תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 12:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: המשחק מול בית"ר - כרטיסים וכו'
הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 17:24 
אני לא מדבר אפילו על שערים 8 ו- 13.
למה לאן חוסמים כבר כמה ימים מאוהדי הפועל את האפשרות לרכוש כרטיסים לשערים 2 ו- 7 ???

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: המשחק מול בית"ר - כרטיסים וכו'
הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 18:12 
ofer23 כתב:
אני לא מדבר אפילו על שערים 8 ו- 13.
למה לאן חוסמים כבר כמה ימים מאוהדי הפועל את האפשרות לרכוש כרטיסים לשערים 2 ו- 7 ???

קראתי איפה שהוא שרק עם יוזר שיש לו היסטוריה רכישה של הפועל יכול לקנות כרטיסים

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 19:08 
STFUorCCnewB כתב:
לא ברור על מה לעזאזל הדיון כאן, כאילו שמישהו לא צפה את זה מראש.
יש להפועל 8.5K מנויים. איתם אפשר למכור עוד גג 3000 כרטיסים למשחק.
בסה"כ כמעט 12K אדומים במשחק בית. האצטדיון מכיל 29,150 מקומות. אנחנו לא קרובים למלא אפילו פאקינג חצי אצטדיון.
מה חשבתם שיקרה? שכ"כ הרבה מקומות ישארו ריקים?
זו תעודת עניות לקהל שלנו שמכבי ובית"ר מסוגל להביא/מביאים (ואם היו נותנים להם יותר - הם היו לוקחים) למשחק חוץ כמות קהל כמו כמעט כל המנויים שלנו. אז איפה הקהל הרחב שלנו?
ביום שיהיו לנו 18-19 אלף מנויים כמו למכבי, אז נוכל להנות מהפריבילגיה של לתת להם רק את 10-11 וסלאמת.
עד אז, זה המצב הנוכחי.

מסכים, ללא ספק במצב העניינים הנוכחי לא היינו ממלאים את בלומפילד
העניין במכירת מס׳ כרטיסים ככ גבוה ליריבות הוא שזה יגרום לאיבוד היתרון היחיד שאולי נותר לנו וריחוק הקהל שאכשהו מסכים להגיע
אני בטוח שאם משחקי הבית שלנו ימשיכו להראות כך, ממשחק למשחק אתה תראה דילול של האוהדים שעדיין ממשיכים להגיע
ההנלה מרחיקה את האוהדים שלה מהקבוצה לא רק ע״י בניה שיטתית של קבוצות גרועות ולא תחרותיות בעליל אלא גם ע״י התנהלות מנותקת וחסרת כל מודעות למצב הנתון של הקבוצה, שום התאמצות לחבר אליה שוב את הקהל
נעשים 0 מאמצים שיווקיים לקרב את הקהל לקבוצה
זה שבן אדם אוהד קבוצה זה ממש לא הופך את ההגעה שלו למשחק כמובנת מאליה, במיוחד בזמנים של היום כאשר יש המון אטרקציות הרבה יותר מושכות מכדורגל ככלל ומהפועל בפרט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 19:53 
סמל אישי של המשתמש
חייב להיות מתאם מרשים בין נוכחות גבוהה של אוהדים לביצועים של שחקן, ללא התחשבות מאיזה צד האוהדים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 22:30 
zapta כתב:
STFUorCCnewB כתב:
בסה"כ כמעט 12K אדומים במשחק בית. האצטדיון מכיל 29,150 מקומות. אנחנו לא קרובים למלא אפילו פאקינג חצי אצטדיון.
זו תעודת עניות לקהל שלנו שמכבי ובית"ר מסוגל להביא/מביאים (ואם היו נותנים להם יותר - הם היו לוקחים) למשחק חוץ כמות קהל כמו כמעט כל המנויים שלנו. אז איפה הקהל הרחב שלנו?
ביום שיהיו לנו 18-19 אלף מנויים כמו למכבי, אז נוכל להנות מהפריבילגיה של לתת להם רק את 10-11 וסלאמת.
עד אז, זה המצב הנוכחי.

העניין במכירת מס׳ כרטיסים ככ גבוה ליריבות הוא שזה יגרום לאיבוד היתרון היחיד שאולי נותר לנו וריחוק הקהל שאכשהו מסכים להגיע
אני בטוח שאם משחקי הבית שלנו ימשיכו להראות כך, ממשחק למשחק אתה תראה דילול של האוהדים שעדיין ממשיכים להגיע
ההנלה מרחיקה את האוהדים שלה מהקבוצה לא רק ע״י בניה שיטתית של קבוצות גרועות ולא תחרותיות בעליל אלא גם ע״י התנהלות מנותקת וחסרת כל מודעות למצב הנתון של הקבוצה, שום התאמצות לחבר אליה שוב את הקהל
זה שבן אדם אוהד קבוצה זה ממש לא הופך את ההגעה שלו למשחק כמובנת מאליה, במיוחד בזמנים של היום כאשר יש המון אטרקציות הרבה יותר מושכות מכדורגל ככלל ומהפועל בפרט

אין שום דבר יותר אטרקטיבי מהפועל.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 22:54 
the worker כתב:
אנחנו קהל של טמבלים.
מי שלא הבין שאסור לקנות השנה מנוי אחד ולהפסיק לשתף פעולה עם הניסנובים שיבוא בטענות לעצמו.
פנינו לאבדון ואני מוכן להתחייב שזה יהיה הדרבי הכי גרוע שחווה אוהד הפועל בבלומפילד מאז ומעולם.

כן, כי אם היו פחות מנויים אז בטח מכבי היו מקבלים רק חצי משער 11.
אולי פשוט הגיע הזמן שנפסיק להיעלב ולצאת למחאה נגד כל דבר, במיוחד כשאח״כ מגיעה אלטרנטיבה גרועה יותר ואז מתגעגעים לקודמת.
הגיע הזמן שנמלא לפחות חצי אצטדיון בפאקינג דרבי.
זה המצב שלנו, אני עדיין רוצה ומצפה שנהיה רוב בדרבי.
איפה כל האוהדים? לא נוח להם? מחאה עאלק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 22:56 
zapta כתב:
STFUorCCnewB כתב:
עד אז, זה המצב הנוכחי.

אין אף אוהד שההגעה שלו לדרבי או למשחק מול בית"ר תלויה בזה שבמשחק הקודם היו 8000 או 4000 אוהדי יריבה במגרש.
הגעת קהל למשחקים תלויה בשני פרמטרים:
א. הצלחת הקבוצה
ב. מבצעי שיווק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 23:52 
belos כתב:
the worker כתב:
אנחנו קהל של טמבלים.
מי שלא הבין שאסור לקנות השנה מנוי אחד ולהפסיק לשתף פעולה עם הניסנובים שיבוא בטענות לעצמו.
פנינו לאבדון ואני מוכן להתחייב שזה יהיה הדרבי הכי גרוע שחווה אוהד הפועל בבלומפילד מאז ומעולם.

אולי פשוט הגיע הזמן שנפסיק להיעלב ולצאת למחאה נגד כל דבר, במיוחד כשאח״כ מגיעה אלטרנטיבה גרועה יותר ואז מתגעגעים לקודמת.

אתה יכול לרשום עאלק עוד 100 פעם,
אבל אם המועדון הזה איבד אותי, אני די מופתע שבאים בכלל יותר מ5 אלף איש.
הייתי מנוי ל5 איזה 7 שנים ברציפות, מנוי ל7 פעמיים, ואני היום לא מדמיין בכלל להתקרב לבלומפילד.
קבוצה מגעילה עם הנהלה מגעילה. לא יגיע קהל, וגם מי שמגיע עושה טעות ופוגע בקבוצה.
בהצלחה בדרבי מקווה שתנקו את הראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 00:23 
NARKOTIKA כתב:
belos כתב:
the worker כתב:
אנחנו קהל של טמבלים.

הייתי מנוי ל5 איזה 7 שנים ברציפות, מנוי ל7 פעמיים, ואני היום לא מדמיין בכלל להתקרב לבלומפילד.

אין שום בעיה. אבל אל תחשוב שאתה מציל את הפועל יותר מאשר מי שכן בוחר ללכת.
התרומה היחידה שלך למשחק תהיה לזה שה7000 אוהדים של מכבי יהוו חצי מהאצטדיון.
זכותך לא לבוא. אני בוחר להגיע גם כשחרא, לי זה יעשה טוב יותר לדעת שהייתי שם גם ברגעים המגעילים. הרגעים הטובים עוד יגיעו, זה גלגל שמסתובב. מי אם לא אנחנו יודעים את זה? חווינו את הגלגל הזה מספר פעמים, וגם מכבי בית״ר וחיפה. ושום גלגל כזה לא הסתובב בגלל מחאות של הקהל.
אז בינתיים אני מחכה שהגלגל יסתובב בדיוק כמוך. רק שאני אגיע כדי להציל טיפה מהכבוד של הפועל. ואתה בוחר לצאת למחאה עקרונית. זכותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 00:43 
להביא למכבי את 13 זה כמעט כמו להביא את 8 פעם, לא יודע מה הבעיה.
היום אי אפשר לתת את 8 כי 7-8 הם למעשה אותו יציע וזה בלאגן גדול.
המהלך היחיד של ההנהלה היה המיני המנויים האלה ל-3 המשחקים. כרגע נמכרו כ-750 מיני מנויים כאלה בלבד, אם היו מוכרים את כל ה1,800 שהקצו היו פותחים עוד מיני מנויים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: המשחק מול בית
הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 08:07 
NARKOTIKA כתב:
belos כתב:
the worker כתב:
אנחנו קהל של טמבלים.

פוגע בקבוצה?מי החליט שאלו שמגיעים פוגעים בקבוצה?זה שאתה ועוד כמה שחושבים כמוך אומרים את זה.זה לא בדיוק הוכחה או תורה מסיני.

הפועל הייתה לפניי ולפניך עם הצלחות וכישלונות.עם קבוצות חלשות וגרועות.עם הנהלות גרועות והנהלות טובות.ותאמין לי שהפועל גם תהייה אחריי ואחריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 09:27 
אתה מוזמן להוסיף 'לדעתי' בכל מקום שתבחר. בגדול נכנסתי לדיון כי הצחיקה אותי ההיתממות 'איפה הקהל הנאמן של הפועל' כשחלק מהנאמנים יושבים בבית כהחלטה מושכלת, ולא כ"מחאה עאלק".
אל תרמזו שאתם 'אוהדים כשקשה', כי אין פה שום קשר לקושי, והליקוק העצמי הזה לא מרשים אף אחד.

וברור שאם אתה מחשיב את הגוויה שאנחנו היום אתה חושב שהפועל תהיה אחרינו.
בוא נגיד, גם בכדורסל היא משכה עוד איזה 7 שנים אחרי המוות, וזה במועדון שהמימדים שלו קטנים פי 10 מהכדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: המשחק מול בית
הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 10:23 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
מה הבעיה מקצועית שכמה מאוהדי מכבי ישבו בשער 9 שצמוד לשער 10?
מה ההבדל? עוד 600 איש יביאו עוד גול למכבי?

600? תנסה 4000.
מכבי זה לא בית״ר/חיפה. ואם תמכור להם גם את שער 5 הם ימלאו אותו בדרבי במצב הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 10:39 
NARKOTIKA כתב:
אתה מוזמן להוסיף 'לדעתי' בכל מקום שתבחר. בגדול נכנסתי לדיון כי הצחיקה אותי ההיתממות 'איפה הקהל הנאמן של הפועל' כשחלק מהנאמנים יושבים בבית כהחלטה מושכלת, ולא כ"מחאה עאלק".
אל תרמזו שאתם 'אוהדים כשקשה', כי אין פה שום קשר לקושי, והליקוק העצמי הזה לא מרשים אף אחד.

וברור שאם אתה מחשיב את הגוויה שאנחנו היום אתה חושב שהפועל תהיה אחרינו.
בוא נגיד, גם בכדורסל היא משכה עוד איזה 7 שנים אחרי המוות, וזה במועדון שהמימדים שלו קטנים פי 10 מהכדורגל.

לא צריך לרמוז.
אתה/ם אוהדים שהקבוצה על הפנים מחפשים סיבה לא לבוא.כשהגלגל יסתובב(והוא יסתובב),אתם כבר תחזירו.ואם לא.אז לא נורא.יבואו חדשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 11:06 
אתה בטח מגיע הרבה למשחקים, נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 11:11 
לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:01 
NARKOTIKA כתב:
belos כתב:
the worker כתב:
אנחנו קהל של טמבלים.

בקיצור אתה אוהד הצלחות! שטוב אתה האוהד מספר אחד ומגיע לכל משחק וכשטיפה רע אתה מכחיש כל קשר לקבוצה.
אתה מזכיר לי כל מיני וויכוחים עם כל מיני אוהד מכבי ביתר וחיפה בעבודה שלי, כאלה שמציגים את עצמם כאוהדים שרופים של הקבוצה צועקים יש בגולים מעלים פוסטים לפייסבוק ולא מפסיקים להלל את הקבוצה שלהם ולקלל את כל השאר ואת הפועל בפרט ומצד שני שלקבוצה שלהם לא הולך הם אפילו לא רואים את המשחק בטלוויזיה.
הבעיה היחידה היא שאותם אנשים לא היו במשחק של הקבוצה שלהם כבר 20 שנה. אלה אוהדים שאין טעם אפילו להיכנס איתם לשיח כלשהו. אתה בדיוק כמותם, אוהד הצלחות כורסא טלוויזיה או איך שלא תרצה לקרוא לזה.
בסוף אתה בוחר באיזו דרך וגישה לקחת את החוויה הזאת שלהיות באצטדיון ובמשחק כדורגל.

חשוב לציין שאני נגד ההתנהלות של ההנהלה בכל דבר שהיא עשתה עושה וכנראה גם תעשה וזה כולל ההחלטה לתת לחיפה ביתר ומכבי 7500 כרטיסים מהסיבה שזה פוגע לנו בביתיות ולא משאיר לנו שום סיכוי להוציא משהו מהמשחק הזה גם אם היו לנו סיכויים קלושים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:07 
מש"ל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:08 
or_5 כתב:
NARKOTIKA כתב:
belos כתב:
the worker כתב:
אנחנו קהל של טמבלים.

בקיצור אתה אוהד הצלחות! שטוב אתה האוהד מספר אחד ומגיע לכל משחק וכשטיפה רע אתה מכחיש כל קשר לקבוצה.
אתה מזכיר לי כל מיני וויכוחים עם כל מיני אוהד מכבי ביתר וחיפה בעבודה שלי, כאלה שמציגים את עצמם כאוהדים שרופים של הקבוצה צועקים יש בגולים מעלים פוסטים לפייסבוק ולא מפסיקים להלל את הקבוצה שלהם ולקלל את כל השאר ואת הפועל בפרט ומצד שני שלקבוצה שלהם לא הולך הם אפילו לא רואים את המשחק בטלוויזיה.
הבעיה היחידה היא שאותם אנשים לא היו במשחק של הקבוצה שלהם כבר 20 שנה. אלה אוהדים שאין טעם אפילו להיכנס איתם לשיח כלשהו. אתה בדיוק כמותם, אוהד הצלחות כורסא טלוויזיה או איך שלא תרצה לקרוא לזה.
בסוף אתה בוחר באיזו דרך וגישה לקחת את החוויה הזאת שלהיות באצטדיון ובמשחק כדורגל.

לא שאני מצדיק את הגישה של נרקוטיקה, אני ממש חושב שהיא לא נכונה (עבורי כמובן) אבל אני לא חושב שזה קשור ללהיות אוהד הצלחות. גם לי בתור אוהד ותיק עולה תחושת גועל שאני רואה איך המועדון הזה מתנהל. זה נכון שאם היו הצלחות היה כנראה יותר קל להיות קרוב, אבל מלכתחילה הסיכוי שיהיו הצלחות שהמועדון מתנהל ככה הוא אפסי.
אני בטוח שאם הפועל היתה מנוהלת כמו מכבי חיפה ב-9 השנים האחרונות, בלי הצלחות, אז נרקוטיקה ודומיו עדיין היו ממשיכים להגיע למשחקים. אני חושב שכמו שהמועדון מנוהל כרגע הרבה אנשים מבינים שאין לו פרוספקטס וזה באמת לא מעניין.
אניי הולך עדיין למשחקים פה ושם, רואה הכל בטלויזיה ושוכח מהמשחק אחרי 5 דקות. פעם אי אפשר היה לדבר איתי יומיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:24 
האדס כתב:
לירון האדום כתב:
מה הבעיה מקצועית שכמה מאוהדי מכבי ישבו בשער 9 שצמוד לשער 10?
מה ההבדל? עוד 600 איש יביאו עוד גול למכבי?

600? תנסה 4000.
מכבי זה לא בית״ר/חיפה. ואם תמכור להם גם את שער 5 הם ימלאו אותו בדרבי במצב הנוכחי.

נו, אז למה אתה נגד להביא להם גם את שער 9?
הרי מבחינתך, לא אמורה להיות בעיה למכור למכבי כרטיסים שהפועל לא קונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:33 
סמל אישי של המשתמש
אני עדיין לא יודע אם אתה לא קורא, או עושה דווקא,
אבל אני חושב שבשלב זה, אחרי שהסברתי לך בצורה מאוד ברורה את דעתי, והחלטת פעם שנייה ברציפות להתעלם ממנה ולכתוב תגובה שטחית -
אני אעזוב את הדיון מולך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:41 
האדס כתב:
לירון האדום כתב:
האדס כתב:
כרגיל היעדר ניהול בכל הקשור להסתננות קהל יריב ליציע שלנו.
חבל.
למה לא למכור למכבי כרטיסים גם לשער 2 7 ו 8?
הרי אמרנו שזה בסדר למכור למכבי כרטיסים שאוהדי הפועל לא קונים...

ניסיון יפה להפוך את הדברים שרשמתי ולסלף, אבל כרגיל זה לא מצליח לך.
לעניין עצמו, אמרתי ואני עדיין חושב שלמכור את שער 13 זו החלטה כלכלית נכונה וגם לא כזו שמשפיעה על הצד המקצועי כפי שחלק מהאוהדים מנסים לצייר.
על זה הוספתי הסתייגות, שאם היה אפשר למלא עם אוהדי הפועל, כמובן שזו אלטרנטיבה עדיפה, מה שבפועל לא יכול לקרות כפי שאתה ואני יודעים.
לתת למכבי את 8/7/2 זו כבר פגיעה ביושבי היציע וכן גם פגיעה מקצועית בקבוצה.
והביקורת שלי היא כלפי ההתנהלות שלהם מול מסתננים, אבל מדובר בסיטואציה שהנהלת הפועל לדורות נכשלת בלנהל.

שואל שוב,

כיצד עוד 1,000 אוהדי מכבי שיישבו בשער 9 ישפיעו מקצועית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:44 
האדס כתב:
אבל אני חושב שבשלב זה, אחרי שהסברתי לך בצורה מאוד ברורה את דעתי, והחלטת פעם שנייה ברציפות להתעלם ממנה ולכתוב תגובה שטחית -
אני אעזוב את הדיון מולך.

אז אני אתייחס למה שכתבת. אתה כתבת שזה פוגע באנשים שיושבים כבר ביציעים האלה. אני אומר שזה הבדל מינורי אם אתה עושה מחיצה בשער 8 ומוכר לשם לאוהדי מכבי לבין זה שיש 7500 אוהדי מכבי (או בית"ר או חיפה) במשחק בית של הפועל.
זה שאני בא למשחק בית ויותר משליש אצטדיון הוא של היריבות שלי פוגע בי בין אם אני בשער 8, 7 או 5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:49 
סמל אישי של המשתמש
אני אחדד, יש עניין סביר, תודעתי, כשאתה מחזיק רוב במעטפת האצטדיון.
ברגע שתפתח את 7-8 למכירה למכבי, זה לא יגמר ב-1000. ואתה יודע מה, גם אם נשחק במשחק הזה של רק עוד 1000, זה כבר בעייתי בעיני.
באופן כללי אני מאמין שקהל ואצטדיון מהווים תוספת של 10%-20% ליכולת ולא יותר, וגם אם נמכור את כל האצטדיון למכבי, עדיין יש לנו אפשרות לנצח, כמו שכבר עשינו בדרבי חוץ במצב דומה.

לגופו של עניין, אני לא מצפה מהנהלת הפועל ת"א הנוכחית לשמור על יציעים ריקים כשיש להם יכולת לייצר הכנסות.
אני יכול להעיד על עצמי שאני בין הראשונים שהתחילו לבקר את קבוצת ניסנוב כאן בפורום, על המון דברים:
ניהול פיננסי
ניהול השיווק (ובתוך זה ניהול מערכת היחסים עם הקהל)
ניהול מקצועי

אני לא חוסך מהם, ואני באמת חושבים שהם הבעלים הכי גרועים שהיו להפועל ת"א מאז שאני אוהד את הקבוצה (1998).
בנושא הזה, אני מסכים עם עמדתם למכור את שער 13 לקבוצה היריבה, כמובן שחבורת הכושלים הזו לא יודעת לנהל גם את זה נכון.
לא יצרו שום מהלך שיווקי כדי להביא אוהדי הפועל ל-7-8 (ולא, מיני מנוי זה לא מהלך שיווקי), והתמונה שנראה באצטדיון היא יותר חצי אצטדיון צהוב, כולל שער 2 ו-8.

ואשמח גם לשאול אותך שאלה,
נגיד שתאורטית היו פותחים את שער 13 לאוהדי הפועל,
מה לדעתך היה קורה ביציע הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 14:53 
סמל אישי של המשתמש
redrony כתב:
האדס כתב:
אני אעזוב את הדיון מולך.

אז אני אתייחס למה שכתבת. אתה כתבת שזה פוגע באנשים שיושבים כבר ביציעים האלה. אני אומר שזה הבדל מינורי אם אתה עושה מחיצה בשער 8 ומוכר לשם לאוהדי מכבי לבין זה שיש 7500 אוהדי מכבי (או בית"ר או חיפה) במשחק בית של הפועל.
זה שאני בא למשחק בית ויותר משליש אצטדיון הוא של היריבות שלי פוגע בי בין אם אני בשער 8, 7 או 5

בסדר גמור, מקבל את דעתך וגם יכול להבין אותך.
לי אישית זה לא מפריע. כמו שלא הפריע לי בדרבים שקדמו לעונת 05/06.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 15:06 
האדס כתב:
redrony כתב:
האדס כתב:
אני אעזוב את הדיון מולך.

בסדר גמור, מקבל את דעתך וגם יכול להבין אותך.
לי אישית זה לא מפריע. כמו שלא הפריע לי בדרבים שקדמו לעונת 05/06.

אבל אז היה שוויון, עכשיו אין.
ואגב, לי זה כן הפריע לפני ומאוד שמחתי שכל שהקבוצה האורחת קיבלה רק שער אחד. פחות בגלל הדרבי אלא יותר כי הפועל מכרו מינויים לשער 8

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 15:10 
סמל אישי של המשתמש
חוסר השוויון הוא משוואה של הצלחה מקצועית וניהול נכון.

הבעיות של קבוצת ניסנוב במקרו משפיעות על מקרים כמו אלו.

אני חושב שעם תכנית שיווקית נכונה להפועל ת"א יכולים להיות גם 20 אלף מנויים תוך 4-5 שנים. זה לא בשמיים.

אבל זה לא יקרה עם ההנהלה הנוכחית, שהדרך שלה להצלחה טמונה בהחתמת זרים בשני שקל כדי למכור ב-4 שקלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 15:16 
האדס כתב:
חוסר השוויון הוא משוואה של הצלחה מקצועית וניהול נכון.

הבעיות של קבוצת ניסנוב במקרו משפיעות על מקרים כמו אלו.

אני חושב שעם תכנית שיווקית נכונה להפועל ת"א יכולים להיות גם 20 אלף מנויים תוך 4-5 שנים. זה לא בשמיים.

אבל זה לא יקרה עם ההנהלה הנוכחית, שהדרך שלה להצלחה טמונה בהחתמת זרים בשני שקל כדי למכור ב-4 שקלים.

אני מסכים לגמרי. תוכנית שיווקית נכונה זה לא להביא ילדים לשער 8 ושיראו מולם 7500 אוהדי מכבי. זה לקחת את כל מחלקת הנוער ולהושיב אותה שם. זה למכור לפני העונה (וזו הביקורתת העיקרית שלי) מינויים למשפחות במחירי רצפה.
אני אומר לך דוגרי, אני קניתי את המיני מנוי ושוקל לא ללכת בדרבי. אין לזה שום קשר להצלחות או לא, אלא פשוט לעובדה שלא בא לי להיות במשחק בית באצטדיון צהוב. זה משפיל, זזה גורם לדה מורליזציה לכולם ובעקבות זה גם גורם לנזק מקצועי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 16:20 
סמל אישי של המשתמש
דווקא בגלל הסיטואציה תגיע, תעודד ותדחוף, אין לנו משהו אחר כרגע, ואם אמרתי שקהל זה 10-20 אחוז, אז צריך גם אותך בשביל זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2019, 18:03 
לירון האדום כתב:
ofer23 כתב:

קראתי איפה שהוא שרק עם יוזר שיש לו היסטוריה רכישה של הפועל יכול לקנות כרטיסים

נכנסנו שני יוזרים עם היסטוריה רכישה למשחקי הפועל ובכל זאת רושם שאין בכלל כרטיסים זמינים. אפילו לא מגיע למסך של מפת שערי אצטדיון בלומפילד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 39 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: