תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 11:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 212 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: לקראת משחק העונה..כמה מילים חשובות
הודעהפורסם: 25 אפריל 2010, 21:55 
חיפה הקבוצה :ASS:
חיפה העיר :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אפריל 2010, 22:13 
האם הארגון קשור לשירי טראש מהניינטיז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אפריל 2010, 22:27 
שמאלנים?

הרבה השתנה ב-62 שנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אפריל 2010, 22:49 
סמל אישי של המשתמש
אני ממליץ לכולם כאן לערוך את ההודעות
אולטראס אינפרנו זה שם קשוח
השמרו לכם מפני אולטראס גיהנום! רגע, עכשיו הבנתי -

משתמשים יקרים, חברנו היקר פותח האשכול נתן לכולנו אזהרה חשובה. כל מי שיפקפק בנאחס, יעבור על חוקיו, יצעק יש לפני הגול, יעבור את העץ מצד שמאל, או יעשה כל דבר אחר שעלול להרגיז את הנאחס, ימצא את עצמו ב"אולטראס אינפרנו", הלוא הוא הגיהנום, שם הוא יסבול יסורי תופת של ישיבה במקום שהיה בעבר בחציו מספוא לסוסים ובחציו דיר חזירים וכיום נקרא בטעות איצטדיון, תוך תמיהה תמידית אם אתה מאבד את הראייה או שלכולם קשה לזהות את השחקנים. ובל נשכח את אלפי הקופים החרמנים אחוזי האיידס, המכביזם ושגעון הגדלות, מהזן הנדיר שנקרא אולטראס גיהנום שרק מחכים לזיין בתחת אנשים שפקפקו בנאחס ואז גם לקרוא להם אוהדי הגועל הומואים שמזדיינים בתחת

תודה על האזהרה :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אפריל 2010, 23:24 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:
אני ממליץ לכולם כאן לערוך את ההודעות
אולטראס אינפרנו זה שם קשוח
השמרו לכם מפני אולטראס גיהנום! רגע, עכשיו הבנתי -

משתמשים יקרים, חברנו היקר פותח האשכול נתן לכולנו אזהרה חשובה. כל מי שיפקפק בנאחס, יעבור על חוקיו, יצעק יש לפני הגול, יעבור את העץ מצד שמאל, או יעשה כל דבר אחר שעלול להרגיז את הנאחס, ימצא את עצמו ב"אולטראס אינפרנו", הלוא הוא הגיהנום, שם הוא יסבול יסורי תופת של ישיבה במקום שהיה בעבר בחציו מספוא לסוסים ובחציו דיר חזירים וכיום נקרא בטעות איצטדיון, תוך תמיהה תמידית אם אתה מאבד את הראייה או שלכולם קשה לזהות את השחקנים. ובל נשכח את אלפי הקופים החרמנים אחוזי האיידס, המכביזם ושגעון הגדלות, מהזן הנדיר שנקרא אולטראס גיהנום שרק מחכים לזיין בתחת אנשים שפקפקו בנאחס ואז גם לקרוא להם אוהדי הגועל הומואים שמזדיינים בתחת

תודה על האזהרה :ROSE:

לא לא לא
אולטראס אינפרנו זה הארגון של סטנדארד( :HEART2: )
הם סתם אינפרנו, כי כידוע לכולם אש בוערת בצבע ירוק גם כשלא מוסיפים לה נחושת, ובגלל שאולטראס זה מונח של מדינת תל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אפריל 2010, 23:29 
סמל אישי של המשתמש
inferno כתב:
כבר תקופה ארוכה שחיכינו לזה, והנה זה הגיע. מחר.
האמת שמזמן היה צריך לסתום כמה פיות.
הרבה זמן שנמאסתם נו כאלה היהודים . נמאס מההתבטאויות של שחקנים שלכם, של ההנהלה , אוהדים כמעט היה לך שורה שלמה מהשיר מספר 1... , תקשורת אדומה תגיד קיזוז וסיימנו , של כל "מדינת תל אביב" השנואה שתומכת בכם בסדר ביתר בית ג'אלה בעדכם אז זה תיקו , מהשחצנות והיוהרה שמזכירים את המחלה הצהובה שמעבר לכביש כן אה, הפועל עלית תל אביב, אין עליכם. , נמאס מעמנואל השמאלן בשקל הזה שכל שבוע כותב כמה אתם גדולים וחיפה קטנה אל תיכנס לאופירעתון , כשבאותו זמן, חיפה ה"קטנה" במקום הראשון זה עם קיזוז? .
מדברים על ה0 שערים 0 נקודות אבל לא הייתם מעולם בליגת האלופות אתם קבוצה אדירה וכל היופי שאנחנו לא היינו מעולם בליגת האלופות אבל סביר להניח שיום אחד גם זה יקרה, מצד שני אתם לעולם תישארו כמכבי חיפה 09/10 הקבוצה הכי גרועה בתולדות ליגת האלופות. , מתגאים בניצחונות על ראפיד וינה, שהיא בדיוק כמוכם, מקום 2. שניים לאותה רד בול זלצבורג שהדחנו. אנחנו גם מתגאים בניצחונות על סלטיק ועל המבורג וכו' אבל עזוב זלצבורג וכמה גרוזינים זה הרבה יותר גאווה, רגע רגע 6 עם עוגייה, גאווווווה ישראלית.
שכחתם שכשאתם עוברים את עתלית, אתם עוצרים כמה פעמים בצד הכביש. להשתין מהפחד. שמא הר הכרמל הענקי והמאיים יטרוף אתכם. זה ההתרגשות של הפריחה האביבית לפחות השתן לא עולה לנו לראש, בעצם אתה יודע מה רק תוסיף שתאנסו אותנו כמו זומבים או הם מ-פ-ח-ד-י-ם ואני מוכל לחיות עם שאר מה שרשמת.
מדברים איתנו במושגים של "קבוצה ראויה" איך אתם אומרים תמיד - "אין לכם כלום חוץ מאניימה,דה סילבה,שכטר,ורמוט,דדי בן דיין,דה רדיר..." ,אתם מדברים על הפועל תל אביב הנוכחית כקבוצה הטובה ביותר בתולדות המועדון ה"ענק" הזה...שלא לקח אליפות 10 שנים כן אבל זה שלקח אליפויות עוד לפני שאבא שלך בא לאמא שלך ושאל כמה זה בעמידה בחצר? , על הקהל "הנהדר" (שלא מילא מימיו איצטדיון של 15,000 מקומות,חבורה של שמאלנים וקומוניסטים שנואים שחיים משנאה למחלה הצהובה.) עזוב שאתה טועה ומתווכח עם עובדות לגבי כמות הקהל שהגיע השנה לבלומפילד, מתי אתם הבאתם יותר מ10,000 צופים לקריית אליעזר? וחיים משנאה? תגדיר בבקשה את השנאה העמוקה שלכם להפועל תל אביב, מכבי, ביט"ר? משעמם בכרמל אה? , על הפרש השערים, מדברים ומדברים ומדברים ומדברים...שכחתם שמולכם עומדת המפלצת חתול מפלצת של פורטיס? , אותה קבוצה שניצחה אתכם 2-1 העונה אם הייתם משחקים נגד סלטיק וב"ש ונגדנו בתוך 7 ימים לא הייתם מפסיקים לבכות על זה עד היום וגם בעוד עונה. . והחזירה אתכם גם בעונה שעברה, בידיים ריקות, חזרה למדינת תל אביב. עם הפנים בין הידיים.
יום שני תהיו עדים לעידוד שלא היה ולא יהיה . איצטדיון שלם של קופים משוגעים שרק רוצים לזיין אותכם. והם יזיינו.

ועוד משהו, לכל האוהדים האמיצים של הפועל ת"א. אלו שקנו כרטיסים ל5,5א,5ב, ואנחנו יודעים שקניתם...תבואו בהמוניכם, אנחנו מחכים רק לרגע שתסירו אחרי הכניסה את החולצה ותישארו עם אדום. אינפרנו יטפלו בכם כמו שצריך.

הפועל תל אביב זונה. אוסישקין מגרש חניה. אבל הוא לא.
מכבי חיפה עד ה מוות !!!

ככה מעבירים את הזמן עד המשחק :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אפריל 2010, 23:34 
EISEN כתב:
Frank Serpico כתב:
dreamTheater כתב:
העיר תל אביב - התחום שנתחם בין הים ממערב, מנחם בגין (דרך פ"ת) ממזרח, דרך יפו מדרום ועד ארלוזורוב מצפון בלבד.

טוב, נו קצת הגזמת. בסוף תגדיר את העיר תל אביב כמשתרעת בין רחוב בעלי מלאכה 23 לבעלי מלאכה 25.

מה, נורדאו זה לא ת"א ? בזל זה לא ת"א ? אוסישקין זה לא ת"א ? חוף מציצים זה לא ת"א ?

זה האמ-אמא של הת"א.

בקיצור, קיבוץ גלויות - רוקח, איילון - עד הים :HEART2:

תל אביב :HEART2:

.

לפי המפה שלו גם פלרנטין זה לא בתל אביב.

אתם שניכם צודקים (אתה ספציפית יותר), כל המקומות האלו בתל אביב. אוסישקין זה תל אביב וגם בזל וגם הירקון. אבל זה לא העיר..אתה לא יכול להשוות את נורדאו לרוטשילד ואת חוף מציצים לדולפינריום. אין פה חוסר הערכה למקומות הנפלאים הללו שבצפון (ובדרום - לא היית אומר שבלומפילד זה בעיר ועדיין בלומפילד זה אחד המקומות היקרים לנו), אלא המשגה של עיר. בכל מטרופולין בעולם ידוע שכשאומרים "אנחנו הולכים לעיר" הכוונה למתחם מסויים, בדרך כלל יחסית קטן - שהוא ממש ממש העיר. בתל אביב זה התחום שאני אמרתי, לדעתי.
זה מצחיק שתמיד התל אביבים מגיעים לשיחות האלו, ואז החברים שגרים מסביב לעיר מתנגדים פתאום להקטנה הזו שהרגע הם עשו למישהו אחר.
ואולי פשוט רף ההתנשאות גדל והאף עולה למעלה ככל שאתה גר יותר במרכז (ואני גר ברחובות שצמודים לרוטשילד מגיל 0).
(הטון הרציני הוא במקרה, ברור הרי שכל הנושא בדיחה, לא? :) )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 03:05 
סמל אישי של המשתמש
dreamTheater כתב:
EISEN כתב:
Frank Serpico כתב:
dreamTheater כתב:
העיר תל אביב - התחום שנתחם בין הים ממערב, מנחם בגין (דרך פ"ת) ממזרח, דרך יפו מדרום ועד ארלוזורוב מצפון בלבד.

טוב, נו קצת הגזמת. בסוף תגדיר את העיר תל אביב כמשתרעת בין רחוב בעלי מלאכה 23 לבעלי מלאכה 25.

מה, נורדאו זה לא ת"א ? בזל זה לא ת"א ? אוסישקין זה לא ת"א ? חוף מציצים זה לא ת"א ?

זה האמ-אמא של הת"א.

בקיצור, קיבוץ גלויות - רוקח, איילון - עד הים :HEART2:

תל אביב :HEART2:

.

לפי המפה שלו גם פלרנטין זה לא בתל אביב.

אתם שניכם צודקים (אתה ספציפית יותר), כל המקומות האלו בתל אביב. אוסישקין זה תל אביב וגם בזל וגם הירקון. אבל זה לא העיר..אתה לא יכול להשוות את נורדאו לרוטשילד ואת חוף מציצים לדולפינריום. אין פה חוסר הערכה למקומות הנפלאים הללו שבצפון (ובדרום - לא היית אומר שבלומפילד זה בעיר ועדיין בלומפילד זה אחד המקומות היקרים לנו), אלא המשגה של עיר. בכל מטרופולין בעולם ידוע שכשאומרים "אנחנו הולכים לעיר" הכוונה למתחם מסויים, בדרך כלל יחסית קטן - שהוא ממש ממש העיר. בתל אביב זה התחום שאני אמרתי, לדעתי.
זה מצחיק שתמיד התל אביבים מגיעים לשיחות האלו, ואז החברים שגרים מסביב לעיר מתנגדים פתאום להקטנה הזו שהרגע הם עשו למישהו אחר.
ואולי פשוט רף ההתנשאות גדל והאף עולה למעלה ככל שאתה גר יותר במרכז (ואני גר ברחובות שצמודים לרוטשילד מגיל 0).
(הטון הרציני הוא במקרה, ברור הרי שכל הנושא בדיחה, לא? :) )

לא! תמונה

(לגור באיזור בזל-בני דן מגיל 0 תמונה)

.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 03:18 
סמל אישי של המשתמש
כמה שטויות. כל מה ששייך לעיר ת"א הוא תל-אביב. כל מה ששייך לעיר אחרת, הוא לא תל-אביב.

ציטוט:
כל מטרופולין בעולם ידוע שכשאומרים "אנחנו הולכים לעיר" הכוונה למתחם מסויים, בדרך כלל יחסית קטן - שהוא ממש ממש העיר

לא נכון.

"למשחק מול מכבי הוד השרון חובה על הקבוצה להופיע עם הרכב משני שיאפשר להוד השרון לנצח ... ניצחון לא צפוי, יגדיל, באופן לא ספורטיבי, את סיכויי ההישארות שלה, על חשבון עירוני נהריה" בן קפלן, מבעלי הפועל אוסישקין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 03:54 
נו... אז מסתבר שהדפקט המחוצ'קן עם שיגעון הגדלות
יצר ויכוח יותר מעניין מדיסקו אינפרנו/אולטראס אנדרטייקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 07:31 
הילד דיבר בשיעור וקיבל ריתוק לביה"ס עד לשעה 18:00 אתמול.
כשחזר הביתה קיבל עונש מההורים בלי מחשב יומיים.
אין על כיתה ו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 13:55 
bloodbrother כתב:
כמה שטויות. כל מה ששייך לעיר ת"א הוא תל-אביב. כל מה ששייך לעיר אחרת, הוא לא תל-אביב.

ציטוט:
כל מטרופולין בעולם ידוע שכשאומרים "אנחנו הולכים לעיר" הכוונה למתחם מסויים, בדרך כלל יחסית קטן - שהוא ממש ממש העיר

לא נכון.

יפו זה לא תל אביב וזה "שייך" לעיר תל אביב.

ולפחות באירופה, גם אנשים שגרים בתוך ערים (נגיד, ברלין) אומרים "הולכים לעיר" והכוונה למרכז. עם זאת אני מודה שההכירות שלי עם חו"ל היא לא מאד מעמיקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 14:20 
סמל אישי של המשתמש
dreamTheater כתב:
bloodbrother כתב:

ציטוט:

לא נכון.

ולפחות באירופה, גם אנשים שגרים בתוך ערים (נגיד, ברלין) אומרים "הולכים לעיר" והכוונה למרכז. עם זאת אני מודה שההכירות שלי עם חו"ל היא לא מאד מעמיקה.

יפו זאת לא דוגמא, כי היא עיר שהיתה קיימת הרבה לפני תל-אביב.

רמת אביב, פלורנטין, ובזל הן שכונות של תל-אביב. כמו שהמישן, טנדרלויין, סאנסט ופאסיפיק הייטס הן שכונות של סן פרנציסקו.

"למשחק מול מכבי הוד השרון חובה על הקבוצה להופיע עם הרכב משני שיאפשר להוד השרון לנצח ... ניצחון לא צפוי, יגדיל, באופן לא ספורטיבי, את סיכויי ההישארות שלה, על חשבון עירוני נהריה" בן קפלן, מבעלי הפועל אוסישקין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 16:09 
סמל אישי של המשתמש
bloodbrother כתב:
dreamTheater כתב:
bloodbrother כתב:

ציטוט:

לא נכון.

רמת אביב, פלורנטין, ובזל הן שכונות של תל-אביב. כמו שהמישן, טנדרלויין, סאנסט ופאסיפיק הייטס הן שכונות של סן פרנציסקו.

אני חושב שdreamTheater מתבלבל מעט עם המושג downtown, שרווח בעיקר בערים בצפון אמריקה, ושהתפתח ככל שהתפתחו השכונות שמסביב ופרברי השינה.

מהבחינה הזאת, גם לת"א יש את הדאונטאון שלה (דרום-מרכז ת"א, סביבות הרצל, אלנבי, לילנבלום, רוטשילד וה"סיטי" העסקי), יש את המידטאון (דיזנגוף, בן יהודה, אבן גבירול), ויש את האפטאון (כיכר המדינה, נורדאו, וכל מה שצפונית לארלוזרוב). הכל קצת צפוף ובזעיר אנפין, כיאה לעיר קטנה וקומפקטית כמו ת"א. רמת אביב והשכונות הצפוניות הן כבר משהו אחר, יותר סוג של פרברי שינה (כמו גם כמה מן הערים המקיפות את ת"א, כמו רמת השרון, הרצליה, גבעתיים, בת ים ואפילו חולון ורמת גן).

.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 18:07 
סמל אישי של המשתמש
bloodbrother כתב:

ציטוט:

לא נכון.

בכל פעם שאני פוגש מישהו שאומר לי שהוא גר בתל אביב,
ואז כשאני שואל אותו מאיפה בתל אביב אז הוא עונה לי
צהלה\אפקה\שיכון דן\מעוז אביב ועוד כל מיני שכונות כאלה באיזור
אז אני חש כאילו הוא ניסה לעבוד עלי בהתחלה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 20:57 
סמל אישי של המשתמש
תכונה מכביסטית ידועה - לרשום צ'קים בלי כיסוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 21:03 
איפה אתה עכשיו אינפרנו????? הקופים בשוק :LAGUH!:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 21:13 
סמל אישי של המשתמש
שכחתם שמולכם עומדת המפלצת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 21:31 
סלקטר? אבטיח? אינפרנו???
הממממ... מעניין לאן הם נעלמו :WHOME:?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 22:30 
UP

:LAGUH!: :LAGUH!: :LAGUH!:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 22:36 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 22:57 
סמל אישי של המשתמש
אינפרנו יזיינו אותנו בתחת!!! יו יו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 23:03 
סמל אישי של המשתמש
פורמאלינא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 23:04 
The Other Guy כתב:
פורמאלינא.

!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 23:18 
Frank Serpico כתב:
bloodbrother כתב:
dreamTheater כתב:
bloodbrother כתב:

ציטוט:

לא נכון.

אני חושב שdreamTheater מתבלבל מעט עם המושג downtown, שרווח בעיקר בערים בצפון אמריקה, ושהתפתח ככל שהתפתחו השכונות שמסביב ופרברי השינה.

מהבחינה הזאת, גם לת"א יש את הדאונטאון שלה (דרום-מרכז ת"א, סביבות הרצל, אלנבי, לילנבלום, רוטשילד וה"סיטי" העסקי), יש את המידטאון (דיזנגוף, בן יהודה, אבן גבירול), ויש את האפטאון (כיכר המדינה, נורדאו, וכל מה שצפונית לארלוזרוב). הכל קצת צפוף ובזעיר אנפין, כיאה לעיר קטנה וקומפקטית כמו ת"א. רמת אביב והשכונות הצפוניות הן כבר משהו אחר, יותר סוג של פרברי שינה (כמו גם כמה מן הערים המקיפות את ת"א, כמו רמת השרון, הרצליה, גבעתיים, בת ים ואפילו חולון ורמת גן).

.

מדוייק להפליא, אני איתך מהיום :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 23:20 
סמל אישי של המשתמש
ירוק זה כמו צהוב.

חזרתי עכשיו מחיפה ואין לי מילים :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 23:28 
סמל אישי של המשתמש
inferno כתב:
איצטדיון שלם של קופים משוגעים שרק רוצים לזיין אותכם. והם יזיינו.

הפוך גוטה

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 23:42 
סמל אישי של המשתמש
תמונה

לפותח האשכול
תסתכל טוב
מעבר לארובות
קצת אחרי הבתים שמה באופק
ממש ממש בקצה
טיפל'ה לימין
אתה רואה את זה?
את הזין שקיבלתם היום?

מפלצת?
שום דבר שK300 ומהארן לאלה אחד לא יכולים לפתור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2010, 23:51 
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אפריל 2010, 00:20 
סמל אישי של המשתמש
אוקיי...אז יאללה...מממ..ביי :LAGUH!: :LAGUH!: :LAGUH!:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 212 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: