תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 22:31

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 102 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

בעד מי אתם?
גרמניה 46%  46%  [ 23 ]
הולנד 42%  42%  [ 21 ]
אף אחת 12%  12%  [ 6 ]
סך הכל הצבעות : 50
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גרמניה - הולנד
הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:02 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
פעם ראשונה שאני שומע את קלינגר מפרשן ואני מקווה שגם אחרונה , איזה פרשן חלש מה הוא לא רואה ???

בטוח שזה קלינגר? זה נשמע כמו המשה פרסטר הזה של יציע העיתונות, אלי סרוסי אני חושב קוראים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:03 
זה קלינגר.
גרמניה מציגה כדורגל הרבה יותר טוב משאר הנבחרות בפער גדול, כולל רוסיה או קרואטיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:05 
סמל אישי של המשתמש
הולנדים יקרים:
על זה שמסרתם את אנה פרנק עוד הבלגתי..

אבל על היום הזה לא אסלח לעולם!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:10 
צור ש. כתב:
זה קלינגר.
גרמניה מציגה כדורגל הרבה יותר טוב משאר הנבחרות בפער גדול, כולל רוסיה או קרואטיה.

הגזמה פראית , חכה לסוף מחזור המשחקים הזה ואז נראה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:13 
סמל אישי של המשתמש
שחקן גרמני נהרג

נערך לאחרונה על ידי dino בתאריך 13 יוני 2012, 22:14, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:13 
אין בעיה.
רוסיה כבר שיחקו במחזור הזה, נראה מחר את קרואטיה, ספרד ואיטליה ועוד יומיים את צרפת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:16 
סמל אישי של המשתמש
הלו לשבת!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:19 
צור ש. כתב:
אין בעיה.
רוסיה כבר שיחקו במחזור הזה, נראה מחר את קרואטיה, ספרד ואיטליה ועוד יומיים את צרפת.

אולי זה יותר משאלה אבל לדעתי אנגליה תתחבר בטורניר הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:22 
סמל אישי של המשתמש
סימרוטיץ כתב:
צור ש. כתב:
אין בעיה.

אולי זה יותר משאלה אבל לדעתי אנגליה תתחבר בטורניר הזה

כן ומחר טביב מתנצל מודה שטעה שם מאה מילון בקופה והולך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:36 
כדי להעפיל לשלב הבא הולנד חייבת לנצח בהפרש של שניים ומעלה את פורטוגל ושגרמניה תנצח את דנמרק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:37 
איזה מאמן פח יש להולנד ! הוא לא השאיר להם סיכוי ,וגרמניה לא כאלו גדולים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:43 
איזה מאמן חמור.
איך שעשה את החילופים במחצית הם שמו גול והגיעו לעוד כמה מצבים אבל אז גאון הדור הוציא את רובן שכבר נכנס טוב למשחק, הכניס את קאוט וגמר להם את הסיפור
חבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:43 
סמל אישי של המשתמש
רוב הסיכויים שגרמניה תנצח את דנמרק בהפרש של יותר משער ואז הולנד צריכה רק אחד אפס קטן אבל יש לי תחושה שגרמניה תזלזל ודנמרק תוציא משהו ממנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:45 
MaRtIn kay כתב:
רוב הסיכויים שגרמניה תנצח את דנמרק בהפרש של יותר משער ואז הולנד צריכה רק אחד אפס קטן אבל יש לי תחושה שגרמניה תזלזל ודנמרק תוציא משהו ממנה

אין משמעות לתוצאות עם גרמניה, רק לתוצאות בין שלושת הנבחרות (בהנחה ששלושתן מסיימו עם 3 נק').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:47 
סמל אישי של המשתמש
גרמניה לא נראת טוב במיוחד. היא יעילה כמיטב המסורת. קרואטיה יותר טובה ממנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:49 
סמל אישי של המשתמש
נו באמת. גרמניה בסדר ויעילה, אבל לא יותר מכך. ספרד ביום טוב אוכלת אותה. גם איטליה לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:53 
סמל אישי של המשתמש
כרגע לדעתי גרמניה הפייבוריטית לזכיה
דווקא בגלל שהיא לא מאוד מרשימה אלא רק "יעילה".
בדרך כלל הקבוצה היעילה זוכה בתואר (יוון 2004, איטליה 2006, ספרד 2010)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:56 
סמל אישי של המשתמש
19 כתב:
MaRtIn kay כתב:

אין משמעות לתוצאות עם גרמניה, רק לתוצאות בין שלושת הנבחרות (בהנחה ששלושתן מסיימו עם 3 נק').

אז לפי מה שאתה אומר הולנד עפו סופית
או שלא הבנתי אותך נכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 22:59 
MaRtIn kay כתב:
19 כתב:
MaRtIn kay כתב:

או שלא הבנתי אותך נכון

למה?
בהנחה שהם מנצחים את פורטוגל, ודנמרק מפסידים לגרמניה, שלושת הנבחרות עם 3.
הולנד כרגע עם -1, כי היא הפסידה 1-0 לדנמרק
דנמרק עם 3-3 (1 על הולנד, הפסידה 3-2 לפורטוגל)
ופורטוגל עם +1 (3-2 על דנמרק).

2-0 של הולנד מעלה אותה לשלב הבא(כי היא תהיה עם פלוס 1, דנמרק בכל מקרה נשארת עם ה0 שלה כי היא סיימה לשחק נגד הולנד ופורטוגל, ופורטוגל תהיה עם מינוס 1 אם היא תפסיד בהפרש שתיים להולנד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 23:16 
ואן מרווייק פשוט מאמן נוראי וכל עוד הוא שם הולנד לא תגיע לכלום.
הם הגיעו לגמר המונדיאל עם כדורגל נוראי והגרלה קלה (למעט ברזיל ברבע שזה היה האמא של הפוקסים) ופתאום הם חושבים שהוא מבין כדורגל.
הוא הורג את ואן פרסי, נותן קרדיט מופרך לואן בומל וקאוט, מעלה מגן חסר ניסיון כמו וילמס ומעל הכל מייבש את ואן דר וארט שזה הפליימייקר הכי טוב שם.
לא יאומן שנבחרת עם כזה קאדר מראה כל כך מעט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 23:23 
סמל אישי של המשתמש
שמתי את בוריני קפטן למחר למרות שהוא לא פותח, מהארבע שחקנים שיש לי מחר(בופון, סרחיו ראמוס, ילאביץ' והוא) הוא לדעתי היחיד שיש לו סיכוי לעשות יותר מה2 נקודות הבסיסיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 23:25 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
הם הגיעו לגמר המונדיאל עם כדורגל נוראי והגרלה קלה (למעט ברזיל ברבע שזה היה האמא של הפוקסים) ופתאום הם חושבים שהוא מבין כדורגל.
הוא הורג את ואן פרסי, נותן קרדיט מופרך לואן בומל וקאוט, מעלה מגן חסר ניסיון כמו וילמס ומעל הכל מייבש את ואן דר וארט שזה הפליימייקר הכי טוב שם.

מסכים בגדול עם הדברים (לא שיש מישהו אחר חוץ מוילמס למשל). מאמן כל כך מקובע שממשיך ללכת עם שחקנים שלא נותנים לו כלום. מה כל כך אפור ומוגבל כמו קאוט ייתן לך מהספסל?
אם ייפול לו האסימון סוף סוף והוא יעלה בהרכב שפתח במחצית השנייה, יש עוד סיכוי (וגבי צודק בחישובים, ניצחון ב-2 והפסד של דנמרק והולנד עולים, כל תוצאה אחרת ועפים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 23:43 
הסגל של הולנד אובררייטד לגמרי (לא שבטורניר כ"כ קצר זה אומר שהם לא עולים, או אפילו לא לוקחים).
קצת כמו ארגנטינה, מיליון שחקנים מעולים על 3.5 עמדות
ובשאר שחקנים דרג ב' וג'.

נגד פורטוגל לא תהיה לו ברירה אלא להשתגע ולפתוח עם קשר אחורי אחד, אבל עם ההגנה שיש לו, הוא לא באמת יכול לעשות את זה כל משחק. זו תהיה הפקרות מצידו.
אין לו אפשרות לשלב את כל הכלים ההתקפיים שלו, כמו ששום מאמן של ארגנטינה לא יכול לשלב בהרכב אחד את מסי, קון, די מריה, היגוואין, טבס ולאבסי. משחקים רק 11.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 23:50 
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:

מסכים בגדול עם הדברים (לא שיש מישהו אחר חוץ מוילמס למשל). מאמן כל כך מקובע שממשיך ללכת עם שחקנים שלא נותנים לו כלום. מה כל כך אפור ומוגבל כמו קאוט ייתן לך מהספסל?
אם ייפול לו האסימון סוף סוף והוא יעלה בהרכב שפתח במחצית השנייה, יש עוד סיכוי (וגבי צודק בחישובים, ניצחון ב-2 והפסד של דנמרק והולנד עולים, כל תוצאה אחרת ועפים).

איפה עמנואלסון? פיטרס? יכול להיות שאני לא מעודכן וכולם פצועים אבל אלטרנטיבות בטוח יש.
חוץ מזה, אין ספק שיש להולנד בעייתיות מבחינת פיזור הכישרון על העמדות השונות, אבל קישור של ואן בומל ודה יונג לא מסוגל לעשות שום דבר. כנ"ל לגבי ואן פרסי לבד בחוד.
קלינגר הוא אולי אידיוט, אבל בדבר אחד הוא צודק - אתה לא יכול עם הסגל של הולנד להעמיד פנים שאתה גרמניה. אתה חייב לקחת סיכונים כדי להביא לידי ביטוי את הכישרון של הנבחרת הזאת. אחרת אתה מפסיד מכל הכיוונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 23:52 
19 כתב:
MaRtIn kay כתב:
19 כתב:
MaRtIn kay כתב:

או שלא הבנתי אותך נכון

למה?
בהנחה שהם מנצחים את פורטוגל, ודנמרק מפסידים לגרמניה, שלושת הנבחרות עם 3.
הולנד כרגע עם -1, כי היא הפסידה 1-0 לדנמרק
דנמרק עם 3-3 (1 על הולנד, הפסידה 3-2 לפורטוגל)
ופורטוגל עם +1 (3-2 על דנמרק).

2-0 של הולנד מעלה אותה לשלב הבא(כי היא תהיה עם פלוס 1, דנמרק בכל מקרה נשארת עם ה0 שלה כי היא סיימה לשחק נגד הולנד ופורטוגל, ופורטוגל תהיה עם מינוס 1 אם היא תפסיד בהפרש שתיים להולנד).

כאשר יש טבלה פנימית של 3 קבוצות, היחס שערים הוא לא היחס הכולל?
כי אם להולנד יש 2- (הפסידה פעמיים 1:0)
פורטורגל ודנמרק במאזן 0. (ניצחו בשער והפסידו בשער)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2012, 23:55 
סמל אישי של המשתמש
פיטרס הבחירה הברורה אבל הוא נפצע, ואן מרוויק הלך על מגן שמאלי טבעי. אבל שוב, זה שולי, עם הדברים העיקריים שאתה אומר אני מסכים לגמרי. אמרתי עוד לפני הטורניר שזה טמטום לספסל הונטלאר ולהשאיר את ואן פרסי לבד, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה מנטלית (אין לי ספק שאם הונטלאר היה פותח נגד דמנרק, ואן פרסי לא היה מחמיץ כל כך הרבה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2012, 00:04 
סמל אישי של המשתמש
19 כתב:
הסגל של הולנד אובררייטד לגמרי (לא שבטורניר כ"כ קצר זה אומר שהם לא עולים, או אפילו לא לוקחים).
קצת כמו ארגנטינה, מיליון שחקנים מעולים על 3.5 עמדות
ובשאר שחקנים דרג ב' וג'.

נגד פורטוגל לא תהיה לו ברירה אלא להשתגע ולפתוח עם קשר אחורי אחד, אבל עם ההגנה שיש לו, הוא לא באמת יכול לעשות את זה כל משחק. זו תהיה הפקרות מצידו.
אין לו אפשרות לשלב את כל הכלים ההתקפיים שלו, כמו ששום מאמן של ארגנטינה לא יכול לשלב בהרכב אחד את מסי, קון, די מריה, היגוואין, טבס ולאבסי. משחקים רק 11.

מסכים שהתקשורת עשתה מהולנד יותר ממה שהיא, רק כי היא הגיעה לגמר לפני שנתיים ביכולת פושרת בגלל הגרלה מאוד מאוד קלה, ויש לה איזה שלושה-ארבעה שמות גדולים. ועדיין, זה לא שהולנד לא צריכה לעבור את דנמרק ופורטוגל (מתי היא נתנה טורניר טוב?), לנצח עוד קבוצה מהבית השני והנה היא בחצי. אפשר היה להוציא הרבה יותר מהנבחרת הזאת אם ואן מרוויק לא היה כל כך מקובע. מבין כל שחקני הסגל השניים שנתנו את העונה הכי טובה בפער ענק זה שני החלוצים שלך, אז מה אתה מתעקש על ה-451 הזה? הוא לא רואה שמעבר לפגיעה המקצועית, זה יוצר חבית נפץ גם בקהל וגם בסגל כשברגע שמשהו לא מצליח הכל מתפוצץ, וכולם בלחץ היסטרי בגלל זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2012, 00:10 
אישית אני לא מאד אוהב את הונטלאר, אבל נניח לזה לרגע, כי הוא זה החלוץ השני וזה מה יש.
איך אתה משחק 4-4-2?
דה יונג אחורה, RVDV קדימה, וסניידר ורובן בצדדים? יהיה קל לכל נבחרת בינונית ומעלה להתמודד עם זה, בתיאוריה אתה פשוט מדביק לדה יונג קשר שיציק לו, הוא גם ככה מוגבל, והחלק ההתקפי לא יראה כדורים. את המעט שהוא יצליח לחלץ לבד באמצע הוא יאבד די מהר. לא נשמע לי מופרך שבמערך כזה הולנד תיאלץ להעיף כדורים מההגנה להתקפה. בנוסף רובן וסניידר לא שחקנים שירדפו אחרי שחקנים על הקו. אחד מילא, שניים זו בעייה.

מה שכן אולי אפשר לאלתר זה מן 4-4-2 איטליה כזה, בלי שחקנים על הקווים, אבל אז אני לא רואה מקום לרובן.

הולנד שווים התמודדות על עלייה בבית כזה, והם באמת מתמודדים, והאמת שעם כמה שההפסד לדנמרק שימח אותי, הם עשו מספיק בשביל לנצח את המשחק הזה, זה היה האחד ל... שזה לא נכנס, להפסיד לגרמניה זה בסדר, זה לא שהם חטפו על הראש. אני לא חושב שהם משמעותית טובים מפורטוגל, הן די שוות לדעתי, פורטוגל יותר מאוזנים קצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2012, 00:35 
סמל אישי של המשתמש
איך ששיחקו במחצית השנייה. אז זה לא 4-4-2 קלאסי, סניידר בא יותר לאמצע לנהל את המשחק בזמן שרובן נשאר על הקו, המגן השמאלי עולה קצת יותר, ואן פרסי קצת יורד לאמצע או לאגפים. אגב, לא בהכרח ואן דר וארט שהיה לו סיום עונה נוראי ובפעמיים שהוא נכנס כמחליף הוא היה הכי גרוע על המגרש.
תראה, יש המון דברים שלואן מרוויק אין מה לעשות בנוער אליהם, אין ספק. ההגנה פח אשפה, ואן בומל ודה יונג לא נותנים עשירית ממה שהם נתנו לפני שנתיים. אבל לפחות שיעשה את מה שהוא יכול לעשות בחלק שלו ויקווה לטוב, שלא עם ההרכב המסורס הזה ויוותר מראש. אם הוא היה עולה כמו שרוב ההולנדים רצו שהוא יעלה, והיה סופג שלישייה כי באמת ההגנה נוראית, לא היו עושים לו את המוות כמו שעושים לו עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2012, 00:49 
סמל אישי של המשתמש
משהו שחשבתי עליו עכשיו- האם ניצחון של דנמרק 3-2 על גרמניה יבטיח עליה לשתי הקבוצות?
במצב כזה, גם אם פורטוגל מנצחת את הולנד, אז בבית הפנימי השערים של דנמרק יהיו 5-5 ושל גרמניה ופורטוגל 3-3, וגרמניה תקדים את פורטוגל כי היא ניצחה אותה.
חוץ מזה שזה תסריט די הזוי, אני טועה פה במשהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 102 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל: