תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 12:45

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בלגיה - ארהב
הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 01:06 
יש משהו שמאוד מרגש אותי בנבחרת ארה״ב וכל ההייפ שמסביבה.
עד כה האמריקאים בספורט (ובכל תחום בעצם) היו המיינסטרים, נותני הטון, הם המכביסטים הדורסניים והווינרים, ואם זה לא ככה אז הם פשוט לא מצטרפים למשחק ושיתפוצץ העולם, בזמן שהם ימשיכו עם הפייסבול והפוטבול שלהם.
ועכשיו התמיכה הבלתי מסוייגת שלהם בנבחרת האנדרדוגית הזאת בזמן שהיא שמסתכלת על האירופאיות מלמטה, וכל ההתלהבות הבתולית שלהם מהמונדיאל ומהכדורגל פשוט יפים. ממה שזה מרגיש האוהדים שלהם יותר ונרגשים ומורעלים (בדרכם) מהאירופאיים, משהו שיותר מתקרב לקהל של שאר האמריקאיות בטורניר.
וגם כל העניין שלהם שהם גילו את הכדורגל הוא לא בקטע של ״אנחנו נקבע מחדש את הכללים לשאר העולם״, אלא כיישור קו עם שאר העולם.
רק חבל שהשולדי שלהם, בקרמן, לא שיחק היום. 

נערך לאחרונה על ידי אבשה בתאריך 02 יולי 2014, 01:47, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 01:08 
סמל אישי של המשתמש
אני ממש לא בטוח שיש שינוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 02:31 
סמל אישי של המשתמש
ערן כתב:
זה מזכיר לי את אחת המנות המופרכות שאכלתי בחיים, ב״קפטריה״ בשכונת צ׳לסי במנהטן, סוג של פיוז׳ן בלגי-אמריקאי:
תמונה
עוף בציפוי סטייל KFC על וופל בלגי, עם רוטב מייפל ורוטב צ׳ילי חריף.

ֿאתה צוחק? זה צ'יקן ו-וואפל, אחת ממנות הדגל של אמריקה. שום פיוז'ן ושום בטיח, זה הכי עממי, סול פוד.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chicken_and_waffles

"למשחק מול מכבי הוד השרון חובה על הקבוצה להופיע עם הרכב משני שיאפשר להוד השרון לנצח ... ניצחון לא צפוי, יגדיל, באופן לא ספורטיבי, את סיכויי ההישארות שלה, על חשבון עירוני נהריה" בן קפלן, מבעלי הפועל אוסישקין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 06:12 
אלא אם כן מסי ייעשה קסמים, אני לא רואה את ארגנטינה עוברת את הבלגים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 06:16 
אוגוסטוס היל כתב:

בלגיה בבתים הייתה מאכזבת, אתמול הם נתנו את התצוגה הכי גדולה בשמינית (יותר מקולומביה גם). הרשימו מאד.
אם הם ישחקו ככה, לא רק לארגנטינה אין סיכוי, אלא גם להולנד (שלמרות התוצאות, נתנה בדיוק מחצית אחת טובה בכל המונדיאל הזה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 06:29 
כן, הם היו מעולים ומדהים מה יש להם על הספסל... לוקאקו, מיראלס, דמבלה, ינוזאי וכל השאר ששכחתי עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: בלגיה - ארהב
הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 07:56 
סמל אישי של המשתמש
bloodbrother כתב:
ערן כתב:
זה מזכיר לי את אחת המנות המופרכות שאכלתי בחיים, ב״קפטריה״ בשכונת צ׳לסי במנהטן, סוג של פיוז׳ן בלגי-אמריקאי:
תמונה
עוף בציפוי סטייל KFC על וופל בלגי, עם רוטב מייפל ורוטב צ׳ילי חריף.

ֿאתה צוחק? זה צ'יקן ו-וואפל, אחת ממנות הדגל של אמריקה. שום פיוז'ן ושום בטיח, זה הכי עממי, סול פוד.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chicken_and_waffles

אתה צודק, פשוט הוופל בלגי בתמונה שמעל הזכירה לי את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 08:40 
סמל אישי של המשתמש
villa crespo כתב:
אוגוסטוס היל כתב:

בלגיה בבתים הייתה מאכזבת, אתמול הם נתנו את התצוגה הכי גדולה בשמינית (יותר מקולומביה גם). הרשימו מאד.
אם הם ישחקו ככה, לא רק לארגנטינה אין סיכוי, אלא גם להולנד (שלמרות התוצאות, נתנה בדיוק מחצית אחת טובה בכל המונדיאל הזה).

הולנד נראית הרבה יותר טוב מארגנטינה, והרבה פחות תלויה בשחקן אחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 08:44 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
יהלום אדום כתב:
אתה קצת קשקשן, מונדיאל רע זה איטליה 90, זה לא מונדיאל רע
חשבתי שהאנגלים קצת יוציאו אותך מהנרגנות...

לא ראיתי את 90 בלייב.

היחיד שאני זוכר קרוב לזה, זה 96. אבל נראה מה יהיה.

ב96 אולי עשית עם הנסיך מונדיאל בחדר שלכם,כאשר שמתם בובות על המיטת קומותיים שלכם בתור קהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 08:50 
אבשה כתב:
עד כה האמריקאים בספורט (ובכל תחום בעצם) היו המיינסטרים, נותני הטון, הם המכביסטים הדורסניים והווינרים, ואם זה לא ככה אז הם פשוט לא מצטרפים למשחק ושיתפוצץ העולם, בזמן שהם ימשיכו עם הפייסבול והפוטבול שלהם.
ועכשיו התמיכה הבלתי מסוייגת שלהם בנבחרת האנדרדוגית הזאת בזמן שהיא שמסתכלת על האירופאיות מלמטה, וכל ההתלהבות הבתולית שלהם מהמונדיאל ומהכדורגל פשוט יפים. ממה שזה מרגיש האוהדים שלהם יותר ונרגשים ומורעלים (בדרכם) מהאירופאיים, משהו שיותר מתקרב לקהל של שאר האמריקאיות בטורניר.
וגם כל העניין שלהם שהם גילו את הכדורגל הוא לא בקטע של ״אנחנו נקבע מחדש את הכללים לשאר העולם״, אלא כיישור קו עם שאר העולם.

ההתרגשות שלהם היא לא התרגשות מכדורגל. זה הפטריוטיזם האמריקאי השחצני הרגיל. קריאות העידוד שלהם במגרש כדורגל זהות (בדיוק) לקריאות שלהם אחרי שבן לאדן חוסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 10:43 
גיא האדום כתב:
אבשה כתב:

ההתרגשות שלהם היא לא התרגשות מכדורגל. זה הפטריוטיזם האמריקאי השחצני הרגיל. קריאות העידוד שלהם במגרש כדורגל זהות (בדיוק) לקריאות שלהם אחרי שבן לאדן חוסל.

זה עוד יותר כיף ומרגש מקריאות בגלל כדורגל.
הלוואי עלינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 10:56 
זה כבר עניין של טעם וריח. בעיני קריאות הUSA האלו הן טיפשיות וההתלהבות מ"הישגים" ספורטיבים ואפילו דיבורים על "מה הסיכוי שלנו לזכות בטורניר" (#Ibelievewewillwin) והכל בתחום שבו רוב הדוברים לא מבינים שום וכלום הן בין מגוחכות למעצבנות. אבל אני מקבל את זה שמי שאוהב פטריוטיזם נטול גבולות יכול להתאהב בהתלהבות האמריקאית.

נערך לאחרונה על ידי גיא האדום בתאריך 02 יולי 2014, 11:09, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 10:59 
לא יודע, וופל בלגי זה אחד הדברים האהובים עליי. כשהייתי בבריסל בזמנו אכלתי לפחות פעמיים ביום.
טעים לאללה.
בכלל בריסל עיר שווה וברוז' עוד יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: בלגיה - ארהב
הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 13:19 
הם אמריקאים בדיפולט שלהם אין שום דבר מרגש, רק מעצבן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 22:16 
הפועל כתב:
villa crespo כתב:
אוגוסטוס היל כתב:

הולנד נראית הרבה יותר טוב מארגנטינה, והרבה פחות תלויה בשחקן אחד

א. הולנד נראית יותר טוב מארגנטינה, אבל הרבה פחות מהתוצאות שהיא השיגה בפועל. נגד מקסיקו הגיע לה לעוף.
ב. אמנם ארגנטינה באמת תלויה במסי, אבל אם תוציא מהולנד את רובן, היא לא מבקיעה גול גם 10 משחקים רצוף.
ג. להולנד יש שני יתרונות ברורים על ארגנטינה:
1) קבוצות לא מגיעות למשחק נגד הולנד ומסתגרות ואז להולנד הרבה יותר קל לתקוף. ארגנטינה בינתיים שיחקה נגד 4 בונקרים.
2) רובן הוא שחקן המתפרצות הכי טוב בעולם, עם הכח והמהירות שלו. עכשיו, הולנד יכולים לנצל את זה, כי יש להם הגנה חזקה והם יכולים לתת לקבוצות להתפקיף אותם ולצאת למתפרצת. לארגנטינה, לעומת זאת, יש הגנה כ"כ מביכה, שהיא לא יכולה לבנות על מתפרצות ועל שטחים ולכן המשחק שלה תקוע. מה גם שהיסטורית ארגנטינה היא נבחרת שמחזיקה בכדור.

למען האמת, אני מחזיק ממשחק ההתקפה של בלגיה הרבה יותר משל הולנד, אבל אני חושב שלארגנטינה יש יותר סיכוי להוציא משהו נגד בלגיה, מאשר נגד הולנד (כלומר, ברור לי שלשתיהן היא תפסיד, אבל אם הייתי צריך להמר), כי בלגיה תשחק כדורגל ועם קצת מזל אפשר עוד לעשות משהו. נגד ההגנה של הולנד והמהירות של רובן, אין שום סיכוי להבקיע ואין סיכוי לא לקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2014, 23:03 
סמל אישי של המשתמש
אין ספק שבלי רובן הולנד תראה רע. אבל עדיין יש שם את ון פרסי, סניידר, דפאי. הם פשוט לא נראים כ"כ לא מחוברים ומקרים כמו ארגנטינה, שגם עם מסי נראית פשוט נורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2014, 07:51 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:

יאללה כבר עם הקלישאות האלו, כאילו אם אתה "מבין בכדורגל" אז אתה תומך במדינה שאתה גר בה בגלל שהם משחקים טקטית נכון ולא בגלל איזשהו סוג של פטריוטיזם.
ואפשר לחשוב שאין לך אנשים בכל העולם שמתעניינים בכדורגל פעם בארבע שנים, יש לי חברים מצ'ילה, איטליה, אנגליה, הולנד (ועוד מלא מקומות) שלא היו הולכים לראות את גמר הצ'מפיונס ליג אם זה היה אצלם בחצר והם היו מקבלים כרטיסים חינם, אבל כשמגיע המונדיאל הם שמים על עצמם דגלים בצורת חולצות והולכים לעודד את המולדת.

גיא האדום כתב:
זה כבר עניין של טעם וריח. בעיני קריאות הUSA האלו הן טיפשיות וההתלהבות מ"הישגים" ספורטיבים ואפילו דיבורים על "מה הסיכוי שלנו לזכות בטורניר" (#Ibelievewewillwin) והכל בתחום שבו רוב הדוברים לא מבינים שום וכלום הן בין מגוחכות למעצבנות. אבל אני מקבל את זה שמי שאוהב פטריוטיזם נטול גבולות יכול להתאהב בהתלהבות האמריקאית.

נו באמת.
תסתכל על התגובות של התקשורת והקהל אחרי ההדחה שלהם, אלו לא תגובות של אנשים שחשבו שיש להם סיכוי אמיתי לזכות. ארה"ב היא מדינה גדולה ובלי עין הרע לא חסרים בה טמבלים (כמו בכל מקום) ככה שאני בטוח שאתה יכול למצוא אנשים שבאמת באמת חשבו שהם הולכים לקחת, אבל בגדול זה יותר בקטע של חשיבה חיובית ושטויות כאלו.
וממתי צריך להיות מבין גדול בספורט כדי להיות אוהד?
אם הולכים בגישה הזו אפשר לסגור את האולימפיאדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2014, 11:10 
אמיר כתב:
גיא האדום כתב:

יאללה כבר עם הקלישאות האלו, כאילו אם אתה "מבין בכדורגל" אז אתה תומך במדינה שאתה גר בה בגלל שהם משחקים טקטית נכון ולא בגלל איזשהו סוג של פטריוטיזם.
ואפשר לחשוב שאין לך אנשים בכל העולם שמתעניינים בכדורגל פעם בארבע שנים, יש לי חברים מצ'ילה, איטליה, אנגליה, הולנד (ועוד מלא מקומות) שלא היו הולכים לראות את גמר הצ'מפיונס ליג אם זה היה אצלם בחצר והם היו מקבלים כרטיסים חינם, אבל כשמגיע המונדיאל הם שמים על עצמם דגלים בצורת חולצות והולכים לעודד את המולדת.

גיא האדום כתב:

נו באמת.
תסתכל על התגובות של התקשורת והקהל אחרי ההדחה שלהם, אלו לא תגובות של אנשים שחשבו שיש להם סיכוי אמיתי לזכות. ארה"ב היא מדינה גדולה ובלי עין הרע לא חסרים בה טמבלים (כמו בכל מקום) ככה שאני בטוח שאתה יכול למצוא אנשים שבאמת באמת חשבו שהם הולכים לקחת, אבל בגדול זה יותר בקטע של חשיבה חיובית ושטויות כאלו.
וממתי צריך להיות מבין גדול בספורט כדי להיות אוהד?
אם הולכים בגישה הזו אפשר לסגור את האולימפיאדה.

ראשית, לא רק שאתה קורא לציטוט הראשון שלי דברים שהם לא שם, אתה גם מוציא אותו מהקונטקסט שלו. לא שזה קשה לשמור אותו בקונטקסט שלו. כשלוחצים על "ציטוט" הפורום, במין קסם שכזה, שומר על הקונטקסט. כשעורכים את מה שמקבלים אז לא. הקונטקסט היה הטיעון שיש בהיפ שסביב הנבחרת האמריקאית התלהבות בתולית מכדורגל או מהמונדיאל. ואין. זאת לא התלהבות מכדורגל. זה היה יכול להיות אליפות העולם בדוקים. זה פטריוטיזם. ואין כאן שום דבר בתולי. זאת הגישה הרגילה של אמריקאים לארועי ספורט גדולים.
שנית, אני לא אמרתי שהאמריקאים חושבים שהם יזכו בטורניר (למרות שהמון המון חשבו שהיה להם סיכוי) אבל שהם מדברים בפנים רציניות על הסיכוי הזה ושהם שחצנים. הנסיון להכחיש את השחצנות האמריקאית, אם יש כזה, הוא לא רציני. כלומר, זה מתוך הנחה שיש הבדל מהותי בין "חשיבה חיובית ושטויות כאלו" לבין שחצנות.
לא קשה למצוא לזה עדויות. צריך רק לפתוח את הטלויזיה האמריקאית.
בESPN היו דיונים בין שדרנים שבהם הטיעון שהועלה הוא, פחות או יותר, "זה טורניר קשה. יהיה לנו לא קל בכלל לזכות בו. אנחנו פחות פייבוריטים כאן בהשוואה למקצועות ספורט אחרים כמו כדורסל." בעוד שכל אוהד כדורגל יודע שלאמריקאים אין שום סיכוי לזכות הטורניר ושהם רחוקים שנות דור מהכדורגל האירופאי והדרום אמריקאי. היו דיונים שכאלו אפילו במהלך ארועים אחרים בחודש האחרון כולל גמר הNBA ואליפות צרפת בטניס.
בחודשים האחרונים יורגן קלינסמן נשאל פעם אחר פעם על הסיכוי של ארה"ב לזכות במונדיאל. פעם אחר פעם. לא מה הסיכוי שחזירים יעופו אלא מה הסיכוי שארה"ב תזכה במונדיאל בברזיל. למרות שהסיכויים זהים. הוא אגב אמר להם את זה (אין שום סיכוי) ולא מעט אמריקאים, כולל פרשני ספורט, ביקרו אותו על כך ומצאו את האמירה מעליבה. תראה למשל כאן: http://ftw.usatoday.com/2014/06/michael ... -klinsmann. לפני כמה שבועות העיתונאים המשיכו להציק לו על האמירות האלו אז הוא אמר להם שהנבחרת קנתה כרטיס טיסה חזרה לארה"ב ליום שאחרי הגמר "just in case".
אפשר להמשיך. למשל להזכיר את הכתבות הארוכות שמהללות את השחקנים האמריקאים ממוצא גרמני שבחרו לשחק בנבחרת ארה"ב על פני נבחרת גרמניה. היה ראיון עם אחד מהם, צ'נדלר אני חושב, שבו בשיא הרצינות דיברו על הבחירה הקשה בין הנבחרות וקלינסמן הסביר שזה בחירה ערכית שאין ממנה דרך חזרה. אני מניח שהרוב המכריע של הצופים לא הבינו את הבעייה הלוגית כאן.
ומה עם הסלוגן החדש שלהם, I believe that we will win? :PUKE:
אני מעולם לא אמרתי שצריך להיות מבין גדול בספורט כדי להיות אוהד. זה שזכותם להיות אוהדים לא פוגע בזכותי ללגלג על סוג האהדה הטיפשי הזה. ורק שיובהר, זה לא שרבים מה"אוהדים" האלו לא עוקבים אחרי כדורגל עולמי ולא בטוחים איפה קוסטה ישחק בשנה הבאה. זה הרבה יותר בסיסי מזה. לא מעט מה"אוהדים" האלו פשוט לא יודעים, ושאומרים להם הם מסרבים להאמין, שבכדורגל השעון לא עוצר בשוק כדור חוץ ובשום טיפול בשחקן אבל שלשופט יש שיקול דעת להחליט כמה זמן נראה לו מתאים להוסיף למשחק.
זה באמת לא מאוד שונה מהאוליפיאדה רק שאני לא זוכר כזאת התרגשות, כולל מקומות עבודה (אפילו שלי) שהודיעו על הפסקה של שעתיים בכל משחק, במשחקי בדמינטון של נבחרת ארה"ב בלונדון. שיהיה להם לבריאות והכל אבל מהצד זה טיפשי במיוחד.

אבל יש גם בשורות טובות. אפילו מעולות. הם הולכים הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2014, 11:19 
לא הבנתי מה הבעיה עם הסלוגן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2014, 12:41 
שוחחתי אמש עם אחי הקטן שגר בארה"ב כבר 16 שנה ועוסק בכדורגל
הם לא ממש ציפו לזכות בגביע העולמי
הם מאוד מאוד גאים בשחקנים על ההקרבה והמלחמה שהם נתונ בכל משחק
ישנה ביקורת על קלינסמן שהבטיח כדורגל התקפי אבל אל יישם את זה בפועל
והדעה הרווחת היא שהם מאוד רוצים שקלינסמן ימשיך לאמן אותם כי הוא עושה רק טוב לכדורגל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2014, 12:49 
סמל אישי של המשתמש
אני לא בטוח שאני מבין את ההבדל בין אהדה מסיבות של כדורגל לפטריוטיזם.
כאילו אם איטליה תשחק בררה, תוציא 0:0 כל משחק ותזכה בגביע העולם איטלקים לא ישמחו?
ובכלל, איזו סיבה יש חוץ מפטריוטיזם להיות בעד הנבחרת של הארץ שלך?
האנגלים בעד הנבחרת שלהם ואין לה קשר לכדורגל.

מעבר לזה, זה נכון שכדורגל לא פופולרי בארה"ב כמו ברוב שאר העולם, אבל יש עליה מאד מאד גבוה בהתענינות האמיתית בו, ארה"ב משחק שנים בגביע העולם ואף לא ראית דברים כמו השנה (רבאק, המשחקים קיבלו רייטינג יותר גבוה מגמר ה NBA).
ולא, לא היתה לך איזו קפיצה בפטריוטיות, אין לך קבוצה טובה באופן חריג שמביאה טרמפיסטים, זה פשוט אנשים התחילו להתעניין יותר בכדורגל, יש לזה המון סיבות ואני לא רואה בזה שום דבר שלילי, להפך.
וזה בטח פחות מגוחך מישראלים שמדברים בגוף ראשון על נבחרת אנגליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2014, 22:49 
בכלל, אני חושב שאם הכדורגל בארה"ב ימשיך להתפתח - זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לכדורגל העולמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל: