תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 23:08

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1305 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: יוחזר רפואה לאלתר
הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:25 
סמל אישי של המשתמש
chimpfive כתב:
el dudernio כתב:
סימרוטיץ כתב:
JustZiv כתב:
הכי נוח להיזכר במשחק מול אשדוד ומכבי חיפה. תזכירו לי לכמה מצבים הגענו מול רעננה ב0-0 המביש? מול ק״ש, מול בני יהודה??
כדורגל אנמי, בלי שום ניסיון לעשות שינוי מצד המאמן הדגול, דוקטור הכדורגל קובי רפואה.
על אותו משקל אפשר לספר על ההחמצה של דמארי מול מכבי פ״ת ועל המשחק היחסית טוב מול מכבי נתניה שרק בגלל חלמאות של אליאס וגוטליב לא הסתיים בניצחון שלנו.

לא קובי רפואה ולא אופיר חיים ראויים לעמוד על הקווים של הפועל ת״א.
לא מבין את הסגידה למאמן שאחראי ישיר למצב שאנחנו נמצאים בו עם אותו קצב צבירת נקודות פחות או יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

1. חדרה - 10 איומים 4 למסגרת 57% אחזקת כדור
2. הפועל חיפה - 10 איומים 8 למסגרת 48% אחזקת כדור
3. בני סכינן - 9 איומים 5 למסגרת 49% אחזקת כדור
4. קרית שמונה 11 איומים 4 למסגרת 51% אחזקת כדור
5. מכבי תל אביב 5 איומים 3 למסגרת 41% אחזקת כדור
6. מ.ס אשדוד 33 איומים 13 למסגרת 67% אחזקת כדור
7. בני יהודה 12 איומים 4 למסגרת 56% אחזקת כדור
8. מכבי חיפה 14 איומים 7 למסגרת 49% אחזקת כדור
9. הפועל באר שבע 12 איומים 2 למסגרת 45% אחזקת כדור
10. הפועל רעננה 14 איומים 5 למסגרת 64% אחזקת כדור
11. מכבי נתניה 13 איומים 6 למסגרת 55% אחזקת כדור
12. מכבי פ"ת 17 איומים 4 למסגרת 52% אחזקת כדור
13. בית"ר ירושלים 9 איומים 3 למסגרת 50% אחזקת כדור
14. הפועל חדרה 13 איומים 6 למסגרת 54% אחזקת כדור
15. הפעול חיפה 12 איומים 3 למסגרת 57% אחזקת כדור

מה ניסית להראות כאן? שהקבוצה לא השתפרה?
לא בדקתי את הנתונים אבל בהנחה שהם נכונים
לרפואה יש 30 אחוז הצלחה.
כאשר איתו איימנו על השער בממוצע 13 פעם והבקענו 0.5. כלומר שער לכל 26 איומים.

עם חיים אחוז ההצלחה הוא 27 איימנו על השער 12.8 פעמים והבקענו 0.6. כלומר שער כל 21.3 איומים.

בגדול נתונים זהים. אולי אם אופיר חיים מנצלים קצת יותר מצבים אבל זה לא משהו שאפשר להגיד כרגע כדבר חד משמעי.

כן כמויות ה"מצבים" שהגענו אליהם תחת הבובה, אין ספק שלבעוט מרחוק בהתקפה מקרית, או פעולה אישית מקרית, לעומת מהלכי קבוצה תחת רפואה מעידים על כך שאין שום הבדלים בין רפואה לאופיר. אה בעצם עידן כהן היום העיד: "הוא עובד על הביטחון של השחקנים ומעודד" הידד.

לא אני הצגתי את הסטטיסטיקה אל סימרוטיץ בשביל השד יודע מה. כי היא רק מוכיחה שאין הבדל בין רפואה וחיים.

מסכים שעם רפואה שיחקנו טוב יותר, גם טענתי ואני עדין טוען שלא היה צריך להיפרד ממנו. אבל כרגע זה עבר. רפואה הרי לא יחזור וזה ברור לכולם כי גם הוא רצה ללכת. לכן האשכול והדיון הזה הם ריקים מתוכן ולא קשורים למציאות.

זאת האמת ולהגיד כל מילה של יובל על זה שהוא טוען שהפועל תל אביב צריכה להתרפס ולפגוע בכבוד המועדון ולהגחיך את עצמה עוד יותר ועוד בשביל מאמן שבגדול נכשל לכל הדעות זה מביך ולא רציני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:29 
גם אם הניסנובים ינסו להחזיר את רפואה אני בספק אם הוא יחזור
סביבת העבודה בהפועל לא נקיה, לא בריאה ולא מקצועית
הדג מסריח מהראש

בסיטואציה הנוכחית העדיפות הראשונה היא רכש איכותי בינואר, לפעמים יכולת של שחקנים בודדים לבדה יכולה להשאיר קבוצה בליגה הזאת וזה הדבר החשוב ביותר

לא משנה מי יגיע, לא משנה איזה רכש יגיע, הפועל לא תהייה קבוצה מקצוענית עד שלא תתנהל כאחת כזאת
כל עוד הניסנובים בעלי הפועל נמשיך לראות את אותם הדברים שהביאו אותנו למצב הנוכחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:29 
el dudernio כתב:

לא אני הצגתי את הסטטיסטיקה אל סימרוטיץ בשביל השד יודע מה. כי היא רק מוכיחה שאין הבדל בין רפואה וחיים.

מסכים שעם רפואה שיחקנו טוב יותר, גם טענתי ואני עדין טוען שלא היה צריך להיפרד ממנו. אבל כרגע זה עבר. רפואה הרי לא יחזור וזה ברור לכולם כי גם הוא רצה ללכת. לכן האשכול והדיון הזה הם ריקים מתוכן ולא קשורים למציאות.

זאת האמת ולהגיד כל מילה של יובל על זה שהוא טוען שהפועל תל אביב צריכה להתרפס ולפגוע בכבוד המועדון ולהגחיך את עצמה עוד יותר ועוד בשביל מאמן שבגדול נכשל לכל הדעות זה מביך ולא רציני.

אם אתה מסכים שעם רפואה שיחקנו טוב יותר, אז מה זאת אומרת אין הבדל בין רפואה לחיים?
בודאי שיש הבדל. כבוד המועדון לא קיים כרגע. המועדון הזה שבר את כל שיאי העליבות האפשריים. הפועל צריכים להשאר איכשהו בליגה ולהתפלל שיבוא כבר איזה גואל שיוציא אותנו מהידיים של כל הבעלים האינטרנסטיים חסרי המושג במקרה הטוב שמקיפים אותנו בשנים האחרונות (נוכלים במקרה הרע).
זה לא אומר " הביתה הנהלה", כי מישהו צריך להחזיק את המועדון הזה, אבל זה אומר שהם צריכים להתאבד על למצוא רוכשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:34 
רפואה לפחות העלה כמעט תמיד את ה-11 הכי טובים שעמדו לרשותו, ולא חיפש להמציא את הגלגל בכל שבוע. חיים מתעקש בכל שבוע לעשות ניסויים. פעם אחת עם רז כהן בהרכב, שבוע אחרי קאיו 90 דקות, פעם אחרת מוליץ' בכלל לא מתלבש כשאין חלוץ על הספסל (ואז כמובן שדמארי נפצע). החלטות פשוט מקוממות.

חוץ מזה, שחיים מסתמן כעוד מאמן שלא משנה כמה רמת הכדורגל תהיה עלובה, הוא יהיה מרוצה מהיכולת אחרי המשחק. אני לא יכול לשמוע מאמנים מרוצים אחרי משחק כל כך עלוב. רפואה לפחות היה אמיתי, וכשהקבוצה שיחקה גרוע הוא אמר את זה באופן מפורש.

החלטה של עונה שלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:39 
עושה רושם שלשרצקי נמאס מסילבס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:49 
סמל אישי של המשתמש
רפואה כבר לא יחזור.
אבל אתם רוצים להשיאר בליגה? תפתחו ת'כיס ותביאו את רוני לוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:51 
רפואה יאמר לזכותו לא פחד להחליף את יאנקו.
אצל רפואה ראו קבוצה שנלחמת על הדשא ויש לה שיטת משחק, רפואה גם אמר תמיד את האמת - הסגל בינוני ומטה וזה מה יש.
הוא בניגוד לאופיר חיים לא שיקר ואמר סגל לצמרת, פלייאוף עליון ושאר הבולשיט האחר.
אבל זה נכון שגם אם רפואה לא הצלחנו לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:52 
bruno conti כתב:
לירון האדום כתב:
שאלה ליודעי דבר:
מה עושה כיום אלי כהן השריף?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

עושה לביתו

למה לא להביא אותו?
הבן אדם בכל זאת יודע דבר או שניים על אימון קבוצה, אימן גם בהפועל, יש לו ניסיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:54 
הדבר הכי נוראי זה ההרכב שהוא עלה איתו אתמול.

לא ייתכן שזיקרי וגם עאבד פותחים בעוד שגנדה יושב בספסל.
עלית עם גוטליב בלם? סבבה, אז שים את דגני מגן ימני.

אין לי כוח למאמן אוהב ערסים שיפתח לי כל משחק עם זיקרי ו/או עגייב, כשברור שאסור לשניהם לשחק שניה, כמו גם עאבד כמובן.

ספורי וגנדה בצדדים זה הכי טוב שיש לנו להציע כרגע, אבל לא. צריך לשחק כשתצמיד לפחות אחד משלישיית הזבל הזו על הדשא.

נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז בתאריך 27 דצמבר 2018, 10:55, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:55 
סמל אישי של המשתמש
רוני בסופו של יום מה שיקבע אם נירד או נישאר יהיה כמה נקודות נצליח לאסוף. בזה אין הבדל בין רפואה לאופיר חיים. לכן בשורה התחתונה לא משנה מי יאמן. ואני ממש לא חושב דאם רפואה יחזור נתחיל פתאום לצבור נקודות בקצב רצחני ואני בטוח שגם אתם לא.

אני בגדול נגד החלפת מאמנים ולא חושב שזה פיתרון קסם. להגיד שרפואה אמר את האמת שאנחנו לא משחקים טוב זה נחמד להגיד שלא בא לכם מאמנים שמעודדים את השחקנים זה גם נחמד השאלה היא אבל לא מה לנו הקהל אלא מה השחקנים מרגישים ואיך מורידים מהם את הלחץ כמה שאפשר. אני באמת לא חושב שרפואה או חיים הם עילויים אני חושב שהמועדון צריך שקט ולהתכנס בעצמו ולהפסיק לייצר כותרות. הדיון כאן על החלפת מאמן שני העונה לדעתי יוצר בדיוק את ההשפעה ההפוכה. כל הטענות כל שני וחמישי כמה כולם גרועים והכל פח וכמה כולם שקרנים וגנבים לא משרתים דבר מלבד את ההרגשה הטובה של האוהד שיוכל להגיד אמרתי לכם שנרד ליגה. לצערי הרב עושה רושם שכמה אוהדים מחכים לסוף העונה כדי להגיד אמרתי לכם. אני לא מאלה ולא מאלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: יוחזר רפואה לאלתר
הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:07 
לירון האדום כתב:
JustZiv כתב:
אני הייתי מביא את חיים סילבס שלפי הפרסומים איזי מת להיפטר ממנו

חשבתי על זה גם היום, מצד שני גם סילבס בינתיים לא הוכיח שהוא מאמן ראוי ונכשל בקרית שמונה...

על כולם אפשר למצוא רגעים של כישלונות, אין שום מאמן פרט לרוני לוי שאפשר לומר שעשה משהו בכדורגל פה וגם פנוי.
חיים סילבס מאמן סבבה, שקצת לא מוצא את עצמו בק״ש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:09 
אל דוד אתה הדוד ביטן של הפורום הזה
סתם מגיב בלי קשר לאשכול ולוקח את הדיון למחוזות אחרים.
אם היית קורא אותו היית רואה ש "רק זיו"
שאל על כמות המצבים במשחקים ספציפים
אז אני הבאתי את הנתון מבלי להביע עמדה.
שאל וקיבל תשובה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:09 
el dudernio כתב:
רוני בסופו של יום מה שיקבע אם נירד או נישאר יהיה כמה נקודות נצליח לאסוף. בזה אין הבדל בין רפואה לאופיר חיים. לכן בשורה התחתונה לא משנה מי יאמן. ואני ממש לא חושב דאם רפואה יחזור נתחיל פתאום לצבור נקודות בקצב רצחני ואני בטוח שגם אתם לא.

אני בגדול נגד החלפת מאמנים ולא חושב שזה פיתרון קסם. להגיד שרפואה אמר את האמת שאנחנו לא משחקים טוב זה נחמד להגיד שלא בא לכם מאמנים שמעודדים את השחקנים זה גם נחמד השאלה היא אבל לא מה לנו הקהל אלא מה השחקנים מרגישים ואיך מורידים מהם את הלחץ כמה שאפשר. אני באמת לא חושב שרפואה או חיים הם עילויים אני חושב שהמועדון צריך שקט ולהתכנס בעצמו ולהפסיק לייצר כותרות. הדיון כאן על החלפת מאמן שני העונה לדעתי יוצר בדיוק את ההשפעה ההפוכה. כל הטענות כל שני וחמישי כמה כולם גרועים והכל פח וכמה כולם שקרנים וגנבים לא משרתים דבר מלבד את ההרגשה הטובה של האוהד שיוכל להגיד אמרתי לכם שנרד ליגה. לצערי הרב עושה רושם שכמה אוהדים מחכים לסוף העונה כדי להגיד אמרתי לכם. אני לא מאלה ולא מאלה

שוב, זה חוזר על עצמו, שיח חרשים. כן, בתקופה שרפואה היה בהפועל צבירת הנקודות היתה לא טובה. הסיכוי שתצבור נקודות עם הכדורגל של רפואה גדול משמעותית מזה של הכדורגל של אופיר חיים. קבוצה שמשחקת טוב לאורך זמן תצבור יותר נקודות מקבוצה שמשמחקת לא טוב. לא מבין את הויכוח בכלל.
ואני לא מחכה לסוף העונה, ההיפך, לפטר את אופיר חיים עכשיו כי זו נקודת האל חזור ואם אפשר להחזיר את רפואה, חוץ ממנו אין מאמנים בשוק שאני מאמין שיוכלו לשנות, אולי אולי רוני לוי למרות שאני לא סובל אותו. לא בתור אדם ולא בתור מאמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:10 
טכנית לארז כתב:

אין לי כוח למאמן אוהב ערסים שיפתח לי כל משחק עם זיקרי ו/או עגייב, כשברור שאסור לשניהם לשחק שניה, כמו גם עאבד כמובן.

ספורי וגנדה בצדדים זה הכי טוב שיש לנו להציע כרגע, אבל לא. צריך לשחק כשתצמיד לפחות אחד משלישיית הזבל הזו על הדשא.

לעגייב אסור לשחק שנייה? אתה רציני? קבלת ההחלטות שלו גרועה בדיוק כמו של כל היתר, אבל לפחות הוא מסוכן ויכול לעשות משהו באחד על אחד.

לא יודע, אולי לך זה מאוד מאוד ברור. לי ברור שהוא הראשון שאני מרכיב בחלק הקידמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:10 
הפיטורין שלו היו אחת ההחלטות המתסכלות והמכעיסות של הנהלה בהפועל שאני זוכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:14 
מדובר בסמל
סמל אישי של המשתמש
נשים בצד את העובדה שריאלית זה לא יקרה בחיים, האם זה בריא למועדון להחזיר מאמן שהתפטר בתחילת העונה, חזר, רב עם חצי קבוצה ופוטר?
כל תשובה שמערבת "אז אתה מעדיף את אופיר חיים??????" לא תתקבל, כי הוא מאמן מזעזע וזאת לא התשובה לשאלה ששאלתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:15 
סימרוטיץ כתב:
שאל וקיבל תשובה.

מזל שמישהו אחר פה עשה את הניתוח הסטטיסטי בשביל להפריח את הטענה שעם רפואה שיחקנו יותר טוב.
יכול להיות שהכדורגל היה קצת יותר יפה לעין, מבחינת התכלס (שזה מה שקובע בסופו של יום) התוצאות אותן תוצאות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:18 
סמל אישי של המשתמש
JustZiv כתב:
סימרוטיץ כתב:
שאל וקיבל תשובה.

מזל שמישהו אחר פה עשה את הניתוח הסטטיסטי בשביל להפריח את הטענה שעם רפואה שיחקנו יותר טוב.
יכול להיות שהכדורגל היה קצת יותר יפה לעין, מבחינת התכלס (שזה מה שקובע בסופו של יום) התוצאות אותן תוצאות

התכלס נמדד במעט מחזורים. תמדוד עד ינואר ותחליט.
דבר שני, בכדורגל שהיה, אפשר היה לקוות שיגיעו תוצאות. כאן בכדורגל העכשוי, התקווה היא שלא נפסיד 4-0 להפועל חיפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:23 
Oleg Neduda כתב:
טכנית לארז כתב:

לעגייב אסור לשחק שנייה? אתה רציני? קבלת ההחלטות שלו גרועה בדיוק כמו של כל היתר, אבל לפחות הוא מסוכן ויכול לעשות משהו באחד על אחד.

כבר בתחילת העונה דיברנו על זה
הביאו שחקנים במשקל
תארזו שני קילו שחקני כנף בינונים בבקשה.
ככה זה נראה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:23 
Oleg Neduda כתב:
טכנית לארז כתב:

כבר בתחילת העונה דיברנו על זה
הביאו שחקנים במשקל
תארזו שני קילו שחקני כנף בינונים בבקשה.
ככה זה נראה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:29 
dino כתב:
JustZiv כתב:
סימרוטיץ כתב:
שאל וקיבל תשובה.

דבר שני, בכדורגל שהיה, אפשר היה לקוות שיגיעו תוצאות. כאן בכדורגל העכשוי, התקווה היא שלא נפסיד 4-0 להפועל חיפה.

שוב, כמו שהיה חסר הגרוש ללירה עם רפואה ככה אפשר לומר שהכל היה נראה אחרת אם אליאס לא היה עושה את השטות מול נתניה (או שכדור אחד נוסף היה נכנס), אם דמארי לא היה מחמיץ בדקה 86 מול מכבי פת ממצב שהבת שלי בת 4 הייתה כובשת ממנו ואם חבורת המטומטמים הייתה מצליח לשמור עוד 2 דקות על היתרון מול חדרה.

כל העליהום על אופיר חיים בא בעקבות התבוסה לבית״ר, תיקו שם ואף אחד לא היה מדבר על כמה הוא גרוע למרות שהוא גרוע באותה מידה כמו רפואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:35 
סמל אישי של המשתמש
JustZiv כתב:
dino כתב:
JustZiv כתב:
סימרוטיץ כתב:
שאל וקיבל תשובה.

שוב, כמו שהיה חסר הגרוש ללירה עם רפואה ככה אפשר לומר שהכל היה נראה אחרת אם אליאס לא היה עושה את השטות מול נתניה (או שכדור אחד נוסף היה נכנס), אם דמארי לא היה מחמיץ בדקה 86 מול מכבי פת ממצב שהבת שלי בת 4 הייתה כובשת ממנו ואם חבורת המטומטמים הייתה מצליח לשמור עוד 2 דקות על היתרון מול חדרה.

כל העליהום על אופיר חיים בא בעקבות התבוסה לבית״ר, תיקו שם ואף אחד לא היה מדבר על כמה הוא גרוע למרות שהוא גרוע באותה מידה כמו רפואה.

תוריד את המשחקים מול נתניה ופ"ת שהיו קרובים מידי לפיטורי רפואה. אופיר חיים לא הספיק להרוס שם חוץ מחילופים לא טובים. במשחקים האחרונים אפשר לראות שאין לנו יותר ממסירה וחצי מדויקת והקבוצה מאוד לא מאורגנת. כיום כבר לא מדברים על החמצה כזו או אחרת כי אנחנו פשוט גרועים יותר מכל יריבה, כולל במחצית מול קטמון מהליגה השניה.
עם רפואה אשכרה היינו צריכים לנצח את רוב המשחקים, כולל מול חיפה וב"ש, ורק אפשר לדבר שם על הרגל המסיימת הגרועה. כדורגל היה והרבה. אתה היום עולה למשחקים האלו בנחיתות מפחידה ואיום לקבל תבוסות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:37 
Oleg Neduda כתב:
טכנית לארז כתב:

לגמרי.

אין לו דריבל, אין לו בעיטה שיכולה להוות איום מיותר מ11 מטר.
רק ההטעיה הקבועה של להעביר מימין לשמאל, ואז משמאל לימין, ואז שוב, במטרה להגיע לטווח שממנו הוא יכול להבקיע (שזה בערך 10 מטר מהשער) ואז הבלימה הקבועה של בלם היריבה לקרן.
חלאס.

זיקרי ועאבד כמובן לא טובים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:39 
סמל אישי של המשתמש
Peace Hope כתב:
נשים בצד את העובדה שריאלית זה לא יקרה בחיים, האם זה בריא למועדון להחזיר מאמן שהתפטר בתחילת העונה, חזר, רב עם חצי קבוצה ופוטר?
כל תשובה שמערבת "אז אתה מעדיף את אופיר חיים??????" לא תתקבל, כי הוא מאמן מזעזע וזאת לא התשובה לשאלה ששאלתי.

היה מקרה דומה לרעננה עם סילבס. הם נכנסו לרצף נצחונות יפה אחרי שהוא חזר.
לא שזה אומר משהו לגבי המקרה הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:43 
dino כתב:
JustZiv כתב:
dino כתב:
JustZiv כתב:
סימרוטיץ כתב:
שאל וקיבל תשובה.

תוריד את המשחקים מול נתניה ופ"ת שהיו קרובים מידי לפיטורי רפואה. אופיר חיים לא הספיק להרוס שם חוץ מחילופים לא טובים. במשחקים האחרונים אפשר לראות שאין לנו יותר ממסירה וחצי מדויקת והקבוצה מאוד לא מאורגנת. כיום כבר לא מדברים על החמצה כזו או אחרת כי אנחנו פשוט גרועים יותר מכל יריבה, כולל במחצית מול קטמון מהליגה השניה.
עם רפואה אשכרה היינו צריכים לנצח את רוב המשחקים, כולל מול חיפה וב"ש, ורק אפשר לדבר שם על הרגל המסיימת הגרועה. כדורגל היה והרבה. אתה היום עולה למשחקים האלו בנחיתות מפחידה ואיום לקבל תבוסות.

לא מעניין אותי כמה היינו קרובים לניצחון, מעניין אותי שהיינו בגרף מתמיד של ירידה ביכולת שהסתיים בתיקו המביש מול רעננה כשרבע שעה לסוף הם בעשרה שחקנים והכי חשוב קצב צבירת נקודות של ירידת ליגה.

רפואה היה חייב ללכת הביתה דקה אחרי אותו משחק, הבעיה שלא היו צריכים להביא את אופיר חיים במקומו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 11:57 
מדובר בסמל
סמל אישי של המשתמש
kruvi1 כתב:
Peace Hope כתב:

היה מקרה דומה לרעננה עם סילבס. הם נכנסו לרצף נצחונות יפה אחרי שהוא חזר.
לא שזה אומר משהו לגבי המקרה הזה.

הוא עזב שם פעם אחת וחזר וכל זה מבלי יחסים בעיתיים בחדר ההלבשה.
היה פה משהו רקוב עם קובי לצערי הרב. מקצועית אהבתי אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 12:31 
JustZiv כתב:

לא מעניין אותי כמה היינו קרובים לניצחון, מעניין אותי שהיינו בגרף מתמיד של ירידה ביכולת שהסתיים בתיקו המביש מול רעננה כשרבע שעה לסוף הם בעשרה שחקנים והכי חשוב קצב צבירת נקודות של ירידת ליגה.

רפואה היה חייב ללכת הביתה דקה אחרי אותו משחק, הבעיה שלא היו צריכים להביא את אופיר חיים במקומו.

ברור שלא מעניין אותך. יעניין אותך אולי שבשנה הבאה נהיה בלאומית ואולי גם הרבעייה שתחטוף עוד שבועיים בדרבי.
אני חושב שאם במקום רפואה היה מאמן טוב להביא, אפשר היה לאכול את הפיטורים שלו. אבל מה לעשות, לא היה, בטח לא בתקציבים שלנו. להגיד שהיינו בגרף מתמיד של ירידה ביכולת זה פשוט עובדתית לא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 13:05 
redrony כתב:
JustZiv כתב:

ברור שלא מעניין אותך. יעניין אותך אולי שבשנה הבאה נהיה בלאומית ואולי גם הרבעייה שתחטוף עוד שבועיים בדרבי.
אני חושב שאם במקום רפואה היה מאמן טוב להביא, אפשר היה לאכול את הפיטורים שלו. אבל מה לעשות, לא היה, בטח לא בתקציבים שלנו. להגיד שהיינו בגרף מתמיד של ירידה ביכולת זה פשוט עובדתית לא נכון.

אתה טועה כמעט בהכל.
לא פוטר התפוטר זה קודם כל,קשה לרוב הגדול פה להכיל את זה מכיוון שזה מתנגש להם עם הסגידה והאג׳נדה אבל זו האמת.
היכולת כאמור לא מעניינת ואם היא הביאה אותך לתחתית הטבלה זא שהקבוצה לא טובה נקודה.
מסכים שחיים הוא לא האיש המתאים לאמן אבל גם לא מתאים לתת להמשיך לאמן למאמן שלא מאמין ביכולת שלו לקדם את הקבוצה ולהוציא אותה מהמצב הקיים.
לסיכום,מדובר באשכול טחינת מים,רפואה לא יחזור להפועל,נקודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 13:14 
JustZiv כתב:
לירון האדום כתב:
JustZiv כתב:
אני הייתי מביא את חיים סילבס שלפי הפרסומים איזי מת להיפטר ממנו

חשבתי על זה גם היום, מצד שני גם סילבס בינתיים לא הוכיח שהוא מאמן ראוי ונכשל בקרית שמונה...

על כולם אפשר למצוא רגעים של כישלונות, אין שום מאמן פרט לרוני לוי שאפשר לומר שעשה משהו בכדורגל פה וגם פנוי.
חיים סילבס מאמן סבבה, שקצת לא מוצא את עצמו בק״ש.

סילבס הצליח איפשהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 13:14 
bruno conti כתב:
redrony כתב:
JustZiv כתב:

אתה טועה כמעט בהכל.
לא פוטר התפוטר זה קודם כל,קשה לרוב הגדול פה להכיל את זה מכיוון שזה מתנגש להם עם הסגידה והאג׳נדה אבל זו האמת.
היכולת כאמור לא מעניינת ואם היא הביאה אותך לתחתית הטבלה זא שהקבוצה לא טובה נקודה.
מסכים שחיים הוא לא האיש המתאים לאמן אבל גם לא מתאים לתת להמשיך לאמן למאמן שלא מאמין ביכולת שלו לקדם את הקבוצה ולהוציא אותה מהמצב הקיים.
לסיכום,מדובר באשכול טחינת מים,רפואה לא יחזור להפועל,נקודה.

ואני טועה כמעט בהכל...
בסדר, תמשיך במנטרות שלך ותטיף לאחרים על סגידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1305 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: