת הקשרים, בואטנג מוביל בכל המדדים ההתקפיים (מסירות מפתח, מסירות מדויקות, דריבלים וסחיטת עבירות) למעט איבודים (אבסולוטית, ביחס לפעולות מוצלחות הוא באמצע), ובכל המדדים ההגנתיים (מאבקי קרקע, תיקולים, חילוצי כדור בחצי היריבה) למעט מאבקי אוויר (שם הוא אחרון, אבל אבסולוטית מדובר בכמות נמוכה). שכל אחד יסיק מזה מה שהוא רוצה (אני בטוח שיהיו פה מסקנות שונות ומשונות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 14:31 
אני לא חושב שיש מחלוקת שבואטנג שחקן איכותי יותר מרז כהן או לקס. אני אישית כן רואה אצלו איזה רפיון או נסיגה בתקופה האחרונה, שמחייבים גם להציב בפניו דרישות גבוהות יותר. המטרה שידחוף את עצמו להשתפר ולהיות משמעותי יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 14:42 
כשחקן נמצא בכושר לא טוב אבל באופן כללי הוא הרבה יותר טוב מהאלטרנטיבות הקיימות (רז כהן,לקס) אסור להוציא אותו מהסגל/מההרכב ולגמור אותו, אלא להריץ אותו ולהחזיר לו את הביטחון.

בואטנג חייב לשחק כל משחק.

דרך אגב,אחלה נתונים על אייזן,מפתיע ומשמח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 14:54 
טכנית לארז כתב:
הוקיץ' כתב:
טכנית לארז כתב:

רק כדי להבין, עכשיו בגלל שלבואטנג יש 0 ו0 אז מקדמים איזו אג'נדה לפיה בישולים ושערים אלה מדדים נורא זניחים אצל קשר אמצע התקפי?
ובגלל שאלה מדדים נורא זניחים אז ממציאים "השתחררות מלחץ"?
זה שאולי "קשה מאוד ללחוץ" את בואטנג אולי אומר שקשה לחטוף לו כדור, לא שהוא פותח את המשחק עם מסירות שבאמת מהוות "השתחררות מלחץ".
למה יש לי הרגשה שאם לבואטנג היו עד עכשיו 3 שערים ו4 בישולים המדדים האלה לא היו כאלה זניחים לפתע?

עלי מוחמד קשר הרבה יותר דפנסיבי עם הרבה פחות משימות התקפיות מבואטנג (אותו דבר לגבי לקס ואייזן).

ולצ'אבי היו מספרים "על הפרצוף"? באמת?
109 שערים ו212 בישולים לאורך הקריירה.
אבל העיקר לזרוק (עוד) סיסמאות ולהישמע אמין ומבין, מה חדש.

קשר אמצע התקפי? עכשיו אתה ממציא לבואטנג עמדה? אם אתה ברצינות לא רואה שבואטנג ועלי מוחמד אלה שני שחקנים שמשחקים בדיוק באותה עמדה, אז אין לנו על מה לדבר. מצד שני, בהתחשב בזה שבכלל חשבת שצריך לנסות את בואטנג באגף כנראה שיש לנו הבנה שונה לחלוטין של משחק הכדורגל.
לגבי צ'אבי, באתרים שאני ראיתי המספרים היו שונים לחלוטין. לדוגמה כאן:
https://fbref.com/en/
תסתכל על המספרים של צ'אבי ואינייסטה ותראה מספרים לא מאוד מרשימים עבור שני שחקנים ששיחקו בקבוצת ההתקפה הכי טובה בהסטוריה.

ובשולי הדברים, לא ברור לי למה אתה בוחר להשתמש בסגנון כל כך תוקפני בדיון על כדורגל, אבל זה די עלוב בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 14:59 
לפי טרנספרמרקט צאבי עם קריירה של 109 שערים ו212 בישולים.

לגבי טון תוקפני, תקרא שוב רק את ההודעה האחרונה שלך.
או שמספיק שתלך דף אחד אחורה ותראה איך טענת שם ל"חוסר הבנה מוחלט בכדורגל" של מי שמעז לא לחשוב שבואטנג הוא איזה עילוי לעומת רז כהן ולקס.
כשתלמד לנהל דיון על כדורגל מבלי ללעוג לכל מי שלא חושב כמוך או רחמנא לצלן הפוך ממך, תלין על טון תוקפני.

וכן, לדעתי בואטנג יכול להיות אחלה בתור שחקן אגף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2020, 15:05 
טכנית לארז כתב:
לפי טרנספרמרקט צאבי עם קריירה של 109 שערים ו212 בישולים.

לגבי טון תוקפני, תקרא שוב רק את ההודעה האחרונה שלך.

קראתי ואשמח אם תסביר לי איפה תקפתי אותך. בסך הכל אמרתי שההבנה שלנו בכדורגל שונה לחלוטין והתייחסתי אך ורק לטיעונים שלך.
זה אתה שמשום הרגשת צורך לעשות לי ניתוח פסיכולוגי שזה לרוב כלי של אנשים שאין להם דברים ענייניים לכתוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

סמל אישי של המשתמש
צ'אבי לא משחק כבר חמש שנים בליגה הסעודית או הקטרית או משהו כזה?
מן הסתם הוא כובש שם מספר נאה של שערים לעונה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

האידיאל הוא שבואטנג ישחק יחד עם אייזן וספירובסקי,
השאלה היא למה זה לא קורה בתקופה האחרונה?
לעניות דעתי קלינגר חווה אותו כשחקן קצת ״מסוכן״ שנוטה לאיבודי כדור באזורים מסוכנים
במגרש מה שחושף אותנו מאחורה, ומחפש יותר יציבות ומשחק בטוח במרכז השדה.
כשכל משחק בקרוב הוא מאני טיים זה לא נראה שיחזיר אותו להרכב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 42 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: