תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 25 אפריל 2024, 20:00

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אריק אינשטיין נפטר
הודעהפורסם: 29 נובמבר 2013, 22:44 
סמל אישי של המשתמש
גביזון כתב:

מה זה היה גביזון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2013, 22:47 
סמל אישי של המשתמש
ועוד משהו, בשבילי זה מאוד קשה לאבד בן אדם אהוב שאף פעם לא היכרתי
כלומר ראיתי אותו כל כך הרבה אבל במדיה חד צדדית, הוא לא ראה אותי אבל תמיד דיבר אלי
לבכות על אדם שלא היכרתי, להתגעגע לדיבור שלו, לתנועת הגוף הייחודית שלו
וקשה לי וקשה לעם שלם שגדל עליו, מהדור של ההורים שלי או סבים של חלקינו כאן ועד לילדים ששומעים עדין שירים שלו
ולנו יש אחד את השני, ערב משותף, שירים. מה יש לאוהד מכבי שגם אהב את אריק לא פחות מאיתנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2013, 22:48 
סמל אישי של המשתמש
Frank Serpico כתב:
גביזון כתב:

מה זה היה גביזון?

מחווה לאריק ז"ל של הפועל ראשון לציון כדוריד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2013, 23:34 
סמל אישי של המשתמש
לא מבין את הבעיה עם הצעיף הצהוב, בעיניי זאת מחווה יפה.
אף אחד לא בא לפגוע בכבודו, להיפך, באו להראות שהכבוד אליו הוא מעבר ליריבות ספורטיבית
תנסו לראות בזה משהו טהור ויפה ואל תחפשו לכעוס.. בחייאת שחררו.
אגב כבוד שחוצה יריבות ספורטיבית, למה ביום חמישי מכבי חיפה שיחקו עם סרטים שחורים לזכרו בעוד שמכבי ת''א לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 00:39 
Feigenbaum כתב:
אף אחד לא בא לפגוע בכבודו, להיפך, באו להראות שהכבוד אליו הוא מעבר ליריבות ספורטיבית
אגב כבוד שחוצה יריבות ספורטיבית, למה ביום חמישי מכבי חיפה שיחקו עם סרטים שחורים לזכרו בעוד שמכבי ת''א לא?

מכבי חיפה זאת קבוצה שעדיין מחפשת את הזהות שלה. אז הם התלבשו על שלנו.

אני מקווה שאף אחד לא מצפה מהקבוצה שלנו להתאבל (כקבוצה) כאשר אוהד מפורסם של קבוצה אחרת ימות.

וכל מילה של פרנק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 01:46 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:
Feigenbaum כתב:

אני מקווה שאף אחד לא מצפה מהקבוצה שלנו להתאבל (כקבוצה) כאשר אוהד מפורסם של קבוצה אחרת ימות.

וכל מילה של פרנק.

זה לא זהות שלך, זה זהות של מדינה. הייתי בוכה גם אם הוא היה אוהד מכבי. ומי שמרגיש צורך לבטא את הכאב שלו זאת זכותו והזלזול בו מראה משהו עליך לא עליו
כשאוהד שלנו נרצח בכיכר מלכי ישראל לא מדינה שלמה התאבלה עליו? אז הוא היה גם ראש ממשלה של אותה מדינה, באישה זכות קבוצות כדורגל התאבלו עליו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 05:57 
אני לא יודע אם אתה מתמם או שאתה באמת לא מבין את הנקודה.

אתה ראית הרבה צעיפים של מכבי על הקבר של רבין? או לחילופין אתה זוכר את מכבי חיפה/ת"א עולה לשחק עם סרטים שחורים אחרי שנעמי שמר נפטרה? אתה זוכר את הצעיף של מכבי חיפה על הקבר שלה? או מהכיוון השני למרות שאני בטוח שיש המון סטודנטים מאונ' ת"א שאבלים וכואבים את מותו של אריק, אתה חושב שהדגלים באוניברסיטה הורדו לחצי התורן וכל שעור יתחיל בדקת דומיה לזכרו?

אם אריק אינשטיין היה אוהד מכבי (וביננו, זה לא מקרי שהוא לא היה) אז הייתי עצוב מאוד על מותו בגלל שהוא היה אמן אדיר, אבל לא היה לי שמץ של צורך להביע את העצב הזה באמצעות צעיף של הפועל ובטח ובטח באמצעות כדורסל אדום. גם לא הייתי רוצה שהקבוצה שלי תתעסק עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 07:09 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:
אם אריק אינשטיין היה אוהד מכבי (וביננו, זה לא מקרי שהוא לא היה) אז הייתי עצוב מאוד על מותו בגלל שהוא היה אמן אדיר, אבל לא היה לי שמץ של צורך להביע את העצב הזה באמצעות צעיף של הפועל ובטח ובטח באמצעות כדורסל אדום. גם לא הייתי רוצה שהקבוצה שלי תתעסק עם זה.

!!!
וזה בעצם לב העניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 08:30 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:

אתה ראית הרבה צעיפים של מכבי על הקבר של רבין? או לחילופין אתה זוכר את מכבי חיפה/ת"א עולה לשחק עם סרטים שחורים אחרי שנעמי שמר נפטרה? אתה זוכר את הצעיף של מכבי חיפה על הקבר שלה? או מהכיוון השני למרות שאני בטוח שיש המון סטודנטים מאונ' ת"א שאבלים וכואבים את מותו של אריק, אתה חושב שהדגלים באוניברסיטה הורדו לחצי התורן וכל שעור יתחיל בדקת דומיה לזכרו?

הם עלוקות. זה טבעם. זה לא בצחוק אריק אינשטיין זה בהרבה מובנים לא נעים להגיד זה כבוד להיות קשור אליו. אז כמו שכל מי שבמקרה אכל לידו פלפל בכתר המזרח פתאום מתראין? אז הם גם כן תוקעים את הצעיף המסריח שלהם.זה כמו שהם כעסו על "מיצגים את הפועל לאאת ישראל" הם רצו חתיכה מזה. הם באמת כועסים למשל שאנחנו לא צוהלים שהם מנצחים ביורליג או איך ששמון מזרחי קורא לקרקס הזה של נמושות הNBA שהוא ועוד כמה מנהלים באירופה . כי ככה הם? אבל מוני מושונוב תאר אתמול בדיוק מה אריק עשה לו להסביר לו שהוא בעד היוונים בכדורסל. הם כמו הקופים שקופצים מאחרי המרואיין בטלויזיה. יש שם מצלמה? הם דוחפים את הצעיף בצבע שתן שלהם. עלוקות ככה הם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 08:46 
סמל אישי של המשתמש
או למשל שעלי מוהר נפטר? זה לא היה אבל לאומי כזה . אז מה הם הגיעו? מה הם לא אוהבים את שיעור מולדת? או שיר השיירה? אז הם לא באו עם הסמרטוט המוושתן שלהם . כי אריק אינשטיין היה באמת איש נדיר וגם יוצר ענק וגם אני למשל אם לא היה מזוהה ככה עם הקבוצה? לא הייתי חושב שצריך לעשות איזה שהם דברים בשם הקבוצה.
מה יותר רבין היה אוהד של הפועל גם כן. אף אחד מאתנו לא הלך לדחוף את הצעיפים שלנו בהלוויה וגם הם לא כי הוא היה סתם אוהד.
אריק אינשטיין בנוסף להיותו יוצר ענק היה הפועל בכל רמח אבריו. אבל הוא ענק אז הם דוחפים את הטלפיים שלהם. אתמול ישבנו בערב באיזה חבורה מקרית של אנשים במסעדה בבן יהודה אף אחד מהם לא הולך ולא רואה כדורגל או כדורסל בכלל צחקו עלי השמנת של המדינה הזאת עורכי דין ורופאים ובעלי עסקים גדולים . אז דבר ראשון זה היה מדהים לראות איזה עשרה זוגות כולם מדברים רק על אריק אינשטיין וכמה המוות שלו העציב אותם וכמה השירים שלו וכמה האורח חיים שלו ולא מפסיקים לדבר על זה . סיפרתי את הסיפור עם הצעיף הזה שהמחלה השארה בטרומפלדור? כולם ארמו זה באמת לא יפה לשים צעיף צהוב על הקבר שלו? זה לא יפה.
מחלה צהובה מגעילה ומתועבת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 08:51 
אחד אדום כתב:

זה לא זהות שלך, זה זהות של מדינה. הייתי בוכה גם אם הוא היה אוהד מכבי. ומי שמרגיש צורך לבטא את הכאב שלו זאת זכותו והזלזול בו מראה משהו עליך לא עליו
כשאוהד שלנו נרצח בכיכר מלכי ישראל לא מדינה שלמה התאבלה עליו? אז הוא היה גם ראש ממשלה של אותה מדינה, באישה זכות קבוצות כדורגל התאבלו עליו...

דידי הררי הוא גם דמות מוכרת ואהובה בישראל אם חס וחלילה הוא ימות, אני לא רואה מצב שמישהו פה בפורום או בכלל ילך וישים צעיף של הפועל על הקבר.
בYNET כתבו בטוקבקים שזה מעבר לספורט, גם אם זה מעבר לספורט אין שום סיבה לשים צעיף של היריבה הספורטיבית על הקבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 08:54 
אדמין, יהיה נפלא אם תדביק את האשכול כך שנוכל מדי פעם להיזכר, להמשיך לשתף ולדון.
:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 09:26 
מבאס אותי היה לראות את הצעיף הצהוב על ארונו של אריק עם כל מה שזה עורר בי,
והביקורת על כך כל כל מובנת וברורה ,
אלא שבנקודת זמן זו כבודו של אריק ,האבל עליו ,הזכרונות ,הגעגעוע אליו ,ההזדהות עם האדם יותר חשובים לי כרגע,
עם כל הבאסה הם לא יוכלו להרוס לי את מה ששייך לנו ועם מה שאנו מזוהים איתו עד עמקי נשמתנו,
ואני קורא בשקיקה כרגע כל טור ,כתבה ,את הטור של אריק מתרגש ,נהנה, מזיל דמעה פה ושם
וכל כך מאושר שאריק היה חלק מאיתנו ,
אף אחד לא יוכל לקחת לנו את זה ,אפילו איזה צעיף צהוב מסריח ,
אריק תמיד יהיה איתנו ,בשירים ,בזכרונות המסרים ובמה שהוא ייצג וסימל
רק מי שהיה חלק מאיתנו היה יכול לכתוב בטורו הראשון והאחרון -
ציטוט מדברי אריק הגדול :
"ואז בתוך החושך הגדול ,היה דרבי כדורסל.הפועל ניצחה 78:66 והחיים פתאום נהיו יפים.
בשבילנו אוהדי הפועל לנצח את מכבי בכדורסל זה כמעט כמו יום העצמאות "

:HEART2: :hapoel: :ROSE:

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 09:43 
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3889913,00.html

אריק: "מה שנשאר לי לעשות זה לעשות ניתוח לשינוי מין ולהתחתן עם השוער של בני יהודה"

:HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 10:14 
סמל אישי של המשתמש
צור ש. כתב:

אריק: "מה שנשאר לי לעשות זה לעשות ניתוח לשינוי מין ולהתחתן עם השוער של בני יהודה"

רן קדוש :HEART2: :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 11:06 
סמל אישי של המשתמש
Feigenbaum כתב:

!!!
כל מילה.
קשה לאנשים שמאמינים בבדלנות ורואים את החיים בשחור לבן לראות את הדברים מהפרספקטיבה שלך.
כן, גם אני חוטא בכך לפעמים משתדל כמה שפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 11:10 
tadmored כתב:
מבאס אותי היה לראות את הצעיף הצהוב על ארונו של אריק עם כל מה שזה עורר בי,
והביקורת על כך כל כל מובנת וברורה ,
אלא שבנקודת זמן זו כבודו של אריק ,האבל עליו ,הזכרונות ,הגעגעוע אליו ,ההזדהות עם האדם יותר חשובים לי כרגע,
עם כל הבאסה הם לא יוכלו להרוס לי את מה ששייך לנו ועם מה שאנו מזוהים איתו עד עמקי נשמתנו,
ואני קורא בשקיקה כרגע כל טור ,כתבה ,את הטור של אריק מתרגש ,נהנה, מזיל דמעה פה ושם
וכל כך מאושר שאריק היה חלק מאיתנו ,
אף אחד לא יוכל לקחת לנו את זה ,אפילו איזה צעיף צהוב מסריח ,
אריק תמיד יהיה איתנו ,בשירים ,בזכרונות המסרים ובמה שהוא ייצג וסימל
רק מי שהיה חלק מאיתנו היה יכול לכתוב בטורו הראשון והאחרון -
ציטוט מדברי אריק הגדול :
"ואז בתוך החושך הגדול ,היה דרבי כדורסל.הפועל ניצחה 78:66 והחיים פתאום נהיו יפים.
בשבילנו אוהדי הפועל לנצח את מכבי בכדורסל זה כמעט כמו יום העצמאות "

:HEART2: :hapoel: :ROSE:

כל מי שהקשיב להקלטה האחרונה של אריק,מבין ויודע שאריק לא התכוון ליום העצמאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 11:13 
אדום אופטימי כתב:
Feigenbaum כתב:

!!!
כל מילה.
קשה לאנשים שמאמינים בבדלנות ורואים את החיים בשחור לבן לראות את הדברים מהפרספקטיבה שלך.

אף אחד לא ישים צעיפים על הקבר שלי כשאני אמות.אבל אם הייתי מפורסם וזה כן היה קורה.לא הייתי רוצה שיישימו צעיף צהוב על הקבר שלי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 11:15 
צור ש. כתב:
אדמין, יהיה נפלא אם תדביק את האשכול כך שנוכל מדי פעם להיזכר, להמשיך לשתף ולדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 12:14 
סמל אישי של המשתמש
nati כתב:
אדום אופטימי כתב:
Feigenbaum כתב:

!!!
כל מילה.

אף אחד לא ישים צעיפים על הקבר שלי כשאני אמות.אבל אם הייתי מפורסם וזה כן היה קורה.לא הייתי רוצה שיישימו צעיף צהוב על הקבר שלי!

סבבה. אשתדל אם תיקבר בארץ , ואדע על כך לשים על קיברך צעיף אדום. אשתדל להשיג את בנו של האלוהים שיצטרף אלי. אם אתקל שם בצעיף צהוב מבטיח לך שאפנה אותו כי זו בקשתך.
לטעמי הצעיף הצהוב שהונח במקרה של אריק משמעותו "גם אני/אנחנו הצהובים מצדיעים לך ואוהבים אותך ואבלים במותך". ממה שאני חושב ומנסה להבין מי היה אריק זה לא היה מפריע לו. הרבה יותר מפםריע לו לטעמי ההלוויה החצי מלכותית שעשו לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 12:38 
סמל אישי של המשתמש
היום - שבע שנים למותו של עלי מוהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 12:53 
nati כתב:
אדום אופטימי כתב:
Feigenbaum כתב:

!!!
כל מילה.

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 13:30 
מדובר בסמל
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:

:ROSE: :ROSE: :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 14:28 
גיא האדום כתב:

גם מכבי ת"א מחפשת את הזהות שלה.

הרי כל הלאומנות והאהבת ישראל הזו שלהם זה בעצם קונטרה לאוהדי הפועל. שיר הניצחון שלהם הוא שיר של אוהדי הפועל ובאופן כללי הם קבוצה כללית של אנשים שאוהבים כדורגל ומכבי ת"א זו ברירת המחדל. וזו גם הסיבה שלרוב האוהדים שלהם לא באמת איכפת מהם.
הקבוצה של ההמון.
שום דבר מיוחד, סתם ברירת מחדל. קבוצה כללית. בלי שום מאפיין מיוחד.

ה"זהות" שלהם זה להיות בלב הקונצנזוס, זהו. בגלל הם היו חייבים להידחף גם עכשיו. הפריע להם שאריק איינשטיין נפטר ושבכל הקונצנזוס שסחף מדינה שלמה לשם שינוי הפועל איכשהו הייתה קשורה לסיפור, אז הם דחפו את האף שלהם. הפריע להם שהפועל "פופולארית ליום אחד". זה הכל.

תאמין לי שאם הוא לא היה אוהד הפועל והיו לו על הקבר רק פרחים, לא היה נזרק לו על הקבר הצעיף שלהם. אבל היו שם צעיפים של הפועל, אז בואו נציק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 14:46 
סמל אישי של המשתמש
אני חושב שיש משהו מדהים בזה שמכבי, שהוא תיעב בכל כך הרבה מובנים באים ושמים צעיף על הקבר שלו, זה מעצים את הגדולה שלו. כל כך הרבה אוהדים של קבוצות אחרות אהבו אותו בלי קשר למחלה שלו כלפי הפועל. אני הולך בחובבי ציון עכשיו, מאות אנשים בלי שום קשר לספורט ״מבזבזים״ את סוף השבוע היפה הזה כדי לבוא, להביא את המשפחה, הילדים כדי לנסות לשחרר מעט את העצב שמותו גרם להם
אני לא נכנס לסיבה שמכבי או חיפה או הפועל ירושלים עשו את המחוות כלפיו, בעיני זה מראה את עוצמתו של בן אדם אחד שאף פעם לא רצה אבל תמיד היה בלב הקונסנזוס
״ואני אומר יש שבעה מליון אזרחים במדינה למה אתה נטפל לאריק איינשטין״

ואם כבר צעיף כחול צהוב מן הראוי היה לשים צעיף של הלייקרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 14:51 
הכי פשוט יהיה לשאול את השאלה הפשוטה-מה היה קורה אם אריק איינשטיין לא היה אוהד הפועל (כלומר אם לא היו מונחים לו על הקבר צעיפים של הפועל), האם גם אז אלקטרה היו חייבים להניח לו על הקבר צעיף שלהם? או שאולי הם עשו את זה כי היה להם קשה לקבל את זה שפעם אחת הפועל היא הקבוצה שמקבלת את תשומת הלב של ההמון ולא הם? הרי מבחינתם ההמון=הם.
זה בדיוק הגועל נפש שלהם וזו בדיוק ה"זהות" שלהם-להיות פופולארים. וברגע שליום אחד הפועל "גנבה" להם את זה - זה הפריע להם. אז הם היו חייבים להידחף ולשים לו על הקבר גם צעיף צהוב.

פשוט להקיא מהמועדון המחליא והחסר זכות קיום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 17:22 
סמל אישי של המשתמש
צור ש. כתב:

ענק!

אריק :HEART2: :BOW:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 17:26 
סמל אישי של המשתמש
ומסכן אריק, זה שנמנע כל חייו מלעטות על גופו את הצבע הצהוב (מלבד באחד המערכונים, שם הוא לבש צהוב), במותו באו אוהדי היריבה ובלא יכולת להתנגד, עטו עליו את הצבע הצהוב, אותו צבע שהוא נמנע ממנו חיים שלמים, ולא סתם צבע צהוב - צעיף של מכבי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 17:30 
Frank Serpico כתב:
ומסכן אריק, זה שנמנע כל חייו מלעטות על גופו את הצבע הצהוב (מלבד באחד המערכונים, שם הוא לבש צהוב), במותו באו אוהדי היריבה ובלא יכולת להתנגד, עטו עליו את הצבע הצהוב, אותו צבע שהוא נמנע ממנו חיים שלמים, ולא סתם צבע צהוב - צעיף של מכבי!

האמת היא שאני גם בדעה שלך אבל לאריק לא הייתה שום בעיה עם הצבע הצהוב .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2013, 17:36 
סמל אישי של המשתמש
הסלע האדום כתב:
היום - שבע שנים למותו של עלי מוהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: