תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 15 מאי 2024, 06:50

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בואטנג
הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 10:52 
טוב אחי הוא השחקן הכי בטוח אצלו צודק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 11:01 
Lion Den כתב:
טוב אחי הוא השחקן הכי בטוח אצלו צודק

אוהב שעונים דברים מנומקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 11:35 
עלול לקרות לך הרבה אם תמשיך להיות מנותק, עלק הכי בטוח אצלו. זה הזוי מה יש לנמק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 11:58 
Lion Den כתב:
ynet
בקבוצה גם מבינים שהקישור האחורי לא מסוגל להתקדם עם שחקן כמו עמנואל בואטנג, שאינו טכני מספיק.
איזה סתום הקלינגר הזה באמא שלי.

אין להם מושג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 12:13 
Lion Den כתב:
עלול לקרות לך הרבה אם תמשיך להיות מנותק, עלק הכי בטוח אצלו. זה הזוי מה יש לנמק.

יש לנמק למה אתה חושב שקלינגר לא מחזיק ממנו שהוא פותח איתו 3 משחקים בהרכב וכבר כתבו בכמה מקומות איך שהוא הגיע לקבוצה שהוא מחזיק ממנו.
אבל מצד שני צנציפר ציטט מישהו בעילום שם, אז בוא על סמך זה נקרא לקלינגר סתום ולי מנותק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 12:52 
הוא לא מחזיק ממנו כי הוא מחליף אותו כל פעם. ולא, הוא לא יותר עייף מהגאונים האחרים בקישור.
הוא לא מחזיק ממנו כי ״גורם מקצועי״ אומר בכתבה (שבה הוא המרואיין היחיד אהמ) שלא מחזיקים ממנו ורוצים להביא שחקן על המשבצת שלו.

הוא סתום כי הוא מחליף אותו כל פעם. ולא, הוא לא יותר עייף מהגאונים האחרים בקישור.
הוא סתום כי ״גורם מקצועי״ אומר בכתבה (שבה הוא המרואיין היחיד אהמ) שלא מחזיקים ממנו ורוצים להביא שחקן על המשבצת שלו.

זה לא קשה להבין גבר... קצת חבל לבזבז שטח איחסון על דיון הבנת הנקרא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 13:00 
סמל אישי של המשתמש
'צטער ליון דין, אתה טועה ובגדול.
צנציפר ידוע לשמצה בנטיתו לפברק ציטוטים למען אינטרסים עלומים אז לא מתרגש מציטוטים בעילום שם.
בנוסף, אם קלינגר לא היה תופס ממנו לא היה מעלה אותו בהרכב. עובדה שמעלה אותו כל משחק בהרכב
זה שחקן שחזר מפציעה קשה, אם כבר, הסבר יותר סביר לחילופים הם שהמאמן תופס ממנו, אחושרמוטה תופס ממנו ורועדות לו הביציים מסיטואציה שהוא שוב יפצע.
אז מהחשש הזה הוא מחליף אותו כל פעם כדי שלא ישבר לו התכשיט היקר.
זה אמנם הסבר שהמצאתי כרגע, אבל אם לך ולצנצי מותר, אז גם לי.
ימים יגידו מי מאיתנו צודק (והם לא רחוקים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 13:07 
סמל אישי של המשתמש
Lion Den כתב:
הוא לא מחזיק ממנו כי הוא מחליף אותו כל פעם. ולא, הוא לא יותר עייף מהגאונים האחרים בקישור.
הוא לא מחזיק ממנו כי ״גורם מקצועי״ אומר בכתבה (שבה הוא המרואיין היחיד אהמ) שלא מחזיקים ממנו ורוצים להביא שחקן על המשבצת שלו.

הוא סתום כי הוא מחליף אותו כל פעם. ולא, הוא לא יותר עייף מהגאונים האחרים בקישור.
הוא סתום כי ״גורם מקצועי״ אומר בכתבה (שבה הוא המרואיין היחיד אהמ) שלא מחזיקים ממנו ורוצים להביא שחקן על המשבצת שלו.

הוא היה פצוע ולא שיחק כמעט חודשיים לפני המשחק מול בית"ר, ואז פתח בהרכב בשלושה משחקים רצופים תוך שבוע.
עכשיו, יכול להיות שאתה מומחה לזיהוי עייפות ויש לך יכולת לקלוט אם הוא יותר עייף או פחות עייף מהגאונים האחרים בקישור,
אבל לאדם הפשוט זה נראה די הגיוני שהוא לא ישחק 90 דקות בכל משחק אם רוצים שישחק גם במשחק הבא
(אגב, נגד בית"ר ומכבי הוא הוחלף ממש בדקות האחרונות, אני הייתי מוציא אותו קודם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 13:50 
Lion Den כתב:

אתה יוצא פה די טיפש, חייב לומר לך. הייתי ממליץ לך להיות טיפה פחות מתנשא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 14:00 
מצחיק 1, הוא מעלה אותו כל משחק בהרכב ולא את רז כהן אז זה סימן שהוא אוהב אותו....
מצחיק 2, יותר סביר שצנציפר ממציא שהפועל תל אביב עלולה לקבל החלטה מקצועית מזעזעת מאשר שאשכרה תתקבל החלטה כזו חחחח
מצחיק 3, מאמן שמוציא את השחקן הכי נורמלי שלו בשביל חילוף "הגנתי" ומשאיר את גאוני הדור לקס (שחקן ענק!) וספירובסקי (גם נפצע וגם לא נח בפגרת הנבחרות!) על המגרש.

יאללה מבחינתי שקלינגר ייתן לבואטנג 90 דקות כל משחק עד סוף העונה ונסגור את הדיון זאת לא האג'נדה שלי שהוא סתום, רק שיקבל החלטות מקצועיות מובנות מאליהן לטובת הקבוצה שלי. זה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 14:03 
redrony כתב:
Lion Den כתב:

די נו התחננת לדיון עם טיעונים ועכשיו אתה נעלב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 14:06 
Lion Den כתב:
מצחיק 1, הוא מעלה אותו כל משחק בהרכב ולא את רז כהן אז זה סימן שהוא אוהב אותו....
מצחיק 2, יותר סביר שצנציפר ממציא שהפועל תל אביב עלולה לקבל החלטה מקצועית מזעזעת מאשר שאשכרה תתקבל החלטה כזו חחחח
מצחיק 3, מאמן שמוציא את השחקן הכי נורמלי שלו בשביל חילוף "הגנתי" ומשאיר את גאוני הדור לקס (שחקן ענק!) וספירובסקי (גם נפצע וגם לא נח בפגרת הנבחרות!) על המגרש.

יאללה מבחינתי שקלינגר ייתן לבואטנג 90 דקות כל משחק עד סוף העונה ונסגור את הדיון זאת לא האג'נדה שלי שהוא סתום, רק שיקבל החלטות מקצועיות מובנות מאליהן לטובת הקבוצה שלי. זה הכל.

אין פה עניין של סימנים. אני בפירוש זוכר שדווח שהמקום שלו בהרכב מובטח בערך מהאימון הראשון קלינגר. אני לא יכול להגיד לך בוודאות למה הוא החליף אותו וגם אני ביקרתי את החילופים האלה, אבל אז היפנו את תשומת ליבי לזה שהוא היה עייף. ההבדל בינו ללקס וספירובסקי זה שהוא פשוט רץ יותר מהם. משמעותית. אם גם ראית אותמול אחרי החילוף שלו, הוא היה עצבני וקלינגר חיבק אותו והסביר לו למה הוא הוציא אותו (אין לי מושג כמובן מה הוא אמר לו).
אני לא יודע מי ציטט ולמה, אבל צנציפר הוא עיתונאי פח שאין לו שום בעיה לשנות קצת את נוסח הדברים בשביל להוציא אותם מקונטקסט. ויכול להיות שמה שאמרו זה שהיכולות ההתקפיות של בואטנג מוגבלות (מה שבאמת נכון, לפחות כרגע) וצריך להביא עוד שחקן אמצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 14:08 
Lion Den כתב:
redrony כתב:
Lion Den כתב:

די נו התחננת לדיון עם טיעונים ועכשיו אתה נעלב

חס ושלום, נעלב. אני מודה שהטון שלך קצת מעצבן ומתנשא, אבל אני רחוק מלהעלב. שמעתי את הנימוקים שלך, אין בהם עובדה אחת חוץ מזה שהוא הוחלף. הכל ספקולציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 14:16 
אם אני צריך לנחש (ללא עובדות!) כשבואטנג יצא קלינגר אמר לו משהו כמו אנחנו צריכים עוד שחקן הגנה לשמור על התוצאה, זה לא אתה זה אני והטקטיקה. וזו דוגמה מצויינת להחלטה מקצועית רעה מאוד.

אבל יפה בגדול הגענו לשורש העניין.
אתה מאמין שמדובר בהחלטה מקצועית שקולה מדודה ונבונה ואני מטיל בזה ספק.
אתה מאמין לדיווחים אחרים של עיתונאים אחרים שהחלטות מקצועיות שקולות מדודות ונבונות מתקבלות בהפועל ואני מטיל בזה ספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 14:18 
Lion Den כתב:

אתה מודע לזה שבואטנג היה פצוע חודש וחצי בערך וחזר רק לפני שבוע ל-3 משחקים בתוך 7 ימים? חלוקת עומס על שחקן שרק חזר מפציעה (שכללה גם ניתוח) היא לא סיבה מספיק טובה לחילופים האלה?
חוץ מזה שרק מהתגובה של קלינגר אחרי החילוף (כשקרא לבואטנג, הסביר את החילוף וחיבק אותו) אפשר להבין שזה כנראה לא היה עניין מקצועי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 14:34 
Lion Den כתב:
אם אני צריך לנחש (ללא עובדות!) כשבואטנג יצא קלינגר אמר לו משהו כמו אנחנו צריכים עוד שחקן הגנה לשמור על התוצאה, זה לא אתה זה אני והטקטיקה. וזו דוגמה מצויינת להחלטה מקצועית רעה מאוד.

אבל יפה בגדול הגענו לשורש העניין.
אתה מאמין שמדובר בהחלטה מקצועית שקולה מדודה ונבונה ואני מטיל בזה ספק.
אתה מאמין לדיווחים אחרים של עיתונאים אחרים שהחלטות מקצועיות שקולות מדודות ונבונות מתקבלות בהפועל ואני מטיל בזה ספק.

אני לא מאמין לכלום. אני חושב שקלינגר רואה כמוני וכמוך שבואטנג הוא השחקן שעליו צריך לבנות את האמצע וזה שהוא החליף אותו פעמיים לא גורם לי לחשוב אחרת. הרי הוא לא חייב להרכיב אותו, הוא יכול לשחק עם שניים באמצע, הוא יכול להרכיב את אייזן או רז כהן לפניו, הוא יכול להוריד את אלטמן אחורה. יש לו מספיק דברים לעשות אם הוא לא מחזיק ממנו.
מצד שני, אני יודע מי זה צנציפר ומה רמת האמינות שלו.
אתה כבר בנית הרים וגבעות וגם כתבת בטון מאוד בטוח בעצמך תוך כדי זלזול בי שאין לי הבנת הנקרא. זו הסיבה שכתבתי לך שאתה יוצא פה טיפש. ביקורת בונה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 14:43 
ברור ברור אם הוא שם אותו בהרכב זה מה שאומר שהוא בונה עליו שיחזיק את האמצע. אחי אנחנו בלופ אפשר לסיים.
אגב ביקורת בונה חחח, או שאני יוצא טיפש או שאתה עוד אוהד הפועל נאיבי-קומי-טרגי שכיח, תקרא את תקציר הפרקים הקודמים ותעדכן מה יותר סביר שמחובר למציאות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 15:42 
Lion Den כתב:
ברור ברור אם הוא שם אותו בהרכב זה מה שאומר שהוא בונה עליו שיחזיק את האמצע. אחי אנחנו בלופ אפשר לסיים.
אגב ביקורת בונה חחח, או שאני יוצא טיפש או שאתה עוד אוהד הפועל נאיבי-קומי-טרגי שכיח, תקרא את תקציר הפרקים הקודמים ותעדכן מה יותר סביר שמחובר למציאות...

לא, אתה בכל מקרה יוצא טיפש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 16:14 
אוקיי בומר אל תעלב :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: בואטנג
הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 01:57 
סמל אישי של המשתמש
הולך ומתפתח להיות ניר לקס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 02:55 
משחק חלש שלו,בשעה שאייזן וסטפן נוסקים הוא מהווה את החוליה החלשה ולא ממש מתקדם.
חבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 07:37 
מצד אחד הבן אדם נמצא בכל מקום במגרש והתיקולים שלו ממש חשובים.
מצד שני נראה שלפעמים אין לו מושג בכדורגל והוא פשוט לא יודע מה לעשות עם הכדור ולכן בדרך כלל מקבל החלטות פשוט לא נכונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 07:46 
סמל אישי של המשתמש
קורה שיש תקופות כאלו, בעיקר בגילו הצעיר מאוד. עדיין, מדובר בשחקן מאוד משמעותי וחלק בלתי נפרד מהמשולש החזק שלנו באמצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 08:17 
סמל אישי של המשתמש
הכי חלש בקישור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 10:12 
סמל אישי של המשתמש
הוא עדיין אחד מהטובים בליגה בלקבל כדור מהבלמים עם הגב לשער של היריבה, להשתחרר מהלחץ של הקשר היריב ולהתחיל התקפה. הבעיה שהוא בד"כ מפשל אחרי זה, ובחודש האחרון הוא מפשל ב95% מהמקרים. נראה חסר ביטחון.

בנוסף יש לו יכולת בעיטה עלובה בצורה יוצאת דופן, תמיד יוצאת לו דרדל'ה שהייתי מתבייש לתת בשכונה. חייב לעבוד על זה כי הוא מצליח להגיע להרבה מצבי בעיטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 10:27 
סמל אישי של המשתמש
הוא נייד מאוד אבל לא מסוגל לתת פס מדויק.
יש לו טכניקה עלובה, השאלה אם בכלל יש אפשרות לעבוד ולשפר דברים כאלה בסיסיים בשלב הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 10:44 
bruno conti כתב:
חבל

מסכים לחלוטין.
הייתי משוכנע שהוא יהיה החילוף ולא רודריגס. (מזל שאני לא מאמן... :)
הבעיה שעל הספסל יושבים לאקס ורז כהן שהם לא יכולים לעשות את העבודה שלו גם כשהוא לא טוב.

בכלל הבעיה העיקרית שלו, לדעתי, חוסן פיזי. הוא לא מספיק חזק פיזית, למאבקים שיש עם קשרי הליגה. לוקחים לו הרבה כדורים (התרשמות שלי , אין לי נתונים מספריים..) בעיקר במאבקים עם קבוצות אגרסיביות. הוא מוותר ומצפה לשריקות והרבה פעמים זה נותן יתרון להתקפה של הקבוצה היריבה.
הוא חייב להפנים שקודם כל חייבים להמשיך להילחם, לדחוף, לתקל ולהמשיך כל זמן שלא נשמעה שריקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 11:33 
סמל אישי של המשתמש
אדום ותיק כתב:
bruno conti כתב:
חבל

מסכים לחלוטין.
הייתי משוכנע שהוא יהיה החילוף ולא רודריגס. (מזל שאני לא מאמן... :)
הבעיה שעל הספסל יושבים לאקס ורז כהן שהם לא יכולים לעשות את העבודה שלו גם כשהוא לא טוב.

בכלל הבעיה העיקרית שלו, לדעתי, חוסן פיזי. הוא לא מספיק חזק פיזית, למאבקים שיש עם קשרי הליגה. לוקחים לו הרבה כדורים (התרשמות שלי , אין לי נתונים מספריים..) בעיקר במאבקים עם קבוצות אגרסיביות. הוא מוותר ומצפה לשריקות והרבה פעמים זה נותן יתרון להתקפה של הקבוצה היריבה.
הוא חייב להפנים שקודם כל חייבים להמשיך להילחם, לדחוף, לתקל ולהמשיך כל זמן שלא נשמעה שריקה.

9/16 במאבקים אתמול, האחוז הכי טוב חוץ מפירסמן ורז שלמה. 9/13 במאבקי קרקע, שני רק לפירסמן. 4/4 בתיקולים, הכי הרבה תיקולים אתמול וב-100% הצלחה.
למרות שהוא לא חזק ובהחלט יכול וצריך להשתפר בזה, הוא יודע להשתמש בגוף שלו מצוין ומנצח שחקנים חזקים יותר בקרב על הכדור.
הבעיה שלו היא דווקא בכל מה שקשור לפעולות עם הכדור, בעיקר פעולות טכניות כמו מסירות ובעיטות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 11:45 
סמל אישי של המשתמש
בעיה נוספת איתו זה שהוא לא משחק לעומק. לא בתנועה ולא במסירות.
היו כמה מהלכים אתמול, שדרשו שהוא יפתח לעומק, והוא פשוט נשאר תקוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2020, 11:47 
סמל אישי של המשתמש
kruvi1 כתב:
בעיה נוספת איתו זה שהוא לא משחק לעומק. לא בתנועה ולא במסירות.
היו כמה מהלכים אתמול, שדרשו שהוא יפתח לעומק, והוא פשוט נשאר תקוע.

דווקא זה משהו שהיה לו בעבר ונעלם במשחקים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 45 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: