תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 15 יוני 2024, 22:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 190 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: VAR
הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:06 
עכשיו לשופטים יש עזרה לדפוק אותנו.
כן,יגידו שאנחנו לא משחקים טוב.יגידו שהמאמן לא טוב.אבל עם עוד כמה נקודות וניצחונות היינו משחקים עם הרבה יותר ביטחון.ובטח נראים הרבה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: VAR
הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:15 
מה זאת אומרת "יגידו"?
אתה כן חושב שאנחנו משחקים טוב ושהמאמן טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:28 
סמל אישי של המשתמש
היה צריך לאשר את הגול מכיוון שנגיעת היד לא שינתה את כיוון התנועה של הכדור ולא נתנה יתרון לקמארה. שופטים הולכים לפי חוקים יבשים ולא מפעילים שיקול דעת, אין ערך ל-VAR במקרים כאלה.
בלי קשר לזה, אנחנו זבל והיינו מפסידים בכל מקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:36 
הגול שנפסל לנו מאוד גבולי. לדעתי במקרה הפוך, היינו כועסים אם לא היה נפסל. בכל מקרה, כל ניסיון להפיל בדל מהתוצאות שלנו על הואר זה לטמון את הראש בחול.
הקבוצה זבל כי השחקנים גרועים, המאמן גרוע וההנהלה מחרידה, תשעה משחקים ללא ניצחון זה אך ורק בגללם ולא בגלל החלטה כזאת או אחרת של צוות השיפוט.

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:38 
ראיתי כבר כמה מקרים כאלה שהVAR פסל.
זה מטומטם בטירוף, אבל זה החוק החדש ולפפיר לא הייתה ברירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:41 
אם כבר, הנבדלים שהולכים באנגליה זה טירוף.
חייבים לשנות את החוק. לפסול שער על המילימטר בקצה של הנעל 4 מסירות לפני שנכבש השער זה לא המטרה של הנבדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:45 
נתי, בכיין היית ובכיין נשארת. ה var בעייתי. אף אחד לא מחפש לדפוק אותך. היחידים שדופקים אותך זה האחים ניסנוב.
דפקו את נתניה, דפקו את ק״ש ודפקו את פפ גוורדיולה.
אלף החלטות ואר לא יעזרו לך כל עוד מי שמנהל אותך לא מבין מהחיים שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:48 
סמל אישי של המשתמש
מי שחושב שאנחנו עם 0 נצחונות מ9 משחקים בגלל שאיזו החלטת VAR או שתיים לא הלכו לכיוון שלנו צריך להתחבר למציאות ומהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 11:02 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
ראיתי כבר כמה מקרים כאלה שהVAR פסל.
זה מטומטם בטירוף, אבל זה החוק החדש ולפפיר לא הייתה ברירה.

זה גם מה שאמרו במלחמת העולם השנייה. בשביל לא להפעיל שיקול דעת לא צריך בני אדם, אפשר לייצר מכונות שיפוט אוטומטיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 11:15 
לא הבנתי מה הקשר.
השופטים מקבלים הנחיות, ספציפית העונה הם קיבלו הנחיות שכל נגיעת יד שבאה לפני גול פוסלת את הגול. כבר היו הרבה מקרים מטומטמים כאלה העונה לצערי.
מה שאתה רוצה זו לא הפעלת שיקול דעת, זה ללכת בניגוד להנחיות שהשופטים מקבלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 11:18 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
לא הבנתי מה הקשר.
השופטים מקבלים הנחיות, ספציפית העונה הם קיבלו הנחיות שכל נגיעת יד שבאה לפני גול פוסלת את הגול. כבר היו הרבה מקרים מטומטמים כאלה העונה לצערי.
מה שאתה רוצה זו לא הפעלת שיקול דעת, זה ללכת בניגוד להנחיות שהשופטים מקבלים.

לא בדיוק. אם ההנחיות חסרות הגיון ומטומטמות אפשר להפעיל שיקול דעת כאשר מיישמים אותן ולנסות להחדיר להם מימד הגיוני.
כן, כנראה שזאת דרישה מוגזמת מדי בשביל שופטי כדורגל ובטח שבשביל שופטי כדורגל ישראלים. אבל מותר לי לדמיין לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 11:35 
איזה שיקול דעת? ההנחיות הן ברורות מאוד. שחור ולבן, כל נגיעת יד של שחקן תוקף לפני כיבוש שער פוסלת שער.
השער שכבשנו לפי ההנחיות האלה לא חוקי, איף שלא תהפכו את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 11:55 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:
חייבים לשנות את החוק. לפסול שער על המילימטר בקצה של הנעל 4 מסירות לפני שנכבש השער זה לא המטרה של הנבדל.

בדיוק.
לא צריך את ה-VAR, מה שהיה צריך לעשות זה להוציא הנחיה לכל הקוונים להרים דגל רק אם הם בטוחים ב-100% שזה אופסייד.
ואם לא ירימו את הדגל ויתברר שהיה מילימטר נבדל - לא נורא. לא בשביל זה המציאו את הנבדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 12:08 
KID A כתב:
NARKOTIKA כתב:

בדיוק.
לא צריך את ה-VAR, מה שהיה צריך לעשות זה להוציא הנחיה לכל הקוונים להרים דגל רק אם הם בטוחים ב-100% שזה אופסייד.
ואם לא ירימו את הדגל ויתברר שהיה מילימטר נבדל - לא נורא. לא בשביל זה המציאו את הנבדל.

אי אפשר שהחוק יהיה לא ברור. 10 מילימטר כן אבל 9 לא?

אני הייתי פשוט הולך לצד השני. אם יש מילימטר חפיפה בין המגן לתוקף, זה נחשב קו אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 12:09 
סמל אישי של המשתמש
הפסילה של הגול שלנו הייתה נכונה, אם משהו היה קצת גבולי זה הפנדל וגם שם היה מגע.
לדבר על השיפוט זה לפספס את מה שקורה במועדון מבחינה מקצועית וניהולית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 12:14 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:
KID A כתב:
NARKOTIKA כתב:

בדיוק.

אי אפשר שהחוק יהיה לא ברור. 10 מילימטר כן אבל 9 לא?

אני הייתי פשוט הולך לצד השני. אם יש מילימטר חפיפה בין המגן לתוקף, זה נחשב קו אחד.

מי אמר 10 כן ו-9 לא? זה בדיוק ההיפך ממה שאני אומר, שלא צריך לספור מילימטרים.
חוק הנבדל לא הומצא בשביל ששחקן ישים לב אם כף הרגל שלו לפני הבלם או אחרי, אלא בשביל שלא יעמוד שחקן על קו השער ויחכה לכדור.
מה שאני אומר זה שבמקרה של ספק צריך ללכת עם ההתקפה, ושהקוון צריך להרים דגל רק אם בן אנוש יכול לראות בזמן אמת שזה בוודאות נבדל.
עדיף שמדי פעם יאשרו גולים שבדיעבד התברר שהיה שם סנטימטר נבדל מאשר לפסול גולים על הסנטימטר הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 12:42 
סמל אישי של המשתמש
כל ההחלטות של הvar אתמול מוצדקות.
ההתמוטטות המנטלית של השחקנים שלנו כשזה קורה נגדנו צריכה להיות הנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 12:45 
כל עוד אוהדי הפועל ימשיכו להתבכיין על החלטות שיפוט (בעזרת הוידאו, תתחילו להתרגל!) ולא להתמקד ביכולת המזעזעת של הקבוצה,
זה רק יתן עוד דלק להנהלת הקבוצה ולצוות המקצועי לתרץ את ההפסדים בגלל השיפוט ולהמשיך לחשוב שכולנו מטומטמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 13:04 
סמל אישי של המשתמש
הואר לא שינה את חוקי המשחק, ואין שום קשר ל"הנחיות" ששופטים קיבלו.
הואר אפשר לשופטים לראות דברים שבעבר היו מפספסים. זה הכל.
העניין הוא שגם כשרואים משהו בוידאו, זה לא בהכרח אומר שיש החלטה נכונה והחלטה שגויה. לא כל דבר בכדורגל זה כמו מתמטיקה. נבדל כן. קווי אורך ורוחב כן. אבל על עבירות (מגע או יד) יש דיונים בלי סוף, ויש גם הגיון שאף כלי ממוחשב לא יוכל להחליף.
אני לא רוצה להגיד ש"הולכים נגדנו", אבל אני מודה שזה כבר קצת מציק לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 13:20 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
העניין הוא שגם כשרואים משהו בוידאו, זה לא בהכרח אומר שיש החלטה נכונה והחלטה שגויה. לא כל דבר בכדורגל זה כמו מתמטיקה. נבדל כן. קווי אורך ורוחב כן. אבל על עבירות (מגע או יד) יש דיונים בלי סוף, ויש גם הגיון שאף כלי ממוחשב לא יוכל להחליף.

הואר כן שינה את החוקה, או יותר נכון - בגלל שיש את הVAR אופ"א הוציאו חוקים ברורים מאוד לגבי מהי יד לא חוקית, כדי שלא יהיה מקום לפרשנויות.
כחלק מההבהרות שהם הוציאו, כל נגיעת יד שמובילה לגול, גם אם הנגיעה לא מכוונת או בחלק העליון של הזרוע, פוסלת את הגול.

https://sports.walla.co.il/item/3221996

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 13:53 
זה לא רק אתמול.
זה פסילת הגול באשדוד.הפנדל(ואדום לשוער)נגד נתניה.בשני המקרים האלו אחרי שטעו מצאו סיבה לפסילת הגול והפנדל.
אם היינו לוקחים נקודות במשחקים האלו המצב שלנו היה לגמרי אחרת.
יש הרגשה שכל החלטה של הואר(גם אם היא נכונה)היא נגדנו.הרגשה כמו בזמנו עם שופטים שתמיד אנחנו נדפקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 15:11 
סמל אישי של המשתמש
Shacham כתב:
אדום נחמד כתב:

הואר כן שינה את החוקה, או יותר נכון - בגלל שיש את הVAR אופ"א הוציאו חוקים ברורים מאוד לגבי מהי יד לא חוקית, כדי שלא יהיה מקום לפרשנויות.
כחלק מההבהרות שהם הוציאו, כל נגיעת יד שמובילה לגול, גם אם הנגיעה לא מכוונת או בחלק העליון של הזרוע, פוסלת את הגול.

https://sports.walla.co.il/item/3221996

לא יודע מי עשה את עבודת התרגום לעברית, אבל:
https://www.espn.com/soccer/blog-fifa/story/3799425/handball-revamp-confirmed-as-ifab-reveals-new-laws-of-the-game-for-2019-20
ובפרט:
ציטוט:
There is no offence if:

- the ball touches a player's hand/arm directly from their own head/body/foot or the head/body/foot of another player who is close/near
- the ball touches a player's hand/arm which is close to their body and has not made their body unnaturally bigger
- if a player is falling and the ball touches their hand/arm when it is between their body and the ground to support the body (but not extended to make the body bigger)
- If the goalkeeper attempts to "clear" (release into play) a throw-in or deliberate kick from a teammate but the "clearance" fails, the goalkeeper can then handle the ball

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 15:28 
סמל אישי של המשתמש
מה שציטטת נכון לסתם נגיעות יד, גם כאלה במרכז המגרש לצורך העניין. במקרה של מהלך שמסתיים בגול מחמירים ושורקים בכל מקרה. מהכתבה שהבאת:
ציטוט:
A free kick or penalty will be awarded if:

- the ball goes into the goal after touching an attacking player's hand/arm
- a player gains control/possession of the ball after it touches their hand/arm and then scores, or creates a goal-scoring opportunity

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 15:35 
לא ברור לי למה אתה מתעניין בכתבה של רשת טלוויזיה כשאפשר ללכת ישר למקור.

IFAB כותבים במפורש:
http://www.theifab.com/laws/chapter/32/section/92/

קוד:
It is an offence if a player:

gains possession/control of the ball after it has touched their hand/arm and then:
        scores in the opponents’ goal
        creates a goal-scoring opportunity

scores in the opponents’ goal directly from their hand/arm, even if accidental, including by the goalkeeper

המצב הוא ברור לחלוטין - כל נגיעה ביד של שחקן התקפה שאחריה יש שער היא עבירה.

נראה לי שהאחרון אפילו אוסר על שוער להבקיע בזריקה מהרחבה שלו - לא שידוע לי שזה קרה אי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 15:35 
סמל אישי של המשתמש
Shacham כתב:
מה שציטטת נכון לסתם נגיעות יד, גם כאלה במרכז המגרש לצורך העניין. במקרה של מהלך שמסתיים בגול מחמירים ושורקים בכל מקרה. מהכתבה שהבאת:
ציטוט:

- a player gains control/possession of the ball after it touches their hand/arm and then scores, or creates a goal-scoring opportunity

כן, ראיתי את זה. לא חשבתי שהחלק שציטטתי לא רלוונטי למקרים בתוך הרחבה (כי זה פשוט מטומטם להבדיל בין המקרים). מה אני אגיד לך, אולי אתה צודק. אם כן, סתם חבל. הוציאו את החשק מלראות כדורגל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 15:39 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
Shacham כתב:
ציטוט:

כן, ראיתי את זה. לא חשבתי שהחלק שציטטתי לא רלוונטי למקרים בתוך הרחבה (כי זה פשוט מטומטם להבדיל בין המקרים). מה אני אגיד לך, אולי אתה צודק. אם כן, סתם חבל. הוציאו את החשק מלראות כדורגל

דווקא זה הגיוני לדעתי - מצד אחד מונע מקרים בוטים שבהם שחקן התקפה נוגע ביד ומבקיע גול, אבל גם משאיר מקום לשופטים לא לשרוק פנדל על כל נגיעת יד מקרית ולא מכוונת של שחקן הגנה.
לא מצליח לחשוב על פיתרון הוגן יותר, אם היינו אוהדי ב"ש והיו מאשרים את השער של קאמארה זה היה מעצבן אותנו לא פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 15:45 
Shacham כתב:
אדום נחמד כתב:
Shacham כתב:
ציטוט:

דווקא זה הגיוני לדעתי - מצד אחד מונע מקרים בוטים שבהם שחקן התקפה נוגע ביד ומבקיע גול, אבל גם משאיר מקום לשופטים לא לשרוק פנדל על כל נגיעת יד מקרית ולא מכוונת של שחקן הגנה.
לא מצליח לחשוב על פיתרון הוגן יותר, אם היינו אוהדי ב"ש והיו מאשרים את השער של קאמארה זה היה מעצבן אותנו לא פחות.

לגבי המשפט האחרון שלך
אתמול הקשבתי לשידור ברדיו דרום, משדרים אותו 2 אוהדי ב"ש.
הם היו מאוד הוגנים, הראשון אמר שזה צריך להיות שער, השני נטה להסכים. כמה שניות לפני ההחלטה הם ראו עוד זווית ואז הם היו קצת פחות נחרצים, אמרו שזה גבולי, וכל החלטה תיתקל בטענות.
אחרי ההחלטה הם צהלו, והעברתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 16:45 
סמל אישי של המשתמש
הבעיה הכי גדולה עם הVAR הייתה באשדוד.
אני האחרון שמתרץ את זה ככדור שלג מתגלגל, אבל אם הבן של זונה היה מקבל אדום, היינו היום עם עוד 3 נק' בוודאות.

ברור שהבעיה הרבה יותר גדולה מזה,
בעלי בית חסרי מושג,
מאמן גרוע ושחקנים בינוניים.

אבל השנה התחילה דיי רע עם השופטים, וזה לא חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 20:05 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
מי שחושב שאנחנו עם 0 נצחונות מ9 משחקים בגלל שאיזו החלטת VAR או שתיים לא הלכו לכיוון שלנו צריך להתחבר למציאות ומהר.

את אשדטד יא ניצחת בוודאות בגלל שיפוט.

אז כן בגלל זה אתה 0 מ 9. לא מעניין אותי איך אנחנו משחקים מעניין אותי לנצח ולצבור נקודות.

עד היום במשחקים של הפועל היו 10 החלטות שדורשות התערבות של הvar. כולן ללא יוצא מן הכלל התקהבלי לרעתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 23:20 
רק 10? 30594 החלטות לרעתך. רק בגלל השיפוט אתה לא מקום ראשון עם שישה נצחונות בארבעה מחזורים.

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 190 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: