תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 10:51

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 150 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גמר היורו:איטליה נגד ספרד
הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 13:15 
סמל אישי של המשתמש
איזה וויכוחים מטומטמים, זה באמת עניין של העעדפה אישי...
אני אישית אגב הכי אהבתי את השיטה של דנמרק, מסירות בהגנה ויציאה להתקפות מהירות (ככה יוצא שרוב הקבוצה היריבה נמצאת בשטח שלך, ואתה מנצל את הדלילות מאחורה).
גם את של גרמניה אהבתי מאוד (מסירות מהירות קדימה ואז מסירה/הגבהה לחלוץ מרכזי).
אז רון קעקועים מעדיף את השיטה של ספרד (מסירות רוחביות והתקדמות איטית עד למציאת הפירצה) על השיטה האיטלקית (הגנה חזקה ומסירה לפליימיקר (פירלו) או בעיטה מרחוק).
יש גם כאלו שמעדפים את השיטה היוונית (חומה שכמעט בלתי עבירה ויציאה מהירה למתפרצות).
ההעדפה כאן היא כ"כ סובייקטיבית, ויש כל כך הרבה סוגי שיטות, שאני לא מבין על מה הוויכוח בכלל.

In Rabash we trust

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 13:28 
כל הקישקושים האלה על מכביזם הם שטויות.
הרי אם הם היו מתמסרים חצי שעה, היו כאלה שהיו מפרשנים את זה כמכביזם בגלל שהם מתייחסים לאיטלקים כמו אל חיה פצועה שצריכה רחמים.
זה גמר היורו, וכמו שכתבו פה הם לא ממש דרסו אלא בגלל טורס שנכנס מאוד אבציוני מה שהוביל לעוד שני גולים.

נבחרת אדירה עם שחקנים שמפרגנים אחד לשני, מה גם שהם נתנו המון כבוד לנבחרת האיטלקית בסוף עם מחיאות הכפיים והכיפים כשהאיטלקים עלו לקבל את המדליות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 13:40 
חבורת הבכייניות שכותבות כאן זה משהו
"פס פס פס פס פס גול זה לא כדורגל" :LAGUH!:

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 13:48 
סמל אישי של המשתמש
Shacham כתב:
השחצנים בכל הסיפור הזה הם ממש לא הנבחרת הספרדית שעשו מה שהם היו צריכים,
אלו האוהדים שלהם, של ברצלונה וחובבי מסי שלא מסוגלים לקבל את העובדה שיש כאלה שלא מחבבים את צורת המשחק של הקבוצה או השחקן המהוללים שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 15:54 
את אוהדי ברצלונה/ספרד/מסי לא מעניין אם לא מפרגנים לסגנון שלהם בדיוק כמו שלאוהדי הפועל לא מעניין להיות הקבוצה של המדינה. הדבר היחיד שהכעיס ,זה שמישהו העז להגיד שספרד עשתה בונקר,כי ככה הוא מפרש סגנון של החזקת כדור. בונקר? הרי ספרד ,גם שלא הולך לה ,היא מחזיקה בכדור רב המשחק וכל הקבוצות מתבטלות מולה ורודפות אחרי שחקניה כמו חסרי אונים.
אף אחד לא מבקש שמישהו יפרגן או יאהב את הסגנון, אבל בבקשה לא לנסות לשנות מציאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 16:33 
ברור שזה בונקר, התכלית של הנעת הכדור הזו היא לא לספוג. כשהכדור אצלי אני לא יכול לספוג כמעט.
זה מבוצע ברמה מאד גבוהה וזה חדשני והכל, אבל לא צריך להעיף כדורים ליציע בשביל שזה ייחשב לבונקר.
כבר במונדיאל הם הגעילו וניצחו רק 1-0 כל הנוק אאוט עם טעויות שופט והמון מזל (וגם בבתים הם די הגעילו).

אין לי טענות אליהם כי האוהד הנייטרלי לא אמור להזיז להם, והם מביאים תארים, עדיין זה כדורגל דוחה בעיני.

נ.ב
אני אוהב את ברצלונה ואוהב את מסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 16:48 
19, אנחנו בוויכוח גדול אם אתה טוען שכל מטרת ההחזקת כדור היא לא לספוג. אנחנו רואים אחרת את הכדורגל.לגיטימי לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 17:01 
סמל אישי של המשתמש
שער 7 נוסטלגיה כתב:
19, אנחנו בוויכוח גדול אם אתה טוען שכל מטרת ההחזקת כדור היא לא לספוג. אנחנו רואים אחרת את הכדורגל.לגיטימי לגמרי.

בגמר הם הוכיחו שיכולה להיות לזה גם תכלית התקפית, אבל עד אז כל פעם שראיתי אותם השתעממתי למוות.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 18:44 
סמל אישי של המשתמש
מה יותר מכביסטי?
להתייחס ליריבה כנחותה, חסרת סיכוי ולצחוק עליה תוך כדי שאתה עושה לה משולשים, או לשחק את הכדורגל הרגיל שלך?
כאשר מכבי עשו שכיבות שמיכה באוסישקין זה לא היה בשביל "לחזק" את הידיים אלא בשביל להגיד לכולם אנחנו לא צריכים "פסק זמן"
בשביל לעצור אותכם, כי אתם כלום,מה שאתם מבקשים מספרד לעשות זאת המקבילה הכדורדלנית של אותן שכיבות שמיכה,
שתנצח 10:0 אבל לעולם אל תזלזל ושתפיל את היריב "כי אתה יכול".

ודר"א בפעם ה200, ספרד / ברצלונה זה צ'אבי אני חושב שהגמר הראה את זה.
דר"א 2, טורס. אלוף עולם ואלוף אירופה לאומות, אלוף אירופה לקבוצות, מלך השערים של האליפות (ולא לבד רק כי הוא חלק כבוד לחואן מאטה), :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 19:22 
ברצלונה זה לא צ'אבי ולא מסי ולא שחקן אחד. גם לא נבחרת ספרד.

וכן, אם היריב הרים ידיים, ונכנע, אז אני לא רואה צורך להמשיך לבעוט בו כשהוא שוכב על הרצפה. מה זה נותן? זה מכבי עושים, לרמוס ולהשפיל. ויש גם עוד אופציות חוץ מלעשות משולשים ועקבים, או להבקיע רביעייה למישהו שכבר ויתר על להלחם, זה נקרא להניע כדור, ברוך השם, ספרד הוכיחו שהם יודעים לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 19:29 
סמל אישי של המשתמש
קודם שהם הניעו כדור לא היה לכם טוב.
עכשיו שהם משחקים תכליתי גם לא טוב לכם.

מה השלב הבא? חיים רמון גם לא מתאים?

:SMOKE:

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 22:45 
19 כתב:
.

אפרופו שחקני ברצלונה ונבחרת ספרד
ברקוביץ אמר היום אצל הזונה שגוואדיולה ודל בוסקה הם מאמנים בינוניים, שהוא היה רוצה לראות אותם מצליחים ככה בקבוצות אחרות, ושלמזלם הם נפלו על דור שחקנים עם "כשרון אלוהי"
מתי היצור הזה מקבל כבר את נבחרת ישראל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 22:46 
סמל אישי של המשתמש
אבי כתב:
19 כתב:
.

ברקוביץ אמר היום אצל הזונה שגוואדיולה ודל בוסקה הם מאמנים בינוניים, שהוא היה רוצה לראות אותם מצליחים ככה בקבוצות אחרות, ושלמזלם הם נפלו על דור שחקנים עם "כשרון אלוהי"

דווקא המשפט הזה של ברקוביץ' נכון
גווארדיולה אולי מאמן טוב,אבל הוא ודל בוסקה לא הוכיחו כלום בינתיים.גם כול אחד מאיתנו היה מגיעים להישגים מצוינים,אולי קצת פחות,עם ברצלונה וספרד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 22:56 
RedAlert כתב:
אבי כתב:
19 כתב:
.

גווארדיולה אולי מאמן טוב,אבל הוא ודל בוסקה לא הוכיחו כלום בינתיים.גם כול אחד מאיתנו היה מגיעים להישגים מצוינים,אולי קצת פחות,עם ברצלונה וספרד.

אין לי ספק בכלל שאתה היית מגיע להישגים מצויינים עם ספרד וברצלונה. גם ברקוביץ אגב.
ודל בוסקה לקח אליפויות וליגת אלופות עם ריאל כבר לפני יותר מ 10 שנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 23:11 
סמל אישי של המשתמש
אבי כתב:
RedAlert כתב:
אבי כתב:
19 כתב:
.

אין לי ספק בכלל שאתה היית מגיע להישגים מצויינים עם ספרד וברצלונה. גם ברקוביץ אגב.
ודל בוסקה לקח אליפויות וליגת אלופות עם ריאל כבר לפני יותר מ 10 שנים

הייתי במאבק האליפות וגם אתה וגם כול משתמש פה כשיש לו כלים כמו שיש לברצלונה ולספרד !
גווארדיולה לא מתקרב למוריניו או לפרגוסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2012, 00:51 
הקבוצה של רייקארד מקבלת מזו של גווארדיולה(בשנה אחרי) חמישיה. לא הוכיח כלום עלק...
וממש לא אכפת לי שאנשים לא אוהבים את סגנון המשחק, זכותך לאהוב מה שאתה רוצה, להגיד שזה לא כדורגל? מי פה קובע מה זה כדורגל ומה זה לא? אתה יכול להגיד שאתה לא אוהב את הסגנון הזה, אני לא אהבתי את של צ'לסי מול ברצלונה אבל זה כדורגל וכדורגל לגיטימי. לדאבונה של ספרד לא היה לה חלוץ ראוי(כלומר היה אבל הוא לא קיבל אפילו דקת משחק אחד, והשני הראוי בכלל לא נכלל בסגל) והרבה משחקים שלה לא שוחקו לעומק בגלל זה. בכל מקרה, עם התוצאות האלו קשה להתווכח וגם האמת שלא צריך. הרי רוב הפורום הזה ימשיך להגיד שספרד/ברצלונה/מסי זה איכס ויצמיד לבבות ליד אנגליה כי זה מרגש והפועל

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2012, 03:27 
סמל אישי של המשתמש
רד אלרט, אני בטוח שהשחקנים של ברצלונה לימדו את עצמם את השיטה שלהם....
אני בטוח שמסי חשב על התפקיד של חלוץ נסוג
שמסצ'רנו החליט שבא לו להיות בלם
שדאני אלבס אמר שלא מתחשק לו לעשות הגנה בכלל
שאבידל החליט להישאר למטה כשאלבס היה למעלה
שכל השחקנים החליטו שבא להם ללחוץ את היריב לאורך כל דקות המשחק.
שבוסקטס החליט פתאום שהוא שחקן ופדרו החליט שיש לו יכולות
וכמובן שאני בטוח שואלדס החליט לשחק שוער-בלם

ההצלחה של גווארדיולה בספרד היא כל כך גדולה שזה מדהים, רוב המאמנים האחרים היו יוצרים אמנם קבוצה טובה עם אותם שחקנים, אבל בואו נגיד שלריאל הם היו מפסידים כמה וכמה פעמים ואליםות הם לא היו לוקחים...

In Rabash we trust

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2012, 07:11 
red or dead כל מילה.

ודרך אגב,אני נוסע כבר 25 שנה לאנגליה לראות כדורגל ועדיין מודה בקלות שמה שקורה בשנים האחרונות מנבחרת ספרד וברצלונה,זה הכדורגל הכי יפה שראיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2012, 08:43 
http://www.calcalist.co.il/sport/articl ... 62,00.html

דסקל על השטויות של ברקוביץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2012, 09:39 
את הקריירה של דל בוסקה אני מכיר פחות
אבל גווארדיולה: המציא שחקנים כמו בוסקטס ופדרו, למשל. וגם התחיל עם טיאגו טייו וקואנקה. הוא הראשון לשכלל את ה4-6-0 של ספאלטי, והפך אותו ל3-7-0, שאף אחד אחר בעולם לא שיחק. והוא הוציא שנה אחרי שנה את המקסימום מהשחקנים שלו. הוא בטוח לא מאמן שאפשר לזלזל בו, ולא הרבה היו עושים את מה שהוא עשה. והוא בטח לא אמר להם "יאללה תעלו לשחק" וסמך על הכשרון שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2012, 19:56 
סמל אישי של המשתמש
Red or Dead כתב:
הקבוצה של רייקארד מקבלת מזו של גווארדיולה(בשנה אחרי) חמישיה. לא הוכיח כלום עלק...
וממש לא אכפת לי שאנשים לא אוהבים את סגנון המשחק, זכותך לאהוב מה שאתה רוצה, להגיד שזה לא כדורגל? מי פה קובע מה זה כדורגל ומה זה לא? אתה יכול להגיד שאתה לא אוהב את הסגנון הזה, אני לא אהבתי את של צ'לסי מול ברצלונה אבל זה כדורגל וכדורגל לגיטימי. לדאבונה של ספרד לא היה לה חלוץ ראוי(כלומר היה אבל הוא לא קיבל אפילו דקת משחק אחד, והשני הראוי בכלל לא נכלל בסגל) והרבה משחקים שלה לא שוחקו לעומק בגלל זה. בכל מקרה, עם התוצאות האלו קשה להתווכח וגם האמת שלא צריך. הרי רוב הפורום הזה ימשיך להגיד שספרד/ברצלונה/מסי זה איכס ויצמיד לבבות ליד אנגליה כי זה מרגש והפועל

אם אמרתי שזה לא כדורגל התכוונתי שמבחינתי זה כדורגל לא יפה.אתה צודק זה לגיטמי,כול שיטה לגיטמית.
כול דבר שעובד,לגיטמי.אבל אני קורא לשיטה הזאת כמו שרבים פה אמרו "בונקר מודרני"
זה לא בונקר של 10 שחקנים בהגנה,אלא פשוט פס פס פס וככה לא סופגים גול.סוג של בונקר חדשני,וחכם מאוד,אך לפחות מבחינתי נורא נורא משעמם.

ציטוט:
אבל גווארדיולה: המציא שחקנים כמו בוסקטס ופדרו, למשל. וגם התחיל עם טיאגו טייו וקואנקה. הוא הראשון לשכלל את ה4-6-0 של ספאלטי, והפך אותו ל3-7-0, שאף אחד אחר בעולם לא שיחק. והוא הוציא שנה אחרי שנה את המקסימום מהשחקנים שלו. הוא בטוח לא מאמן שאפשר לזלזל בו, ולא הרבה היו עושים את מה שהוא עשה. והוא בטח לא אמר להם "יאללה תעלו לשחק" וסמך על הכשרון שלהם.

בוסקטס ופדרו אוברייטידים רצח לפחות לפי דעתי
גווארדיולה משחק 3-7-0 ?הוא משחק 4-3-3 .... או 3-4-3 לפעמים

שמע השיטה שלו זה באמת משהו ייחודי לו,משהו שהוא המציא ובזה אתם צודקים.אבל אני אומר שאין להשוות קמצוץ מהצלחתו הענקית של מוריניו עם פורטו,וגם עם צ'לסי,ושל פרגוסון ביונייטד למה שעשה מוריניו.ברצלנוה הייתה בין ה-2-3 קבוצות הטובות בעולם גם לפניו,הוא נתן שיפור משמעותי אבל עדיין קשה להגיד שהוא הוכיח את עצמו.אם הוא רוצה להוכיח את עצמו הוא צריך להצליח עם קבוצה קטנה.

ציטוט:
רד אלרט, אני בטוח שהשחקנים של ברצלונה לימדו את עצמם את השיטה שלהם....
אני בטוח שמסי חשב על התפקיד של חלוץ נסוג
שמסצ'רנו החליט שבא לו להיות בלם
שדאני אלבס אמר שלא מתחשק לו לעשות הגנה בכלל
שאבידל החליט להישאר למטה כשאלבס היה למעלה
שכל השחקנים החליטו שבא להם ללחוץ את היריב לאורך כל דקות המשחק.
שבוסקטס החליט פתאום שהוא שחקן ופדרו החליט שיש לו יכולות
וכמובן שאני בטוח שואלדס החליט לשחק שוער-בלם

ההצלחה של גווארדיולה בספרד היא כל כך גדולה שזה מדהים, רוב המאמנים האחרים היו יוצרים אמנם קבוצה טובה עם אותם שחקנים, אבל בואו נגיד שלריאל הם היו מפסידים כמה וכמה פעמים ואליםות הם לא היו לוקחים...

דני אלבס היה גרוע בהגנה גם ככה,הקטע שמגן אחד עולה מגן אחד נשאר גם בהפועל יש את זה :) ,זה לא משהו שהוא המציא.
הלחץ זה דבר שקיים,אבל הוא בהחלט מבצע אותו הכי טוב בהיסטוריה אפילו.
אני עדיין חושב שבוסקטס ופדרו לא שחקנים ענקיים
ומה הקטע של ואדלס שוער-בלם חח?

גווארדיולה הצליח בענק בספרד,אבל להגיד שהוא המאמן הכי טוב בעולם זה בדיחה.יש לו עוד זמן להוכיח את עצמו גם בקבוצה קטנה יותר מברצלונה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2012, 22:43 
סמל אישי של המשתמש
19 כתב:
את הקריירה של דל בוסקה אני מכיר פחות
אבל גווארדיולה: המציא שחקנים כמו בוסקטס ופדרו, למשל. וגם התחיל עם טיאגו טייו וקואנקה. הוא הראשון לשכלל את ה4-6-0 של ספאלטי , והפך אותו ל3-7-0, שאף אחד אחר בעולם לא שיחק. והוא הוציא שנה אחרי שנה את המקסימום מהשחקנים שלו. הוא בטוח לא מאמן שאפשר לזלזל בו, ולא הרבה היו עושים את מה שהוא עשה. והוא בטח לא אמר להם "יאללה תעלו לשחק" וסמך על הכשרון שלהם.

סוף סוף מישהו נותן את הקרדיט לממציא של מה שאתם קוראים לו טיקי-טאקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2012, 23:24 
סמל אישי של המשתמש
א. ברור שהיה, אבל לא בקיצוניות כזו שאחד משחק בהתקפה בלם והשני משחק בהתקפה קשר...
ובהגנה כמובן הם מסתדרים חזרה לשני מגנים....
ב. הלחץ אף פעם לא היה בסדר גודל כזה, ובטח בצורה כזו שכל שחקן יודע מי ללחוץ מתי...
ג. להפך, בוסקטס ופדרו ממש לא שחקנים ענקיים, מה שמדהים זה שגווארדיולה הכניס אותם כחלק אינטגרלי במכונה הכי משומנת בעולם.
ד. הקטע זה שהוא משמש מעיין ליברו, כלומר הוא מנקה את כל הכדורים של שני הבלמים האחרים, והוא שותף מלא בהנעת הכדור, חוץ מלעלות להתקפה הוא עושה את כל מה שבלם אחורי של פעם היה עושה....

In Rabash we trust

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2012, 01:03 
סמל אישי של המשתמש
שער 5 הוא קרנבל כתב:
א. ברור שהיה, אבל לא בקיצוניות כזו שאחד משחק בהתקפה בלם והשני משחק בהתקפה קשר...
ב. הלחץ אף פעם לא היה בסדר גודל כזה, ובטח בצורה כזו שכל שחקן יודע מי ללחוץ מתי...
ג. להפך, בוסקטס ופדרו ממש לא שחקנים ענקיים, מה שמדהים זה שגווארדיולה הכניס אותם כחלק אינטגרלי במכונה הכי משומנת בעולם.
ד. הקטע זה שהוא משמש מעיין ליברו, כלומר הוא מנקה את כל הכדורים של שני הבלמים האחרים, והוא שותף מלא בהנעת הכדור, חוץ מלעלות להתקפה הוא עושה את כל מה שבלם אחורי של פעם היה עושה....

א' אוקיי אני מבין מה שאתה אומר
ב',אז כתבתי לך :"אבל הוא בהחלט מבצע אותו הכי טוב בהיסטוריה אפילו."
אני בטוח באלף אחוז שברצלונה מסתדרת יופי בלי בוסקטס ופדרו.להפוך הוא,אפילו יותר טוב בלעדיהם.עוד שני שחקנים להשלים את ה11.
ולגבי ואלדס תשמע זה מה שקורה תמיד בקבוצה שלוחצת השוער לא עומד על קו השער אלא על סף הרחבה עושה עבודה של בלם שלישי דבר לגיטמי כאילו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2012, 17:06 
לרומא לא היה 4-6-0, לא היה לה חלוץ טבעי בסגל, ווצ'יניץ' שיחק באגף וטוטי חלוץ, בזמנו היא באמת שיחקה את הכדורגל הכי יפה באירופה יחד עם ארסנל, זה רחוק מאוד ממה שספרד עושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2012, 17:34 
סמל אישי של המשתמש
RedAlert כתב:
שער 5 הוא קרנבל כתב:

אני בטוח באלף אחוז שברצלונה מסתדרת יופי בלי בוסקטס ופדרו.להפוך הוא,אפילו יותר טוב בלעדיהם.עוד שני שחקנים להשלים את ה11.
ולגבי ואלדס תשמע זה מה שקורה תמיד בקבוצה שלוחצת השוער לא עומד על קו השער אלא על סף הרחבה עושה עבודה של בלם שלישי דבר לגיטמי כאילו...

אז זהו, שגם הם חשבו ככה והביאו שחקנים להחליף אותם (מסצ'ראנו, אפליי), והם עדיין נותרו בהרכב....
ההבדל הוא שכאן יש הסתמכות מאוד גדולה על משחק הרגל של ואלדז, אני לא בטוח שכל שוען יכול לשחק ככה, ואף שוער לא משחק ככה (לראיה מספר הפעמים שואלדס העיף כדור עם הראש....)

In Rabash we trust

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2012, 18:10 
סמל אישי של המשתמש
שער 5 הוא קרנבל כתב:
RedAlert כתב:
שער 5 הוא קרנבל כתב:

אז זהו, שגם הם חשבו ככה והביאו שחקנים להחליף אותם (מסצ'ראנו, אפליי), והם עדיין נותרו בהרכב....
ההבדל הוא שכאן יש הסתמכות מאוד גדולה על משחק הרגל של ואלדז, אני לא בטוח שכל שוען יכול לשחק ככה, ואף שוער לא משחק ככה (לראיה מספר הפעמים שואלדס העיף כדור עם הראש....)

שמע עם כול הכבוד מה זה השטויות האלה על ואלדס
הוא שוער בינוני +/-,לא בין ה-5 הטובים בעולם לפי דעתי.למי אכפת ממשחק הראש שלו ?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2012, 18:14 
סמל אישי של המשתמש
RedAlert כתב:
שער 5 הוא קרנבל כתב:
RedAlert כתב:
שער 5 הוא קרנבל כתב:

שמע עם כול הכבוד מה זה השטויות האלה על ואלדס
הוא שוער בינוני +/-,לא בין ה-5 הטובים בעולם לפי דעתי.למי אכפת ממשחק הראש שלו ?!

הזה העניין, הוא מותאם בדיוק לברצלונה, כי בכל קבוצה אחרת שוער לא צריך משחק ראש/רגל/יכולת הנת כדור כמו שלו, אלא דברים אחרים, לו יש את זה.

In Rabash we trust

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2012, 18:45 
סמל אישי של המשתמש
danired כתב:
לרומא לא היה 4-6-0, לא היה לה חלוץ טבעי בסגל, ווצ'יניץ' שיחק באגף וטוטי חלוץ, בזמנו היא באמת שיחקה את הכדורגל הכי יפה באירופה יחד עם ארסנל, זה רחוק מאוד ממה שספרד עושה.

רחוק מאוד אולי ממה שספרד עושה, לא ממה שברצלונה עושה.
המסירות הקצרות המהירות עד שמגיעה המסירה הארוכה שפורצת את ההגנה, העובדה שלאף שחקן אין עמדה מוגדרת קבועה, הלחץ, הבלמים ההתקפיים(מקסס הוא המודרני הראשון שהיה כזה מאז הליברו בשנות ה80') - כל אלה ועוד נלקחו מספאלטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2012, 19:52 
danired כתב:

טוטי חלוץ כמו שמסי חלוץ בברצלונה (ובאגפים כל הזמן מתחלפים איתו וייה ופדרו למשל), וכמו שפברגאס חלוץ בספרד. הוא מבלה יותר זמן בעמדה של הפליימייקר מאשר בלעמוד בתוך הרחבה ולעשות תנועות לעומק של חלוץ.

מי שהמציא את העניין הזה של לשחק בלי חלוץ מוגדר (ולא בקטע הגנתי) לדעתי זה ספאלטי לגמרי. הוא גם המשיך עם זה אח"כ בזניט אם אני לא טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 150 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל: