תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 22:38

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 23 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הדו"ח עצמו של קוטלר
הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 05:10 
סמל אישי של המשתמש
כמו שכמה אנשים שיערו פה, וצדקו,
הדו"ח שפורסם פה ובוואלה זה הדו"ח המצורף של רו"ח, לא של קוטלר,
זה הדו"ח של קוטלר:
https://www.scribd.com/document/397156276/%D7%93%D7%95%D7%97-%D7%A7%D7%95%D7%98%D7%9C%D7%A8

"תהנו"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 10:20 
אף אחד לא שיער.

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 10:25 
אף אחד לא שיער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הדו"ח עצמו של קוטלר
הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 10:58 
סמל אישי של המשתמש
מה "שיערו"? זה היה כתוב על ה"כריכה".

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 11:00 
2009 אחלה יסודיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ינואר 2019, 14:47 
סמל אישי של המשתמש
קראתי בינתיים רבע.
אחד הדברים הכי עצובים שקראתי בחיים. פשוט שרשרת של טרגדיות ונוכלויות.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ינואר 2019, 21:49 
סמל אישי של המשתמש
היו ימים במדינת ישראל, שחיים רמון היה ראש ממשלה בפועל.
החדל אישים הזה
היה
ראש
ממשלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 01:26 
סמל אישי של המשתמש
קראתי את החלק על תקופת רמון.
בין שלל הזוועות, כמה דברים תפסו את תשומת ליבי:
* לבנאדם יש נטייה לחרוג מהסכום שהוא מקציב לעצמו להוצאות "הנהלה וכלליות". בשלוש השנים האלה הפועל הוציאה על הסעיף הזה בלבד 25 מיליון ש"ח מעבר למה שתוקצב. ואנחנו פחדנו שטביב יאנוס אותנו.
* בסך הכול, יש בתקציבים שהוגשו בשנים שלו כעשרים מיליון ש"ח שהם שקר מוחלט ("הכנסות שונות", הכנסות מבעלי עניין, ועוד).
* משום מה באף תקציב שנתי לא היה סעיף של הוצאות על שכר לעובדים שאינם שחקנים\מאמנים\הנהלה, למרות שבפועל שולמו כמובן משכורות (וזה משתקף כמובן בדו"חות, רק לא מוזכר בתקציב שמוגש בתחילת העונה).

אגב, במחשבה נוספת, יש מצב ששלושת הדברים (ששני הראשונים קצת נראים לכאורה כמו גניבה ונוכלות בהתאמה) האלה זה בעצם המקור של כל הגירעון בתקופה שלו (כחמישים מיליון, לפי הדו"ח).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 10:49 
פוליטקאי עם הפרעת אישיות חמורה, שהואשם בדחיפת לשון לילדות עם מדים, שלעולם לא הרוויח שקל בחייו, שיודע רק לשרוף כסף של אחרים, הוא האיש שהבאנו להפועל, טביב דגיג לעומתו, ובהרבה מובנים האחרון שאחראי לפשיטת רגל שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 11:15 
סמל אישי של המשתמש
טביב הוא כנראה באמת האחרון שאחראי לקריסה, והנזק שהוא עשה לא מתקרב לזה של וייצמן ולהקת ליצניו.
בזמן אמת כולנו (כולל אותי ונדמה לי שגם אותך) חשבנו שטביב זה השטן ושאין גרוע ממנו, ובשנים שלו אני מאמין שבאמת "נעלם" קצת כסף לכיס האישי שלו, אבל הכסף שהיה במועדון ונעלם הלך בעיקר לתקצוב הפעילות וכו'.
וייצמן ולהקתו השקיעו אפס בדיוק כמו טביב, אבל כיוון שהם קיבלו קופה ריקה הם חפרו בור לעצמם ולנו (מה שחששנו, ולדעתי בצדק, שטביב הולך לעשות לנו).

עוד דבר, עד אתמול מאוד רציתי לחשוב שלפחות הווייצמנים לא גנבו הביתה כסף, אבל מרגע שגיליתי שתוך פחות משלוש שנים הם הצליחו לבזבז 25 מיליון ש"ח יותר ממה שהם הצהירו על הוצאות הנהלה\משרדיות, אני כבר פחות בטוח.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 14:48 
teknoboy כתב:
טביב הוא כנראה באמת האחרון שאחראי לקריסה, והנזק שהוא עשה לא מתקרב לזה של וייצמן ולהקת ליצניו.
בזמן אמת כולנו (כולל אותי ונדמה לי שגם אותך) חשבנו שטביב זה השטן ושאין גרוע ממנו, ובשנים שלו אני מאמין שבאמת "נעלם" קצת כסף לכיס האישי שלו, אבל הכסף שהיה במועדון ונעלם הלך בעיקר לתקצוב הפעילות וכו'.
וייצמן ולהקתו השקיעו אפס בדיוק כמו טביב, אבל כיוון שהם קיבלו קופה ריקה הם חפרו בור לעצמם ולנו (מה שחששנו, ולדעתי בצדק, שטביב הולך לעשות לנו).

עוד דבר, עד אתמול מאוד רציתי לחשוב שלפחות הווייצמנים לא גנבו הביתה כסף, אבל מרגע שגיליתי שתוך פחות משלוש שנים הם הצליחו לבזבז 25 מיליון ש"ח יותר ממה שהם הצהירו על הוצאות הנהלה\משרדיות, אני כבר פחות בטוח.

כל מילה, אני לגמרי מכה על חטא, הייתי יותר מדי פעיל במחאה נגד טביב, ורקדתי לצלילי החליל של הלידר המחאתי הדגול, הסנג׳ר של וויצמן.

עד היום קשה לאנשים להודות בכך, טביב היה בעלים הכי טוב שהיה לנו במיוחד היום אחרי הדוח, לפחות את הכסף שהוא לא שאב למשכורות פיקטיביות הוא כן השקיע במועדון והגענו לשיאים, ולא הוא לא הבעלים האידאלים, אבל רמון, כבירי, וויצמן, תאומים, חלאות שהרסו אותנו בלי לרואת ממטר את טביב.

אולי יעשה צדק וכל הכספים שהגנב ממפאי שאב לחשבונות הבנק שלו, יחזרו למועדון והוא מוזמן לממש את איומיו, רק יעשה טוב לעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 14:55 
הדיון הזה מזכיר לי את האנשים שמצפים ממני לתמוך בסטלין כי הוא ניצח את היטלר.
לא מבין איך העובדה שאחרי טביב הגיעו שני גדולי מחרבי הפועל רמון וכבירי אמורה להלבין ברמה כלשהי את המעשים שלו או להוריד מצדקת המחאה נגדו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 15:24 
Noam כתב:
לא מבין איך העובדה שאחרי טביב הגיעו שני גדולי מחרבי הפועל רמון וכבירי אמורה להלבין ברמה כלשהי את המעשים שלו או להוריד מצדקת המחאה נגדו.

אז אתה לא מבין, רוב הזמן אתה לא מבין הרבה דברים, כתבתי בפירוש ״לא בעלים אידאלים״ אבל וואלה היה קל לארגן מחאה נגדו, אבל נגד רמון, כבירי? כלום, כי אנשים האמינו להם, כי הם באים מבפנים, אני מנסה להבין איך טביב קיבל את כל האש בזמן שהם קיבלו חיבוק חם, עד היום כנראה, בזמנו כתבתי שהאחריות של טביב פחותה הרבה מהאחריות של רמון וכבירי וזה בלי לקרוא את הדוח, כי אני יודע ממקור ראשון את רמת השחיתות במפעלות (עד היום מתווכחים איתי שזה בקטנה).

אולי זה יסביר:

המשיב מני וויצמן כלל חובות החברות 77,923,938
המשיב חיים רמון כלל חובות החברות 77,923,938
המשיב אמיר כבירי כלל חובות החברות 77,923,938

המשיב אלי טביב כלל חובות החברות 12,177,006

ושוב טביב לא האידאל שלי, אבל הכדורגל בארץ הוא שכונה לא אידאלית, אז במצב הנתון ולאור העובדות, טביב היה בעלים שעשה יותר טוב מרע להפועל, דבר שלא ניתן לומר על תאומים, רמון, מוני, כבירי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 15:44 
סמל אישי של המשתמש
טביב הזיק לנו פחות מהם, אבל באותו זמן חשבנו שהוא הולך להרוס אותנו לגמרי (ועוד לא השתכנעתי שטעינו).
והיו גם כאלה שמשום מה האמינו איכשהו שחיים רמון יכול לעשות משהו טוב בעולם הזה, אבל קשה להאשים אותם כי היה מי שדחף להם את זה בכל הכוח פלוס בונוס בדמות בעלות אוהדים והגשמת כל החלומות שלהם על הדרך.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 17:18 
מה שיפה שכל אותם מובילי המחאה שפתאום ראית איך הם ירדו מהיציע והסתובבו להם על הדשא עם תג של עובד המועדון, כבר לא רואים את הפרצוף שלהם במשחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 17:38 
סמל אישי של המשתמש
Noam כתב:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה מדהים הדבר הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הדו
הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 18:52 
JustZiv כתב:
מה שיפה שכל אותם מובילי המחאה שפתאום ראית איך הם ירדו מהיציע והסתובבו להם על הדשא עם תג של עובד המועדון, כבר לא רואים את הפרצוף שלהם במשחקים.

עשו אקזיט וסידרו את החיים שלהם, לעזאזל הקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 19:33 
קראתי כבר כמה חלקים מהדו"ח.

כל המעורבים בחקירות, מלובין, דרך בעלי המניות בקבוצה, חיים רמון , אורליצקי וכו', כולם חוזרים על הטענה שוייצמן לא רצה להחשף כדי ש"הילדים שלו לא יידעו".

אני לא מכיר את כל ילדיו , אבל מבדיקה בגוגל, תמיר ויצמן, איש עסקים ידוע בן 40 פלוס, לירן וייצמן בעלים של רשת מלונות בגרמניה וגם ניר וייצמן איש נדל"ן שמן הסתם מעורב בעסקים של אביו.
מישהו באמת מאמין שהם כמו כל המדינה בערך לא ידעו שהוא מנהל את הפועל?

לפי המתואר בדו"ח מה שכבירי ווייצמן עשו עם אצטדיון בת ים, והדרך בה הועברו הכספים (לפי הדו"ח) זו חתיכת תרמית והונאה, אין דרך לתאר אותה אחרת..

דבר עצוב נוסף, הוא שחלק מהבעלים של הפועל היום, מוזכרים בדו"ח הזה בהקשרים לא חיובים במיוחד, כמו למשל החזר חלק מהכספים שבכור צבאן לווה בהקשר של עומר דמארי (שלא ברור לי בהתחשב בעובדה שטביב בכלל היה זה שהחתים ומימן את עסקת דמארי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 20:35 
סמל אישי של המשתמש
מה שאותי הכי הדהים בדו"ח זה חלקן בקריסת המועדון של הבקרה התקציבית והועדה להעברת זכויות הניהול (עמודים 56-89 בעיקר) בתקופת הניהול של חיים רמון, התקופה בה בעצם נגרם כמעט כל הנזק. לכל האינטרסנטים והטיפשים שניהלו את הפועל היו הרבה סיבות לעשות את הפשעים שהם עשו, אבל הסיבות שגרמו למוסדות הבקרה/ההתאחדות לכדורגל להתעלם מכל ההתרחשות ולתת לזה לקרות - נשגבות מבינתי (יש לי כמה השערות). דוגמאות: לאשר תקציבים שכל בר דעת רואה שהם אינם מחוברים למציאות וכוללים חורים שחורים בגודל של כמה גלקסיות, להחזיר בטוחות בסוף עונת 2012/3 על אף שהקבוצה נכנסה לגרעון מטורף כבר אז והיה צורך לממש את הבטוחות כדי שניתן יהיה לפרוע חובות, ואז לחזור על אותו פשע גם בשתי העונות הבאות. להעביר את הקבוצה מיד ליד מבלי לבדוק אפילו בצורה בסיסית את האיתנות הכלכלית של הבעלים החדש (פעם זה היה רמון, אח"כ זה היה כבירי). ויש עוד לא מעט סחלה שם...

כל אוהד הפועל (בגיר) חייב לקרוא את הדו"ח הזה מתחילתו ועד סופו כדי שנדע מה הולך בכדורגל הישראלי וממה כדאי שניזהר בעתיד, כדי שיהיה לנו עתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ינואר 2019, 23:06 
chimpfive כתב:
Noam כתב:

אז אתה לא מבין, רוב הזמן אתה לא מבין הרבה דברים, כתבתי בפירוש ״לא בעלים אידאלים״ אבל וואלה היה קל לארגן מחאה נגדו, אבל נגד רמון, כבירי? כלום, כי אנשים האמינו להם, כי הם באים מבפנים, אני מנסה להבין איך טביב קיבל את כל האש בזמן שהם קיבלו חיבוק חם, עד היום כנראה, בזמנו כתבתי שהאחריות של טביב פחותה הרבה מהאחריות של רמון וכבירי וזה בלי לקרוא את הדוח, כי אני יודע ממקור ראשון את רמת השחיתות במפעלות (עד היום מתווכחים איתי שזה בקטנה).

אולי זה יסביר:

המשיב מני וויצמן כלל חובות החברות 77,923,938
המשיב חיים רמון כלל חובות החברות 77,923,938
המשיב אמיר כבירי כלל חובות החברות 77,923,938

המשיב אלי טביב כלל חובות החברות 12,177,006

ושוב טביב לא האידאל שלי, אבל הכדורגל בארץ הוא שכונה לא אידאלית, אז במצב הנתון ולאור העובדות, טביב היה בעלים שעשה יותר טוב מרע להפועל, דבר שלא ניתן לומר על תאומים, רמון, מוני, כבירי.

כמה זה יוצא בדלתא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 15:25 
כל החובות של טביב (מה שהתגלה, בכל אופן) זה חובות עברייניים. שוד לאור היום. לא אוהב שמקטינים את זה כי מדובר "רק" ב-12 מיליון שקל.
העברת כספים מהפועל לחברות בבעלותו (חברת הקייטרינג וישירות ל-"טביב אחזקות").
העברת כספים מהפועל לאנשים אחרים שלא קשורים להפועל בתקופת ההעברה או בכלל (קצרה, ליהי טביב, ציון אמיר, שפיגלמן, זיגדון).
העברת כספים מהפועל לעצמו.
אי כיסוי חובות עבר שהתחייב לקחת על עצמו מתוקף הסכם הבמבי.

רמון חלאה, כבירי חלאה, ויצמן חלאה, כולם גנבים ושודדים. זה נכון.
אבל אסור לשכוח את טביב וחייבים להבין שככל שהיה נשאר במועדון הכסף היה ממשיך להיעלם. אולי לא תוך 4 שנים אבל כשתרבות הניהול של הבנאדם היא עבריינית אז התוצאות היו זהות בטווח הארוך.
שמח מאוד שהוא גורש מהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 15:55 
סמל אישי של המשתמש
מושקוביץ כתב:
כל החובות של טביב (מה שהתגלה, בכל אופן) זה חובות עברייניים. שוד לאור היום. לא אוהב שמקטינים את זה כי מדובר "רק" ב-12 מיליון שקל.
העברת כספים מהפועל לחברות בבעלותו (חברת הקייטרינג וישירות ל-"טביב אחזקות").
העברת כספים מהפועל לאנשים אחרים שלא קשורים להפועל בתקופת ההעברה או בכלל (קצרה, ליהי טביב, ציון אמיר, שפיגלמן, זיגדון).
העברת כספים מהפועל לעצמו.
אי כיסוי חובות עבר שהתחייב לקחת על עצמו מתוקף הסכם הבמבי.

רמון חלאה, כבירי חלאה, ויצמן חלאה, כולם גנבים ושודדים. זה נכון.
אבל אסור לשכוח את טביב וחייבים להבין שככל שהיה נשאר במועדון הכסף היה ממשיך להיעלם. אולי לא תוך 4 שנים אבל כשתרבות הניהול של הבנאדם היא עבריינית אז התוצאות היו זהות בטווח הארוך.
שמח מאוד שהוא גורש מהפועל.

:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 16:15 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
Noam כתב:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה מדהים הדבר הזה.

+ אני רק מזכיר לכל מי ששכח שטביב המנהל הדגול משאיר חורבה בכל מקום שהוא דורך בו, משמיד מחלקות נוער, וכשהוא הבין שהוא יצטרך לשים כסף הוא הכריז שהוא הולך לפרק את הקבוצה מנכסיה (וזה מה שהתחיל את הבלאגן).
אה כן, ולפי הדוח הוא גם גנב.

אז לטביב יש עין לכדורגל, וכנראה קשרים עם סוכנים טובים, אבל הוא חרא חרא חרא של בעלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 23 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 39 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: