תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 אפריל 2024, 00:44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 19 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שאלה בנוגע לסיטואציה מסויימת
הודעהפורסם: 09 יוני 2012, 22:52 
סמל אישי של המשתמש
זה יכול לקרות בכל בית אבל אני מתייחס פה לבית 2 כי בו נעשתה כבר חצי מהמלאכה.
אם קורה מצב שהולנד מנצחת את גרמניה ופורטוגל את דנמרק(סיטואציה דיי הגיונית),שניהם בתוצאה 1-0
במצב כזה ארבעת הקבוצות מגיעות למחזור האחרון עם 3 נקודות ומאזן שערים 1-1
עכשיו השאלה,מה קורה אם אחד המשחקים במחזור האחרון מסתיים בתיקו?הרי במצב כזה שתי קבוצות עם מאזן שערים זהה וכמות נקודות זהה במקומות 2-3,
או יותר גרוע שני המשחקים מסתיימים בתוצאת תיקו זהה(למיטב הבנתי אם האחד יסתיים ב2-2 והשני ב1-1,לדוגמא,שתי הקבוצות של ה2-2 יעלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שאלה בנוגע לסיטואציה מסויימת
הודעהפורסם: 09 יוני 2012, 23:20 
קרה משהו דומה ביורו הקודם בבית של צ'כיה
אני כמעט בטוח שהולכים להארכה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2012, 23:31 
ואם הן לא אחת נגד השנייה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2012, 23:32 
סמל אישי של המשתמש
אם שתי קבוצות או יותר מסיימות במצב זהה את הבית, הדירוג ביניהן ייקבע באמצעות הגרלה, עם מקרה יוצא דופן אחד: אם שתי קבוצות מגיעות למשחק האחרון במצב זהה ומסיימות בתיקו ביניהן, ולאף קבוצה אחרת בבית אין את אותו מספר נקודות, הדירוג ביניהן ייקבע על פי דו-קרב פנדלים (בלי הארכה). לכן במקרה הראשון שתיארת (במשחק אחד תיקו, במשחק שני הכרעה) העולה תיקבע בפנדלים, ובמקרה השני שתיארת (כל הקבוצות באותו מצב) שתי העולות תקבענה בהגרלה.

המקרה יוצא הדופן כמעט קרה לטורקיה וצ'כיה ביורו הקודם בקרב ישיר המקום השני, ולצרפת ואיטליה בסיטואציה קצת יותר מסובכת, אבל טורקיה ניצחה את קרואטיה בדקה ה-90 וגם איטליה ניצחה את צרפת (האמת שגם אם היה שם תיקו לא היו פנדלים, בגלל שרומניה הפסידה היה לה את אותו מספר נקודות, ואם רומניה לא הייתה מפסידה ואיטליה וצרפת היו מסיימות בתיקו, הפנדלים היו לפרוטוקול).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2012, 23:39 
תודה יובל :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2012, 23:53 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
במקרה השני שתיארת (כל הקבוצות באותו מצב) שתי העולות תקבענה בהגרלה.

היה יכול להיות יותר מרגש אם שני המשחקים היו מוכרעים מהנקודה ושתי המנצחות היו עולות,הגרלה זה כל כך מסריח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 11:46 
הגרלה? אתה בטוח? חשבתי שצבירת כרטיסים צהובים ואדומים הנמוכה ביותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 12:11 
סמל אישי של המשתמש
טוב, אני חוזר בי. במקרה של שיוויון מוחלט, הפרמטר הבא הוא דירוג אופ"א, אחר כך משחק הוגן ורק אז הגרלה.

המקרה של הפנדלים עדיין תקף במקרה של שיוויון מוחלט בין שתי קבוצות בלבד שמשחקות ביחד את המשחק האחרון, בלי קשר לדירוג אופ"א ולמשחק הוגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 12:14 
סמל אישי של המשתמש
ממש לא
בכול ליגה וטרוניר לפי דעתי יש סדר בבתים
כלומר קודם כול נקודות,אחר כך הפרש שערים(תוצאה בין הקבוצות) ואחר כך מי כבש יותר.ככה זה הולך לפי דעתי

ואני גם צודק לפי ויקיפדיה

ציטוט:
Tie-breaking criteria
If two or more teams are equal on points on completion of the group matches, the following criteria are applied to determine the rankings:[31]
Higher number of points obtained in the matches played between the teams in question;
Superior goal difference resulting from the matches played between the teams in question (if more than two teams finish equal on points);
Higher number of goals scored in the matches played between the teams in question (if more than two teams finish equal on points);
If, after having applied criteria 1) to 3), two teams still have an equal ranking, criteria 1) to 3) are reapplied exclusively to the matches between the two teams in question to determine the final rankings of the two teams. If this procedure does not lead to a decision, criteria 5) to 9) apply in the order given;[32]
superior goal difference in all group matches;
higher number of goals scored in all group matches;
position in the UEFA national team coefficient ranking system
fair play conduct of the teams (final tournament);
drawing of lots

http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2012#Group_stage

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 12:21 
סמל אישי של המשתמש
תמשיך לקרוא עוד שתי שורות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 12:26 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:

צודק לא ראיתי
ציטוט:
If two teams play last match in group stage, and they tie the match with same points, goals scored and goals received instead above tiebreakers, they play penalty shootout, provided no other team in the group finishes wuth same number of points.

רגע אז לא הבנתי
לפי מה הולכים,לפי הפנדלים או ההגרלה ?
ויקפדיה בלבלה אותי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 12:32 
סמל אישי של המשתמש
RedAlert כתב:
יובל כתב:

צודק לא ראיתי
ציטוט:
If two teams play last match in group stage, and they tie the match with same points, goals scored and goals received instead above tiebreakers, they play penalty shootout, provided no other team in the group finishes wuth same number of points.

רגע אז לא הבנתי
ויקפדיה בלבלה אותי

הולכים לפי הפרמטרים הרגילים של הפרש שערים, שערי זכות, יחס פנימי וכו'. אם עדיין יש תיקו מוחלט בין שתי קבוצות או יותר, הולכים לפי דירוג אופ"א, אחר כך לפי משחק הוגן ורק אז (לא יקרה בחיים) לפי הגרלה.
יש מקרה אחד יוצא דופן, שבו אם יש שתי נבחרות שמגיעות למשחק האחרון ביניהן עם אותו מאזן, ומסיימות בתיקו, ולאף קבוצה אחרת בבית אין את אותו מספר נקודות (בלי קשר לשאר הפרמטרים), אז הולכים לפנדלים במקום לדירוג אופ"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 12:33 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
RedAlert כתב:
יובל כתב:

צודק לא ראיתי
ציטוט:

רגע אז לא הבנתי
ויקפדיה בלבלה אותי

הולכים לפי הפרמטרים הרגילים של הפרש שערים, שערי זכות, יחס פנימי וכו'. אם עדיין יש תיקו מוחלט בין שתי קבוצות או יותר, הולכים לפי דירוג אופ"א, אחר כך לפי משחק הוגן ורק אז (לא יקרה בחיים) לפי הגרלה.
יש מקרה אחד יוצא דופן, שבו אם יש שתי נבחרות שמגיעות למשחק האחרון ביניהן עם אותו מאזן, ומסיימות בתיקו, ולאף קבוצה אחרת בבית אין את אותו מספר נקודות (בלי קשר לשאר הפרמטרים), אז הולכים לפנדלים במקום לדירוג אופ"א.

ישר פנדלים בלי הארכה?
וואו איזה מקרה מרגש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 13:14 
איך יכול להיות שאחרי דירוג אופ"א כרטיסים צהובים ואדומים? הרי אין שתי קבוצות באותו מקום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 13:23 
לפי דירוג אופ"א זה יותר מסריח מהגרלה. איכס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2012, 13:40 
סמל אישי של המשתמש
אני אומר משחק פיפא/פרו שיקבע מי עולה חח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2012, 15:25 
סמל אישי של המשתמש
"לפי דירוג אופ"א" זה אומר שזאת עם הדירוג הנמוך יותר עולה (כי היא שיחקה אותה מעבר) למצופה או שזו עם הגבוה?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2012, 15:33 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
"לפי דירוג אופ"א" זה אומר שזאת עם הדירוג הנמוך יותר עולה (כי היא שיחקה אותה מעבר) למצופה או שזו עם הגבוה?

האמת שכתוב רק position ולא גבוה או נמוך (לעומת זאת, בפרמטר של הפרש שערים הם טרחו להוסיף superior למרות שזה מיותר לגמרי), אבל ברור שהם מתכוונים לדירוג הגבוה יותר. לדעתי זה בושה וחרפה, ברגע שטורניר מתחיל כל הקבוצות חייבות לבוא מנקודה פתיחה שווה. צריך להשתמש רק במשחק הוגן ואז בהגרלה, או פנדלים אם אפשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2012, 15:38 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
teknoboy כתב:

האמת שכתוב רק position ולא גבוה או נמוך (לעומת זאת, בפרמטר של הפרש שערים הם טרחו להוסיף superior למרות שזה מיותר לגמרי), אבל ברור שהם מתכוונים לדירוג הגבוה יותר. לדעתי זה בושה וחרפה, ברגע שטורניר מתחיל כל הקבוצות חייבות לבוא מנקודה פתיחה שווה. צריך להשתמש רק במשחק הוגן ואז בהגרלה, או פנדלים אם אפשר.

אפשר גם להגיד שיותר ספורטיבי לתת יתרון דווקא לקבוצה שהצליחה "יותר מכפי מידתה".

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 19 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל: