תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 23 מאי 2024, 06:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 54 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: להחרים את המשחק מול קש
הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 07:12 
יאללה יא פרובינציאלים. לא השתנה שום דבר. קיבלנו בראש לא נעים. נקסט. באירופה קורה כל הזמן. חיפה יותר טובה איתנו ברמה של 2-3 גולים. אז קיבלנו 5.
קלינגר צריך לעשות עם עצמו הפקת לקחים מהירה מאוד כי זה 100 אחוז עליו.
השחקנים לא אשמים בכלום

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 08:02 
הפסד לא היה מפתיע, תבוסה זה קשה,
אבל הביזיון האמיתי היה מול הפועל חיפה - כאן היינו צרכים לקחת נקודות.
אנחנו צרכים לקחת נקודות מקבוצות ברמה שלנו ומקסימום לגנוב תיקו מהטובים מאיתנו

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: להחרים את המשחק מול קש
הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 08:34 
לירון האדום כתב:
חבורה של סמרטוטים חסרי כבוד שעושים עליהם אולה.
אפסים שלא נלחמים ואדישים שמשפילים אותם.
אפסים שאפילו לבוא לקהל להתנצל לא בכבוד שלהם, לברוח לחדר הלבשה כמו עכברים הם יודעים.

חבורה של חסרי כבוד שאחראים לעוד נקודת שפל של המועדון

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 08:50 
KingAlpaca כתב:
אז אתה בעד לפגוע באנשים פיזית ואולי פיננסית כי הם יותר טובים ממך בכדורגל.

הגיוני.

אם אתה לא מבין את המסר, אני לא יכול להסביר מעבר.
במהלך המשחק יש לא מעט ״טראש טוק״, ואם אחרי הגול השלישי היה מועבר מסר מילולי כזה, תאמין לי שחיפה היו מורידים הילוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 08:51 
tadmored כתב:
הפסד לא היה מפתיע, תבוסה זה קשה,
אבל הביזיון האמיתי היה מול הפועל חיפה - כאן היינו צרכים לקחת נקודות.
אנחנו צרכים לקחת נקודות מקבוצות ברמה שלנו ומקסימום לגנוב תיקו מהטובים מאיתנו

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

קלינגר הלך הפוך על הפוך- מול הקבוצה שברמה שלנו הוא פתח עם שחקן הגנתי יותר (לקס), ומול קבוצה התקפית יותר הוא פתח עם בואטנג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 09:33 
Asafas כתב:
טכנית לארז כתב:
Asafas כתב:
טכנית לארז כתב:
הגישה הזו לפיה כשמובסים אז זה בהכרח תוצר של חוסר מחויבות, "חוסר כבוד" או בפשטות "השחקנים יא בני זונות" היא כל כך שטחית.

הסגל של חיפה עדיף על שלנו בהרבה, ובלי שאף אחד ישמע אני גם די בטוח שאם הם היו מצליחים לנצל את התקציב העצום שלהם בשנים קודמות אז זו גם לא הייתה עכשיו הפעם הראשונה שאנחנו מובסים מולם ככה.
במשחק כדורגל נתון עם פערים כאלה גדולים בין קבוצות תוצאה כזאת היא אפשרית, מה לעשות.

הבעיה היא לא השחקנים או המאמן, הבעיה היא שכרגע המועדון הזה מתחרה על מקום 5 ומקום ב"פליאוף עליון" מזויין ייחשב לאיזה הישג כביר.
כשהמטרות הריאליות שלנו יהיו קצת יותר מ"יששש פליאוף עליון" אז נוכל להתייחס אחרת לתבוסות כאלה.
כל עוד יש לנו סגל למקומות 5-8 אז זה מה יש, וכמו כל קבוצה בינונית מינוס בליגה הזאת תבוסות שכאלה מול אחת העשירות הן אופציה ריאלית.

בוא אני אתן לך דוגמא למחויבות- כמה צהובים היו לנו?
בכזה משחק, אחרי הגול השלישי שחקנים עם כבוד היו מתאבדים בגליצ׳ים כדי לסמן ליריבה שלא כדאי לה להשפיל, אלא להוריד הילוך ולסיים את המשחק בשלום. בפועל, הזמנו אותם לתת את הרביעי והחמישי.
רוצה דוגמא? בשנת 2010 ניצחנו את בית״ר 0-4 בבלומפילד. הגול הרביעי הגיע בסביבות הדקה ה-65.
קוזוקין מבית״ר נכנס בשחקן שלנו, קיבל אדום ומאותו רגע המשחק נרגע. מישהו עשה את זה אצלנו היום?

אז זה המדד? אם אייזן נניח היה מקבל אדום דקה 65 אז כן הייתה לחימה?

המדד לאיכפתיות היה אם השחקנים היו נלחמים ומשדרים לחיפה שאם הם ממשיכים בהתעללות אף אחד לא חסין.
שחקן כדורגל הכי מפחד על הקריירה שלו, ואף אחד לא היה עושה אולה ב-0-4 אם הוא היה יודע שהרגל שלו בסכנה.
לך תראה את אותו משחק נגד בית״ר ותבין את הכוונה שלי.

אתה מדבר כאילו 5:0 זה משהו שלא קורה כל שבוע בפרמיירליג ובבונדסליגה, ועם 2-3 פאולים אתה מונע את זה.
גם צ׳לסי ודורטמונד חוטפות 4 ו-5 לפעמים, בטח מול יריבה טובה יותר. גם ברצלונה חטפה, ובאופן מדהים - גם הפועל.
נכון, זה מבאס. אבל רבאק, זה כדורגל. זה לא עובד בנוסחה של ״אם תעשה x יקרה y”.
לפני זה ניצחנו רצף של שישה משחקים, משהו שלא קרה לנו הרבה שנים ובאופן כללי לא קורה הרבה לאף קבוצה, אז סטטיסטית זה הרבה יותר מדהים מה-5:0 של אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 09:42 
belos כתב:
Asafas כתב:
טכנית לארז כתב:
Asafas כתב:
טכנית לארז כתב:
הגישה הזו לפיה כשמובסים אז זה בהכרח תוצר של חוסר מחויבות, "חוסר כבוד" או בפשטות "השחקנים יא בני זונות" היא כל כך שטחית.

הסגל של חיפה עדיף על שלנו בהרבה, ובלי שאף אחד ישמע אני גם די בטוח שאם הם היו מצליחים לנצל את התקציב העצום שלהם בשנים קודמות אז זו גם לא הייתה עכשיו הפעם הראשונה שאנחנו מובסים מולם ככה.
במשחק כדורגל נתון עם פערים כאלה גדולים בין קבוצות תוצאה כזאת היא אפשרית, מה לעשות.

הבעיה היא לא השחקנים או המאמן, הבעיה היא שכרגע המועדון הזה מתחרה על מקום 5 ומקום ב"פליאוף עליון" מזויין ייחשב לאיזה הישג כביר.
כשהמטרות הריאליות שלנו יהיו קצת יותר מ"יששש פליאוף עליון" אז נוכל להתייחס אחרת לתבוסות כאלה.
כל עוד יש לנו סגל למקומות 5-8 אז זה מה יש, וכמו כל קבוצה בינונית מינוס בליגה הזאת תבוסות שכאלה מול אחת העשירות הן אופציה ריאלית.

בוא אני אתן לך דוגמא למחויבות- כמה צהובים היו לנו?
בכזה משחק, אחרי הגול השלישי שחקנים עם כבוד היו מתאבדים בגליצ׳ים כדי לסמן ליריבה שלא כדאי לה להשפיל, אלא להוריד הילוך ולסיים את המשחק בשלום. בפועל, הזמנו אותם לתת את הרביעי והחמישי.
רוצה דוגמא? בשנת 2010 ניצחנו את בית״ר 0-4 בבלומפילד. הגול הרביעי הגיע בסביבות הדקה ה-65.
קוזוקין מבית״ר נכנס בשחקן שלנו, קיבל אדום ומאותו רגע המשחק נרגע. מישהו עשה את זה אצלנו היום?

אז זה המדד? אם אייזן נניח היה מקבל אדום דקה 65 אז כן הייתה לחימה?

המדד לאיכפתיות היה אם השחקנים היו נלחמים ומשדרים לחיפה שאם הם ממשיכים בהתעללות אף אחד לא חסין.
שחקן כדורגל הכי מפחד על הקריירה שלו, ואף אחד לא היה עושה אולה ב-0-4 אם הוא היה יודע שהרגל שלו בסכנה.
לך תראה את אותו משחק נגד בית״ר ותבין את הכוונה שלי.

אתה מדבר כאילו 5:0 זה משהו שלא קורה כל שבוע בפרמיירליג ובבונדסליגה, ועם 2-3 פאולים אתה מונע את זה.
גם צ׳לסי ודורטמונד חוטפות 4 ו-5 לפעמים, בטח מול יריבה טובה יותר. גם ברצלונה חטפה, ובאופן מדהים - גם הפועל.
נכון, זה מבאס. אבל רבאק, זה כדורגל. זה לא עובד בנוסחה של ״אם תעשה x יקרה y”.
לפני זה ניצחנו רצף של שישה משחקים, משהו שלא קרה לנו הרבה שנים ובאופן כללי לא קורה הרבה לאף קבוצה, אז סטטיסטית זה הרבה יותר מדהים מה-5:0 של אתמול.
אבל זאת הבעיה שלא עשית פאול כדי למנוע את זה.
זה היה נראה שאנחנו עם מינוס שחקן או שניים.
לא היוונו יריב ולא עשינו פאולים ולא כלום.
ולהשוות אותנו לליגה אנגלית או גרמנית זה בדיחה.
תראה את מאזן השערים שלנו, זה בושה.
אתמול זה היה הניצחון הכי גדול של חיפה עלינו ואני מבין שלך זה לא מפריע כל כך.

אתמול זה היה עוד נקודת שפל של המועדון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 12:43 
מוכן עם ההנלה הנוכחית וסגל השחקנים המוגבל פלוס שלנו שאחרי כל 5 נצחונות רצופים נעבור איזה השפלונת קטנה או כדברי לירון "נקודת שפל" שבמילא תשכח בעוד שבועיים בערך ( למעט אצל לירון ויתר האוהדים האמיתיים)

בסופו של דבר הפסד 1-0 או 5-0 (בטח לקבוצה שעולה עלינו ב4 רמות לפחות) משנה רק את מאזן הספיגות בטבלה הסופית..........

:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 12:46 
pokara כתב:
מוכן עם ההנלה הנוכחית וסגל השחקנים המוגבל פלוס שלנו שאחרי כל 5 נצחונות רצופים נעבור איזה השפלונת קטנה או כדברי לירון "נקודת שפל" שבמילא תשכח בעוד שבועיים בערך ( למעט אצל לירון ויתר האוהדים האמיתיים)

בסופו של דבר הפסד 1-0 או 5-0 (בטח לקבוצה שעולה עלינו ב4 רמות לפחות) משנה רק את מאזן הספיגות בטבלה הסופית..........

:)

אז אני לא מעדיף.
וזה לא השפלונת, זה השפלה גדולה שתירשם בדפי ההיסטוריה.
אני לא שכחתי את התבוסה בדרבי (5:0), אתה אולי כן, אבל אני לא.
והציניות שלך כלפיי (אוהדים אמיתים) לא במקום.
אבל מאחר ואתה כבר ציינת את זה, אשאל שאלה קטנה:
היית אתמול במשחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 12:59 
לא הייתי במשחק אתמול

וזה ירשם בדפי ההיסטוריה בתור מה? ההפסד הכי גדול שלנו למכבי חיפה אי פעם ......... ואווווו ממש טרגדיה מזעזעת.

להזכירך, המחלה קיבלה עשיריה בעבר ולפחות פעמיים חמישיות מחיפה והנה היא מובילה את ליגת העל העונה (וזכתה מאז אותן תבוסות בכמה תארים)
גם חיפה קיבלה כמה חמישיות מהמחלה ומאיתנו ועדיין היום קבוצת צמרת......
אני יכול להמשיך הלאה אבל אין טעם (ואני אגלה לך סוד, אין קבוצה בעולם שלא קיבלה חמישיה או יותר במהלך שנות פעילותה)

ותתפלא, אני זוכר את התוצאות של מרבית התוצאות של הפועל מאז שאני אוהד אותם (כמעט 40 שנה) , את הטובות וגם את ההשפלות שלצערינו היו כמה כאלו......

אז כן, אחרי ההשפלות התבאסתי לשבוע שבועיים, אבל זה עבר ונשאר בתור זיכרון קטן ועצוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 13:08 
נו בסדר תחרימו.
אז יבואו פחות עשרים איש,לא קריטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 13:39 
כשיש "מצב היסטורי" בו יש לנו תקציב וסגל של אמצע טבלה ומטה ובפערים עצומים מהמוליכות כמעט עשור שלם, אז גם יקרו דברים הסטוריים.

זה שהסמל על החולצה הוא של הפועל תל אביב לא משנה בכלום את העובדה שמדובר בסגל ברמה של בני יהודה, נתניה, הפועל חיפה ואפילו פחות טוב מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 13:55 
טכנית לארז כתב:
כשיש "מצב היסטורי" בו יש לנו תקציב וסגל של אמצע טבלה ומטה ובפערים עצומים מהמוליכות כמעט עשור שלם, אז גם יקרו דברים הסטוריים.

זה שהסמל על החולצה הוא של הפועל תל אביב לא משנה בכלום את העובדה שמדובר בסגל ברמה של בני יהודה, נתניה, הפועל חיפה ואפילו פחות טוב מזה.

אמת.
הדיסוננס הזה הוא מוטיב מרכזי פה בפורום ותכלס אין איך להשתחרר ממנו,זה לגמרי מובן.
גם בדיונים מקצועיים כמו על המשחק אתמול זה תמיד יזלוג לבעלים ולמצב המועדון.
זה המצב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 14:13 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
אבל זאת הבעיה שלא עשית פאול כדי למנוע את זה.
זה היה נראה שאנחנו עם מינוס שחקן או שניים.

הבעיה לא היתה שלא עשינו פאול, אלא (כמו שכתבת) שבגלל שהשחקנים שלנו פחות טובים (ובגלל המערך ההזוי שקלינגר הגה, אם יורשה לי להוסיף), נראינו כאילו אנחנו עם שחקן או שניים פחות.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 15:57 
pokara כתב:
לא הייתי במשחק אתמול

וזה ירשם בדפי ההיסטוריה בתור מה? ההפסד הכי גדול שלנו למכבי חיפה אי פעם ......... ואווווו ממש טרגדיה מזעזעת.

להזכירך, המחלה קיבלה עשיריה בעבר ולפחות פעמיים חמישיות מחיפה והנה היא מובילה את ליגת העל העונה (וזכתה מאז אותן תבוסות בכמה תארים)
אני יכול להמשיך הלאה אבל אין טעם (ואני אגלה לך סוד, אין קבוצה בעולם שלא קיבלה חמישיה או יותר במהלך שנות פעילותה)

ותתפלא, אני זוכר את התוצאות של מרבית התוצאות של הפועל מאז שאני אוהד אותם (כמעט 40 שנה) , את הטובות וגם את ההשפלות שלצערינו היו כמה כאלו......

אז כן, אחרי ההשפלות התבאסתי לשבוע שבועיים, אבל זה עבר ונשאר בתור זיכרון קטן ועצוב.

א. כתבת שאף אחד לא יזכור את ההשפלה הזאת, אז הנה טעית, כי אתה בעצמך מאשר שאתה זוכר תוצאות כאלו.
ב. בטלוויזיה זה פחות נורא, אתה לא שומע את הקהל של היריב חוגג עלייך, אתה לא יוצא מוקדם יותר מהעבודה, מבזבז נסיעה של שעה+ מגיע ורואה את ההשפלה הזאת
אז ברור שזה פחות כואב לעומת מי שהיה במגרש..
ג. לא כתבתי בשום מקום שהשפלה כזאת שתירשם בדפי ההיסטוריה תימנע מהפועל להיות בצמרת בעתיד או לקחת תארים.
ד. להזכירך, עד היום כולם זוכרים את אותה עשיריה שמכבי חטפה.

אבל תמשיך לזלזל באוהדים שנוסעים למשחקי חוץ.
שב על הספה בנחיותה ותעביר עלינו ביקורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 16:40 
לירון האדום כתב:
pokara כתב:
לא הייתי במשחק אתמול

א. כתבת שאף אחד לא יזכור את ההשפלה הזאת, אז הנה טעית, כי אתה בעצמך מאשר שאתה זוכר תוצאות כאלו.
ב. בטלוויזיה זה פחות נורא, אתה לא שומע את הקהל של היריב חוגג עלייך, אתה לא יוצא מוקדם יותר מהעבודה, מבזבז נסיעה של שעה+ מגיע ורואה את ההשפלה הזאת
ג. לא כתבתי בשום מקום שהשפלה כזאת שתירשם בדפי ההיסטוריה תימנע מהפועל להיות בצמרת בעתיד או לקחת תארים.

מתייחס רגע רק לסעיף הרביעי -

10:0 זה לא 5:0. חמישייה זו תוצאה שיש לא מעט בכל ליגה בעולם. גם הפועל חטפה, תחטוף, ואפילו תכבוש כאלה.
ודבר נוסף, מה זה כולם "זוכרים"? אז מה? כולם גם זוכרים את ה1:0 של לאלה בקרית אליעזר. זה פחות כואב להם כי זה רק 1?

אף אחד לא רוצה להפסיד, כולנו התבאסנו, אבל בוא נגיע למשחק בשבת, ננסה לנצח את ק"ש ולא נעשה מזה חורבן קיצוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 17:53 
סמל אישי של המשתמש
לפי מזג האוויר הצפוי, החרם בלתי נמנע. תודה לחולדה :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 19:37 
belos כתב:
לירון האדום כתב:
pokara כתב:
לא הייתי במשחק אתמול

10:0 זה לא 5:0. חמישייה זו תוצאה שיש לא מעט בכל ליגה בעולם. גם הפועל חטפה, תחטוף, ואפילו תכבוש כאלה.
ודבר נוסף, מה זה כולם "זוכרים"? אז מה? כולם גם זוכרים את ה1:0 של לאלה בקרית אליעזר. זה פחות כואב להם כי זה רק 1?

אף אחד לא רוצה להפסיד, כולנו התבאסנו, אבל בוא נגיע למשחק בשבת, ננסה לנצח את ק"ש ולא נעשה מזה חורבן קיצוני.
אני נגד להחרים את המשחק.
אבל כן צריך לחזור לשיר להם שיתעוררו הבני זונות...

אסור לעבור לסדר היום על השפלה כזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 21:34 
belos כתב:
לירון האדום כתב:
pokara כתב:
לא הייתי במשחק אתמול

אני לא אחרים את המשחקים של הפועל, ותמיד ארכוש מנוי בתחילת העונה (לקוח שבוי), אבל מה שהיה אתמול זו אחת ההשפלות הכי גדולות שעברנו.
גם אני אוהד מעל ל-35 שנים ויודע להגיד שלפחות במשך עשור, בכל משחק של חיפה נגד מכבי ת״א הם היו מזכירים להם את העשירייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 22:04 
הסתיים המחזור כשאנחנו במקום 7, שתי נקודות מתחת לפלייאוף העליון.
נותרו ארבעה משחקים, שניים מתוכם מול ק״ש וחדרה.
לא יהיה קל, אבל אפשרי מאוד ופתוח לגמרי.
אז לא, לא להחרים את המשחק מול ק״ש. אין לזה שום תרומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2020, 21:22 
הרגיש לי ממש מעט קהל היום.
אוהדים החרימו או פחדו מהסערה שלא הייתה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2020, 21:23 
belos כתב:
בוא נגיד שהמזג אוויר לא עזר להביא קהל במיוחד אחרי התבוסה בשלישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2020, 21:57 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
belos כתב:
בוא נגיד שהמזג אוויר לא עזר להביא קהל במיוחד אחרי התבוסה בשלישי

בעיקר המזג אויר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2020, 12:06 
את החרמות צריך לשמור לקיץ. תוך כדי העונה זה מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 54 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: