תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 14:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 278 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אם תרצו אין זו אגדה! מחאת טביב - האשכול הרשמי
הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2011, 04:19 
סמל אישי של המשתמש
Gili כתב:
צריך להמשיך גם במשחק הבא. לא לתת למטומטמים ששורקים בוז להפריע במלאכה החשובה הזאת (בכל מקרה רוב הסיכויים שהם לא יהיו מול אשדוד). דרך אגב מה היה עם ההפגנה? נשארתי קצת אחרי המשחק , אבל לא ראיתי כלום אז הלכתי. היה משהו בסוף?

לא היית הפגנה כי לא תוכננה להיות הפגנה.
היה דיון קטן במשך חצי שעה.
אני מאמין שטכנובוי יסביר בימים הקרובים על מה דיברנו.
ולמי שהיה בסוכה לא חידשו הרבה,הם פשוט הסבירו לאילו שלא היו בסוכה מה הרעיון שהולכים איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2011, 04:26 
עומרי קנדה כתב:
Gili כתב:
צריך להמשיך גם במשחק הבא. לא לתת למטומטמים ששורקים בוז להפריע במלאכה החשובה הזאת (בכל מקרה רוב הסיכויים שהם לא יהיו מול אשדוד). דרך אגב מה היה עם ההפגנה? נשארתי קצת אחרי המשחק , אבל לא ראיתי כלום אז הלכתי. היה משהו בסוף?

ולמי שהיה בסוכה לא חידשו הרבה,הם פשוט הסבירו לאילו שלא היו בסוכה מה הרעיון שהולכים איתו.

על מה בדיוק הולכים בסוף? לקנות 50%? 100%? הייתי בסוכה אתמול אבל הרעיון לא היה נראה לי מגובש לגמרי. הולכים על המודל של באיירן או על המודל של ברצלונה?
ואם כבר שאלות , אז מה קורה עם הסוכה ועם המשך המחאה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2011, 04:32 
סמל אישי של המשתמש
Gili כתב:
עומרי קנדה כתב:
Gili כתב:

על מה בדיוק הולכים בסוף? לקנות 50%? 100%? הייתי בסוכה אתמול אבל הרעיון לא היה נראה לי מגובש לגמרי. הולכים על המודל של באיירן או על המודל של ברצלונה?

לפי מה שהבנתי המטרה בגדול היא לקנות את כל הקבוצה ולהעביר את זכויות הניהול למישהו שאפשר יהיה לסמוך עליו אבל זה ממש לא יהיה תהליך קצר וקל,וזה ידרוש תיכנון של כל השלבים.
השלב הראשון יהיה לגרום לפחות לרוב הקהל להבין את גודל הבעיה ולגייס אותם למהלך.

נערך לאחרונה על ידי עומרי קנדה בתאריך 16 אוקטובר 2011, 04:38, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2011, 04:37 
סמל אישי של המשתמש
Gili כתב:
עומרי קנדה כתב:
Gili כתב:

בינתיים עוד לא הולכים על כלום.
כרגע בעיקר מתעסקים באיך לגייס את כל האוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2011, 07:02 
סמל אישי של המשתמש
כמו שהחתול כתב, הפרטים של "הפתרון הסופי" (בווווז וזה, בסדר, הבנו) כרגע לא חשובים. עוד לא הגענו לשלב של לבחור בין מודל באיירן למודל ברצלונה.
רק כדי לסבר את האוזן, לטווח הארוך באמת היינו שמחים להיות מעורבים בניהול של הקבוצה ברמה זו או אחרת (אנחנו = האואהדים), וזה מצריך סוג של רכישה. בטווח הקרוב אנחנו רוצים לראות שינוי משמעותי בהתנהלות של הפועל, עם טביב או בלעדיו.
נראה לנו שצריך לפעול לטובת שני הדברים האלה במקביל.

מחר-מחרתים נשב ונדבר (יפורסם פה איפה ומתי, כולם מוזמנים), ונחשוב מה הצעדים הבאים שצריכים לקרות.
כרגע מה שכבר הבננו, זה שכל אחד צריך להסביר לשכניו ליציע ולאנשים בכלל שטביב זה שאול גרסה 2.0. מדהים שיש כל כך הרבה עיוורים בקהל שלנו, שכל המשחק סותמים את הפה ונזכרים לפתוח אותו רק כדי לצעוק בוז כי מישהו העז לדבר לא יפה על הנהלת הפועל השגיבה. בואו נפתח להם את העיניים.
על הדרך אפשר להדליק אותם על הרעיון של התארגנות אוהדים לטובת כניסה להנהלה בצורה רשמית בדרך כזו או אחרת.

אגב, אנחנו עובדים כרגע על חומרי הסברה שונים ומשונים. פרטים ודרכי הפצה בהמשך.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2011, 11:22 
סמל אישי של המשתמש
עדכון קטן: אנחנו מתכננים פגישה מחר, שני, בהדר יוסף. ניפגש בשבע, נדבר קצת עם חברי העמותה היותר אכפתיים (אלה שמגיעים לאסיפות) וננסה ללמוד מהם משהו\לבנות איתם איזה מנגנון לימוד (עד כמה שנצליח), ואחר כך נקדם קצת את העניין שלשמו התכנסנו.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2011, 11:24 
teknoboy כתב:
כמו שהחתול כתב, הפרטים של "הפתרון הסופי" (בווווז וזה, בסדר, הבנו) כרגע לא חשובים. עוד לא הגענו לשלב של לבחור בין מודל באיירן למודל ברצלונה.
רק כדי לסבר את האוזן, לטווח הארוך באמת היינו שמחים להיות מעורבים בניהול של הקבוצה ברמה זו או אחרת (אנחנו = האואהדים), וזה מצריך סוג של רכישה. בטווח הקרוב אנחנו רוצים לראות שינוי משמעותי בהתנהלות של הפועל, עם טביב או בלעדיו.
נראה לנו שצריך לפעול לטובת שני הדברים האלה במקביל.

מחר-מחרתים נשב ונדבר (יפורסם פה איפה ומתי, כולם מוזמנים), ונחשוב מה הצעדים הבאים שצריכים לקרות.
כרגע מה שכבר הבננו, זה שכל אחד צריך להסביר לשכניו ליציע ולאנשים בכלל שטביב זה שאול גרסה 2.0. מדהים שיש כל כך הרבה עיוורים בקהל שלנו, שכל המשחק סותמים את הפה ונזכרים לפתוח אותו רק כדי לצעוק בוז כי מישהו העז לדבר לא יפה על הנהלת הפועל השגיבה. בואו נפתח להם את העיניים.
על הדרך אפשר להדליק אותם על הרעיון של התארגנות אוהדים לטובת כניסה להנהלה בצורה רשמית בדרך כזו או אחרת.

אגב, אנחנו עובדים כרגע על חומרי הסברה שונים ומשונים. פרטים ודרכי הפצה בהמשך.

:ROSE: :ROSE: :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2011, 08:14 
סמל אישי של המשתמש
תזכורת: היום בשעה שבע, ניפגש ליד הדר יוסף לדיון שאני מקווה שיהיה תכליתי וענייני, לגבי קידום נושא המחאה (על הפרק בעיקר נושא ההסברה לאוהדים).
כולם מוזמנים.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 278 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: