תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 אפריל 2024, 00:45

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 362 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: פירסמן
הודעהפורסם: 03 יוני 2020, 14:59 
אחד עם כיפה כתב:
חבל שהוא לא נהנה פה יותר.
פיזית הוא רמה מעל הליגה.

כן אז שיילך לשחק בNFL,גם בטמטום הוא מעל הליגה.
עד שנתן אתמול פס נכון לאולהה חיפה על זה מאוחר יותר בצהוב טפשי.
בכל מקרה שירת הברבור שלו במועדון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יוני 2020, 15:29 
מי החליט שהוא לא נהנה פה?
פתאום כולם מתבאסים אחרי שכל העונה רק מקללים אותו ויורדים עליו? :PUKE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יוני 2020, 15:52 
הלוואי שאיכשהו יישאר בהפועל. שני מגינים שמאליים טובים (כולל תחרות בריאה לילד) זה תמיד טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 00:33 
מגן שמאלי הרבה יותר מליגטימי לליגה הזו
בטח ובטח עם הוא מאומן עם ביטחון.

3 רמות מעל ליידנר, שנכון לעכשיו הסיבה היחידה שהוא פותח זה כי בלי עורלה.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: פירסמן
הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 05:25 
פירסמן שחקן מצויין שכנראה יש לו מדי פעם פרצי התנהגות לא טובים, או יחסי אנוש לא משהו. אחרת לא מצליח להבין למה לא רוצים שימשיך.
בכל מקרה, זה יהיה מעולה אם יישאר בטח אם המשכורת תשאר נמוכה. תחרות בריאה עם ליידנר ולמקרה הרחקות, פציעות וכו'.
גם יכול לחלטר כקיצוני שמאלי או בלם כשצריך.

"תדע לך עמית, בלילה - הכדור עף מהר יותר"
- דני נוימן, ערוץ 1, 09.11.2009

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 07:40 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
מגן שמאלי הרבה יותר מליגטימי לליגה הזו
בטח ובטח עם הוא מאומן עם ביטחון.

3 רמות מעל ליידנר, שנכון לעכשיו הסיבה היחידה שהוא פותח זה כי בלי עורלה.

א. בלי עורלה זה טיעון לגיטימי ברגע שמותר שיהיו רק חמישה שחקנים עם עורלה על המגרש.
ב. ליידנר בן 18 ויש לו פוטנציאל להימכר בעתיד, פירסמן בן 28.
ג. מבחינת כישרון - ליידנר כנראה עדיף על פירסמן בטווח הארוך.
ד. פירסמן משחק טוב בכמה משחקים האחרונים אבל היו כמה משחקי נפל העונה.

אם הכיוון הוא לתת לליידנר את המושכות לא הייתי משאיר את פירסמן, חבל לבזבז זר על "תחרות בהרכב".
הייתי שוקל להחזיר את רז נחמיאס שנותן עונה טובה מאוד בנס ציונה כתחרות לעמדה (הוא לא מושאל כי נגמר לו החוזה בסוף העונה הנוכחית), אולי אפילו בודק מה עם איציק שולמייסטר (הוא כן מושאל, אבל משחק בכפר קאסם מהלאומית ולא בליגת העל).

In Rabash we trust

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 11:48 
עם כל הכבוד וליידנר, אני ממש לא אוהב את הקטע שהוא נכנס לרוטציה רגע לפני המשחק הכי חשוב שלנו 8 עונות אחורה.

מרווין שחקן הגנה חשוב אצלנו, אולי הכי חשוב אחרי דגני.
לא ברור לי איך אותו ממהרים למחוק ושחקני הגנה כמו ינקו, שלמה ואבו עביד (שלאורך הזמן עלו לנו בהרבה יותר גולים) נשארים באנקר בהרכב.

והכל בשביל להעלות ילד בן 18 שעד לפני חודש לא שיחק/התאמן ברמת בוגרים.
במשחקים כאלה על תואר ניסיון זה דבר חשוב, זו סיטואציה שיכולה להיות מאוד מלחיצה לשחקן צעיר וזה יכול להעלות בעבירות לא חכמות/הרחקה.

בגלל זה אני לא מבין למה קלינגר העלה את פירסמן מחליף כשיש לו 4 צהובים, ואת ברשצקי הוא שמר בחוץ כמו אתרוג שמור, כאילו שהוא שחקן חשוב מפירסמן.
דברים כאלה יכולים להוציא אותי מדעתי.
עם כל האהבה לצעירים, נכון לעכשיו פירסמן כמה רמות מעל ליידנר, והמטרה היא עדיין לנצח משחקים.

ואם בסופו של דבר נפסיד את הגביע רק בגלל חוסר הניסיון של ליידנר, כל אחד פה בפורום יגיד את אותו הדבר.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 12:02 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
עם כל הכבוד וליידנר, אני ממש לא אוהב את הקטע שהוא נכנס לרוטציה רגע לפני המשחק הכי חשוב שלנו 8 עונות אחורה.

לא ברור לי איך אותו ממהרים למחוק ושחקני הגנה כמו ינקו, שלמה ואבו עביד (שלאורך הזמן עלו לנו בהרבה יותר גולים) נשארים באנקר בהרכב.

במשחקים כאלה על תואר ניסיון זה דבר חשוב, זו סיטואציה שיכולה להיות מאוד מלחיצה לשחקן צעיר וזה יכול להעלות בעבירות לא חכמות/הרחקה.

בגלל זה אני לא מבין למה קלינגר העלה את פירסמן מחליף כשיש לו 4 צהובים, ואת ברשצקי הוא שמר בחוץ כמו אתרוג שמור, כאילו שהוא שחקן חשוב מפירסמן.
עם כל האהבה לצעירים, נכון לעכשיו פירסמן כמה רמות מעל ליידנר, והמטרה היא עדיין לנצח משחקים.

ואם בסופו של דבר נפסיד את הגביע רק בגלל חוסר הניסיון של ליידנר, כל אחד פה בפורום יגיד את אותו הדבר.

אבל ברשצקי באמת יותר חשוב למערך מפירסמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 12:41 
בוריס כתב:

התשובות נמצאות בתוך השאלות שלך.
ורק לצורך העניין פירסמן לא נמצא אפילו סנטים רמה מעל ליידנר.
יכול להיות שנפסיד מטעות של חוסר נסיון של ליידנר כמו שיכול להיות וכבר קרה לא מעט שנפסיד בגלל טעות
מטופשת של פירסמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 19:58 
הדבר הכי טיפשי היה הצהוב של פירסמן. באמת מיותר, כשאתה יודע שאם אתה מקבל אותו אתה לא משחק בגביע. כן, היתה שם הצגה מטורפת של שחקן בית"ר אבל דחילק, אתה מוביל 3-0 ואתה ליד דגל הקרן שלהם, אל תיתן לשופט תירוץ להוציא לך צהוב.
ואם כבר קיבלת צהוב, תעשה אולהה ותשיג אל השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 21:31 
כפיר אדום כתב:
הדבר הכי טיפשי היה הצהוב של פירסמן. באמת מיותר, כשאתה יודע שאם אתה מקבל אותו אתה לא משחק בגביע. כן, היתה שם הצגה מטורפת של שחקן בית"ר אבל דחילק, אתה מוביל 3-0 ואתה ליד דגל הקרן שלהם, אל תיתן לשופט תירוץ להוציא לך צהוב.

בטוח שאולהה לא חשב על זה לבד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 22:48 
הייתי משאיר את פירסמן, בטח בשכר הנמוך שלו.
פירסמן הוא סוג של מניה בטוחה. בהנחה סבירה שלא הולכים להחתים פה 6 ווצ'יצ'ביצ'ים בפגרה אני לא רואה סיבה לא להשאיר אותו ושהוא וליינדר יתחרו על ההרכב.

אפשר גם לתת לליידנר את חולצת ההרכב מתוך איזו "מדיניות" או משהו כזה, אבל אם פירסמן יישאר נהיה מסודרים בעמדה הזו לגמרי, בלי כל מיני עמירן שקלימים.
עד שיש לנו פריבילגיה להיות מסודרים באיזו עמדה מסויימת חבל לזרוק את זה לפח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 22:58 
כפיר אדום כתב:

הוא ממש ניסה לקבל צהוב שני, כולל פאול בלי כדור בהתקפה האחרונה של בית"ר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2020, 00:07 
סמל אישי של המשתמש
טכנית לארז כתב:
פירסמן הוא סוג של מניה בטוחה. בהנחה סבירה שלא הולכים להחתים פה 6 ווצ'יצ'ביצ'ים בפגרה אני לא רואה סיבה לא להשאיר אותו ושהוא וליינדר יתחרו על ההרכב.

אפשר גם לתת לליידנר את חולצת ההרכב מתוך איזו "מדיניות" או משהו כזה, אבל אם פירסמן יישאר נהיה מסודרים בעמדה הזו לגמרי, בלי כל מיני עמירן שקלימים.

אני גם הייתי שמח שהוא יישאר,
אבל אם עוד כשהוא היה משוריין להרכב היו כמה דיווחים שהוא לא מרוצה כאן ולא מעוניין לחדש חוזה, אני בספק אם הוא יחדש כדי להתחרות על ההרכב עם ילד בן 18. וגם אם כן אז הוא כבר לא יסכים לחתום על חוזה של 60 אלף דולר.

בכדורגל הישראלי אתה יכול להיות נגר מוחלט אבל עם כושר גופני ברמה גבוהה והבנה בסיסית של משחק הגנה כדי להיות מהטובים בליגה. אם הוא באמת יעזוב, מעניין אם יהיה מועדון מספיק חכם בליגה שינסה לצרף אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2020, 07:39 
Shacham כתב:
טכנית לארז כתב:

אני גם הייתי שמח שהוא יישאר,
אבל אם עוד כשהוא היה משוריין להרכב היו כמה דיווחים שהוא לא מרוצה כאן ולא מעוניין לחדש חוזה, אני בספק אם הוא יחדש כדי להתחרות על ההרכב עם ילד בן 18. וגם אם כן אז הוא כבר לא יסכים לחתום על חוזה של 60 אלף דולר.

בכדורגל הישראלי אתה יכול להיות נגר מוחלט אבל עם כושר גופני ברמה גבוהה והבנה בסיסית של משחק הגנה כדי להיות מהטובים בליגה. אם הוא באמת יעזוב, מעניין אם יהיה מועדון מספיק חכם בליגה שינסה לצרף אותו.

אם היה מועדון כזה כבר היו פונים אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2020, 08:01 
סמל אישי של המשתמש
דווח לא פעם ולא פעמיים שהוא רוצה לחזור לבלגיה ולא מעוניין להישאר בישראל.
ברמה המקצועית, הוא בעונה רעה מאוד ולא אתגעגע אליו יותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2020, 08:39 
RedFox כתב:
דווח לא פעם ולא פעמיים שהוא רוצה לחזור לבלגיה ולא מעוניין להישאר בישראל.
ברמה המקצועית, הוא בעונה רעה מאוד ולא אתגעגע אליו יותר מדי.
הוא עם עליות וירידות העונה אבל אני עדיין חושב שהוא המגן השמאלי הכי טוב שלנו מזה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2020, 23:42 
סמל אישי של המשתמש
פירסמן יסיים את העונה ויחזור הביתה. בלי קשר לקורונה או ליידנר. היה טוב, וטוב שהיה אבל בעונה הבאה יהיה ליידנר המגן הפותח ולהפועל השתחרר מקום של זר לחזק עמדה אחרת במגרש.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יוני 2020, 11:35 
המגן השמאלי הכי טוב שהיה לנו בעשור הזה
בתחילת העונה היתה ירידה ביכולת (שגם קשורה לטאלנט, ניסו אביטן) אבל אחרי זה חזר לעצמו
מקווה שליינדר יוכל לצמוח להיות מגן שמאלי טוב ויהיה המגן של העשור הבא
בלי שום קשר הייתי עושה הכל כדי שפירסמן יישאר

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יוני 2020, 15:11 
עונה קודמת היה טוב ברוב המשחקים.
העונה היה מזעזע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 00:12 
בול עץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 00:15 
סמל אישי של המשתמש
bruno conti כתב:
בול עץ.

לגמרי.
זה פשוט מדהים כמה השחקן הזה עילוי פיזי ביחס לליגה וכמה הוא לוקה בכדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 00:22 
RedFox כתב:
bruno conti כתב:
בול עץ.

לגמרי.
זה פשוט מדהים כמה השחקן הזה עילוי פיזי ביחס לליגה וכמה הוא לוקה בכדורגל.

חופשי לוקה,שמע מרוב שמדברים פה על הפיזיות שלו היום פתאום קלטתי שהבן אדם דחליל,
יש לו רגליים מאד דקיקות ביחס לכדורגלן ועוד אחד שנחשב ״פיזי״...
יש לו גם ריצה אחת המעצבנות שראיתי משחקן כדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 07:36 
סמל אישי של המשתמש
לא מבין למה להמשיך במסע ההכפשה הזה נגד שחקן שסוגר שתי עונות וחצי בהפועל כשהוא נותן את הנשמה שלו 90 דק׳ כל משחק.
יותר מוכשר פחות מוכשר, פירסמן אחראי להרבה רגעים טובים ומעט מאוד רעים בהפועל, מאז שאני זוכר אותו משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 07:41 
האדס כתב:
לא מבין למה להמשיך במסע ההכפשה הזה נגד שחקן שסוגר שתי עונות וחצי בהפועל כשהוא נותן את הנשמה שלו 90 דק׳ כל משחק.
יותר מוכשר פחות מוכשר, פירסמן אחראי להרבה רגעים טובים ומעט מאוד רעים בהפועל, מאז שאני זוכר אותו משחק.

בדיוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 09:41 
האדס כתב:

:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 11:58 
סמל אישי של המשתמש
אין פה שום מסע הכפשה, ביקורת לגיטימית לגמרי נגד שחקן ששנה שעברה קיבל ממני בעיקר מחמאות.
אבל בסיכום הכללי: בינוני. בלאומית הוא נתן חצי עונה בינונית, לאחר מכן בליגת העל נתן עונה טובה והעונה הוא חלש מאוד ומתסכל.
הוא עילוי פיזי וכושר גופני אבל לצד זה הוא לא טוב בכדורגל כל כך. זאת לא הכפשה, זאת עובדה בשטח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 12:04 
RedFox כתב:
אין פה שום מסע הכפשה, ביקורת לגיטימית לגמרי נגד שחקן ששנה שעברה קיבל ממני בעיקר מחמאות.
אבל בסיכום הכללי: בינוני. בלאומית הוא נתן חצי עונה בינונית, לאחר מכן בליגת העל נתן עונה טובה והעונה הוא חלש מאוד ומתסכל.
הוא עילוי פיזי וכושר גופני אבל לצד זה הוא לא טוב בכדורגל כל כך. זאת לא הכפשה, זאת עובדה בשטח.

אמת.
אני רק לא ככ מסכים עם עניין העילוי הפיזי שיצרו לו פה.
אגב אתמול לאחר שפתח בהרכב לראשונה מאז החזרה מהקורונה החזיק את עצמו מאזור הדקה ה70
באפיסת כוחות.
נקווה שייתן את הטוב שלו עד סיום העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 13:33 
RedFox כתב:

תיאור מדויק.
איכשהו רק בפורום השדים חושבים שמדובר במינימום רוברטו קרלוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2020, 13:47 
הוא פשוט עושה את העבודה שלו בהגנה וזה בהחלט מספיק לנוכח מה שהתרגלנו בשאר העמדות וגם בעמדה הזאת לפניו/עם כל מיני שקלים.

הוא לא מדהים, אבל במצבינו זה מרגיש קצת חזירי לצפות ליותר טוב ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 362 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 51 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: