תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 14:45

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 104 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מגני המלכה !
הודעהפורסם: 25 יוני 2012, 16:13 
נתי, אני מוכרח להבין מה בדיוק "הפועל" באנגליה
אנגליה האלה זה הכי לא הפועל שאני יכול לחשוב עליו

הקהל שבא בהמוניו כשהוא מריח הצלחה
ההצהרות השחצניות חסרות הכיסוי (גם אם הן באות בציניות וונאבי משעשעת)
ההדחות המביכות בנוק אווטים פעם אחר פעם
לי זה מזכיר תל אביבית אחרת
איך לעזאזל הנבחרת הכי לוזרית בייקום יכולה להזכיר את קבוצת הכדורגל הכי ווינרית שיש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יוני 2012, 16:34 
דני גולפיטק כתב:

איך לעזאזל הנבחרת הכי לוזרית בייקום יכולה להזכיר את קבוצת הכדורגל הכי ווינרית שיש?

"טריפל קל"
וקבוצת הכדורגל הכי ווינרית שיש זאת הפועל? :SHOCK3:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יוני 2012, 16:38 
אדום כתב:
דני גולפיטק כתב:

"טריפל קל"

ברור
תן לי עוד קבוצה עם רזומה כזה של זכיות בתארים בדקות האחרונות ועם רזומה כזה במשחקי נוק אווט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יוני 2012, 17:11 
דני גולפיטק כתב:
אדום כתב:
דני גולפיטק כתב:

"טריפל קל"

ברור
תן לי עוד קבוצה עם רזומה כזה של זכיות בתארים בדקות האחרונות ועם רזומה כזה במשחקי נוק אווט

להזכיר לך שנים פחות טובות שבהן היינו מחרבנים במכנסיים במשחקי נוק אווט? כמו תחילת העשור הקודם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יוני 2012, 17:26 
אדום כתב:
דני גולפיטק כתב:
אדום כתב:
דני גולפיטק כתב:

"טריפל קל"

ברור

להזכיר לך שנים פחות טובות שבהן היינו מחרבנים במכנסיים במשחקי נוק אווט? כמו תחילת העשור הקודם.

לאורך זמן יש לנו הכי הרבה תארים דרמטים שיש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2012, 11:54 
כמה חוצפה יש ל0 הזה.נכון שרוני לא היה טוב נגד איטליה.אבל להפיל עליו את התיק על איך שאנגליה נראתה ושיחקה?
במשך הכמעט 40 שנה שאני אוהד אנגליה ראיתי אותם מפסידים ואפילו מובסים.אבל אף פעם לא ראיתי אותם כל כך מביכים בגישה שלהם ליורו ול2 משחקי הידידות האחרונים.
אנגליה אשכרה בגלל המאמן עלתה לכל משחק מעמדת האנדרדוג,שבאה לגנוב גול ולגונן עליו.
http://sports.walla.co.il/?w=/316/2544912

:HEART2: אנגליה :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2012, 12:39 
סמל אישי של המשתמש
nati כתב:
כמה חוצפה יש ל0 הזה.נכון שרוני לא היה טוב נגד איטליה.אבל להפיל עליו את התיק על איך שאנגליה נראתה ושיחקה?
במשך הכמעט 40 שנה שאני אוהד אנגליה ראיתי אותם מפסידים ואפילו מובסים.אבל אף פעם לא ראיתי אותם כל כך מביכים בגישה שלהם ליורו ול2 משחקי הידידות האחרונים.
אנגליה אשכרה בגלל המאמן עלתה לכל משחק מעמדת האנדרדוג,שבאה לגנוב גול ולגונן עליו.

שונא את רוני אבל באמת בושה המאמן הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2012, 20:01 
סמל אישי של המשתמש
זה רק אני, או שאנגליה תמיד עפה ברבע הגמר, כשברוב המקרים זה בפנדלים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2012, 20:28 
סמל אישי של המשתמש
nati כתב:

1. רוני הוא בושה וחרפה.
2. אנגליה היא אנדרדוג.
3. הוא עשה את המקסימום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2012, 00:35 
סמל אישי של המשתמש
דימיטאר ברבא-טוב כתב:

זה רק אתה.
לרוב היא לא מגיעה לרבע גמר....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2012, 01:12 
red in blood כתב:
דימיטאר ברבא-טוב כתב:

זה רק אתה.
לרוב היא לא מגיעה לרבע גמר....

הפסידו ברבע ב98 ב02 ב04 ב06 וב12.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2012, 08:57 
ה"הופעה" של נבחרת אנגליה חשפה את הבעיה הגדולה של מניו וכן של נבחרת אנגליה - פיגור בסיסי בנושא הבנת חולית אמצע המגרש.
בשתי הקבוצות נמצאים עדין בתקופת הגרזן ומציבים שחקנים נהדרים נקודתית כמו קאריק או פרקר שאינם מתאימים למשחק המודרני של החזקת כדור והנעת כדור.
אפילו באליפות ה-19 בהרבה משחקים מניו איבדה את מרכז המגרש במשחקים רבים. אבל, היא התגברה על זה וזכתה באליפות כי שאר חלקי הקבוצה, כולל המקצוענות והווינריות של פרגי, היו מספיקים. וגם זה לא מדויק, כי אם היו נותנים לאנצ'לוטי לנצח (במקום לריב איתו ולהתערב במעשיו) צ'לסי היתה לוקחת את האליפות.

מצד אחד זו בעיה גדולה כי פרגי, צעיר ורענן להדהים בשכלו וברוחו, דבק בשיטה זו עד כה. וכך הגיעו הופעות אומללות נגד בילבאו וויגאן. אפילו הטובה שבארסה עשתה לו לא פתחה את עיניו.
מצד שני, זו בעיה פתירה שיכולה לשדרג באחת גם את הנבחרת וגם את הקבוצה עם שחקן מתאים כקשר אחורי כמו ג'ונס או מתאימים ממנו. ובכלל לשקול למעבר ל-3 שחקני אמצע מגרש מהם שנים קדמיים כמו ג'רארד ולאמפארד.

רק מדבר אחד אפשר להרגיע - שאר חלקי הקבוצה, גם בנבחרת וגם מניו, ברמה גבוהה. ואני לא יכול לסבול את הטענות לרוני שהוא באמת גאון. מספיק גאון כמעט לפרוש ממניו כי אין לו עם מי לשחק. וראינו את ההבדל במשחקי הקבוצה כאשר המפרק השני בחולית אמצע השדה, ה- 50-50, אויש ע"י סקולס או במשחקים הבודדים ע"י קלברלי לעומת המשחקים בהם אחרים איישו עמדה זו. בנבחרת ה-50-50 די מסודר עם ג'רארד, ועדין החולשה של הנבחרת היא כחולשת החוליה החלשה ביותר "הגרזן פרקר". תקופת האבן נגמרה וגם תקופת הגרזן (נטו) נגמרה. וחולית אמצע מגרש עם אחוזי החזקת כדור היא לא שייכת לכדורגל האמיתי אפילו כאשר כל אחד ממרכיביה (גיגס וקאריק נגד ויגאן) ראוי ביותר במסגרת הערכות קבוצתית שונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 08:55 
טור של לחמן המסכם את לקחי היורו ובפרט משחק הגמר בכיוון דומה.
" אנגליה וגרמניה, לבין השתיים ששיחקו אמש. אנגליה, בהתאם למסורת, שיחקה בשיטת 2-4-4. גרמניה, בהמשך למונדיאל 2010, השתמשה ב-1-3-2-4. שתי שיטות דומות, עם שני קשרים מרכזיים בלבד, ובעיקר - שני שחקנים בכל אגף, בסגנון משחק פתוח לצדדים, מסודר, הרמוני ובעיקר סימטרי.
גם למעפילות לגמר יש משותף גדול. שתיהן מרכזות את רוב שחקניהן בשדרת האמצע .....
הכדורגל חוזר לעבר, לטכניקה הנקייה שאהבנו, למסירות הקצרות. ההבדל מלפני 15 ו-30 שנה הוא בקצב, במהירות התגובה עם הכדור. והקצב הזה, תולדה של אימונים קשים, הוא בדיוק המרכיב שחסר לנו בכדורגל הישראלי כדי לטעום ממעמדים מסוג אלה."
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/382/ ... t=0&loc=31

ובהזדמנות זו מחדד את הניסוח - יתכן מקום לגרזן אבל NEVER במערך עם 2 שחקני אמצע מגרש. כי הכדורגל המודרני מחייב הנעת כדור מתוחכמת במרכז המגרש.

אגב, אחרי ההפסד של אנגליה לאיטליה ונגר אמר ג"כ דבר דומה ש"לאנגליה ולפרמייר חסרים שחקנים יצירתים באמצע המגרש מהסוג של פירלו או ברקוביץ'".
כן כן אותו ברקוביץ' שהיה פטרונו הרוחני של נאתכו עם דגש על עמדת דומה לפליימייקר ההיסטורי שהיא במערכי ובמונחי השנים האחרונות 50-50 עם אורינטציה התקפית. נקווה שנאתכו יחזור לעמדה זו בה סיפק, במעט ההזדמנויות שהיו לו כמו במשחקים האחרונים שלו בצעירה, משחקים מרהיבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2012, 17:41 
סמל אישי של המשתמש
גבעתיים כתב:
ה"הופעה" של נבחרת אנגליה חשפה את הבעיה הגדולה של מניו וכן של נבחרת אנגליה - פיגור בסיסי בנושא הבנת חולית אמצע המגרש.
בשתי הקבוצות נמצאים עדין בתקופת הגרזן ומציבים שחקנים נהדרים נקודתית כמו קאריק או פרקר שאינם מתאימים למשחק המודרני של החזקת כדור והנעת כדור.
אפילו באליפות ה-19 בהרבה משחקים מניו איבדה את מרכז המגרש במשחקים רבים. אבל, היא התגברה על זה וזכתה באליפות כי שאר חלקי הקבוצה, כולל המקצוענות והווינריות של פרגי, היו מספיקים. וגם זה לא מדויק, כי אם היו נותנים לאנצ'לוטי לנצח (במקום לריב איתו ולהתערב במעשיו) צ'לסי היתה לוקחת את האליפות.

מצד אחד זו בעיה גדולה כי פרגי, צעיר ורענן להדהים בשכלו וברוחו, דבק בשיטה זו עד כה. וכך הגיעו הופעות אומללות נגד בילבאו וויגאן. אפילו הטובה שבארסה עשתה לו לא פתחה את עיניו.
מצד שני, זו בעיה פתירה שיכולה לשדרג באחת גם את הנבחרת וגם את הקבוצה עם שחקן מתאים כקשר אחורי כמו ג'ונס או מתאימים ממנו. ובכלל לשקול למעבר ל-3 שחקני אמצע מגרש מהם שנים קדמיים כמו ג'רארד ולאמפארד.

רק מדבר אחד אפשר להרגיע - שאר חלקי הקבוצה, גם בנבחרת וגם מניו, ברמה גבוהה. ואני לא יכול לסבול את הטענות לרוני שהוא באמת גאון. מספיק גאון כמעט לפרוש ממניו כי אין לו עם מי לשחק. וראינו את ההבדל במשחקי הקבוצה כאשר המפרק השני בחולית אמצע השדה, ה- 50-50, אויש ע"י סקולס או במשחקים הבודדים ע"י קלברלי לעומת המשחקים בהם אחרים איישו עמדה זו. בנבחרת ה-50-50 די מסודר עם ג'רארד, ועדין החולשה של הנבחרת היא כחולשת החוליה החלשה ביותר "הגרזן פרקר". תקופת האבן נגמרה וגם תקופת הגרזן (נטו) נגמרה. וחולית אמצע מגרש עם אחוזי החזקת כדור היא לא שייכת לכדורגל האמיתי אפילו כאשר כל אחד ממרכיביה (גיגס וקאריק נגד ויגאן) ראוי ביותר במסגרת הערכות קבוצתית שונה.

אתה מבלבל את המוח שהיום לא משחקים עם "גרזנים".
בקבוצה הכי טובה בעולם משחק אחד כזה שהוא הרבה יותר נגר מבחינה התקפית מפארקר- סרחיו בוסקטס.
גם צ'אבי אלונסו הוא סוג של "גרזן", עם קצת יותר טכניקה ומסירות עומק נהדרות. לא בדיוק צ'אבי או אינייסטה.
מסצ'רנו הוא כזה, ואפילו בקבוצה הנהדרת שלך-אביחי ידין. הוא בדיוק כזה.
ובכלל, בכל קבוצת צמרת באיזשהי ליגה בעולם יש גרזן כזה. אמנם יש פחות ויותר טכניים, אבל רוב המאמנים משחקים עם שחקן אחד בקישור(לפחות) שהוא יותר הורס מאשר בונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 104 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל: