תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 11:42

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אריק אינשטיין נפטר
הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 18:04 
סמל אישי של המשתמש
וואו, מעולה.
:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 18:57 
סמל אישי של המשתמש
לטובת העצבניים, יש גם צעיף של מכבי ליד הבית שלו. לזה נראה לי חדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 20:27 
אחד אדום כתב:
אני חושב שיש משהו מדהים בזה שמכבי, שהוא תיעב בכל כך הרבה מובנים באים ושמים צעיף על הקבר שלו, זה מעצים את הגדולה שלו. כל כך הרבה אוהדים של קבוצות אחרות אהבו אותו בלי קשר למחלה שלו כלפי הפועל. אני הולך בחובבי ציון עכשיו, מאות אנשים בלי שום קשר לספורט ״מבזבזים״ את סוף השבוע היפה הזה כדי לבוא, להביא את המשפחה, הילדים כדי לנסות לשחרר מעט את העצב שמותו גרם להם
אני לא נכנס לסיבה שמכבי או חיפה או הפועל ירושלים עשו את המחוות כלפיו, בעיני זה מראה את עוצמתו של בן אדם אחד שאף פעם לא רצה אבל תמיד היה בלב הקונסנזוס
״ואני אומר יש שבעה מליון אזרחים במדינה למה אתה נטפל לאריק איינשטין״

ואם כבר צעיף כחול צהוב מן הראוי היה לשים צעיף של הלייקרס

:ROSE:

"העצבות נועלת שערי שמיים,התפילה פותחת שערי שמיים והשמחה בכוחה לשבור חומות"(הבעש"ט)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 22:04 
סמל אישי של המשתמש
תמונה
התרומה האמיתית של אריק איינשטיין
יחד עם עלי מוהר, שינה איינשטיין את הדנ"א של הפועל ת"א, ובנה בית לאלפי אנשים עם
 זהות עצמית שבירה, מעורערת, לא "ווינרית"

אלון עידן

1 קשה לכתוב על אריק איינשטיין, משום שכל מה שקורה בימים האחרונים הוא בדיוק ההפך ממה שאיינשטיין ייצג. הנוירוזה שיצאה מכלל שליטה והתקבעה בתצורתה כאירוע לאומי מזכירה לי את הרגעים האלה שמכבי תל אביב כדורסל זוכה באליפות אירופה וכל המדינה מקיאה עליך גאווה סינתטית. למרות שמדובר באיש יקר ובמוות כואב, העצב התהפך לכדי מתקפה פטריוטית שמרעישה בכל החזיתות, ואני מרגיש שקשה לחלץ מתוך הכאוס הזה את רסיסי הפשטות שהרכיבו את איינשטיין.

בכל זאת, אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי לבוז לכל אותם אנשי תקשורת ספורט אלימים – אתם כבר מכירים את השמות – שמזילים דמעה על לכתו ומשבחים את פועלו וקושרים כתרים לגדולתו. אם אותם אנשים באמת היו מפנימים משהו ממה שייצג, הם לא היו מוליכים את תקשורת הספורט לעברי פי פחת, תוך שהם גוזרים קופונים כלכליים ומעמדיים. מה הערך של תוגתם ועצבותם ומלותיהם המנחמות, כשהם אלה שהשליכו את אותה "אריק איינשטייניות" של הספורט לפח האשפה? מה ערכן של אותן דמעות, שעשו להן טבע לשנות מצב צבירה ולהפוך לצעקות ועלבונות וקללות? אם אריק איינשטיין אכן היה גדול כפי שהם טוענים כעת, איך הם מיישבים זאת עם התנהלותם האלימה, שמהווה אנטיתזה לכל מה שגילם?

התשובה כמובן פשוטה: תמיד נעים לכבס את רגשי האשמה על סלע מוצק של ניקיון כפיים ועליונות מוסרית. הרי כבר למדנו את מנהגם של אותם "מאמינים", שרגע אחרי ביצוע הפשע היומי חובשים כיפה לבנה, מניחים טלית ומכופפים את הגב במקצבי התפילה; והרי כבר למדנו את אותם פוליטיקאים חגיגיים, שנואמים בהתלהבות על ערכים נעלים ורגע אחרי ירידתם מהבמה מכניסים מעטפה אל כיסם.

אבל אי אפשר לקלל ביום ולברך בלילה. אי אפשר לדרדר את תרבות הספורט אל התהום, ובמקביל לבכות את מי שתפארתו היתה על אותה תרבות ספורט. חבל שהמשכיל בעת ההיא לא נדם.

2 אריק איינשטיין, יחד עם עלי מוהר, שינו את הדנ"א של הפועל תל אביב. כשאיינשטיין שר את השורה שכתב "ואני חושב הפועל שוב הפסידה, ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים להם ת'לב", הוא נטל סליל אחד מתוך השניים שמרכיבים את הדנ"א של המועדון ועיקם אותו לנצח. הסליל השני נמחץ ורוטש כשמוהר כתב את השורה "אמרו לו שהחולצה האדומה זאת לא מציאה", שהופיעה מיד אחרי הבית המכונן הבא: "גם כשהלך לכדורגל, הוא לא חיפש לו רק ניצחון, ובהתלהבות של עגל ויתר על שקט וביטחון, ועד היום הוא עם הדגל ועם הצבע הלא נכון".

מה ששני המופעים האלו עשו הוא דבר כמעט בלתי נתפש במונחים של זהות והגדרה עצמית. הפועל תל אביב, קבוצה שייצגה את מפא"י, את ההסתדרות, את "השבט הלבן", את ההגמוניה – התהפכה לפתע לכדי תצורה חדשה, שייצגה כעת ערכים שונים בתכלית: אנדרדוגיות, אאוטסיידריות ולוזריות. לפתע אוהד הפועל, אותו אחד ששלט במדינה ובמידה רבה דחק את האוכלוסיות האחרות למטה ולאחור, מצא את עצמו עם חולצה שהיא "לא מציאה", מניף את "הדגל הלא נכון".

השאלה המעניינת היא כיצד נקלטו ערכים הופכיים כל כך, חתרניים במידה מסוימת, בתוך אותו גוף ישן ושבע, שבבטנו נבלעו ברבות השנים אליפויות וגביעים רבים. נדמה לי שאחת התשובות האפשריות היא שהשירים האלו נכתבו מתוך רגישות גדולה לשינוי היסודי שהתחולל במדינה באותן שנים ועדיין לא נקלט במונחים מודעים. בבסיס השינוי עמדה התחזקותן של קבוצות שוליים, שסבלו מקשיי קליטה בשנותיה הראשונות של המדינה. איינשטיין ומוהר זיהו את שינוי הסטטוס, את היחלשותה של ההגמוניה, ותימללו בכישרון את המצוקה שהלכה והתגבשה.

בעיניי, גדולתם היתה בכך שאל אותה מצוקה, שיכולה היתה גם לגרור פסטיבל שירי דיכאון, הם בחרו לצקת דווקא חיוך וקריצה ואירוניה. הבחירה שלהם להלל את ההפסד ולשיר את הכישלון, התגלתה כמזהירה: באופן כמעט אבסורדי, הפכה הפועל תל אביב - עד לפני כמה דקות סמל ההגמוניה - מוקד עלייה לרגל דווקא לאוכלוסיות חדשות, שביקשו להימלט מאותה לאומיות דביקה, אלימה ופטריוטית, שהפכה בת לוויה לחלק מהקבוצות האחרות שצברו כוח בישראל.

המצב הנפשי החדש שחרתו איינשטיין ומוהר על סמל הפועל תל אביב - "גאוות ההפסד" - איפשר למאות אלפים בישראל לא להתבייש בזהות העצמית השבירה, המעורערת והלא "ווינרית" שלהם. במדינה שמעלה על נס בעלי הון, אנשי כוח, מצליחנים מקצועיים ובוגרי תואר שני במינהל עסקים, הפכה הפועל תל אביב מקלט לכל אותם ילדים בנפשם שתחושת הכישלון היתה מוכרת להם ושאת האמביציה הלאומית להצליח, להצטיין, לדרוס ולרמוס הם אף פעם לא הבינו.

3 יהיה זה רק הוגן לומר שהשנים האחרונות מרמזות על כך שאותו מצב נפשי מעורער ומשובש, ולכן אירוני, מידלל בקרב אוהדי הקבוצה. ההשתלטות של חלקים בקהל על המועדון, הניסיון לכפות את עמדתם, פרצי האלימות המסוימים, שיתוף הפעולה עם הדת הקפיטליסטית (ע"ע רכישת איתי שכטר) – כל אלו מלמדים על אקטיביות שבבסיסה רצון לשלוט, אלמנטים שבהחלט לא מייצגים את הפסיביות החביבה והמחויכת של מוהר ואיינשטיין.

אולי זו דרכו של עולם: שכל התאגדות, גם של חלשים ונדכאים ואאוטסיידרים, טבעה להזריק כוח אל תוך הארגון החדש שנוצר. וייתכן שאותו כוח טבעו להיתרגם לכוחנות, שמבקשת לשלוט ולהכתיב, ובעצם – לנצח. והדיסוננס הזה, בין השורשים הלוזריים המקוריים של הארגון, לבין הרצון המחודש לנצח, סופו להתערבב ולהוליד מתוכו תצורה חדשה של מועדון.

ובכל זאת, כמה שאלות מנקרות: כיצד תיראה הפועל תל אביב החדשה, זאת שתיוולד בעוד כמה שנים מתוך הבלבול הגדול? מה יהיה מקומם האמיתי של איינשטיין ומוהר בתצורה החדשה – האם יהיו חלק ממשי מהדנ"א או סתם פנים שמרוחים על פוסטר שטוח? מה יקרה כשמישהו יסכם ניצחון דחוק ב"פירקנו אותם 0-1" – האם עדיין יעלה בקהל אותו חיוך אירוני, ממזרי, וודי אלני, או שמא פרצוף עגל שכולו אומר תמיהה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 02:23 
סמל אישי של המשתמש
גוטמן על אריק
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L ... =obnetwork
אותי הוא ריגש :ROSE:

אגב, שגריר ישראל ציין באו"ם את מותו של אריק, וציטט את השיר אני ואתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 03:41 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 04:01 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
"תגיד לי מתי הדרבי, עוד שבועיים? יא ווראדי. הם חזקים, הכלבים ."

:HEART2:

כן, צעיף שלהם הוא רוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 04:33 
סמל אישי של המשתמש
Frank Serpico כתב:
ומסכן אריק, זה שנמנע כל חייו מלעטות על גופו את הצבע הצהוב (מלבד באחד המערכונים, שם הוא לבש צהוב), במותו באו אוהדי היריבה ובלא יכולת להתנגד, עטו עליו את הצבע הצהוב, אותו צבע שהוא נמנע ממנו חיים שלמים, ולא סתם צבע צהוב - צעיף של מכבי!

הפוך גוטה הפוך .......
אריק כיבד את כל יריביו הספורטיביים
1. הוא ממש לא נמנע מלעטות על גופו את הצבע הצהוב . הוא אמר פעם שזה צבע יפה , והוא לא יתן למכבי להרוס לו אותו .
2. בשיר המונדיאל , הוא הזכיר גם סמלים של מכבי : "עוד נדגיש את גדעון טיש וכו'...שפיגל וגלזר. ( הרי הוא יכול היה לשים רק שמות של שחקני הפועל , אך נתן כבוד ליריביו שלא כמו חלקכם שמדברים כביכול בשמו דברים הפוכים )
3. אריק כתב את השיר "מכבי הישן" שתיאר את מגרש מכבי ברחוב רש"י ליד קולנוע אוריון ז"ל .
4. בסרט "עיניים גדולות" הוא שיחק תפקיד של שחקן מכבי .
5. חבריו הטובים ביותר היו אוהדים מכל הקבוצות , הרבה מהם מכביסיטים .

- אני מקווה שאוהדי הפועל ילכו בדרכו של אריק
- כל הכבוד לאוהדי מכבי שבאו לכבד את אריק במותו
- וצריך להודות שגם אוהדי בית"ר הפתיעו ומחאו לאריק כפיים - כל הכבוד גם להם . כשמגיעה מילה טובה היא צריכה להאמר .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 04:45 
מה עניין ה"כבוד" לעניין הסמלים המכביסטים?

והטעונים האלו... נו באמת.

אנשים משחקים תפקידים של נאצים בסרטים. זה לא הופך אותם לנאצים.
יש לנו שירים על איצטדיון טדי (מכיר את "שימו את ירושלים"?). זה לא אומר שכל מי ששר את זה הוא אוהד בית"ר. השיר שאתה מביא הוא שיר שבו אריק מתאר אזור מסויים בת"א ליד שוק בצלאל. בראיון האחרון שלו הוא גם מזכיר את המשחקים שם (שבהם הפועל כמעט תמיד הפסידה).
באותו טור הוא גם אומר שיש לו מעט חברים מכביסטים. אחד מהמכביסטים האלו, מוני מושונוב, סיפר שאריק (כמו כמעט כולנו) היה כל שבוע אוהד את הקבוצה שמשחקת נגד מכבי באירופה.

הקיצר, כל הויכוח הזה נראה לי טיפשי. אריק לא היה מהאו"ם. הוא היה אוהד הפועל. אף אחד מאיתנו, בין אם הוא "מכבד" או לא את מכבי, לא יחלום לשים על עצמו צעיף של מכבי. מה גורם לך לחשוב שאריק הרגיש אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 05:06 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:
מה עניין ה"כבוד" לעניין הסמלים המכביסטים?

והטעונים האלו... נו באמת.

אנשים משחקים תפקידים של נאצים בסרטים. זה לא הופך אותם לנאצים.
יש לנו שירים על איצטדיון טדי (מכיר את "שימו את ירושלים"?). זה לא אומר שכל מי ששר את זה הוא אוהד בית"ר. השיר שאתה מביא הוא שיר שבו אריק מתאר אזור מסויים בת"א ליד שוק בצלאל. בראיון האחרון שלו הוא גם מזכיר את המשחקים שם (שבהם הפועל כמעט תמיד הפסידה).
באותו טור הוא גם אומר שיש לו מעט חברים מכביסטים. אחד מהמכביסטים האלו, מוני מושונוב, סיפר שאריק (כמו כמעט כולנו) היה כל שבוע אוהד את הקבוצה שמשחקת נגד מכבי באירופה.

הקיצר, כל הויכוח הזה נראה לי טיפשי. אריק לא היה מהאו"ם. הוא היה אוהד הפועל. אף אחד מאיתנו, בין אם הוא "מכבד" או לא את מכבי, לא יחלום לשים על עצמו צעיף של מכבי. מה גורם לך לחשוב שאריק הרגיש אחרת.

אני מקווה שזה לא יהפוך לוויכוח . אריק היה אוהד הפועל אמיתי .
"מכבי הישן" - נכון השיר על הסביבה , אבל לא הייתה לו בעיה להכניס את המילה "מכבי" לתוך השיר .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 10:43 
סמל אישי של המשתמש
הסלע האדום כתב:

2 אריק איינשטיין, יחד עם עלי מוהר, שינו את הדנ"א של הפועל תל אביב. כשאיינשטיין שר את השורה שכתב "ואני חושב הפועל שוב הפסידה, ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים להם ת'לב", הוא נטל סליל אחד מתוך השניים שמרכיבים את הדנ"א של המועדון ועיקם אותו לנצח. הסליל השני נמחץ ורוטש כשמוהר כתב את השורה "אמרו לו שהחולצה האדומה זאת לא מציאה", שהופיעה מיד אחרי הבית המכונן הבא: "גם כשהלך לכדורגל, הוא לא חיפש לו רק ניצחון, ובהתלהבות של עגל ויתר על שקט וביטחון, ועד היום הוא עם הדגל ועם הצבע הלא נכון".

אני חייב לציין שמבחינתי ה"אוהד מספר אחד" היה ונשאר עלי מוהר זיכרונו לברכה, ולא אריק איינשטין. לקנות את העיר כל שישי רק בשביל הטור שלו על הפועל. שבע שנים אחרי ואני עדיין מתגעגע למילים שלו כל יום שישי.
אריק איינשטין תמיד היה בעיני קודם כל זמר ויוצר מדהים ורק אחר כך אוהד הפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 10:53 
שניהם היו אוהדים גדולים ללא ספק אבל גם אחראים לדימויים לא מדהימים של הפועל, ה1-0 של עלי והפועל שוב הפסידה של אריק לא היו הייצוג שהפועל צריכה . אני עדיין חושב שרוב האוהדים לא דבקו בגישה האומללה הזו, אבל עדיין.
כששומעים את אריק בראיונות הוא לא תמיד נשמע ככה, אל אף שהאופי שלו היה להיות לחוץ ופסימי. הוא גם ציין שהשיר הכי יפה של הפועל הוא השדים האדומים, שאותו כתב עלי, אז יש גם צד שני שחבל שלא קיבל את ההד המתאים.

ומומלץ לקנות את הסוג של ביוגרפיה שעלי עשה עם אריק, יותר אוסף של סיפורים קצרים, בשביל ההומור והסיפורים של פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 11:43 
סמל אישי של המשתמש
איך זה נקרא? איפה אפשר לקנות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 11:44 
מושונוב אוהד מכבי?
אכזבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 11:51 
לא ידעת עד היום? אכן מאכזב, במיוחד לנוכח הרקע הבולגרי והרמלאי שלו.

אחד האדומים, הספר נקרא זו אותה האהבה והוא כולל גם דיסק עם הקלטות של השיחות וסיפורים. אין לי מושג איפה אפשר לקנות, מניח שבסטימצקי/צומת ספרים הקרובה לביתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 11:55 
http://www.book4book.co.il/catalog.php?id=3045

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 11:58 
סמל אישי של המשתמש
אחד האדומים כתב:

אריק איינשטיין - זו אותה האהבה
ביוגרפיה בראשי פרקים
אריק איינשטיין & עלי מוהר

http://mendele.co.il/?wpsc-product=arikeinstein

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 11:59 
סמל אישי של המשתמש
שחר כתב:

תודה לשניכם :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 13:15 
סמל אישי של המשתמש
sylar כתב:
אחד האדומים כתב:

אריק איינשטיין - זו אותה האהבה
ביוגרפיה בראשי פרקים
אריק איינשטיין & עלי מוהר

http://mendele.co.il/?wpsc-product=arikeinstein

:BOW: :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 16:14 
סמל אישי של המשתמש
אדמין - נא לשלוח לפורמאלין או לנעוץ. ככה או ככה לא לנעול. תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 16:47 
סמל אישי של המשתמש
ירדן כתב:
אדמין - נא לשלוח לפורמאלין או לנעוץ. ככה או ככה לא לנעול. תודה.

אם האשכול יעבור לפורמאלין הוא ינעל אוטומטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2013, 17:00 
לשים צעיף של מכבי על הקבר של אריק איינשטיין זה כמו לשים מעלית בתוך השירותים - לא קשור לכלום.
באותה מידה היו יכולים לשים שם דגל של ברית המועצות או של רמי לוי או של תנועת בני עקיבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 דצמבר 2013, 00:09 
א'. אדמין בבקשה - תדביק.

ב', אוהדי הפועל פ"ת :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 דצמבר 2013, 20:23 
סמל אישי של המשתמש
מישהו יכול להביא את הכתבה שהייתה היום על הילדה בשש עם ?!

עריכה:
לא משנה, מצאתי:
http://www.mako.co.il/news-channel2/Six ... 241004.htm

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 דצמבר 2013, 21:14 
סמל אישי של המשתמש
שמעתי שבמשחק של הפועל ירושלים, נראה לי שזה היה במסגרת אירופאית, במלחה, האוהדים ערכו מחווה לאריק איינשטיין.

יש לזה תיעוד ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2013, 00:52 
http://www.thepost.co.il/news/new.aspx? ... r9VQ=EIIDI

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2013, 09:46 
סמל אישי של המשתמש
היום מסתיימת השבעה, עליתי לקבר לפני שהמשפחה מגיעה וכל הבלאגן התקשורתי. אורי זוהר היה פה אתמול בערב אמר לי אחד הבודדים שעמד ליד הקבר.
הקבר היה עמוס בצעיפים של הפועל, פתקאות, זרים ונרות נשמה.
המחשבה שעברה לי שהאנשים שאהבו אותו, כבר השאירו מצבה אמיתית חיה ובועטת על קברו, מצבת שיש קר תהיה מיותרת ומיותמת לעומת החום שיש בצעיפים של הפועל ובמילים של אנשים שאהבו אותו
זהו, כבר לא מחכה לשמוע חצי מילה שלו בתקשורת ולהתרגש
כבר לא יצא שיר חדש שאף אחד לא משמיע אבל הוא מרגש כמו קודמיו
כבר לא יהיה מי שמתרגש בדרבי כדורסל שאנחנו מנצחים בו, כמוהו.
העולם משתנה, מתפתח ובסף גם האנשים שפס הקול שלהם ליווה את חיינו עוזבים אותנו
אני מרגיש יתמות מאיש שלא היכרתי
יהי זכרו ברוך :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2013, 09:50 
אל באנדי כתב:
מישהו יכול להביא את הכתבה שהייתה היום על הילדה בשש עם ?!

עריכה:
לא משנה, מצאתי:
http://www.mako.co.il/news-channel2/Six ... 241004.htm

וואו. כשאתה חושב ששמעת עליו כבר הכל ואי אפשר לחדש מגיע עוד סיפור כזה כמו של האבא של הילדה ומדהים אותך מחדש לגבי הבנאדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2013, 10:06 
אחד הדברים שהיה כיף בהפועל תמיד, שהיו לנו אוהדים גדולים, ענקי רוח, דמויות גדולות מהחיים כמו אריק ועלי.
לצערי עכשיו לא נשאר לנו כלום. נצטרך להמציא את עצמנו מחדש ולחפש ענקים חדשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2013, 22:24 
משהו נדיר שמצאתי-
אריק אינשטיין הגיע גם לחלל-

יהיה נחמד אם מישהו שיודע איך יצליח לסדר את האיכות..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: