תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 17:47

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 150 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גמר היורו:איטליה נגד ספרד
הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:09 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
על מציאות ערב היורו לא יכולתי לדבר עד עכשיו מטעמי נאחס,
אבל ערב היורו איטליה עדיין הייתה הנבחרת השניה הכי גדולה בעולם והכי גדולה באירופה,
עם פוטנציאל שחקנים אדיר,
עם שערוריה ברקע, שתמיד מעלה אותנו בשתי רמות,
ועם זילזול מוחלט בנבחרת שתמיד מעלה אותה בעוד שתיים,,
לא היה אפשר לקבל נבחרת במצב יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:09 
סמל אישי של המשתמש
לכל מי שתהה, הנה אבי לוזון: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... t=1&ref=nf

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:21 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
על מציאות ערב היורו לא יכולתי לדבר עד עכשיו מטעמי נאחס,
אבל ערב היורו איטליה עדיין הייתה הנבחרת השניה הכי גדולה בעולם והכי גדולה באירופה,
עם פוטנציאל שחקנים אדיר,
עם שערוריה ברקע, שתמיד מעלה אותנו בשתי רמות,
ועם זילזול מוחלט בנבחרת שתמיד מעלה אותה בעוד שתיים,,
לא היה אפשר לקבל נבחרת במצב יותר טוב.

זה עבד מצויין ב-1982 וב-2006.
לך תדע אילולא הפציעות של קייליני ומוטה איך זה היה נגמר. בטח שלא ב-4:0.
לכן אני אומר, יש למאמן חלק בכישלון כמו שיש לו חלק בהצלחה.
אבל מי שבחר בהפועל, סליחה באיטליה, צריך לדעת שיש הרבה אכזבות בדרך לרגעי האושר. אבל כשאלו מגיעים הם באמת רגעי אושר שאף אוהד של ספרד לא יבין אותם הערב. כמו שאף אוהד של ברזיל לא הבין אותם בעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:34 
סמל אישי של המשתמש
אוהד ספרד אמיתי בטח יבין את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:39 
איטליה זו הנבחרת שסיימה הכי הרבה פעמים במקום השני לדעתי. משחקת הגנתי, סובלת ממזל נאחס, מחמיצה בלי סוף. אין יותר הפועל מהנבחרת הזו - פשוט אין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:43 
shirman כתב:
ברזיל, צר לי כי אני נאלץ להיפרד ממך. היית הנבחרת השנואה עליי מזה 27 שנים, אבל מה לעשות, לכל דבר טוב יש סוף.
בכל זאת, אפילו את לא הצלחת לגרום לקהל שלך לעשות אולה לכל פס בדקה ה-5, אפילו את לא הצלחת לאחד סביבך את כל הערסים של מדינת ישראל, וגם בימיך היפים - את איטליה הצלחת לנצח רק בפנדלים...

אבל תמיד תיזכרי שאת תהיי לי שנייה בכל מונדיאל אשר בו אלך...

אל תהיה אוהד הצלחות
מה היה לספרד? שמונה שנים טובות? יאללה, שיהיה. זה רגעי.
ברזיל תמיד תשאר ברזיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:48 
סמל אישי של המשתמש
הגמר הכי חד צדדי שהיה אי פעם אני כמעט בטוח, בעיקר בגלל הפציעה שהשאירה את איטליה ב10 שחקנים.
אין מה לעשות ספרד הנבחרת הכי טובה שהייתה בהיסטוריה, ולא נראה לי שתהיה אי פעם עוד נבחרת שתקח טרבל.
יש להם דור של שחקנים מדיהמים וזה פשוט נהדר.
איטליה דווקא פתחו טוב את המשחק, אבל אחרי קצת מאוד זמן נעלמו אל תוך ה"טיקי טאקה" של הספרדים, ששום נבחרת לא יכולה להתמודד מול זה.

אני הייתי בגמר הזה בעד איטליה, כי נמאס לי מהשליטה של ספרד, אבל אין מה לעשות ואי אפשר להתכחש לזה. פשוט מגיע להם.

הכי היה כואב לי לראות את פירלו בוכה.

הטורניר הקרוב הבא הוא המונדיאל בברזיל ששם כבר לא נראה לי שספרד תקח עוד תואר, כי זה כבר יהיה חילופי דורות, צ'אבי יפרוש פויול נראה לי גם, אבל אל תשכחו בברצלונה כבר מכינים יורשים לשחקנים הגדולים האלה, ודווקא בגלל זה יהיה מעניין לראות איך הם יהיו אז.

נערך לאחרונה על ידי קריימר בתאריך 02 יולי 2012, 00:03, נערך 4 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:48 
19 כתב:
shirman כתב:
ברזיל, צר לי כי אני נאלץ להיפרד ממך. היית הנבחרת השנואה עליי מזה 27 שנים, אבל מה לעשות, לכל דבר טוב יש סוף.
בכל זאת, אפילו את לא הצלחת לגרום לקהל שלך לעשות אולה לכל פס בדקה ה-5, אפילו את לא הצלחת לאחד סביבך את כל הערסים של מדינת ישראל, וגם בימיך היפים - את איטליה הצלחת לנצח רק בפנדלים...

אבל תמיד תיזכרי שאת תהיי לי שנייה בכל מונדיאל אשר בו אלך...

אל תהיה אוהד הצלחות
מה היה לספרד? שמונה שנים טובות? יאללה, שיהיה. זה רגעי.
ברזיל תמיד תשאר ברזיל.

זה בא ביחד עם הבארסה-ריאל הזה. overdose של תחושת קבס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:51 
קריימר כתב:
הגמר הכי חד צדדי שהיה אי פעם אני כמעט בטוח.
אין מה לעשות ספרד הנבחרת הכי טובה שהייתה בהיסטוריה, ולא נראה לי שתהיה אי פעם עוד נבחרת שתקח טרבל.
איטליה דווקא פתחו טוב את המשחק, אבל אחרי קצת מאוד זמן נעלמו אל תוך ה"טיקי טאקה" של הספרדים, ששום נבחרת לא יכולה להתמודד מול זה.

אני הייתי בגמר הזה בעד איטליה, כי נמאס לי מהשליטה של ספרד, אבל אין מה לעשות ואי אפשר להתכחש לזה. פשוט מגיע להם.

הטורניר הקרוב הבא הוא המונדיאל בברזיל ששם כבר לא נראה לי שספרד תקח עוד תואר, כי זה כבר יהיה חילופי דורות, צ'אבי ואייסטה יהיו מבוגרים, פויול נראה לי יפרוש, אבל אל תשכחו בברצלונה כבר מכינים יורשים לשחקנים הגדולים האלה.

האמת שהתקבץ להם דור מצויין, גם בלי קשר לברצלונה ולריאל (כל הארבעה שהבקיעו היום לא שחקנים של ברצלונה וריאל, כאילו אלבה כן, עכשיו, אבל הכוונה ברורה).
הייתה הרגשה שלאיטליה כן יש סיכוי לתת את ה2-1, זה לא היה רחוק (גם לא השלישי של ספרד, הרגיש שיש עוד גולים במשחק, לפה או לשם), והפציעה פשוט הורידה מהערך הספורטיבי של שליש משחק. שני השערים בסוף כבר היו מכביזם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:53 
סמל אישי של המשתמש
19 כתב:
קריימר כתב:

הטורניר הקרוב הבא הוא המונדיאל בברזיל ששם כבר לא נראה לי שספרד תקח עוד תואר, כי זה כבר יהיה חילופי דורות, צ'אבי ואייסטה יהיו מבוגרים, פויול נראה לי יפרוש, אבל אל תשכחו בברצלונה כבר מכינים יורשים לשחקנים הגדולים האלה.

האמת שהתקבץ להם דור מצויין, גם בלי קשר לברצלונה ולריאל (כל הארבעה שהבקיעו היום לא שחקנים של ברצלונה וריאל, כאילו אלבה כן, עכשיו, אבל הכוונה ברורה).
הייתה הרגשה שלאיטליה כן יש סיכוי לתת את ה2-1, זה לא היה רחוק (גם לא השלישי של ספרד, הרגיש שיש עוד גולים במשחק, לפה או לשם), והפציעה פשוט הורידה מהערך הספורטיבי של שליש משחק. שני השערים בסוף כבר היו מכביזם.

אמרתי שבכללי יש להם דור של שחקנים מדיהמים, לא התכוונתי רק לשחקני ריאל ובארסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:56 
המשחק עד הפציעה בכלל לא היה חד צדדי. אני מסכים שספרד היו יותר טובים ויותר מסוכנים, אבל גם איטליה נתנו כמה מהלכים יפים ולא היו קונוסים.
טיאגו מוטה, יא איטלקי בתחפושת, שאלוהים יקח אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2012, 23:58 
קריימר כתב:
19 כתב:
קריימר כתב:

אמרתי שבכללי יש להם דור של שחקנים מדיהמים, לא התכוונתי רק לשחקני ריאל ובארסה.

זה היה בתוספת, לא בניגוד ל :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 00:00 
סמל אישי של המשתמש
איתי כתב:
המשחק עד הפציעה בכלל לא היה חד צדדי. אני מסכים שספרד היו יותר טובים ויותר מסוכנים, אבל גם איטליה נתנו כמה מהלכים יפים ולא היו קונוסים.
טיאגו מוטה, יא איטלקי בתחפושת, שאלוהים יקח אותך.

מסכים איתך, לפני הפציעה איטליה עשו כמה דברים יפים.
והתכוונתי גם שאחרי הפציעה הגמר היה עוד יותר חד צדדי אבל שכחחתי לציין את זה בהודעה הקודמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 01:16 
פשוט לא יאומן. אותו אנטגוניזם שנוצר כלפי בארסה, נוצר כעת כנגד הנבחרת הספרדית שמשלבת שחקנים של בארסה, ריאל, בילבאו, אתלטיקו, ליברפול, סביליה, צ'לסי וכד' ועל מה? מפני שהם משחקים את הכדורגל הטוב ביותר שאפשר לשחק. זה נראה כאילו אוהדי הפועל בכוח מחפשים לשנוא את מי שהכי טוב. הרי לפני 10 שנים, ספרד הייתה בקלות לוקחת פה את חביבת הקהל רק מפני שהיא הייתה הלוזרית הנצחית, אז עכשיו, שיש לה דור שחקנים מדהים ושהיא משחקת כדורגל מדהים, אתם שונאים אותה? יאללה, לכו חפשו.

Que Viva España!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 01:20 
חפשו? נראה לי שמצאנו.
זה עמוק עמוק בדי.אן.איי שלנו, אין מה לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 01:22 
סמל אישי של המשתמש
רון קעקועים כתב:
פשוט לא יאומן. אותו אנטגוניזם שנוצר כלפי בארסה, נוצר כעת כנגד הנבחרת הספרדית שמשלבת שחקנים של בארסה, ריאל, בילבאו, אתלטיקו, ליברפול, סביליה, צ'לסי וכד' ועל מה? מפני שהם משחקים את הכדורגל הטוב ביותר שאפשר לשחק. זה נראה כאילו אוהדי הפועל בכוח מחפשים לשנוא את מי שהכי טוב. הרי לפני 10 שנים, ספרד הייתה בקלות לוקחת פה את חביבת הקהל רק מפני שהיא הייתה הלוזרית הנצחית, אז עכשיו, שיש לה דור שחקנים מדהים ושהיא משחקת כדורגל מדהים, אתם שונאים אותה? יאללה, לכו חפשו.

Que Viva España!

חביבי,הבעיה היא שהיא משחקת כדורגל משעמם.יעיל,אך סופר משעמם.
אמרו כבר בונקר מודרני,אמרו בונקר תוך כדי החזקת כדור
זה גועל נפש
סיבות לשנוא את ברצלונה לא חסר,החל מהיהירות והשאיפה לפרפקטציוניזם,ההצגות וההתחזויות,השופטים שתמיד בעדה.לא יודע,מזכיר לי שילוב של מכבי וחיפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 01:30 
איפה ראית משעמם בגמר הזה?
ספרד עשתה בשכל ויצאה הכי גדולה שאפשר. טורניר שלם שיחקה בהילוך ראשון, אגרה כוחות ועדיין הייתה טובה יותר מכל הנבחרות, וכשהיא הגיעה לגמר (כשעל הדרך היא מדיחה את צרפת ופורטוגל כן? לא איזו יוון או צ'כיה) היא נתנה את מה שהיא באמת יודעת ופירקה 0:4 את איטליה. לא את רוסיה או את פולין או את אנגליה אפילו, את איטליה, הנבחרת שעד הגמר באמת הייתה הכי מרשימה. את רוצה לקרוא לזה גועל נפש? בבקשה. אני חושב שזה לטמון את הראש בחול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 07:32 
רון,עזוב אותם
אנשים שאוהדים צ'לסי ואומרים על ספרד משעממת,נו בסדר.
זה אותם אנשים שרואים את מסי ובוחרים לא לפרגן רק כי הרבה כן.
זה אותם אנשים שיעדיפו את ריאל " הצנועה" על יהירותה של ברצלונה.
..... וכן חלקם זה אותם אנשים שהצטרפו לאשכול 17 העמודים "גוטמן תתפטר" כמה מחזורים לפני האליפות רק כי לא ידעו להנות מגילי וורמוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 08:34 
בכל העולם (כולל בספרד עצמה) הייתה ביקורת על ספרד שהיא גועל נפש. לא ממש קשור לאוהדי הפועל.

ושני השערים האחרונים היו תמצית המכביזם ועוד סיבה לשנוא אותם. המשחק כבר גמור, קבוצה גמורה בעשרה שחקנים מדקה 60 שלא עשתה שום דבר מלוכלך, לא פירקה רגליים ולא כלום, שהרימה ידיים ורק מחכה שייגמר המשחק. בשביל מה להשפיל אותם יא מכבי? זה ליגה שהפרש השערים יעזור לכם במשהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 08:44 
19 כתב:
בכל העולם (כולל בספרד עצמה) הייתה ביקורת על ספרד שהיא גועל נפש. לא ממש קשור לאוהדי הפועל.

ושני השערים האחרונים היו תמצית המכביזם ועוד סיבה לשנוא אותם. המשחק כבר גמור, קבוצה גמורה בעשרה שחקנים מדקה 60 שלא עשתה שום דבר מלוכלך, לא פירקה רגליים ולא כלום, שהרימה ידיים ורק מחכה שייגמר המשחק. בשביל מה להשפיל אותם יא מכבי? זה ליגה שהפרש השערים יעזור לכם במשהו?

מצטער,פה אני לא מסכים איתך.
לדעתי קבוצה צריכה לחפש להבקיע כמה שיותר בלי להתחשב ביריב.זה מהות המשחק.
לדעתי להפסיק לשחק/לנסות לכבוש זה יותר זלזול ביריב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 08:51 
nati כתב:
19 כתב:

הם יכלו לשחק את הפסים שהם כל כך אוהבים בשביל להוציא ליריבה את הנשמה. איך הם קוראים לזה? אחזקת כדור.שני הגולים בסוף היו כמו להוביל 5-0 על קבוצה של ילדים ולהמשיך לחגוג בגולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 08:51 
משחק גמור?תשאל את באיירן אם 2 הפרש זה גמור.
או את מכבי נתניה..

אה גם כשהפועל נתנה שביעיה לפ"ת המשחק לא היה גמור?

זה ספורטאים מקצוענים,באמת נראה לך שהם יודעים מה זה מכבי?חוץ מזה הדבר האחרון שההיתי רוצה בתור ספורטאי זה שירחמו עלי.אתה רוצה תן 5.

אוהדים קבוצות לוזריות?שירמן מצטער לאכזב אותך אבל איטליה שלך(הנתון הזה לא וודאי אבל אני כמעט בטוח)היא הנבחרת השנייה או השלישית הכי מעוטרת בעולם,בטח יותר מעוטרת מספרד.
בדיוק כמו שהפועל הקבוצה הכי מצליחה בארץ אחרי חיפה ב20 השנים האחרונות.
אוהדים לי אימפריות בכל קנה מידה ומשחקים אותה החנון הדחוי והלוזר.מזכיר לי את אוהדי ליברפול ה"מסכנים" והנאמנים.
ספרד משעממת?רד אלרט,זאת לא צלסי במקרה שבעטה מול בארסה פעמיים לשער והבקיעה איכשהו 3 פעמים?שלא תטעה זאת זכותכם המלאה לשחק בדיוק איך שבא לכם,אבל זה נראה לי קצת צבוע לבוא אחר כך בטענות על אסטטיקה(על נבחרת שנותנת רביעיה בגמר ומדיחה את פורטוגל וצרפת על הדרך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 08:58 
ציטוט:
אה גם כשהפועל נתנה שביעיה לפ"ת המשחק לא היה גמור?

ציטוט:
זה ליגה שהפרש השערים יעזור לכם במשהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 09:00 
אין ספק שזה עמד לנגד עינייהם במחזור העשירי או מתי שזה לא היה.
והחמישיה מול יפו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 09:11 
19 כתב:
nati כתב:
19 כתב:

הם יכלו לשחק את הפסים שהם כל כך אוהבים בשביל להוציא ליריבה את הנשמה. איך הם קוראים לזה? אחזקת כדור.שני הגולים בסוף היו כמו להוביל 5-0 על קבוצה של ילדים ולהמשיך לחגוג בגולים.

לא שאני חושב שצריך להצדיק את 2 הגולים האחרונים.אבל אותם כבשו שחקנים שכמעט ולא שיחקו(אחד מהם זה היה הדקות הראשונות בטורניר כזה)כל הטורניר,ובשבילם זה היה דרך להשאיר את חותמם על התואר.
בכל מקרה אני מעדיף שהם חיפשו את השער לעקבים שפברגאס עשה עד שהוחלף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 10:48 
הייתה ביקורת על ספרד עד אתמול כי הם נתנו טורניר משעמם (למעט אתמול)
אתמול היה המשחק הראשון שנהניתי לראות אותם כי הם היו תכליתיים.
וחשוב לציין שעד כניסתו של טורס הם עשו בול מה ש19 אומר - סתם העבירו את הזמן.
ברגע שהקוקסינל הזה נכנס הוא היה חייב להראות שעדיין הוא יודע לשים גול אז הוא נכנס לאטרף , כבש ובישל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 11:03 
סיכום ממצה של שידור הגמר אתמול.
http://sports.walla.co.il/euro2012/?w=/7/2546176

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 12:58 
סמל אישי של המשתמש
רון קעקועים כתב:
איפה ראית משעמם בגמר הזה?
ספרד עשתה בשכל ויצאה הכי גדולה שאפשר. טורניר שלם שיחקה בהילוך ראשון, אגרה כוחות ועדיין הייתה טובה יותר מכל הנבחרות, וכשהיא הגיעה לגמר (כשעל הדרך היא מדיחה את צרפת ופורטוגל כן? לא איזו יוון או צ'כיה) היא נתנה את מה שהיא באמת יודעת ופירקה 0:4 את איטליה. לא את רוסיה או את פולין או את אנגליה אפילו, את איטליה, הנבחרת שעד הגמר באמת הייתה הכי מרשימה. את רוצה לקרוא לזה גועל נפש? בבקשה. אני חושב שזה לטמון את הראש בחול.

פס פס פס פס פס פס פס פס פס פס פס פס פס פס פס בום גול
גועל נפש
זה לא כדורגל
זה עובד,זה משיג תמטרה לכן אני לא יכול להגיד שזו שיטה רעה.זה פשוט משעמם

חביבי,מה שהם עושים זה פשוט לעייף את היריב ואז לשים גול.וואלה גועל נפש לא כדורגל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 13:07 
סמל אישי של המשתמש
ככה צריך לשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 13:14 
סמל אישי של המשתמש
השחצנים בכל הסיפור הזה הם ממש לא הנבחרת הספרדית שעשו מה שהם היו צריכים,
אלו האוהדים שלהם, של ברצלונה וחובבי מסי שלא מסוגלים לקבל את העובדה שיש כאלה שלא מחבבים את צורת המשחק של הקבוצה או השחקן המהוללים שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 150 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל: