תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 08 מאי 2024, 04:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אריק אינשטיין נפטר
הודעהפורסם: 27 נובמבר 2013, 21:30 
סמל אישי של המשתמש
עיתון מעריב יפרסם בגיליון יום שישי מהדורה שניה ומיוחדת של מוסף סופשבוע של מעריב המוקדש לפועלו של גדול יוצרי ישראל, אריק איינשטיין ז"ל, שהלך אמש (ג') לעולמו.

מספר שעות לפני מותו השלים איינשטיין את כתיבת טורו האישי למוסף סופשבוע והטור המלא יפורסם במוסף המיוחד.

הטור הוא מעין בבואה לסיפור חייו של גדול יוצרי ישראל שנפטר במפתיע. איינשטיין התייחס בטור למחוזות ילדותו בתל אביב, הבית בו גדל, אהבתו הגדולה לספורט והפועל ת"א ותובנותיו על החברה הישראלית.

"הייתי בן יחיד להורים שלי ונשארתי בן יחיד", כתב איינשטיין בטורו הראשון והיחיד במעריב, "מאז הגנים התפזרו בצורה פרועה ביותר".

"יש לי ארבעה ילדים, שמונה עשר נכדים ושישה נינים. אם אני זוכר את כל השמות? זוכר, אבל לא לפי הסדר".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 27 נובמבר 2013, 21:32 
KingAlpaca כתב:
Jugband כתב:
Redfan כתב:
תגידו ברצינות רגע, היה לו יוזר בשדים במקרה? פתאום חשבתי על זה..

אלפקה לא הגיב מאתמול...

*לא המקורי

ועכשיו ברצינות, הוא הרי היה מבלה הרבה בבית, יותר מדי, מה הסיכוי שהוא לא היה עובר על הפורום פה ושם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2013, 21:35 
Redfan כתב:
KingAlpaca כתב:
Jugband כתב:
Redfan כתב:

אלפקה לא הגיב מאתמול...

*לא המקורי

ועכשיו ברצינות, הוא הרי היה מבלה הרבה בבית, יותר מדי, מה הסיכוי שהוא לא היה עובר על הפורום פה ושם?

לא חושב שהוא היה במחשב בביתו. הוא היה מעדיף לקרוא ספר טוב או פשוט לישון במקום הזבל שיש פה בפורום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2013, 21:39 
סמל אישי של המשתמש
העדיף לראות כל מה שקשור בספורט.
כדורגל, כדורסל, פוטבול, אתלטיקה.
הכל מכל וכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2013, 21:46 
סמל אישי של המשתמש
Redfan כתב:
KingAlpaca כתב:
Jugband כתב:
Redfan כתב:

אלפקה לא הגיב מאתמול...

*לא המקורי

הוא לא היה אוהב את מה שהוא היה קורא פה, את השחצנות, ההשפלות, הבריונות, שנאת החינם.

"למשחק מול מכבי הוד השרון חובה על הקבוצה להופיע עם הרכב משני שיאפשר להוד השרון לנצח ... ניצחון לא צפוי, יגדיל, באופן לא ספורטיבי, את סיכויי ההישארות שלה, על חשבון עירוני נהריה" בן קפלן, מבעלי הפועל אוסישקין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2013, 21:55 
אחרי שקראתי את הראיון עם עירד צפריר קיבלתי פרספקטיבה טיפה שונה על הטורים האלו של אריק שמעריב מפרסם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2013, 22:39 
סמל אישי של המשתמש
גדלתי כמו הרבה מבני דורי על שיריו של אריק איינשטיין וגם שלום חנוך.
אהבתי אותו מאוד ללא כל קשר לאהדתו להפועל.

כנער מתבגר יצא לי לשבת די בקביעות שורה/ שניים מתחתיו בשער 9 באיצטדיון הכדורסל יד אליהו ( כך הוא ניקרא אז) במשחקי הכדורסל של הפועל. אריק היה מחובר לפחות אז לכדורסל הרבה הרבה יותר מאשר לכדורגל, כשבארי נתן את ההצגות הגדולות שלו. אריק היה מעריץ של בארי. לפעמים היה מדבר על בארי בהתרגשות שבכל רגע הרגשת שהוא עומד לפרוץ בבכי מרוב התרגשות ואהבה.

כבוגר יצא לי לשבת שורה לפניו במרומי שער 1 או 2 (לא זוכר) ממש מתחת לקונסטרוקציית עליה הוצבה מצלמת הטלויזיה בדרמי של נימי דרייפוס. אירק ישב עם יגאל בשן , קלפטר ואולי עוד מפורסמים שאיני זוכר את שמם. נימי הבקיע שער בטיל משום מקום לקראת סיום המשחק.
אינשטיין היה לדעתי מסטול במשחק. לא אשכח איך אמר בסיום המשחק עם השריקה כשכולו אחוז התרגשות על סף דמעות " תנו לי להריח את הגרביים של נימי, יש להן ריח קולון". לא אשכח משפט זה ואת מבטו המתרגש.

בסוף שנות העשרים שלי במילואים בצפון יצא לי להעביר ערב בחוות בת יער .אולם המסעדה היה מפוצץ בעיקר ע"י קורס פו"מ שחגגו שם את סיום הקורס בשירים מתקופת ילדותי. מסעדה מפוצצת. פיתאום אני רואה בכניסה עומדים שני ליצנים. אריק ושיסל. פינינו להם מקום בשולחן שלנו וזכיתי להעביר ערב של 3 שעות כשאריק יושב לידי ואני שומע אותו שר ממרחק של 10 ס"מ. זכות ענקית. אחד הערבים המהנים בחיי. עברנו על כל הדרביים שאנו זוכרים, הבנדם אינציקלופדיית ספורט. לא רק על הפועל בכל תחומי הספור, ומצחיק בטירוף.

אכן אריק הוא מופת כזמר יוצר ובעיקר אישיותו וצניעותו, ההפך הגמור מסיגנון השופוני וה" עבד כי ימלוך" שכל כך אופייני לרבים מזמרי הדור הנוכחי.
לדעתי ההילה סביבו כאוהד הפועל בעשרים השנים האחרונות מוגזמת ובעיקר נובעים מהצורך לייצר מיתוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2013, 23:55 
סמל אישי של המשתמש
אדום אופטימי כתב:

כנער מתבגר יצא לי לשבת די בקביעות שורה/ שניים מתחתיו בשער 9 באיצטדיון הכדורסל יד אליהו ( כך הוא ניקרא אז) במשחקי הכדורסל של הפועל. אריק היה מחובר לפחות אז לכדורסל הרבה הרבה יותר מאשר לכדורגל, כשבארי נתן את ההצגות הגדולות שלו. אריק היה מעריץ של בארי. לפעמים היה מדבר על בארי בהתרגשות שבכל רגע הרגשת שהוא עומד לפרוץ בבכי מרוב התרגשות ואהבה.

כבוגר יצא לי לשבת שורה לפניו במרומי שער 1 או 2 (לא זוכר) ממש מתחת לקונסטרוקציית עליה הוצבה מצלמת הטלויזיה בדרמי של נימי דרייפוס. אירק ישב עם יגאל בשן , קלפטר ואולי עוד מפורסמים שאיני זוכר את שמם. נימי הבקיע שער בטיל משום מקום לקראת סיום המשחק.
אינשטיין היה לדעתי מסטול במשחק. לא אשכח איך אמר בסיום המשחק עם השריקה כשכולו אחוז התרגשות על סף דמעות " תנו לי להריח את הגרביים של נימי, יש להן ריח קולון". לא אשכח משפט זה ואת מבטו המתרגש.

בסוף שנות העשרים שלי במילואים בצפון יצא לי להעביר ערב בחוות בת יער .אולם המסעדה היה מפוצץ בעיקר ע"י קורס פו"מ שחגגו שם את סיום הקורס בשירים מתקופת ילדותי. מסעדה מפוצצת. פיתאום אני רואה בכניסה עומדים שני ליצנים. אריק ושיסל. פינינו להם מקום בשולחן שלנו וזכיתי להעביר ערב של 3 שעות כשאריק יושב לידי ואני שומע אותו שר ממרחק של 10 ס"מ. זכות ענקית. אחד הערבים המהנים בחיי. עברנו על כל הדרביים שאנו זוכרים, הבנדם אינציקלופדיית ספורט. לא רק על הפועל בכל תחומי הספור, ומצחיק בטירוף.

אכן אריק הוא מופת כזמר יוצר ובעיקר אישיותו וצניעותו, ההפך הגמור מסיגנון השופוני וה" עבד כי ימלוך" שכל כך אופייני לרבים מזמרי הדור הנוכחי.
לדעתי ההילה סביבו כאוהד הפועל בעשרים השנים האחרונות מוגזמת ובעיקר נובעים מהצורך לייצר מיתוס.

מרגש :ROSE:

באיזה נסיבות הם הגיעו למסעדה? סתם היו שם באזור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 00:07 
ואללה ספורט. שיחקו אותה אתמול עם הכותרות של שירי אריק, אבל בכתבה היום.... מצאו את התמונה הלא קשורה:

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

"תדע לך עמית, בלילה - הכדור עף מהר יותר"
- דני נוימן, ערוץ 1, 09.11.2009

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 01:30 
זה פרסומת.. הם לא אשמים בזה זה המפרסם שם את זה שם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אריק אינשטיין נפטר
הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 03:50 
אדום אופטימי כתב:

נימי אומנם הבקיע טיל בדקה ה90 בדרבי השני בעונת 81-82,אבל זה היה עם הראש.מסוג הנגיחות שמתארים אותן,בעט עם הראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 09:01 
סמל אישי של המשתמש
Redfan כתב:
KingAlpaca כתב:
Jugband כתב:
Redfan כתב:

אלפקה לא הגיב מאתמול...

*לא המקורי

כן בטח, והוא לא ממש יכל לקרוא את הפורום או לקרוא ספרים, לפחות לא בתקופה האחרונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 12:28 
השמיעו עכשיו בגל"צ שיחה עם אריק אחרי הדאבל האחרון, לצערי לא שמעתי מההתחלה.
מישהו יכול לשים פה את השיחה המלאה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 18:14 
כל אחד סיפר על "אריק שלו". כל אחד הרגיש כאילו משהו ממנו מת וככה גם אצלי. השירים של אריק והסרטים ליוו אותו כל חיי ומותו החזיר אותי לפטירתו של אחי -כי אריק היה חלק בלתי נפרד מאיתנו, מההומור שלנו, מהחיים שלנו.

משפטי הקאלט מ"לול", "מציצים" ו"כבלים" היו חלק בלתי נפרד מהשפה והומור היום יומי ביני לבין אחי.

"אמרו לו" היה ממש ההימנון שלנו. בחתונה של צחי כל החברים עלו לבמה לשיר לו את "אמרו לו" כי הוא הרגיש (כמו רבים מאיתנו) שהשיר הזה הוא סיפור חייו.

הקשר ואהבה הטהורה להפועל..הכל החזיר אותי ואת כל המשפחה שלי כמה חודשים אחורה..הרגשנו שאנו נפרדים מעוד חלק מצחי, חלק שעד היום עוד היה חי וגם ממנו צריך להיפרד בצער.

תהנו לכם שם למעלה אנשים יקרים ואהובים ! תצטרפו לכל החברים האדומים שעזבו אותנו בשנים האחרונות, תשירו, תצחקו, תעודדו.
:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 19:36 
:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 19:44 
מכבי, אין גבול לחוצפה.

http://instagram.com/p/hQgytwtexC/#

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 19:57 
סמל אישי של המשתמש
עלה לי רעיון נוסף להנצחתו, במקום להשאיר את הגינה הזאת ששמו לנו פה במקום הבית שלנו כשני ספסלים וחמישה עצים, להפוך את זה לגן לזכרו. משהו בסגנון של השירים שלו כתובים על קירות הבניין שעומד שם (איפה שהיו חדרי ההלבשה)
ואולי אפילו איזה פינה עם איזה מצבה שמסמלת את ׳גן אריק׳ ושמספרת עליו קצת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 21:24 
סמל אישי של המשתמש
beny כתב:
מכבי, אין גבול לחוצפה.

קשה להם להתמודד עם העובדה שאריק כ"כ מזוהה עם הפועל.
באיזשהו מקום אני מבין אותם שגדול אמני ישראל מזוהה כ"כ עם היריבה הכי גדולה שלהם.
לא שהתמונה הזאת לא מגוכחת לכדי טירוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 21:27 
סמל אישי של המשתמש
לא ברור איך זה עבר בשקט ואף אחד לא העיף את זה משם.

והבעיה עם מכבי זה שהם באמת בטוחים שיש להם חזקה על הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 21:35 
זה עוד נמצא שם?
אני אשמח להיות זה שלוקח את הצעיף וזורק לזבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 21:47 
סמל אישי של המשתמש
אגב, זה היה צפוי כ"כ שזה מה שיקרה, שאני אפילו לא מתרגש מזה.
מדינה של מטומטמים, תשאר מדינה של מטומטמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 21:50 
סמל אישי של המשתמש
beny כתב:
מכבי, אין גבול לחוצפה.

גם אני ראיתי והתעצבנתי. שלושה ימים אני כותב בכל מקום שהיום כולם בוכים ווגם מכבי. אז הבהמות הולכות ומניחות את הצעיף הצהוב המחלוע על הקבר?על הצעיפים האדומים? תכף יבוא השייך הסעודי ויביא איזה רני רהב שיגיד שהוא בעצם היה אוהד של מכבי...
טפי עליהם מחלה מתועבת שימותו ומהר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 21:56 
תמונה מדכאת, לחשוב שיש צעיף צהוב על אריק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 22:03 
סמל אישי של המשתמש
אני מקווה שהעיפו את הצעיף הזה משם.
דבילי ברמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 22:12 
כאילו מה, הם באמת חושבים שהוא היה רוצה כזה דבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 22:28 
לקחנו להם את המקום הכי קשה - לב הקונצנזוס.
זה לא התפקיד החברתי שלנו (ואנחנו לא טובים בו), זה התפקיד החברתי שלהם והצעיף הצהוב הוא רק סימבולי

נערך לאחרונה על ידי אוגוסטוס היל בתאריך 28 נובמבר 2013, 22:43, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 22:35 
סמל אישי של המשתמש
beny כתב:
מכבי, אין גבול לחוצפה.

בין האמירה האלמותית של אריק, שאני מזדהה איתה בכל ליבי, ומשתדל לאמץ אותה כמוטו מוביל בחיי, גם ככל שזה קשור להפועל-מכבי, לבין הטימטום הפתטי שבא לידי ביטוי בתמונה המגוחכת הזאת אין ולא קיים שום קשר.

אין שום קשר בין נטייתו הטבעית של אריק איינשטיין "לא לשנוא" - לא לשנוא גם את גדול אויביך (בכל רמה שהיא - ספורטיבית, מדינית, לאומית או פוליטית) ולא לשנוא את גדול יריביך - לבין הנחת צעיף וכדורסל צהובים על ארונו. פשוט אין קשר בין הדברים. מדובר בתפיסת טרמפ מגוחכת ופתטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 22:41 
סמל אישי של המשתמש
בני יעקבי כתב:
beny כתב:
מכבי, אין גבול לחוצפה.

גם אני ראיתי והתעצבנתי. שלושה ימים אני כותב בכל מקום שהיום כולם בוכים ווגם מכבי. אז הבהמות הולכות ומניחות את הצעיף הצהוב המחלוע על הקבר?על הצעיפים האדומים? תכף יבוא השייך הסעודי ויביא איזה רני רהב שיגיד שהוא בעצם היה אוהד של מכבי...
טפי עליהם מחלה מתועבת שימותו ומהר

לא יודע מה היה יותר גורם לו לנוע באי נוחות בארונו - הצעיף הצהוב, או הסיפא של דבריך.

מהמר שדווקא השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 23:40 
איזו בדיחה עצובה - מקווה שיש אדום צדיק שגר קרוב כדי להעיף משם את הדבר הארור הזה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2013, 00:09 
סמל אישי של המשתמש
גמד לשעבר כתב:
איזו בדיחה עצובה - מקווה שיש אדום צדיק שגר קרוב כדי להעיף משם את הדבר הארור הזה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 46 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: